W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Holandia  
Podobne tematy
wolość po holendersku12bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 5657
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafal811




Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 345
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:43, 22 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedy przychodzi do wyboru - wezme panienkę czy gościa, to raczej nie mam wątpliwości, ale kiedy nie jest to chwila ani podejmowania decyzji ani podniecenia, to chyba mogę to traktować po prostu te kwestie jako temat badań? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafal811




Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 345
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:47, 22 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
rafal811 napisał:
nigdy nie byłem pedałem, jednak mocno wierzę w siłę mediów, to przecież główna siła napędowa masowego prania mózgu Smile

wiesz nie chcę cię straszyć, ale to forum to też medium - a do tego znajdujące się w holandii... Smile


to mam sie tu określać na ile jest siła tego medium, w zasadzie ja to juz jestem ukształtowany, musiałbym mieć jakieś dodatkowe zachęty he he he
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trzaciul
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 16:47, 22 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Cytat:
nie uwazam siebie za madrego

no widzisz, ty przynajmniej wiesz, że jesteś typowym polskim głupkiem.
znaczy, że jesteś chociaż mądrzejszy od listopada. Smile


a ja widze w tobie biedna mala istote skrzywdzona polska rzeczywistoscia ktora wyjebala i moze teraz jakby to powiedziec oddac ciosy z podstawowki. nie trzeba od razu sie pedalic jak cos nie gra ale huj nie jestem bogiem ani psychologiem.
bywalo sie w amsterze czy roterdamie i szczerze holandia procz swoich zalet odrzuca mnie swoja droga upiekszenia wszystkiego na swoj sposob, nie lapie tego dlatego nie juz tam nie przebywam.

co nie znaczy ze powrocilem do kraju i czasem tesknie, nie powiem. jak ty uwazasz to za glupote to mozesz sobie odpowiadac do bolu ktory stanowi nieodlaczna czesc niezrozumienia twojej wlasnej istoty.
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:55, 22 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzaciul napisał:
a ja widze w tobie biedna mala istote skrzywdzona polska rzeczywistoscia ktora wyjebala i moze teraz jakby to powiedziec oddac ciosy z podstawowki.

dziecko, jakbym chciał oddać ciosy z podstawówki, to najeżdżał bym na nauczycieli i komunę, a nie na psy i łyse pały bez mózgów, co udają wielkich chojraków i zadymiarzy, a zarazem srają w gacie ze strachu na samą myśl o wizerunku geja, bo boją się to może ich spedalić Smile

kto by onegdaj pomyślał, że kiedyś wyszydzany gej stanie się później bronią XXI wieku, z jakże ogromną siłą rażenia w środowiskach łysych pał Laughing

aczkolwiek z jednym się muszę zgodzić: po tych wszystkich latach cięmięgi w IV RP, wysyłanie dziś do polskiej policji poprzez to forum przekazu o treści "patrzcie jak odpalam blanta, skurwysyny", sprawa mi niemała satysfakcję. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rafal811




Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 345
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:01, 22 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
rafal811 napisał:
Bimi napisał:

naprawdę nie wiecie o tym?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Afera_%22%C5%82owc%C3%B3w_sk%C3%B3r%22


to było odwrotnie - najpierw naczytałem się łowców skór kilka lat temu.
Na bazie tej wiedzy, kiedy dzisiaj przeczytałem jak naciąga się "pomoc"
to tak myślę, że w Łodzi wszystkich "bohaterów" tej akcji
przywrócą na etaty a oni każą się całować po tych "złotych" rękach, he he he Smile

na polskim rynku eutanazja objawi się z poczwórną mocą, Polak potrafi!!!

nono - w pełni cię rozumiem.
myślę, że przedstawiłeś już wystarczająco dużo dowodów na to, że masz paranoję.
naprawdę nie musisz już więcej - wierzymy ci Smile


Nie rob nainterpretacji, to poważna sprawa. Wyobraź sobie zdrowe dziecko, któremu rodzice dawają wszystko co potrzebuje (Holandia) oraz chore dziecko, które jest katowane psychicznie oraz fizycznie na 100 sposobów.
teraz taką dorosłą osobę obdarz władzą - strzykawką, Które dziecko jej użyje jak często i co z tego wyniknie?

Nie dla każdego to coś dobrego Smile ludzie się uczą szybko, ustrój nie ma nic tu do rzeczy. w poladnii są inteligenti księża, inteligentni pracownicy służby zdrowia he he
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:06, 22 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rafal811 napisał:
Nie rob nainterpretacji, to poważna sprawa. Wyobraź sobie zdrowe dziecko, któremu rodzice dawają wszystko co potrzebuje (Holandia) oraz chore dziecko, które jest katowane psychicznie oraz fizycznie na 100 sposobów.
teraz taką dorosłą osobę obdarz władzą - strzykawką, Które dziecko jej użyje jak często i co z tego wyniknie?

Co z tego wyniknie?
Eeee.... szczerze mówiąc to nie wiem, ale widzę, że tego też się boisz.

Cóż skoro nie chcesz przestać wyliczać rzeczy których się boisz, to ja nie mogę ci zabronić.
Ulżyj sobie, chłopie - a nuż przelanie na papier potworów z twych koszmarów pomoże ci jakoś uporać się z paranoją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rafal811




Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 345
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:10, 22 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
rafal811 napisał:
Nie rob nainterpretacji, to poważna sprawa. Wyobraź sobie zdrowe dziecko, któremu rodzice dawają wszystko co potrzebuje (Holandia) oraz chore dziecko, które jest katowane psychicznie oraz fizycznie na 100 sposobów.
teraz taką dorosłą osobę obdarz władzą - strzykawką, Które dziecko jej użyje jak często i co z tego wyniknie?

Co z tego wyniknie?
Eeee.... szczerze mówiąc to nie wiem, ale widzę, że tego też się boisz.

Cóż skoro nie chcesz przestać wyliczać rzeczy których się boisz, to ja nie mogę ci zabronić.
Ulżyj sobie, chłopie - a nuż przelanie na papier potworów z twych koszmarów pomoże ci jakoś uporać się z paranoją.


Co do jednego masz rację, nie ma się co martwić na zapas, ale być zupełnie bezrefleksyjnym to chyba nawet gorsze.
a braku wyobraźni współczuję. Do pewnych rzeczy naród musi mieć tradycje, pewien bagaż doswiadczenia.
Jak juz mam wyliczać to dołoże jeszcze jedno: broń. Jestem przekonany, że zalegalizowanie posiadania broni w Polsce da gorszy efekt niż to jest w USA.

Ja moralizuję, ty trywializujesz
ja sie zastanawiam, ty brechtasz.
Jesli ja mam paranoje, ty jestes ignorantem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trzaciul
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 00:26, 23 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
trzaciul napisał:
a ja widze w tobie biedna mala istote skrzywdzona polska rzeczywistoscia ktora wyjebala i moze teraz jakby to powiedziec oddac ciosy z podstawowki.

dziecko, jakbym chciał oddać ciosy z podstawówki, to najeżdżał bym na nauczycieli i komunę, a nie na psy i łyse pały bez mózgów, co udają wielkich chojraków i zadymiarzy, a zarazem srają w gacie ze strachu na samą myśl o wizerunku geja, bo boją się to może ich spedalić Smile

kto by onegdaj pomyślał, że kiedyś wyszydzany gej stanie się później bronią XXI wieku, z jakże ogromną siłą rażenia w środowiskach łysych pał Laughing

aczkolwiek z jednym się muszę zgodzić: po tych wszystkich latach cięmięgi w IV RP, wysyłanie dziś do polskiej policji poprzez to forum przekazu o treści "patrzcie jak odpalam blanta, skurwysyny", sprawa mi niemała satysfakcję. Smile


i ten niegdys wyszydzany giej jest teraz kims... to niech ten giej sie bawi. pewnie dojebalby reklame swiadczaca pomoc dla swoich rodakow od szminki i wazelinki ponagleniem do emigracji lecz straci na tym bo to sie nie sprzedaje.

musisz jeczcze poczekac na ta popularyzacje wiec zalatw se dziecko, pobawisz sie w tatusia, albo napisz ksiazke jak ciezko ci bylo w polsce, moze sie sprzeda, globalizacji na reke. ehh pewnie masz wlasne pomysly... tak czy siak zyj i ciesz sie swoim nieprzekopanym pedalskim zywotem. pokazales tym polaczkom... Laughing
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:33, 23 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak już ci raz pisałem synku, spróbuj zrozumieć co napisałem, zanim się zaczniesz odnosić to tego czego nie zrozumiałeś.
bo po tym jak sam przyznałeś że mądry to ty nie jesteś, myślę że nie ma absolutnie żadnej potrzeby abyś nam to jeszcze udowadniał. wierzymy ci na słowo - przynajmniej w tej kwestii Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rafal811




Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 345
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:37, 23 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://bioetyka.krakow.pl/nowinki/szczeg.....w_Holandii

ja bym to w duzym skrocie wyjasnil tak , ale zanim to zrobie
to przytocze procedury:
http://wyborcza.pl/1,75477,12120112,Euta.....zedni.html

założenie jest takie, ze zanim lekarz prowadzacy przystapi do eutanazji, to musi to uzgodnic z chory, nastepnie, kolega lekarz daje orzeczenie potem wniosek trafia do komisji

W praktyce wygląda to tak, że początkowo kazdy patrzy drugiemu na rece, po pewnym czasie wszyscy chcą to "udoskonalic" czyli albo zdjąc z siebie nadmiar roboty i przepchnąć odpowiedzialnosc tam skąd się wzieła - czyli na rece lekarza prowadzacego a komisja?

no cóż, komisja mając już 2 podpisy szanowanych lekarzy do ktorych ma "pełne zaufanie" nie bedzie weryfikowac kazdego przypadku, no dobra, żadnego, który nie wzbudzi jej podejrzeń. Tak wiec cala procedura sprowadza sie do ustalen lekarza z opiekunem, bo choremu można wytłumaczyć wiele rzeczy na wiele sposobów i e efekcie "pomóc" jak mówi artykuł na czele tego wątku Smile

3 krotny wzrost eutanazji w ciagu kilu ostatnich lat (tych oficjalnych) moze byc oczywiscie spowodowane wieloma czynnikami, jednak całkiem prawdopodobne, że są to przyczyny mentalno-subiektywne, czyli po prostu akceptacja młodych na śmierć starych nie owijając w bawełne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:23, 23 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no widzę, że super się orientujesz jak to wygląda w holandii.
to teraz moze opowiedz nam jak to wygląda w polsce..?
bo chyba nie myślisz, że w polsce lekarze nie przeprowadzają eutanazji, z tym że po cichu?
tak samo jak i aborcji...
czy myślisz? Smile
jeśli tak myślisz, to lepiej się człowieku ogarnij, bo najwyraźniej nie wiesz w jakim świecie żyjesz.

ja nie wiem co w tych polkach katolikach i homofobach jest takiego, że gdy widzą drugiego człowieka który niechybnie niedługo umrze zwijając się z bólu i robiąc pod siebie, to jedyne "miłosierdzie" jakie przychodzi im do głowy polega na przeszkadzaniu mu w popełnieniu samobójstwa... tak, to w chuj miłosierne - możecie być z siebie dumni, paranoiczni zakompleksieni debile. na pewno pójdziecie za to do nieba! Smile

pozostaje mi wam tylko życzyć, że gdy wy będziecie kiedyś tak zdychać to wasz lekarz okaże się prawdziwym polakiem katolikiem i powie wam "nie! zdychaj tak długo, jak długo bozia ci każe, srając pod siebie ile wlezie! mogę ci co najwyżej dać trochę morfinki (ale nie za dużo). a nuż ci pomoże, jutro wstaniesz, podetrzesz se w końcu sam dupę i pobiegniesz grać w kosza... wszak sranie pod siebie w okrutnym bólu czyni cuda!" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rafal811




Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 345
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:01, 23 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
no widzę, że super się orientujesz jak to wygląda w holandii.
to teraz moze opowiedz nam jak to wygląda w polsce..?
bo chyba nie myślisz, że w polsce lekarze nie przeprowadzają eutanazji? z tym że po cichu.
tak samo jak i aborcji...
czy myślisz? Smile

kiedy przeprowadzają eutanazje "po cichu" to jest ok. Bo jest dreszczyk niepewności i obawy, wszystko jest za kurtyną, więc sprawa jest poważna.
Jeśli do tego dojdzie za przyzwoleniem prawa "z otwartą przyłbicą" to proceder sie nasili bez najmniejszego "kaca moralnego". To taka drobna różnica, której nie dostrzegasz. To że coś jest nielegalne ale istnieje to nie to samo co zalegalizowane. Nie potępia się już tego a można "ponaciągać prawo" ile tylko wlezie.

co do reszty Twej kwiecistej nawet powiem pełnej w erudycję wypowiedzi to mam jeden komentarz - Jesteś idealistą Bimi, i to jest pozytywne i tego się trzymaj.

Uważam, że interesowanie się przyczynami wzrostu eutanazji to jeszcze całkiem daleko od akceptacji cierpienia za wszelką cenę, nawet do "zdychania w bólu" z podcieraniem dupy do tego he he he

poziom tej dyskusji jest kurwa przewyborny, jakbys bedziesz w poblizu kliniki, to zglos sie na "pomocną" kuracje leczniczą to wcale nie bedzie bolało, wystarczy podpis ze chcesz pomocy, zaaplikuja ci taka delbete z barbiturianiow ze az kurwa wyskoczysz z fotela ale wtedy juz kurwa martwy spadniesz prosto na worek haaa hahah!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:20, 23 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rafal811 napisał:
kiedy przeprowadzają eutanazje "po cichu" to jest ok.

hehe. bezwstydny hipokryta Smile

widzisz i tu się własnie zasadniczo różnimy; ty popierasz hipokryzję - a ja ją potępiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
trzaciul
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 14:57, 23 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bimi- skoro nie moge skopac ci ryla napisze tylko tyle:

dziekuj za ten popierdolony swiat bo w innym z twojim zjebanym charakterem nie moglbys szukac huja do dupy
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:14, 23 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzaciul napisał:
dziekuj za ten popierdolony swiat bo w innym z twojim zjebanym charakterem nie moglbys szukac huja do dupy

wiesz, zważywszy na to jak ogromne masz tendencje do tego by mi mówić co mam robić, wnioskuję że musisz być kobietą.
jednakże... ponieważ piszesz o sobie w formie męskiej, to najwyraźniej nie jesteś kobietą, lecz pedałem.
cała ta twoja homofobia to zapewne tylko przykrywka, będąca skutkiem strachu przed ujawnieniem swej orientacji w środowisku, w którym się obracasz..
oj biedny ty biedny. żebyś choć znał jakiś język obcy, to zawsze mógłbyś wyjechać do kraju w którym nie musiał byś się wstydzić swej kobiecości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rafal811




Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 345
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:18, 23 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
rafal811 napisał:
kiedy przeprowadzają eutanazje "po cichu" to jest ok.

hehe. bezwstydny hipokryta Smile

widzisz i tu się własnie zasadniczo różnimy; ty popierasz hipokryzję - a ja ją potępiam.


Po cichu jest ok, z tym, że to "ok" czytaj "na pieńku z prawem" lub "licz się z konsekwencjami" czego ja nie egzekwuję, bo to nie moja robota, więc dla mnie jest - ok. Ja tu nie mam nic do zrobienia Smile Moge se pomoralizować a nawet zdemoralizować.

Tak jak każdy szef chce wyrysać pracownika tak każdy pracownik niejawnie rekompensuje sobie te "niedogodności" tak i tutaj.
Nie wiem czy się różnimy, może wyznajemy różne definicje tej samej racji:).
Pozorne przyzwolenie nie ma nic wspólnego z prawem. To że istnieje szara strefa i istnieje świadomość w głowach urzędników, że ona istnieje, nie znaczy że się z nią nie walczy a jakże! W tym roku obowiązek kas fiskalnych dla kazdego kto przekroczy 20kPLN! to zaglądanie pod spódnicę babci klozetowej.

Zabronienie takich czynności stwarza pełne przekonanie o nadużyciach, które nie są niczym innym jak naduzyciami poza prawem!
Zalegalizowanie przeciąga tylko tę granicę i rozszerza strefę nielegalnych działań/po cichu itd/ na NOWE TERYTORIA, gdyż gra w otwarte karty zawsze jest tylko pewnym obrazem i pozorem, jakkolwiek nie rozciągniemy strefy "na legalu" mroczna strona "nielegalne" pojawi się w nowej formie ale zawsze.

Zalegalizowanie takich czynności, spowoduje w praktyce nowe strefy jej wpływów i nowy obszar korzyści z tego przywileju.
Moja hipokryzja, podsumowałbym, polega na byciu realistą zamiast idealistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trzaciul
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 15:19, 23 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to byla ocena twojej postaci, najpierw zrozum co pisze bucu a potem kombinuj. Laughing pierdolisz jak polamany Laughing
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:21, 23 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"zalatw se dziecko", "napisz ksiazke", "zyj i ciesz sie", "dziekuj za ten popierdolony swiat" - to dla ciebie "ocena postaci"? Shocked

kurwa stary, jesteś bez wątpienia najgłupszym pedałem jakiego znam.
jeśli istnieje coś takiego jak środowisko pedałów i dbają oni o swoją reputację to powinni cię poddać natychmiastowej eutanazji, cobyś się już dalej nie musiał męczyć, a do tego nie robił im siary swą bezdenną głupotą. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rafal811




Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 345
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:36, 23 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomysłowość nie zna granic, moze to temat na inny wątek ale proszę, lekarze niemieccy też potrafią przyspieszać przeszczepy, nawet jeśli sa w ogóle niepotrzebne

http://praca.wp.pl/title,Lekarze-dodawal.....omosc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trzaciul
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 15:37, 23 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w takim razie kto wie?

moze ty jestes hetero?

z kompleksem matkojebcy. Very Happy
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:55, 23 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rafal811 napisał:
pomysłowość nie zna granic, moze to temat na inny wątek ale proszę, lekarze niemieccy też potrafią przyspieszać przeszczepy, nawet jeśli sa w ogóle niepotrzebne

tam nigdzie nie jest napisane że przeszczepy były niepotrzebne - za to pisze jak byk, że "manipulowali próbki krwi pacjentów czekających na przeszczepy".
więc kolejny przykład tego, jak działa twoja paranoja: ja mówię "lekarz, nie polak" - ty widzisz gościa co biegnie za tobą ze strzykawką żeby cię zabić!
co innego oczywiście lekarz polak katolik homofob patriota - taki nie może być zły... Smile

większość lekarzy, w odróżnieniu od polaków katolików patriotów, wykazuje empatię względem swoich pacjentów i czuje się odpowiedzialna za ich wyleczenie. więc jeśli muszą oszukiwać, żeby mu załatwić przeszczep jak najszybciej, póki mu jeszcze wątroba nie wysiadła - to robią to.
może i jest to "skandaliczne", ale taki jest świat i ja np. nie mogę jednoznacznie potępić lekarza za to, że walczy o życie swego pacjenta grając nie fair.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rafal811




Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 345
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:43, 23 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mylisz się Bimi.

cytat:
W jedenastu dalszych przypadkach, na liście oczekujących na przeszczep, umieszczano alkoholików, którzy nigdy nie powinni się na niej znaleźć, ponieważ choroba alkoholowa nie została u nich całkowicie wyleczona. Ponadto lekarze deklarowali u niektórych pacjentów ciężką niewydolność nerek i twierdzili, że chorzy poddawani są dializie, pomimo że nie odpowiadało to prawdzie. Na jaw wyszły także przypadki przeszczepów dokonywanych pacjentom z chorobą nowotworową i przerzutami, pomimo, że w takich przypadkach nie ma wskazania do przeszczepu.
Boldem jest dowód, że przeszczep był niepotrzebny.

Nie ma co dramatyzować, ale odrobina dramatu, czym byłoby życie bez niego.
Jakbym sie postarał to sam znalazłbym kilka możliwości wykorzystania legalności eutanazji w praktyce he he he
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafal811




Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 345
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:48, 23 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tylko chcialem powiedziec, ze nadużycia są wszędzie.
Dlaczego zatem eutanazja legalna miałaby być wyjątkiem jakimś, wyjątkiem od nieprawidłowości?

Niech będzie parę tylko procent "nieprawidłowości" przy legalnej eutanazji i to będzie "tylko" kilkadziesiąt ciał, oczywiście niepotrzebnie martwych ciał. Błędy się zdarzają, jak wszędzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:12, 23 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rafal811 napisał:
mylisz się Bimi.

nie mylę się.
jeśli kiedyś zdasz maturę z polskiego i nauczysz się czytać tekst ze zrozumieniem, to może nawet wrócisz tu, przeprosisz i przyznasz mi rację. Smile

po jaką niby cholerę lekarz miałby ryzykować swoją karierą, żeby załatwić przeszczep komuś kto przeszczepu nie potrzebuje? ochujałeś już chyba totalnie od tej swojej paranoi. Smile
to że pacjent nie kwalifikuje się do przeszczepu wcale nie znaczy że ma zdrowa wątrobę - wręcz przeciwnie; to znaczy że jest zbyt chory i "szkoda" na niego wątroby.
wiadomo, ze alkoholicy są z góry skazani na to, że nie dostaną wątroby - tym większa motywacja dla ich lekarza do oszukiwania, bo czy życie poczciwego niemieckiego alkoholika jest warte mniej niż życie jakiegoś polaka patrioty katolika i homofoba? nie dla mnie, więc zgaduję, że i nie dla tamtego lekarza...
poza tym być może lekarz był gejem i nie chciał żeby się wątroba zmarnowała na jakiegoś nie daj boże polaka homofoba, więc już wolał skłamać i dać ją niemieckiemu alkoholikowi... dziwisz mu się? bo ja wcale, zwłaszcza po tym jak się naczytam waszych homofobicznych bredni Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
trzaciul
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 21:04, 23 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a kim ty jestes zeby sadzic czlowieka po nalogach? pierdolona lysa pala w srodku pedala.

tak to jest z wami, nie wazne czy z pedalami czy faszystami-jak w srodku siedzi kurwa to predzej czy pozniej bedzie wyglaszac swoje teorie o tym dla kogo potrzebne sa czesci wymienne a dla kogo nie.

to jest kurwa absurd, i na huj pierdolic o tolerancji?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Holandia
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile