W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Lekarstwo czy choroba?   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2185
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hasesis




Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 79
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:45, 02 Sty '13   Temat postu: Lekarstwo czy choroba? Odpowiedz z cytatem

Nikt z nas nie chce być chory ale żyć w zdrowiu i szczęściu. Gdy przychodzi choroba sięgamy po leki... ale co, gdy ta "choroba" dotyka nie moje ciało, a władzę, politykę i wszystko wokół?

Zaczynają się dyskusje - co robić, by żyło się lepiej, każdy kombinuje jak potrafi, by zdobyć jak najwięcej przy jak najmniejszym wysiłku... i do czego to prowadzi?

Wieloletnie dyskusje o znaczeniu takiej czy innej wypowiedzi, dyskusje które do niczego nie prowadza, nie zmieniają nas, tez sama obserwacja nie zmienia nas, sama obserwacja jest jałowa...

Nie chcemy czuć a jedynie rozumieć i pojmować wszystko umysłem, ale wtedy pojawiają się w naszym życiu różne problemy i przeszkody, by nam coś uświadomić.

Oczywiście możesz czekać na te ciosy, żeby podnieść się z ziemi, ale wtedy nie masz już możliwości nic zrobić, bo wtedy to ciosami a nie wyborem, czyli nic nie warte. To musi być, że ja chcę, a nie bo jest mi źle. Tu musi powstać ta druga siła - ta moja chęć, ale tą chęć muszę najpierw chcieć odczuć w sobie.

I nikt za mnie niczego zrobić nie może.

<- Piękny tort nie? Możecie sobie teraz dyskutować co w nim jest, co do niego dodano, kto piekł itd, jaki jest piękny, ale nikt smaku przeszczepić mi nie może.
To muszę ja sam chcieć odczuć, posmakować.

Czuć a nie rozumieć.
_________________
POCZUJ co dla ciebie ważne.
ZDROWIEDUCHA.PL <- Polecam! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AndyPSV




Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:12, 05 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W linku w opisie jest rozwiązanie oraz w przykładowym rozdziale został opisany omawiany problem w temacie.
_________________
pl,Technologia.Niewolnictwa-opis.pdf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Lekarstwo czy choroba?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile