W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Koniec Zabawy  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Odsłon: 5173
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leski




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 307
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:12, 03 Mar '08   Temat postu: Koniec Zabawy Odpowiedz z cytatem

Ludzie.
Przekonani o zagrożeniach płynących z globalizacji, świadomi niebezpieczeństwa jakie niesie ze sobą sojusz elit jesteśmy niczym innym jak nędznymi hipokrytami. Radość sprawia nam umiejscowienie kolejnego kawałka spiskowej układanki. Satysfakcję - obnażenie kolejnego medialnego kłamstwa. Noce nie przespane w poszukiwaniu tego co przed nami miało być ukryte. Kierowani ciekawością silniejszą niż ból oczu czujemy coraz większe pożądanie poznania prawdy. I w tym miejscu nasuwa się pytanie. Czy ta świadomość nie nakłada na nas obowiązku jakiegokolwiek działania? Czy będąc promilem populacji który zna inny świat niż ten jaki pokazuje telewizor nie ciąży na nas brzemię odpowiedzialności? Na oba pytania odpowiedź brzmi TAK! Najpotężniejszą bronią jaką dysponuje "bestia" nie są pieniądze, armie czy media. Największym zagrożeniem dla naszej przyszłości jest nasza własna BIERNOŚĆ. I już dziś zanim czas się dokona chcę się przyznać do winy. Tak, jestem odpowiedzialny za to co się stanie. Byłem świadom zagrożenia, jednakże nie zrobiłem nic. Bierny współudział ciąży też na was ale obawiam się że nie będziecie mieli sposobności obrony.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:38, 03 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze prawisz.
Wydaje mi się, że jesteśmy jak ławica ryb złapana w sieć. Jest fajnie wszyscy są blisko siebie, jest towarzysko z góry spada smakowita zanęta. Więc po co coś robić.
Ławica jest już stracona. Ale puki jeszcze sieć jest w wodzie to ci którzy o niej wiedzą mogą z niej uciec. Jeszcze jest gdzie uciekać.

Voltar napisał:
nie da się zmieniać rozmiaru, wybieram "duży" i nie ma tagów


a u mnie działa
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:29, 04 Mar '08   Temat postu: Re: Koniec Zabawy Odpowiedz z cytatem

Leski napisał:
Największym zagrożeniem dla naszej przyszłości jest nasza własna BIERNOŚĆ.


http://husseini.org/2007/01/martin-luther-king-jr-why-i-am.html
"There comes a time when silence becomes betrayal."
Little man vs big machine


Mario Savio: Sproul Hall Steps, December 2, 1964
http://www.youtube.com/watch?v=tcx9BJRadfw
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:38, 04 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnio na ircu kwitła gorąca dyskusja na temat aby tą bierność odstawić do lamusa i zacząć działać, zresztą wiele takich tematów już na forum jest i myślę że gdyby nie malkontenci i maruderzy udałoby się w końcu sformuować cele i dążyć do ich realizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:15, 04 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dobrym kierunkiem działania jest tłumaczenie materiałów w języku angielskim na polski.

Mam następujące propozycje kierunków działania:

1. Prześledzić możliwie jak najwięcej napisów do filmów - w większości podany jest autor tłumaczenia wraz z adresem e-mail. Stwórzmy bazę tych ludzi i spróbujmy przyciągnąć ich na naszą stronę by doświadczeniem pracowali dla dobra ludzkości. Pomogą nam tłumaczyć filmy / artykuły /a w przyszłości kto wie może zabierzemy się za książki -tego cały czas w Polsce bardzo brakuje.

2. Niewątpliwie brakuje miejsca gdzie gromadzilibyśmy czyste FAKTY. To znaczy - informacje takie jak np. dokładne godziny startu samolotów 11 września, dokładne godziny uderzenie w wieże. Co i o której godzinie robili Bush, Cheney, Rise, Rumsfeld? Co o której godzinie robił NORAD? Takie i inne informacje z 11 września i nie tylko - każda z podaniem źródła informacji i to takim które trudno zdyskredytować. W grę wchodzi utworzenie strony (bo jak wiecie z miejscem na forum jest krucho) - funkcjonowała by ona jak encyklopedia, którą można by też nagrać na DVD.

3. Powoli należało by próbować zainteresować zawaleniem wież specjalistów z uczelni wyższych / specjalistów od konstrukcji ze stali pracujących w zawodzie. Jeżeli macie znajomych lub też studiujecie i wiecie kto się może tymi sprawami zajmować prześlijcie im filmik WTC7 z pytaniem czy są zainteresowani otrzymaniem większej ilości materiałów na ten temat.

Punkt 2 jest o tyle istotny, że kiedy pierwsze sukcesy zaczną odnosić punkty 1 i 3 to powinniśmy mieś gotowe miejsce gdzie znaleźć można w łatwy sposób w jednym miejscu wyszukać trudne do podważenia fakty wskazujące, że wersja oficjalna nie tylko była wielokrotnie zmieniana to na dodatek ostatecznie również nie trzyma się kupy.
Takie są na dzień dzisiejszy moje propozycje - nie ma się co spodziewać natychmiastowych efektów ale zapewniam, że wystarczy dać ludziom materiały w języku który rozumieją, a prędzej czy później zgłoszą się po więcej, a wielu przyjdzie do nas z pytaniem jak mogą pomóc. Smile
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:03, 04 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JackBlood napisał:
Moim zdaniem dobrym kierunkiem działania jest tłumaczenie materiałów w języku angielskim na polski.


Ja bym powiedział, że dobrze byłoby przetłumaczyć "Money masters" i "The real face of European Union", ale nie wiem co Wy na to.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leski




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 307
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:38, 04 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że tłumaczenie filmów jest jak jeden pocisk w sytuacji gdy potrzeba nam armii. Fakt film jet doskonałym środkiem przekazu. Najlepszym byłby film który w całości jest po polsku i mówi o polskiej i światowej sytuacji. Gdyby prezentował dobry poziom to mógł by być potężną tubą.
Potrzeba nam zjednoczenia. Jakiegoś centrum, forum, ideologów, a najbardziej planu. Proponuję zacząć od skromnego działu na tym forum a docelowo powinniśmy stworzyć odrębne. I tu gorąca prośba do Bimiego o jakiś dział tutaj. Chyba że chcesz założyć też kolejną witrynę. W tym kraju jest wielu antyglobalistów, anarchistów potrzeba tylko impulsu. I potrzeba przeprowadzić poważną dyskusje na temat kierunku w jakim ma to się rozwijać.

EDIT:
JackBlood napisał o zbieraniu faktów. To bardzo dobry pomysł. Myślałem już o tym. W niektórych kwestiach toczą się tu zaciekłe dyskusje, inne są faktami i o nie nikt się nie spiera. To co jest niepodważalną prawdą powinno być wytłuszczone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jean Armand de Ri




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:41, 05 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podpisuje się obiema rękami i nogami!!!

Bimi, jeśli nie jesteś agentem jak o tobie mówią to stwórz dział o nazwie "inicjatywy" albo "działanie" (po tym można odróżnić agenta który będzie biadolił że nic się nie da zrobić i przy okazji mówił że wszystko jest dziełem szatana od kogoś kto na prawdę chce coś zmienić) i właśnie taki drugi dział z faktami. Na prisonplanet.com jest taki dział z podstawowymi artykułami:
http://www.prisonplanet.com/Pages/activist_wake_up_starter.html
Tu można zrobić coś podobnego tyle że w wersji poszerzonej.

jabba napisał:
Ale puki jeszcze sieć jest w wodzie to ci którzy o niej wiedzą mogą z niej uciec. Jeszcze jest gdzie uciekać.


Ci których złapią będą chcieli cię zabić bo powiedzą im że jesteś terrorysta i pasibrzuch i że trzeba cię zgładzić. Mieszkamy na jednej planecie a to ona jest celem ataku. Teraz jest tylko po to, by przygotować lepsze teraz za jakiś czas. A jeśli teraz nie zrobimy nic będziemy winni krwi każdej ofiary NWO na tej planecie.

To jak Bimi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:56, 05 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Winny to raczej niczego nie będę Smile ale jestem za zbieraniem konkretnych i znaczących faktów, które potem mogą posłużyć jako wartościowa 'ulotka'. Nie znam lepszej, skuteczniejszej metody na otrzeźwienie ludzi niż postawienie im przed oczami czegoś oczywistego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Westr




Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 92
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:15, 06 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JackBlood napisał:
Moim zdaniem dobrym kierunkiem działania jest tłumaczenie materiałów w języku angielskim na polski.


Pomysl jest prosty ale naprawde dobry, w pelni popieram .Im wiecej w sieci dobrych materialow i filmow tym wieksza swiadomosc ludzi a to procentuje potem roznymi inicjatywami . Dolącza sie ludzie ktorzy moga miec np. firme reklamowa , pracowac w lokalnym radiu , gazecie itd.
Media są najpotezniejszym srodkiem przekazu wiec warto tlumaczyc teksty i filmy tym bardziej ze jest ich zaledwie pare .

Sikorski :
Cytat:
Ja bym powiedział, że dobrze byłoby przetłumaczyć "Money masters" i "The real face of European Union", ale nie wiem co Wy na to.


Dobre propozycje szczegolnie ten drugi film wart przetlumaczenia .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:43, 06 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co możemy zrobić?

Oni maja wojsko, czołgi, karabiny, samoloty, bomby...

A jeśli "legenda" o HAARP nie jest przesadzona mogą dosłownie wybić nam bunt z głów.

Więc nawet jeśli uświadomimy (zakładając, że mamy rację) 90% ludzkości... To możwe nie wystarczyć.

Może ktos poda jakiś argument, że, i dlaczego, mamy szanse na zwycięstwo. Ale nie przykład mniej wiecej takiego zwycięstwa, jeśli można (chyba, że wystarcająco dużo przykładów) i nie argumenty w stylu "Bóg jest po naszej stronie". To mnie nie przekona.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leski




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 307
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:01, 06 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewności na zwycięstwo nie ma nigdy. Ale wolisz czekać z założonymi rękami do momentu aż wszyscy zostaniemy okrzyknięci terrorystami i zamknięci w obozach koncentracyjnych?
_________________
W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?
Fryderyk Nietzsche
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:11, 06 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leski Sad szykuj sie.. Iluminaci najbardziej nienawidzą tzn katolów - tważowców, którzy nie płacą tważowego i są przepuszczalnymi terrorystami.. będziesz jednym z pierwszych w obozie.. zszykanują ciebie i będziesz podwłądnym szatana Laughing a tak na poważnie. to iluminaci chyba robią w gacie... moja teoria jest taka, że szykują wielki zamach w jednym z wielkich miast.. dzisiejsza mała eksplzja na time squre.. miala zaporwadzic mały dym w nowojorczykach.. Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leski




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 307
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:50, 06 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
Leski Sad szykuj sie.. Iluminaci najbardziej nienawidzą tzn katolów - tważowców, którzy nie płacą tważowego i są przepuszczalnymi terrorystami.. będziesz jednym z pierwszych w obozie.. zszykanują ciebie i będziesz podwłądnym szatana Laughing


Ty na pewno czujesz się bezpiecznie bo masz wszystkie rachunki opłacone Laughing

EDIT: A co do wielkiego zamachu jestem skłonny się zgodzić. I nie jestem katolikiem Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jean Armand de Ri




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:20, 07 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nareszcie XTC piszesz poważnie (druga część wypowiedzi oczywiście). Aż miło posłuchać Wink .

Mijak - oni mają wielkie gówno. Czy gdyby ludzie nagle postanowili sie nie słuchać władzy to kto ich by zmusił do posłuszeństwa? Kazaliby im się rozstrzelać Laughing Laughing Laughing ? Ludzie żyją we własnych mentalnych klatkach które sobie sami stworzyli i starają się trzymać w nich innych. Jak myślisz, kto zmusi człowieka zdeterminowanego i gotowego na śmierć do posłuszeństwa? Nikt, bo to niemożliwe.

Tak wiec wystarczy chęć. A gdyby HAARP był taki wszechpotężny to pewnie Alex Jones latałby na golasa po ulicach i ośmieszał całą sprawę, albo by wypalili większą część ludzkości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:43, 07 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jean Armand de Richelieu napisał:
Jak myślisz, kto zmusi człowieka zdeterminowanego i gotowego na śmierć do posłuszeństwa? Nikt, bo to niemożliwe.


Ale zabić go mogą. A poza tym z tego co wiem chcą (ci rządzący NWO) i tak zmniejszyć liczbę ludności.

A jeśli chodzi o HAARP - rzeczywiście przesadziłem. Nawet jeśli działa, to nie może kontrolować zbyt wielu ludzi na raz, bo byśmy nie gadali o tych sprawach, na tym forum nie byłoby ani jednego człowioeka.

___________________

ale w sumie co mamy do stracenia? I tak jesteśmy udupieni, a tak przynajmniej bedziemy miec swiadomość, że próbowaliśmy (chyba, że nam wyczyszcza pamięc, czy coś, jesli wogle nas nie zabiją).
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cortez




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:46, 08 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
I tak jesteśmy udupieni, a tak przynajmniej bedziemy miec swiadomość, że próbowaliśmy

Weź pod uwagę najważniejsze, ten system działa jedynie dzięki ludzkiej bezczynności/obojętności... i tu tkwi szkopuł. Ludzie powoli się budzą, mają tego dosyć, wystarczy impuls i to poleci jak domek z kart, taka rozpierdalanka będzie że hoho Smile

Róbmy coś!! Uświadamiajmy ludzi! Grupujmy się! Szkolmy bojówki (hehe)!
_________________
"Sekretarz generalny ONZ, Kofi Annan mówi, że nie widzi żadnych powodów dla, których należałoby zaatakować Irak. A ja widzę ich aż pięć: Shell, Exxon, Mobil, Texaco i BP." - Jay Leno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jean Armand de Ri




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:39, 08 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mijak - jeśli to o czym mówi Alex Jones w filmie Endgame jest prawdą i elity zamierzają zmniejszyć populację świata do 500 000 000 to statystycznie szanse na przeżycie wynoszą 1:12. Tak wiec dużo nie mamy do stracenia Smile .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jean Armand de Ri




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:47, 09 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twoja idea chyba upadła Leski. Ten temat ma mniej postów i wyświetleń niż "wiarygodność testów zderzeniowych" Laughing . Akcji nie poparła ani forumowa arystokracja (oprócz Jacka Blood'a), ani chłopstwo, ani tym bardziej sam król Bimi. Zrób coś takiego: napisz temat o tym ze NWO chce ograniczyć naszą wolność przez obowiązek kolczykowania krów a na koniec dodaj "Zasrańcy. Nie pozostaje nic innego jak tylko biernie sie przyglądać Crying or Very sad ". Zobaczysz jakie wielkie poparcie uzyskasz Laughing .

Zastanawiam się, że skoro potrafimy tylko pierdolić o jakiś bliżej nieokreślonych proroctwach i cieszyć sie jak zaczynają sie spełniać a każda próba działania zostaje zignorowana lub zasypana defetyzmem to powstaje pytanie kim my w ogóle kurwa jesteśmy i po kiego huja tu piszemy. I odpowiedź wypada raczej słabo. Myślę że więcej chętnych do działania znajdziesz na forum graczy w bierki. Tutaj tylko tracisz swój czas. Ale przynajmniej próbowałeś.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:29, 10 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a na kiedy te 500 000 000?

Bo jak mają dużo czasu, to mogą po prostu tak zrobic, że sie będzie mniej dzieci rodzić, nie bedą musieli zabijać juz żyjacych
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kraken




Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 72
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:27, 10 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o zbiór informacji w jednym miejscu, to może warto byłoby wykorzystać szablon wikipedii? Wtedy wystarczy wpisać "9/11", proszę, mamy. "Teoria spiskowa", proszę.... itd. A opcje edycji byłyby dostępne np. dla użytkowników tego forum. Czy pomysł jest sensowny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:13, 10 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jedno - uwierzę, że możemy cos zrobić (co niekoniecznie oznacza, że to zrobię - nie będę stroić bohatera, jakbym miał NAPRAWDĘ walczyć, to bym się bał) jeśli Bimi zniesie limity postów. To mnie przekona, że każdego - nawet bardfzo upartego - dyktatora mozna pokonac.
(Nie pisałem tego do końca serio)
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leski




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 307
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:08, 10 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jean Armand de Richelieu napisał:
Twoja idea chyba upadła Leski. Ten temat ma mniej postów i wyświetleń niż "wiarygodność testów zderzeniowych" Laughing


Rzeczywistość jest brutalna. Na szczęście nie pokładam nadziei w nieznanych mi ludziach tym bardziej w bezmózgiej biomasie. Myślałem że czasy bezimiennych, osamotnionych bohaterów romantyzmu minęły bezpowrotnie. A tu zonk Mad jednak muszę zrobić coś w pojedynkę... Sam świata nie zdobędę ale niektórym życie uprzykrzę Cool

Pozdrowienia i obyście nie dostali odcisków na dupskach.

EDIT: I znalazłem forum które odpowiada zagadnieniu. Ma tylko jeden mankament. Nawet admin tam nie zagląda Laughing Laughing Laughing

http://rewolta.xad.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cortez




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:27, 11 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To znaczy nie jest tak, że nikt nic nie chce robić. Ja już chyba tydzień temu napisałem do JackaBlooda, aby wspólnie utkać jakąś stronke gdzie zbierzemy suche fakty, opinie, filmy itp. Ja mam warunki, serwer, domene, umiejętności, chęci, tylko plan troche nie jasny.

Jack mial pozbierać myśli i sie odezwać, no nic czekam.

Ew. jak ktoś ma dobre wg. niego pomysły niech pisze, zrobimy burze mózgów i cos ładnego wyjdzie, ew. jakies spotkanie na ircu w celu omówienia szczegółów.
_________________
"Sekretarz generalny ONZ, Kofi Annan mówi, że nie widzi żadnych powodów dla, których należałoby zaatakować Irak. A ja widzę ich aż pięć: Shell, Exxon, Mobil, Texaco i BP." - Jay Leno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leski




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 307
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:30, 11 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jakaś konkretna data? Zainteresowałeś mnie.
_________________
W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?
Fryderyk Nietzsche
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Koniec Zabawy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile