W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
dziewczyny z izraelskiej armi. Czemu to służy?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1532
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goracypiach




Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 111
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:32, 02 Mar '08   Temat postu: dziewczyny z izraelskiej armi. Czemu to służy? Odpowiedz z cytatem

Reklama ? Tak, jak fajki maja sie kojarzyć z męskością i sexem.
Propaganda, jak tam miło i super.

http://wulkan28.wrzuta.pl/obraz/mXGp5Tge6V/dziewczyny_z_izraelskiej_armii11
http://wulkan28.wrzuta.pl/obraz/n86yPyoF9n/dziewczyny_z_izraelskiej_armii15
jest tam seria fotek
Sadze że to przemyślana robota ukierunkowana na ogłupienie młodzieży.
Gość wrzucił serie fotek z ładnymi kobietami a wśród nich seryjke o dziewczynach w izraelskich wojsku. Skąd on wytrzasnął te fotki?
Jeszcze na jakimś portalu towarzyskim widziałem też serie fotek,według opisu jaki był zamieszczony.. polka której kochaną ojczyzna jest izrael. Fotki w stylu wolnym pokazujące więcej niż zasłaniające. Masa linków do jakichs stron z pięknymi widokami izraela.....
Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:48, 02 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://israelmilitary.net/

Hmm... lepiej sobie poczytać ich forum Laughing Laughing Laughing

edit;

http://www.iranmilitary.net

Iran wcale nie jest lepszy z pewnej strony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:12, 02 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dawna wiadomo, że seks jest filarem reklamy. Produkt kiepski? Dajesz odpowiednią oprawę i voila. he he. Są kraje fajne same w sobi i są takie co trzeba specjalnie reklamować. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goracypiach




Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 111
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:31, 02 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystając z okazji że dziewczyny przyciągają wrzucę jeszcze coś ciekawego. Chyba aktualne w kontekście żądań o polskie obywatelstwo.....
Fajne dziewczyny, tak sie łapiemy ..... na każdym kroku


http://pl.youtube.com/watch?v=yHyQUodK2JY

WC Kwadrans Cejrowski - Pogrom Kielecki
K. Kąkolewski o prawdziwych sprawcach pogromu kieleckiego

poniżej wybrane komentarze z kilu stron z tym samym filmem:

"Pogrom Kielecki" zorganizowały tajne służby komunistyczne, UB kierowane przez wywiad rosyjski.
Niech komuniści przeproszą za to co zrobili Żydom i Polakom.


dowodów wprost nie ma, ale są pewne poszlaki i Kąkolewski ma prawo na nie wskazywać. dziwne, a jak na tamte czasy - zdumiewające zachowanie służb mundurowych (co najmniej "nie przeszkadzały"), jest historycznym faktem.

O tym, że 4 lipca 1947 miała być w Norymberdze omawiana sprawa Katynia, nie wiedziałem. Faktem jest, że wydarzenia kieleckie były jednym z wielu w całej serii pogromów w Europie Wschodniej w ciągu kilku tygodni. Wkrótce po nich nastąpiła seria pogromów w krajach arabskich. W ich efekcie do Palestyny w krótkim czasie napłynęło ok. miliona uchodźców, którzy stali się zaczynem dla utworzenia Izraela.


tak prawda jest zatajana a światem żadzą oraganizacje syjonistyczne i wszystko zwala sie na polaków a naprzykład taki Gross jest przyjmowany z chonoramu w polsce a w swoich książkach tak perfidnie oczernia polaków


Zbigniew Herbert: "Michnik jest manipulatorem. To jest czlowiek zlej
woli, klamca, oszust intelektualny".

" - oni wygraja
pójda na twój pogrzeb i z ulga rzuca grude
a kornik napisze twój uladzony zyciorys"
Z. Herbert, "Przeslanie Pana Cogito"


Nierozumiem tego idiotycznego pomysłu,
żeby przepraszać za rozkazy wykonywane przez
ówczesne służby państwowe.

To jakby przepraszać za żołnierzy, którzy wykonując rozkaz, strzelają i zabijają.
No nie mają wyjścia, jest rozkaz to się strzela bo jak nie to sąd wojenny grozi.
Rozliczać można organizatorów akcji,
a ci są za naszą wschodnią granicą.



Zgadzam się, niestety OBŁUDY uczy sam Michnik, a później próbuje zwalić winę na wszystkich innych (najlepiej: Polaków, katolików i "nie-yntelygentów")

Żyj sobie w tym europejskim świecie toleranci anty nazimu i tych innych pieroł ślepu kretynie. Pewnie nie wiesz, że jednym z naj bardziej nacjonalistychnych państw na świecie jest Izrael.

panie Pawle czy obejrzał pan do końca wywiad z K. Kąkolewskim ? wypowiedź P. Cejrowskiego ? niech przepraszają polscy komuniści i ich mocodawcy za wschodniej granicy...
od kiedy pamiętam pogrom kielecki zawsze wszędzie był przedstawiany jako spontaniczny pogrom którego dokonali mieszkańcy Kielc tak sobie bo ... nie lubili żydów .... w wywiadzie z K. Kąkolewskim usłyszałem inną BARDZIEJ PRAWDOPODOBNA wersję tej historii - i myśle że prawdziwą - niech i pan pomyśli i rozsądzi.


To jest nasz narodowy obowiązek aby odkręcic propagandę komunistyczną. Prawdę trzeba mówic głośno przy każdej okazji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goracypiach




Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 111
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:05, 02 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michnik: Polacy są jak Kościół, a on uczy obłudy
http://pl.youtube.com/watch?v=QlSsg7QkjrY&feature=related
wspomina tez o pogromie kielecki, baaardzo ciekawe w porównaniu do Kąkolewskiego

komentarze:
alkoholicy.mam w sąsiedztwie żyda jest uzależniony od alkoholu, matka mojego kolegi żydówka

też. Stwierdzam wiec z całą powagą że żydzi to naród alkoholików tak jak wszyscy Polacy to

antysemici wg Grossa. dlaczego ten człowiek nie wspamniał o tym że żydzi cieszyli sie kiedy

wojska radzieckie wchodziły do Polski upatrując korzyści. nie słyszałem o żydach ratujących

w tym czasie Polaków

Zbojkak, coś w tym jest, że żydzi to alkoholicy - Michnik, Kwaśniewski, Hołdys, Geremek

lubią wypić porządnie i się nie kryją z tym w ogóle. Polacy również lubią wypić, żeby nie

było, że jestem subiektywny. Pozdrawiam.


BARDZO DOBRY FILMIK a co do roszczeń żydów do ich mienia w polsce to TAKIEGO WAŁA niech mają

pretensje do niemców i rosjan o utracone mienie a nie do Polaków my im tego nie zabraliśmy

przed wojna w polsce ży6dzi mieli sie wyjątkowo dobrze JEŚLI ULEGNIEMY WOBEC ICH ROSZCZEŃ TO

TAK SAMO JAK BYŚMY SPRZEDALI WŁASNY KRAJ I SAMYCH SIEBIE

Wyborcy PO, spójrzcie kto ma w ręku Gazete wyborczą.Zauważcie że nas katolików jest 95% a

katolicyzm mozna teraz opluwać z każdej strony(TVN i Rmf oraz Newsweek pomogą). A o Michniku

mówiąc że jest żydem to juzmożna byc posądzonym o antysemityzm,rasizm,nazizm i brak

tolerancji. Ja jeżeli mnie ktoś na ulicy zapyta o wyznanie z dumą odpowiem że jestem

katolikiem.Mam 27 lat,po 3 latach wróciłem z Anglii i rzygac mi się chce jak widzę jak łatwo

media powykręcały

jestem antysemitą, homofobem, katolem i czuję się z tego powodu dumny. Na szubienicę z

Grossem!



General Michnik

http://pl.youtube.com/watch?v=AWrk80LRONE

ooodpieprz sie pan może od generała.. coo..

komentarze:

Michnik w nadchodzacej rewolucji powinien zajac wysokie stanowisko.Jodła a moze nawet dąb...

Michnik = Goebbels III RP




Jan Gross Strach - promocja w niekontrolowanym radiu

http://pl.youtube.com/watch?v=t7wx069Zqwc&watch_response

komentarze:

...W polskim sejmie jest az ogrom starych szlacheckich nazwisk typu Konstanty Miodowicz itp

Smile Kosiński naprawde nazywał się Lewinkopf i ta książka okrzyknięta został hitem w stanach.

Napisał ze gwałcili go polscy chłopi a tak naprawde utatowali całą jego rodzine i potem jego

ojceic zakapował ich na nkwd i zostali zesłani na sybir. Gdy zdemaskowano jego kłamstwa

popełnił samobójstwo. dobrze ze są ludzie ktorzy o tym wiedzą..

a to z naszego forum: "... to aby WZBUDZU\IC W WAS POCZUCIE WINY I OBEZWLADNIC ABYSCIE NIE BRONILI SIE WTEDY GDY WAS PRZYJDA WYRYPAC BEZ MYDLA.."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:39, 02 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mała uwaga do jednego z komentarzy:

Cytat:
"Pogrom Kielecki" zorganizowały tajne służby komunistyczne, UB kierowane przez wywiad rosyjski.
Niech komuniści przeproszą za to co zrobili Żydom i Polakom.


Rosji nie było. Był ZSRR. Stalin pochodził z Gruzji, Rosja stała się pierwszą ofiarą ZSRR, narodowość pierwszego rzutu komunistów też była taka jakby nie rosyjska. Pier..lenie o Rosjanach mordujących Polaków to domena rusfobów i tyle.

W 1947 powstał Izrael, Stalin był syjonistą. Żydów zaganiano do Izraela, a wtym celu trzeba było w masach wywołać wrazenie, ze punkt przesiadkowy o nazwie PRL nie jest bezpieczną przystanią. Proste wytłumaczenie pogromu, ale oczywiście nie do publicznego wygłoszenia. Lepiej głosić absurdalne tezy o tym, że Ruskie chciały zdyksredytować Polaków, by Amerykanie pozwolili im zatryzmać Europę Wschodnią. Żenada. Cóż. W czasach dominacji syjonizmu trzeba używać karkołomnych sztuczek by wyjaśnić procesy dziejowe.

Przykładem takiego dopasowywania logiki do chorej ideologii jest pewien komentarz z onetu:

Cytat:
Chyba niezbyt dobrze znasz historie tych terenów. Z Palestyńczykami sprawa jest nieco bardziej pokrętna. Żydzi wcale ich nie musieli wyrzucać z domów, bo Palestyńczyków w Palestynie po prostu nie było! "Wyczyny" Żydów, o których tu mowa, były skierowane przeciwko Arabom mieszkającym w Palestynie (czyli tzw. Arabom izraelskim), a nie przeciwko Palestyńczykom. Palestyńczycy to po prostu emigranci zarobkowi (głównie z Jordanii), którzy pojawili się w Palestynie na przełomie lat 30 i 40 XX wieku. Po powstaniu Izraela nie mieli gdzie wrócić - Jordania nagle zaczęła im odmawiać wjazdu sadząc , że taka ilość Arabów (i to wkurzonych Arabów) przysporzy Izraelowi niemało kłopotu (tu akurat mieli rację). No i nagle sie okazało, że utknęli w nowo powstałym Izraelu, gdzie nie mieli nawet obywatelstwa (Arabowie izraelscy mieli i mają). A na pomysł żeby się nazywać Palestyńczykami wpadli dopiero około 1960 roku (absolutnie genialny pomysł Arafata).
Z punktu widzenia realiów czasów nowożytnych Palestyńczycy jako naród nie mają do tych ziem absolutnie żadnych praw - zresztą podobnie jak Żydzi. I głównie dlatego politycy innych państw nie za bardzo wiedzą jak do tego galimatiasu podejść: leją się o te tereny dwa narody , które znalazły sie tam prawem kaduka. A ich dotychczasowi mieszkańcy siedzą cicho (zresztą jest ich tyle co nic - Palestyna pod koniec Imperium Otomańskiego to było jałowe bezludzie).


~j23 , 29.02.2008 11:07

http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,41059881,111611247,4603932,0,forum.html

Żydowska logka:

"Wyczyny" Żydów, o których tu mowa, były skierowane przeciwko Arabom mieszkającym w Palestynie (czyli tzw. Arabom izraelskim), a nie przeciwko Palestyńczykom.

Proszę. Przed powstaniem Izraela i ściągneciem osadników byli już Arabowie izraelscy!

Palestyńczycy to po prostu emigranci zarobkowi (głównie z Jordanii), którzy pojawili się w Palestynie na przełomie lat 30 i 40 XX wieku.

Czyli jakiś milion ludzi ściągnął na zarobek. Gdzie?

ich dotychczasowi mieszkańcy siedzą cicho (zresztą jest ich tyle co nic - Palestyna pod koniec Imperium Otomańskiego to było jałowe bezludzie).

Czyli ci nie-Palestynczycy zjechali do jałowego bezludzia by zatrudnić się u..

kogo?

Takie brednie wypisują syjoniści w internecie. Ten był sprytny, bo zakamuflowął swoją żydowskość dystansując sie do Żydów - chodziło tylko by podkopać prawa Palestynczyków. Jak się okazuje nieprłnosprytny, bo zasadził w tekście jawne bzdury i sam sobie zaprzeczał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goracypiach




Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 111
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:36, 03 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do Rosji, sam zamiennie używam ruski = komuniści, jeżeli chce określić dokładnie to mówie za Cara lub we współczesnej Rosji. Mozna sie domyślić z kontekstu o jaki okres chodzi. Jednak masz racje z takim doprecyzowaniem.

Frasobliwy ? A faktem jest że zostaliśmy zdyskredytowani przez ruskich, zapoznaj sie z linkami jakie powyżej podałem, termin akcji jakimś dziwnym trafem zbiega się z Amerykańskim świętem i ich ambasada jest pełen dziennikarzy ze świata a tu taka "atrakcja"..


"..O tym, że 4 lipca 1947 miała być w Norymberdze omawiana sprawa Katynia, nie wiedziałem..." ja te tym nie wiedziałem.
Frasobliwy Ty to wiedziałeś?
Możesz wiedzieć jak sie tym zajmujesz zawodowo , czy tez jest to Twoje hobby, ja mam inne zajęcia a to tu to ciekawość zwykła. Jak coś na zdrowy rozum nie pasuje to nie pasuje. I trzeba ufać tez swojej intuicji tak jak i w życiu codziennym.
Skoro twierdzisz że Stalin był syjonista , to za jednym razem miał załatwione trzy sprawy,
1 wyekspediował żydów do izraela
2 zrobił Polsce złą prase, zdyskredytowała ja w oczach zachodniecgo społeczeństwa
3 Skłucił Polaków i Żydów
4 Miał polityczny powód wobec rzadów zachodnich usprawiedliwaijący okupacje Polski.( wyjaśnienie w linkach powyższych)
miało być 3 jest 4 Smile

"Ufaj ale kontroluj"

Ja też doprecyzuje coś.
Jedna z osób na forum używa takiego cytatu:
Nie ma żadnych zbiegów okoliczności,Tylko złudzenie, że one istnieją.

moje doprecyzowanie:

"nie ma zbiegu przypadków , są tylko nieuświadomione okoliczności"

Chcesz żeby żyło ci sie lepiej postaraj sobie uświadomić te nieuświadomione okoliczności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:42, 03 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goracypiach napisał:

Skoro twierdzisz że Stalin był syjonista , to za jednym razem miał załatwione trzy sprawy,
1 wyekspediował żydów do izraela
2 zrobił Polsce złą prase, zdyskredytowała ja w oczach zachodniecgo społeczeństwa
3 Skłucił Polaków i Żydów
4 Miał polityczny powód wobec rzadów zachodnich usprawiedliwaijący okupacje Polski.( wyjaśnienie w linkach powyższych)
miało być 3 jest 4 Smile


Całkiem możliwe. Przecież np. wojna w Iraku jest w interesie kilku grup, a wolno mówić w zasadzie tylko o jednej (nafciarzach). Reszta jest tabu. Ja uważam, że w obu przypadkach ta reszta jest bardzo istotna.

Cytat:
Nadzieja syjonistów spełniła się głównie z pomocą Moskwy (Stalina). W latach 1945-1947 NKWD zorganizowało pogromy we wszystkich krajach satelickich (m.in. Polska, Słowacja, Węgry), które spowodowały panikę i otworzyły wyłącznie dla uciekinierów żydowskich "żelazną kurtynę" tak, że przeszło 700 000 Żydów opuściło wtedy tereny państw satelickich. W 1948 roku Narody Zjednoczone (ONZ) uznały państwo izraelskie w Palestynie na wniosek sowiecki - tak więc Stalin stworzył krótkotrwałą okazję do powstania państwa izraelskiego.

http://www.naszawitryna.pl/jedwabne_791.html

Ze Stalina był chyba de facto syjonista. Tak jak z Hitlera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sickboy




Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 100
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:06, 07 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wojsko izraleskie wlasciwie walczy tylko z arabami, a w arabskiej kulturze kobieta jest stworzeniem gorszym. Dlatego tez kiedy arabski wojownik z ginie z reki kobiety jest to po pierwsze hanba dla niego, a po drugie z rajem to sie moze autoamtycznie pozegnac.

Kobiet w wojsku izraleskiem uzywa sie tez do przesluchiwania mezczyzn.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:06, 07 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może wykorzystanie tego numeru z fajnymi dziewczynami to jest bardzo dobra metoda na promocję świadomości o NWO! Jakieś fajne laski i na koniec parę sekund informaji o New World Order zagrożeniu i linkach z inforamcji o nim albo Google: New World Order. Sam myślałem, aby dodawać takie wstawki do filmików mających szansę na dużą oglądalność. Np. Polska gra mecz z tym i z tym, widomo że ludzie będą oglądali później na YouTubie skróty bramek. No i jak tylko się taki filmik pojawi to łup kilka klatek informacji o NWO na koniec. To samo po jeździe Kubicy, czy jakiejś sensacji z Dodą itp. A może w ogóle jest jakaś atrakcyjna dziewczynę gotowa "poświęcić się" dla sprawy coś w stylu Obama Girl, albo Ron Paul Girl. heheh Razz chociaż to jest raczej małoprawdopodobne.

Swoją drogą myślałem o tym nawet, że jakąś metodą mogłoby być zlecenie agencji marketingowej zrobienie skutecznego internetowego "viral marketing" na temat NWO. Czyli np. jakiś "zabawny" projekcik we flashu związany z NWO, który miałby szansę masowego rozsyłania między internautami. Przykładowo Bimi zbiera zrzutkę od uczestników forum z docelowym przeznaczeniem na taką kampanię. Osobiście byłbym jak najbardziej gotowy dorzucić się na ten cel, gdyż wydaje mi się, że mógłby być bardziej skuteczny niż powoływanie jakiś "ruchów społecznych".

Pytanie tylko jak drogie jest wykonainie takiego projektu. Czy przypadkiem nie za drogie i czy realne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:58, 07 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Że to niby w wojsku można sobie poruchać... Bez komentarza.
Szkoda tylko biednych chłopaków co się na to nabiorą.

Z innej beczki, to słyszałem w radio, niedawno, że polscy przemytnicy, wysłali do straży granicznej list. W którym wyjaśniali, że już nie są przemytnikami i nie chcą już przemycać, pracują teraz w Irlandii, i zarabiają takie pieniądze, że przemyt wcale się im nie opłaca i jest śmieszny. Chyba w RMF to słyszałem.
Też dobre.

Propaganda rządzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:04, 09 Maj '08   Temat postu: Re: dziewczyny z izraelskiej armi. Czemu to służy? Odpowiedz z cytatem

goracypiach napisał:
Reklama ? Tak, jak fajki maja sie kojarzyć z męskością i sexem.
Propaganda, jak tam miło i super.

http://wulkan28.wrzuta.pl/obraz/mXGp5Tge6V/dziewczyny_z_izraelskiej_armii11
http://wulkan28.wrzuta.pl/obraz/n86yPyoF9n/dziewczyny_z_izraelskiej_armii15
jest tam seria fotek
Sadze że to przemyślana robota ukierunkowana na ogłupienie młodzieży.
Gość wrzucił serie fotek z ładnymi kobietami a wśród nich seryjke o dziewczynach w izraelskich wojsku. Skąd on wytrzasnął te fotki?
Jeszcze na jakimś portalu towarzyskim widziałem też serie fotek,według opisu jaki był zamieszczony.. polka której kochaną ojczyzna jest izrael. Fotki w stylu wolnym pokazujące więcej niż zasłaniające. Masa linków do jakichs stron z pięknymi widokami izraela.....
Co o tym sądzicie?


Fajne laski, aż się chce wstąpić do Izraelskiej Armii ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:29, 14 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co dorabiać do tego jakichś wymyślnych podtekstów, bo prawda jest prosta - w Izraelu kobiety podlegają normalnemu obowiązkowi służby wojskowej. To chyba jedyny tego rodzaju przypadek na świecie, ale nie ma się czemu dziwić, bo przecież chodzi o tych "wybranych". To, czego nie wymyślił ani hitleryzm, ani stalinizm ani inne reżimy totalitarne - wymyślił syjonizm, bazując na doktrynie „narodu pod bronią”, ze względu na rzekome zagrożenie agresją arabską. Ale gdyby ktoś się pytał - to Izrael jest oczywiście państwem demokratycznym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:42, 14 Maj '08   Temat postu: Jakby co...to... Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider napisał:
... Ale gdyby ktoś się pytał - to Izrael jest oczywiście państwem demokratycznym.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1060
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:55, 31 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cudowne przesłanie od izraelczyczki https://www.youtube.com/shorts/tgoAP50iGsk
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1775
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:23, 31 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J a s n y napisał:
Cudowne przesłanie od izraelczyczki https://www.youtube.com/shorts/tgoAP50iGsk


co z tego zrozumiałeś, że cię tak zachwyciło?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 10:58, 31 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oko napisał:
J a s n y napisał:
Cudowne przesłanie od izraelczyczki https://www.youtube.com/shorts/tgoAP50iGsk


co z tego zrozumiałeś, że cię tak zachwyciło?


Uprzedzając fakty, na chuj @oko szukasz zaczepki kiedy jeszcze 10tej nie ma.
A ty @jasny po kiego chuja takie gówno wstawiasz, dotrwałam do połowy i już miałem dość i podbiłem im oglądalność i jak teraz sobie spojrzę w lustro Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1060
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:58, 31 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...a co tu jest do rozumienia Rolling Eyes LICZĄ SIĘ UCZUCIA!! Helou
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1060
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:59, 31 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
oko napisał:
J a s n y napisał:
Cudowne przesłanie od izraelczyczki https://www.youtube.com/shorts/tgoAP50iGsk


co z tego zrozumiałeś, że cię tak zachwyciło?


Uprzedzając fakty, na chuj @oko szukasz zaczepki kiedy jeszcze 10tej nie ma.
A ty @jasny po kiego chuja takie gówno wstawiasz, dotrwałam do połowy i już miałem dość i podbiłem im oglądalność i jak teraz sobie spojrzę w lustro Wink .
he he Wink
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:13, 07 Lis '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Dziewczyny z izraelskiej armii" - Am Bu lans !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


dziewczyny z izraelskiej armi.  Czemu to służy?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile