W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
No i co z 21.12.2012?   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
22 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 14776
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:26, 20 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogóle jak można być takim imbecylem Przemo. Wrzucasz filmik z animacją komputerową i myślisz, że ktoś się w zakocha w twojej mądrości? Przypatrzcie się pierwszemu i drugiemu obiektowi na filmiku. Po pierwsze mają na sobie światło nienaturalne, ale to jest szczegół. Obydwa zostały nałożone na ten sam wycinek filmu czego prostym dowodem jest dwóch gości którzy na końcu każdego ruchu obiektu pojawiają się w filmie. Jeden w stroju kucharza schyla się, a drugi gdzieś tam schodzi lub wychodzi. Wykonują dokładnie tą samą sekwencje ruchów w obydwu nagraniach. Jest więcej drobiazgów w tym tylko się przypatrzcie. Wy kurwa jebane palanty szczena wam opada jak was dopierdalam tu wszystkich. Jak można wierzyć w takie bzdury a co dopiero używać ich jako argumentów. Laughing Laughing Laughing Zaprawdę wam powiadam bracia i siostry: Jesteście straconą bandą kretynów.






Ostatnio jest pompa oglądaliście może pogodę na tydzień?



Laughing Laughing
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
realista




Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 203
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:11, 20 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam jutro do porąbania 9 m drewna - kurde - jak by był koniec to bym nie musiał Twisted Evil a tak dupa trza będzie robić
_________________
Brak ideologii jest najlepszą ideologią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:33, 20 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co można robić przed końcem świata:
Smile

_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:43, 20 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing










jutro po robocie tys km do Polski na big najebkę Smile trzeba roztrwonić ten majątek Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vril




Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 237
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:31, 20 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łóż qurva. Nie było mnie tu trochę, a widać poezja wyższa w temacie kwitnie. Laughing

Odwiedzę was po 21-szym. Very Happy
_________________
"bajka o demokracji, to największe gówno w jakie tylko ludzkość mogła wdepnąć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:38, 20 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monstrumis napisał:


Mala napisał:
Monstrumis - jak możesz być takim kretynem?

@Mala, proszę jaśniej, nie podążam za Twoim tokiem rozumowania. Very Happy


twoje posty skojarzyły mi się z postami przema, nieważne.


----------------------

Wesołych wszystkim, o to chodzi aby czasami sobie przypomnieć co znaczy być człowiekiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo




Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 230
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:08, 21 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Venom,
Jak można być takim skrajnym debilem jak Ty? To prawie niemożliwe. Ale tylko prawie. Pokazujesz, że jednak można być idiotą.
Włożyłem filmik obrazujący efekt dżanibekowa. Gdybyś był odrobinę inteligentniejszy to wpisał byś w wyszukiwarkę hasło i sam poszukał.
Znalazł byś idioto setki filmów, a do tego wyprowadzone wzory opisujące ten efekt.

Wiem, że debilizm nie boli.

W którym miejscu kretynie wspominałem, że może się przydarzyć coś, co sugerujesz idioto w swojej prognozie pogody?

Trochę mi ulżyło. Smile
A teraz napisz debilu po ludzku z czym się nie zgadzasz. Oczywiście jeśli potrafisz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kapitan_Nemo




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:00, 21 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie myśli, że Ci w meksyku to chyba sporo kasy zarobili na tym końcu świata.

Może zrobimy swoją wkrętkę na świat z Wąchockiem albo coś?

Fantazi nam nie brakuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:12, 21 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemo to ze nasralem ci do gardla nie zobowiazuje cie do tego bys bronil swoich falszywych teorii nadal. Zacheciles mnie tak do szukania tym kiczowatym filmem, ze mam ochote nasrac ci po raz drugi hehehe. Wrzuc nam tu jeszcze bajke o spiacej krolewnie posmiejemy sie z tych twoich kosmonautow. No, a teraz spierdalaj won idioto, juz sie skompromitowales, wiec nie pograzaj sie juz glebiej - dla twojego dobra.
Cool


Moja prognoza pogody nie byla personalnym atakiem tylko zartem dla ogolu, dlatego radze ci nie siusiac ze strachu, bo mi kurwo posadzke upierdolisz, ktorej i tak ju od krwi domyc nie moge.
Laughing Laughing
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:40, 21 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Venuś, ja się podniecam nawet tym że oddycham, nawet tym że istniejesz, nawet tym że właśnie jest 21 grudnia i słońce będzie wstawać przez 3 dni w tym samym miejscu Smile wszystkim można się zachwycać, nawet tym że kupa leci z dupy wiesz ? Smile o czymkolwiek pomyślisz ! Zachwyt wyrazam i wdzięczności za jestestwo Smile to zależy od spojrzenia na świat Very Happy Twój pogląd jest też podniecający, chłopie bez Ciebie ten świat byłby płytszy ( nie słodzę Twojemu ego, wyrażam swoją opinię odnośnie różnorodności którą uwielbiam ) także don't worry ! jest tu też miejsce dla Ciebie i Twojej wizji - bo jak to inaczej nazwać. Każdy jest Stwórcą swoich wizji. Prawda że co niektórzy muszą zdefiniować na nowo rzeczywistość by przekonań się że to sen na jawie * Smile Venuś jak coś Ci nie pyka jak trzeba i jeśli jest coś co odbiega od Twojej percepcji i gdy czujesz jakieś zgorzknienie które Cię męczy to...



JUST DO IT ! It's simple

jedno mogę Ci zagwarantować - po tym już nie będziesz musiał odpowiadać na żaden frustrujący i niekompatybilny z Twoją wizją post Very Happy

Pozdróweczki i miłego dnia

*
Cytat:
Cała rzeczywistość, która nazywana jest iluzją, albo MAJĄ, przez Tolteków nazywana jest Mi-toe-taj. To znaczy Sen Planety, w którym „żyjemy”, ale jest to „życie nieświadome”. Ktoś wyśnił / wymarzył / zaprojektował ten sen, a my go dalej współśnimy nieświadomie. Żyjemy wtedy trochę tak, jakbyśmy byli istotami „udomowionymi” czy raczej wytresowanymi z wpisanymi wzorcami zachowań, wiedzy, idei itd., które implikują nasze działania. Nieświadome, choć nam się tylko wydaje, że mamy jakąś tam świadomość. Mamy percepcję: sposoby postrzegania, bo świadomość jest czymś innym.

Natomiast prawdziwa, coraz większa świadomość, pozwala zacząć śnić Własny Sen. Jeśli nasz sen jest podobny i „koherentny” ze snem innych, wtedy śnimy wspólny sen.

Pytanie:
Czy chcę/chcesz być śnioną / śnionym przez kogoś czy chcesz śnić / wymarzyć / zaprojektować swój własny sen?

_________________
nie ma żadnej prawdy, wszystko jest tym samym, wielu się załamie, wielu parsknie śmiechem, to wszystko jedno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monstrumis




Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:28, 21 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świta się skończył? Świat się rozpoczął.
To jest dobra muza na początek nowego świata:



Tutaj wersja oryginalna tego covera: http://www.youtube.com/watch?v=dUFthRvue8Y. Chociaż pierwotnie tekst dotyczył innego cyklu, jest na tyle uniwersalny że i tutaj też ma swoje miejsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo




Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 230
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:10, 21 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Przemo to ze nasralem ci do gardla nie zobowiazuje cie do tego bys bronil swoich falszywych teorii nadal. Zacheciles mnie tak do szukania tym kiczowatym filmem, ze mam ochote nasrac ci po raz drugi hehehe. Wrzuc nam tu jeszcze bajke o spiacej krolewnie posmiejemy sie z tych twoich kosmonautow. No, a teraz spierdalaj won idioto, juz sie skompromitowales, wiec nie pograzaj sie juz glebiej - dla twojego dobra.
Cool


Venom jak można być takim idiotą, żeby analizować film, który jest tylko ilustracją do odkrycia Dżanibekowa?
Przecież to jest reportaż, który opowiada o odkryciu i o tym jak do niego doszło.

Jeżeli nie potrafisz korzystać z wyszukiwarki to wystarczyło poprosić, a chętnie przesłał bym Ci więcej linków.

https://www.youtube.com/watch?v=L2o9eBl_Gzw
https://www.youtube.com/watch?v=3VwS5ykAUHI
https://www.youtube.com/watch?v=sTdsQYtMYPI
A tu w warunkach ziemskich:
https://www.youtube.com/watch?v=vsCkRODdK-E
https://www.youtube.com/watch?v=tDr26U49_VA

To Ty się kompromitujesz buraku.
I w 100% zgadzam się z Naznaczonym masz tak zryty beret, że jedyne co możesz sensownego zrobić to pierdolnąć sobie w łeb.

A teraz o tym, czy potencjalne flipnięcie Ziemi można przewidzieć.
Nawet gdybyśmy znali dokładne daty ostatnich dwóch przebiegunowań to jeszcze nie oznacza, że kolejne musi się zdarzyć w tym samym czasie, czyli po tej samej ilości obrotów Ziemi.
A to przede wszystkim dlatego, że na Ziemi nieustannie zmienia się rozkład masy. Wywołane jest to głównie erozją i faktem, że rzeki wypłukują osady z gór i niosą je z prądem do odległych mórz.
Dodatkowo topiące się lodowce uwalniają olbrzymie masy wody do oceanów, co wydaje się spowalniać cały proces.
Nawet jeśli uwierzymy starożytnym, że w przeszłości zdarzały się przebiegunowania, (a raczej nie mamy powodów żeby nie wierzyć), to nie wiemy na ile na Ziemi zmienił się rozkład masy i czy dalej jest taki, że umożliwia flipnięcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:54, 21 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IF
Cytat:
Nawet gdybyśmy znali dokładne daty ostatnich dwóch przebiegunowań to jeszcze nie oznacza, że kolejne musi się zdarzyć w tym samym czasie


THEN
Cytat:
Wywołane jest to głównie erozją i faktem, że rzeki wypłukują osady z gór (...)


P.S.
Cytat:
Dodatkowo topiące się lodowce (...)


WTF? some practical joke, or what??
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
monstrumis




Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:43, 21 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W grudniu 2012 jest 5 niedziel, 5 sobót i 5 poniedziałków. To się zdarza raz na ponad 800 lat. Nie śmiejcie się jeszcze z końca swiata, dzień się nie skończył. Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madison




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:56, 21 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żyjecie jeszcze? Warszawa Wawer - nic się nie dzieje, temp. -13 stopni dajcie halo jak u Was. Pozdro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Shaggy1988




Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 2
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:53, 21 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praga Północ też w porządku :d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
C8H11NO2




Dołączył: 24 Lis 2012
Posty: 6
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:01, 21 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madison napisał:
Żyjecie jeszcze? Warszawa Wawer - nic się nie dzieje, temp. -13 stopni dajcie halo jak u Was. Pozdro.

A czemu mielibyśmy nie żyć? Można nawet rzec że żyjemy bardziej niż dotychczas dzięki silniejszej energii kosmicznej docierającej do ziemi. Ja np. dzisiaj od rana mam dobry humor i nawet dwa razy porządnie srałem. Przypadek? Nie sądzę musi być coś na rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LOpiz




Dołączył: 28 Sty 2012
Posty: 78
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:05, 21 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



wszystko w normie

monotonia ciąg dalszy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tosemja




Dołączył: 23 Maj 2011
Posty: 186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:24, 22 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemo napisał:
na Ziemi nieustannie zmienia się rozkład masy. Wywołane jest to głównie erozją i faktem, że rzeki wypłukują osady z gór i niosą je z prądem do odległych mórz


Monstrumis napisał:
W grudniu 2012 jest 5 niedziel, 5 sobót i 5 poniedziałków. To się zdarza raz na ponad 800 lat.


Brick wall
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:27, 22 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz ten temat ucichnie, a autorzy tych teorii będą siedzieć cicho i udawać, że nic stało Smile hehe a wypisałbym listę głosicieli tych teorii i ostrzegać przed nimi w przyszłości Wink
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:05, 22 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulugula napisał:
he a wypisałbym listę głosicieli tych teorii i ostrzegać przed nimi w przyszłości Wink


Dobry pomysł, dajmy na to nr 1. Aleksander Wasiliewicz Trehlebow

21.12. 2012 - w wielu filmikach przekazywał dezinfo, że tego dnia będą wielkie zmiany energetyczne, wybuchy na słońcu, ludzie zaczną wariować, nastąpią częste wypadki typu udar i zawał serca, niektórzy będą zamieniać się w bogów, niektórzy w demonów a jeszcze inni w małpiszony , tu jeden z wielu filmikow Trehlebowa w tym temacie :





warto przy okazji wspomnieć o innej rozpowszechnianej przez niego bredni - o Nibiru widoczym gołym okiem (Turcji w 2010) : Laughing


_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo




Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 230
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:46, 22 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemicloo,
tosemja

Myślę, że lektura moich poprzednich postów w tym temacie wiele wyjaśni.
A jeżeli mimo to nie złapiecie o co chodzi, to bardzo chętnie odpowiem na pytania, jeżeli tylko wyartykułujecie konkretne pytania.

Cytat:
hehe a wypisałbym listę głosicieli tych teorii i ostrzegać przed nimi w przyszłości Wink


Skoro już axima podłapała pomysł, to moim Nr 1 jest Patryk Geryl.
Mieszał pojęcia, nie wiedział absolutnie nic na temat mechaniki przewidywanych zdarzeń. A dodatkowo przez własną głupotę doskonale wpisał się w projekt ogłupiania ludzkości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:02, 23 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi o to, że to manipulatorzy "SYSTEMU" hehe śmiem twierdzić, że jak ktoś wyskoczy z następną teorią to kolejny manipulator. Odwracanie uwagi od ważnych rzeczy i w sumie trzymanie ludzi w strachu. Cieszę się tylko, że miałem wyrąbane na cały 21.12.2012 Wink i nie zbłaźniłem powtarzaniem tych teorii Razz
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:17, 23 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naznaczony

Nie wiem co ode mnie chcesz. Co jakiś czas próbujesz do mnie coś napisać i zdobyć przez to sławę (patrzcie napiszę do Venoma), ohh na Boga zaprosiłem Cię do rozmowy, żeś się tak przyzwyczaił? Wiem, że zachwycam i jestem powodem westchnień dla nie jednej osoby na forum, ale błagam daj mi uciec od blasku reflektorów. Avatar ma służyć wam - kretynom jako lustro, zatem jeśli nie poznałeś zawczasu jego przeznaczenia, pozostań na skraju przepaści swych niedojebanych emocji. Z kolei mi pomoże to zabawie dokładnie odzwierciedlającej turlanie się kiciusia na korowej pościeli z kłębkiem wełny. Prrrrrrrrrrr, prrrrrrrrrr mrau. Mr. Green
W skrócie ujmując powyższą odpowiedź należy się domyślać, iż jest to rozwinięcie zwrotu: bij na peron lampucero

Applause


Przemo: przecież cię zatkało po tych filmach tak, że chyba wyszło ci to odbytem gdy przepchałem ten towar swoją nienawiścią i teraz nie zgrywaj super znawcę, który zaliczył przypał większy niż wdepnąć gówno na bosaka. Laughing Laughing Laughing

bo nie przystoi



hueuheuheuh

tak jak kurwom nie przystoi wmawiać sobie, że są wierne Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo




Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 230
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:39, 23 Gru '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Venom
W pierwszym odruchu chciałem Ci rzeczowo odpisać. Ale nie znajduję powodu, dla którego miałbym rzeczowo rozmawiać z chorymi umysłowo.
Współczuję Ci z całego serca, a jeszcze bardziej Twoim bliskim.
Błysnąłeś intelektem analizując reportaż i dochodząc do wniosku że jego część jest komputerową symulacją. (co często w reportażu ma miejsce.)
Dałem Ci linki do innych materiałów.
Analizuj dalej kreskówki Disneya.Kto wie, może dojdziesz do wniosku, że myszka Miki nie jest autentyczną postacią.

Cytat:
Przemo: przecież cię zatkało po tych filmach tak, że chyba wyszło ci to odbytem gdy przepchałem ten towar swoją nienawiścią i teraz nie zgrywaj super znawcę, który zaliczył przypał większy niż wdepnąć gówno na bosaka. Laughing Laughing Laughing


Imbecylu, przypał zaliczyłeś Ty analizując reportaż. Nic mnie nie zatkało, a wypróżniałem się z normalną regularnością.

nie mam zamiaru obrzucać się z człowiekiem chorym inwektywami.

Była już jedna "ekspertka", która podobno nie podaje informacji nie sprawdzonych. A jednak nie bardzo wiedziała czym jest efekt precesji. Bo jej zdaniem Ziemia gdzieś bywa co 25 800 lat.
Teraz mamy eksperta od analizy filmów. tylko, że nie jest to film autentyczny pokazujący jak Dżenibekow odkręcał nakrętkę, tylko rekonstrukcja wydarzeń. Rozumiem, że jesteś tak naćpany, że tego nie dostrzegasz.

Nigdy nie uważałem się za eksperta, ani znawcę. Choć tematem zajmuję się już sporo czasu. Rozumiem również, że na tle takich idiotów, mogę wyglądać jak ekspert. Ale nim nie jestem. Zwyczajnie badam temat od kilku lat.

Odpuść sobie inwektywy i staraj się rozmawiać rzeczowo. Jeśli potrafisz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


No i co z 21.12.2012?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile