W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Cześć  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Odsłon: 4976
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
C8H11NO2




Dołączył: 24 Lis 2012
Posty: 6
Post zebrał 10.000 mBTC

PostWysłany: 01:01, 30 Lis '12   Temat postu: Cześć Odpowiedz z cytatem

Tak se jebne króciutkiego posta o mnie.
Jako dziecko idealista, grzeczny chłopczyk wierzący w dobroć ludzi. Wewnątrz altruista komunista. Mój altruizm ogranicza się do tego, że swoim postepowaniem staram się nie szkodzić innym, jeśli ktoś nie szkodzi mi. Określenie komunista, bo uważam, że wszyscy jesteśmy równi i każdy powinien mieć na uwadze dobro całej społeczności. Moja miłość do ludzi kończy się, kiedy dostrzegam jak dzisiaj świat jest urządzony i czego uczy nas historia.
Reasumując jestem wewnętrznie rozdarty pomiędzy miłością i nienawiścią do ludzi. Rozbieżność poglądów, egocentryzm, urojone zwierzchnictwo, podległość jednostek sprawia, że nasz cywilizacja stoi na straconej pozycji i nie ma dla niej ratunku, choć jest wielu ludzi to niestety więcej jest człekokształtnych zwierząt, które bezwzględnie walczą o byt. Najbardziej liczy się prawda nie może być żadnych stanów pośrednich. Albo wszyscy jesteśmy prawi albo wszystko jest dozwolone. Najbardziej boli fałszywość i to ona sprawia, że człowiek dochodzi do wniosku, że jedyna droga to nihilizm. Najsilniejsze ludzkie jednostki to zło pod pozorem dobra zawsze będą silniejsi od prawdziwego dobra, więc jebać ich…ja będę kolejną jednoosobową armią rambo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:21, 30 Lis '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Albo wszyscy jesteśmy prawi albo wszystko jest dozwolone.


wszystko jest dozwolone.

Cytat:
ja będę kolejną jednoosobową armią


Rolling Eyes

Powodzenia Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Cześć
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile