W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Tarcza antyrakietowa  
Podobne tematy
Referendum25
Zagraniczne media nie zrozumiały Komorowskiego? 4
Tarcza antyrakietowa w Europie. Sejm: jest zgoda2
Będzie tarcza w Polsce - Dramat!149
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 9922
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:08, 26 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to tu się zgadzamy Agencie Smith Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:10, 26 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
No, tu sie zgadzam - z tymi protestami ekologów to jest troche jak ze spontaniczną manifestacją Białorusinów...
Wszystko jest doskonale zorganizowane i jest w tym umaczana gruba kasa - ciekawe tylko czyja.


Klasyczny przykład mentalności "polskiego piekiełka"
To chyba dobrze, że jest doskonale zorganizowane ?
A co do tych działek - z obrzydzeniem obserwuję jak durne polskie 'społeczeństwo' daje się wpuścić w klasyczny
propagandowy kanał: "uh, uh, żydzi, masoni, cykliści
(i ekolodzy) wykupili działki żeby zbić kasę..."
Gówno prawda.
Te działeczki kupiono wtedy, gdy już wiadomo było, że będą
wywłaszczane. Jako że cena gruntów wywłaszczeniowych jest
(w stosunku do państwa) nienegocjowalna, zarobić się na tym
nie da. Każdy żyd Ci to powie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:20, 26 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesteśmy pionkiem w wielkiej szachownicy Zakonu Iluminatów ( USA). Nic nie poradzimy, że nasz kraj ( najbardziej religijny na świecie, prócz Brazylji) został w to wplątany. My poprostu jesteśmy megalomanami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pafka




Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 383
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:27, 26 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prosze nie obrazac ekologow! Kto z nas chce zyc w asfaltobetonowym swiecie? Przeciez natura budowala Rozpude tysiace lat, a my to chcemy rozpieprzyc w jednej chwili. Trzeba nam troche szacunku dla przyrody! Musimy popierac ekologow chocby nawet sam diabel ich finansowal!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:33, 26 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

działki wykupiono specjalnie żeby wejść w proces negocjacyjny przy ich późniejszym wywłaszczaniu, nie sądzę że kupiono je jak wywłaszczano grunty pod estakade, bo grunty wywłaszczane wykupuje Skarb Państwa pod poczet inwestycji a nie Ziutek i Spółka...

mało to raspud w naszych kraju? każda inwestycję można oprotestować,

po pierwsze ważne żeby jesli to mozliwe nie niszczyć przyrody po drugie z tego co wiem to ma iść estakada NAD torfowiskiem a to chyba różnica - bo w świadomości ogólnej mówi sie o autostradzie przez mchy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pafka




Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 383
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:47, 26 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
...ma iść estakada NAD torfowiskiem a to chyba różnica...

Widziales kiedys podmokle torfowisko? Cala rospuda faluje jak wielki balon z woda. Prawie jak lozko wodne.
Po pierwsze trzeba tam wjechac ciezkim sprzetem. Wiec potrzebne jest przynajmniej miejscowe odwodnienie na czas robot.
Po drugie zeby umiescic dziesiatki pali musza wywiercic spore dziury pod fundament.
Te czynnosci zaburza stosunki wodne, a co to znaczy? Obnizy sie poziom wod gruntowych co oznacza ze swego konca doczekaja roslinki i rozne inne zyjatka, ktorym taka zmiana nie sluzy. Wieksze zwierzeta tez w koncu beda musialy sie wyniesc bo wszystko jest powiazane lancuchem pokarmowym. I w ten sposob juz nikt nigdy wiecej nie zobaczy w europie unikatowego, nie tknietego reka ludzka torfowiska. Brawo!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:24, 26 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
działki wykupiono specjalnie żeby wejść w proces negocjacyjny przy ich późniejszym wywłaszczaniu, nie sądzę że kupiono je jak wywłaszczano grunty pod estakade, bo grunty wywłaszczane wykupuje Skarb Państwa pod poczet inwestycji a nie Ziutek i Spółka...

Działki kupiono oczywiście prywatnie, ale w okresie gdy było już wiadomo, że ta 'inwestycja' jest bardzo prawdopodobna - wówczas ceny spadły rzecz jasna do poziomu tych oficjalnych, wywłaszczeniowych - które nota bene w zasadzie nie są negocjowalne w zakresie istotnym finansowo - chodziło i nadal chodzi o blokowanie/opóźnianie sprawy poprzez procedury sądowe. Tak czy siak wartość tych działek jest minimalna - nie jest to grunt użytkowy.

Cytat:
mało to raspud w naszych kraju? każda inwestycję można oprotestować,
po pierwsze ważne żeby jesli to mozliwe nie niszczyć przyrody po drugie z tego co wiem to ma iść estakada NAD torfowiskiem a to chyba różnica - bo w świadomości ogólnej mówi sie o autostradzie przez mchy...


z ekologicznego punktu widzenia to niewielka różnica czy na, pod czy nad. jedną z unikalnych cech tego biotopu jest fauna - a tu zmiany będą drastyczne i nieodwracalne w każdym wypadku. poza tym oczywiście stosunki wodne - patrz powyżej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:34, 26 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i tak utoniemy w morzu odpadkow wlasnych i cudzych zwozonych z innych Panstw...ostatnio byl Holenderski statek wypelniony po brzegi Azbestem i jakos nie slyszalem zeby zieloni protestowali......a moze protestowali a nie pokazali ich....he he..to jest dobry punkt odniesienia ....cala Akcja w dolinie Rospudy byla planowana szczeglowo i medialnie naglosniona w Polsce i w Uni Europejskiej.....mozna byc za lub przeciw..ale trzeba wyciagac wnioski z tego co sie dzieje......dobrzy "zieloni"robia swoje...i tak se mysle co ja robie....no ja produkuje codziennie mnostwo smieci....butelki plastikowe co z nimi robic a do kosza...gazety i czasopisma tez do kosza ...wszystko trafia do smieci..istny misz masz...a ze jestesmy spoleczenstwem konsumpcyjnym a to zoobowiazuje do produkcji mnostwo smieci ...a potem te smieci trafiaja do takeigo zakatku co sie nazywa wysypisko smieci a przedtem cos tam bylo ale juz nikt nie pamieta co?..ktos szepcze ze tu byla kiedys Dolina Rospudy -nie nie to niemozliwe mowie to nie moze byc prawda a zreszta najwazniejsze ze jest wysypisko ......podobno sortowanie smieci jest ale ja tego nie widze..... rzeczywistosc jest taka ze wszystko trafia do jednego smietnika .... "zieloni" ...........Nieudany przemyt śmieci z Niemiec

22 lutego 2007

W środę na przejściu granicznym w Krośnie Odrzańskim strażnicy udaremnili wwóz do Polski ponad 46 ton śmieci z Niemiec.

Nie wiadomo dokąd miały trafić 22 tony zużytej folii i 24 tony złomu aluminiowego. Kierowcy TIRów z feralnym ładunkiem nie mieli żadnych dokumentów uprawniających do przewozu odpadów przez teren Polski. Strażnicy poinformowali bezzwłocznie wszystkie placówki Straży na granicy z Niemcami, ponieważ jak podaje SG bardzo często zdarza się ze kierowcy po nieudanej próbie przemytu na jednym przejściu granicznym usiłują przedostać się przez granicę w innym miejscu
http://www.recykling.pl/recykling/index.php/news/1073
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:00, 26 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agentsmith napisał:
Bimi napisał:
No, tu sie zgadzam - z tymi protestami ekologów to jest troche jak ze spontaniczną manifestacją Białorusinów...
Wszystko jest doskonale zorganizowane i jest w tym umaczana gruba kasa - ciekawe tylko czyja.


Klasyczny przykład mentalności "polskiego piekiełka"
To chyba dobrze, że jest doskonale zorganizowane ?
A co do tych działek - z obrzydzeniem obserwuję jak durne polskie 'społeczeństwo' daje się wpuścić w klasyczny
propagandowy kanał: "uh, uh, żydzi, masoni, cykliści
(i ekolodzy) wykupili działki żeby zbić kasę..."
Gówno prawda.
Te działeczki kupiono wtedy, gdy już wiadomo było, że będą
wywłaszczane. Jako że cena gruntów wywłaszczeniowych jest
(w stosunku do państwa) nienegocjowalna, zarobić się na tym
nie da. Każdy żyd Ci to powie Wink


Nie mam nic przeciwko temu, że jest dobrze zorganizowane.
Ciekawi mnie tylko dlaczego.

Myślę, że sprawę i tak rozstrzygnie prawo UE, zapewne okaże się, że Polska nie ma jednak prawa wybudować tam autostrady. I dlatego ktoś w to zainwestował - bo zawczasu odkrył właściwy kruczek.

A to czy powinna tam być ta autostrada, czy nie - to zupełnie inna kwestia.
Antenka mówi, że nie powinna Smile A ja tam nie wiem - musiałbym tam najpierw chyba pojechać. Wydaje mi się jednak, że sprawiedliwym by było gdyby decyzja o tym należałą do tamtejszych mieszkańców, a nie do UE.
Jesli UE chce pomóc, to niech wybuduje autostrade gdzie indziej, byle szybko. A mieszkańcom się nie dziwię - pragną komfortu, jak każdy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:03, 26 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tournament napisał:
W środę na przejściu granicznym w Krośnie Odrzańskim strażnicy udaremnili wwóz do Polski ponad 46 ton śmieci z Niemiec.

nie wiedziałem, że w krośnie odrzańskim jest jakieś przejście graniczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:54, 26 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Antenka mówi, że nie powinna Smile A ja tam nie wiem - musiałbym tam najpierw chyba pojechać.

A, to zdecydowanie polecam. Puszcza Augustowska, Wigierski PN...
Ale może ZANIM to cholerstwo zbudują.

Bimi napisał:
Wydaje mi się jednak, że sprawiedliwym by było gdyby decyzja o tym należałą do tamtejszych mieszkańców, a nie do UE.
Jesli UE chce pomóc, to niech wybuduje autostrade gdzie indziej, byle szybko. A mieszkańcom się nie dziwię - pragną komfortu, jak każdy Smile


W Augustowie, jak wszędzie komfort jest postrzegany raczej merkantylnie. Chodzi o kasę z turystów i przewały na Litwę Cool
Gdzie indziej... w tym sęk. Popatrz na mapę... można by na estakadzie/mostach nad jeziorami z drugiej strony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 26 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale generalnie to potwierdzasz, ze ktoś zainwestował w cały ten szum medialny, żeby sobie pomóc zarobić forsę, któa mu zwróci inwestycję i dodatkowo pozwoli zarobić? jak zgaduję, bliscy Ci ludzie...? Rolling Eyes spoko, ja naprawdę nie mam nic przeciwko, cieszy mnie przedsiębiorczosc wśród rodaków.
niepokoi mnie tylko to, że macie poparcie premiera Smile

ale równie dobrze premier też mógł już ocenić, że UE zablokuje tą budowę i stwierdził, że lepiej zrobić na tym kapitał, niż stracić..
w każdym razie, chcąc niechcąc, godnego macie sprzymierzeńca Smile znaczy, sorry: godnego mają sprzymierzeńca, ci ekolodzy Smile
a przecież i tak chodzi przede wszystkim o przyrodę Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 26 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
ale generalnie to potwierdzasz


nic nie potwierdzam.
z piaskownicy wyrosłem daaawno temu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:18, 26 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podzieliłbyś się z kolegami z forum, a nie.. Razz

ja naprawde nie mam nic przeciwko zarabianiu kasy na wykorzystywaniu luk w systemie.
skoro moge sie nagle dowiedziec, ze moje prawo jazdy jest nieważne od roku bo jakis ministerialny tłuk je unieważnił i nie raczył mi nawet wysłać pieprzonego listu informującego, ze musze wplacic 71 zlotych by dostac nowy druczek dzieki ktoremu byle pała nie bedzie miała prawa odholowac mi samochodu na policyjny parking z miejsca zatrzymania, z równownoczesnym mandatem... to dlaczego niby ja mialbym nie wykorzystac w tym wszystkim swojego sprytu zeby sobie ten mandat i troski odbić? wykorzystując luki tego samego systemu, który mnie gnębi.. jasne - jestem za.

ale mimo wszystko mediów, ani premiera nie lubię i w obecnej formie nigdy lubieć nie zacznę - to tak jakby przenieść kogoś z piekła, prosto do nieba, bez pośrednictwa czyśćca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 26 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

życzę miłych i niewątpliwie owocnych dysput z samym sobą, Bimi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:25, 26 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie rozumiem dlaczego jesteś taki tajemniczy
przecież nam obu chodzi o to samo: o prawdę. czyż nie?

nie musisz mówić do mnie. ale jeśli powiedziałeś A, to może zechcesz powiedzieć też B...? Smile
przecież równie dobrze mogę się zalogować pod innym nickiem i zadać te same pytania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:36, 26 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi uważaj przystojniaku AgentSmith to kapitalnie konspirujący iluminata, w pełni rozumiejąca techniki masońskie. Teraz gdy do ciebie pisze jest w hipnozie, jego "guru" jest jego panem, więc ma nad nim kontrole, a jego pobyt na forum to zaplanowany plan. Już niedługo do naszego forum przyłączą się jego koledzy, z zakonu. 666
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:40, 26 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z grzeczności powinienem to powyższe skasować
Ale ze złośliwości, zostawię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:45, 26 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ATEIZM, ATEIZM, ATEIZM, ATEIZM=obłuda w "antychrysta".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:50, 26 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xtc, co ty bierzesz?!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:39, 26 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol... wszystko mozna wytłumaczyc tą hipnozą.. wytłumaczenie zawsdze sie znajdzie...xtc z tymi masonami i hipnozą jest jakas prawda ale aby tam hipnotyzowali jakis polaczków którzy udaja mocarzy świata to chyba lekki obłęd..nie możesz powiedzieć ze ktos jest zahipnotyzowany przez masonów jeśli nie wiesz czy to prawda..każdy ma swoje zdanie a jeśli jest odmienne to juz musi byc ktos zahipnotyzowany??ten świat rządzi jakimś swoim planem i na pewno nie tym znanym nam oficjalnie ale nie możemy wszędzie doszukiwać sie nie wiadomo czego.
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:38, 27 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC podesłał link nt. hipnozy clintona, gdzie pada zdanie, że objawem kontrolowanego umysłu jest ciągłe powtarzanie tych samych kwestii.

XTC, spełniasz wszelkie warunki paranoika poddanego kontroli umysłu Very Happy Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale twoimi działaniami na tym forum kierują Iluminaci i cykliści!Very Happy Proponuję wizytę u najbliższego psychotronika i przebadanie sie za pomocą hipnozy. BYc może odkryjesz, że porwali cię kosmici do spółki z CIA i zmusili do zaśmiecania naszego forum ciągłym nawijaniem o antychrystach i masońskich spiskach.

Wyjaśnienie może być tez takie, że jesteś najzwyczajniejszym kawalarzem, któremu nudzi sie w pracy w urzędzie gminy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:06, 27 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC jest tez pozyteczny..patrzcie jak rozruszal forum swoja skrajnoscia.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:25, 27 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe, dokładnie, nie da sie ukryć że forum ozyło, ale wracając do tematu:

Skoro tarcza antyrakietowa nie jest antyrosyjska to mam propozycję: może niech za jej obsługę wezmą się rosyjscy specjaliści we współpracy z nato??? Jeżeli usa odmówi to oznaczać będzie że jednak ma nieczyste intencje względem rosji...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:58, 27 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polska ma przekichane....budowa tarczy antyrakietowej daje atuty Rosji i USA...np.Rosja moze teraz zrobic wszystko i bedzie usprawiedliwiona....bo juz przeciez mowia..ze Rosja podejmie adekwatne kroki.....np.nie beda nic kupowac od Polski....co bedzie ciosem w gospodarke Polski....USA czyli Cienie rozmieszcza swoja bron w roznych zakatkach.....tarcza antyrakietowa to bedzie straszak ..cos w stylu mamy wszedzie bron wiec uwazajcie lepiej bo mozemy ja w kazdej chwili uzyc......a gdyby doszlo do wojny to jeden z 1 meldunkow zaszyfrowanych ktore dostanie Prezydent Cieni bedzie ...Tarcza Antyrakietowa w POLSCE i CZECHACH zostaly Z.N.I.S.Z.C.Z.O.N.E...---co mamy robic panie Prezydencie?-czekac dogadamy sie z Rosjanami....a co z Polska i Czechami?..no a co ma byc przeciez sami tego chcieli....(wolna interpretacja tego co sie moze wydarzyc ).....tak czy siak na dzien dzisiajeszy z informacji ktore mamy dostepne wynika ze to sie zupelnie Polsce nie oplaca....bo bedziemy posrodku.......no i uzyje slowa Radka Sikorskiego -Bedzeimy ZDERZAKIEM......jak dla mnie to stawiamy na zlych sojusznikow i w przeszlosci i do dzisiaj mamy przekichane...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Tarcza antyrakietowa
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile