W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Bimi tajnym agentem Iluminatów  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
26 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4543
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
METATRON




Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 21
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:52, 04 Sty '12   Temat postu: Bimi tajnym agentem Iluminatów Odpowiedz z cytatem

Nie ma już wątpliwości, Bimi zapisał się do Iluminatów.

Już prowadzi akcję wprowadzania lokalnego mini NWO na forum prawda2 ( jak to będzie: „Np2O”?)
Świadczy o tym szereg dowodów, wystarczy przeanalizować jego aktywność na forum – zdradził się!!

Dowód pierwszy: Brak poczucia humoru charakteryzujący tyranów i Iluminatów.
W temacie o tajemnych tunelach napisałem, że wierze w kosmitów, napisałem, że „Maryję kosmici zapłodnili inVitro” – no kurwa, czy to nie bije po gałach, że to był żart?! (no może cienki…)

Reakcja Bimi’ego:
Krzyczy, że „kosmitów nie ma”, że „kobiety się puszczają od zarania dziejów”, że „wszystko ogarnia”, nawet „Bozię” w to wmieszał…
Po czym upierdala mi 4 posty na dzień!! Tak, krwawa zemsta! miałem 8/24h a po tym 4/24h…

Teraz wyobraźcie sobie co by robił Bimi jak by miał 100 miliardów dolarów na koncie i władzę w rękach?! Byłby Iluminatem!!!!
Jaki aparat terroru by stworzył do realizacji własnej wizji świata??

Dowód drugi: Cytat z Bimi’ego:
„dla mnie największą zagadką ewolucji jest: jak to możliwe że 200 lat po tym jak darwin rozjebał fanatyzm religijny jednym prostym wnioskiem, na świecie ciągle jest jeszcze tylu religijnych debilów zaprzeczających w żywe oczy temu że ziemia jest okrągła i krąży wokół słońca.

jakbym miał to wytłumaczyć to poszedł bym w teorię, że im ktoś głupszy tym bardziej się mnoży - a najbardziej fanatyczni debile mnożą się po prostu jak króliki. przy czym na ich korzyść działa to że ludzie niereligijni im pobłażają, zamiast ich po prostu, zgodnie z naturą, zarżnąć i zjeść.”

No i sprawa jest jasna: jak ogarnąć 6 miliardów debili, którzy mnożą się na potęgę i są tępi jak króliki? Trzeba zaprowadzić NWO! - Bimi indoktrynuje Nas podprogowo!!!

[P.S. to Darwin wymyślił, że Ziemia krąży wokół Słońca? Wydawało Mi się, że Kopernik… chyba znowu coś pomyliłem..]


Dowód Trzeci:
Bimi nasłuchał się o tym, jak banki produkują wirtułalną kasę z niczego i jak rządzą nią Światem, i stworzył własną walutę. Waluta Bimiego, za pomocą której rządzi światem p2 nosi nazwę: „dzienny limit postów”. – Zwróćcie uwagę na podobieństwa:
1) Bimi produkuje ją z niczego,
2) jest witrualna
3) na początek każdy dostaje kredyt waluty (zaufania)
4) może odbierać ją kiedy chce (tak jak banki wycofują kasę z rynku).

Dowód czwarty:
Tępienie przejawów niezależnego myślenia!! (niezależnego od Bimi’ego – tajnego agenta Iluminatów)
Że co, jak ktoś wierzy w kosmitów to jest brzydki? i co nie wolno mu się swobodnie wypowiadać? Co to cenzura?? Jedyne słuszne poglądy to te zgodne z „linia ideologiczną”, w której nie ma miejsca na kosmitów?

Nieładnie, niegrzeczny Bimi.

No i dowód piąty – DOWÓD KORONNY: Kolor portalu! Dlaczego niebieski? Sprawa jest jasna: NIEBIESKI TO KOLOR MASONÓW!!!

A – i jeszcze jeden: z cyklu „symbole masońskie”…
Zastanawialiście się dlaczego Bimi przyznaje na początek akurat 8 postów?
Nie?
To ja wam wyjawię tajemnicę, bo „ósemka” jest symbolem nieskończoności, a tu jest alegorią nieograniczonej możliwości wypowiedzi!!! Wolności słowa.
A dlaczego jak ktoś się wychyli dostaje 4 ???
Bo czwórka symbolizuje twarde, materialne prawo – w tarocie karta nr 4 to postać „króla”, który właśnie symbolizuje władzę materialną… BUUUU HA HA HA

Jak mamy walczyć z NWO jak „Jezus Chrystus współczesnej awangardy anty-systemowej” okazał się tajnym agentem i wyznawcą Satana??!!!!


Ja wobec powyższych oczywistych faktów, zapisuję się do „Ruchu Niezadowolonych z Bimi'ego”!!!
Żądamy 20 postów dziennie! oraz dwóch awatarów!!! I możliwości zmiany koloru forum na zielony! Albo nie, na czerwony! Albo nie, na… bezbarwny?



Teraz uaktywni się aparat terroru i nasilą się represje. Pierwsi zaatakują zapewne ‘tajni współpracownicy’ Bimi’ego ukrywający się pośród użytkowników forum, którzy napiszą, że Ja jestem brzydki, a Bimi, że jest ładny. Następnie Bimi wygłosi Putinowskie orędzie do narodu p2, w którym zaatakuje mnie jako idiotę i agenta, który nic nie wnosi do socjalistycznej wspólnoty. Po czym co zrobi… ?? Wiadomo: obetnie „dzienny limit postów”.

Taaa…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jordii




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 701
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:10, 04 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dawno nie czytałem większych bredni.
_________________
www.demokracjabezposrednia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:32, 04 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz, zrozum typa.
niełatwo jest prowadzić imperium boskich umysłów, samemu zachowując normalny umysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:04, 04 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdzie są te zapisy , bo też bym chciał Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:30, 04 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż miło się czyta takie rojenia. Nie wierzę, że na trzeźwo takie coś Ci wyobraźnia wysmażyła. ;>
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1992
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:36, 04 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego żadna z marud nie zastanowi się przez chwilę dlaczego został jej obniżony limit postów? Mało tego od razu podwiesza kolejny temat pt: jedziemy na admina. Mości Państwo! Najpierw należy jebnąć łbem raz w ścianę i drugi raz w parapet, aż poczują Państwo wiosnę i może gdzieś przyjdzie olśnienie: "Takie bzdury wypisuję, że onet przy mnie to klub literacki, więc należy mi się knebel"

W każdym z banerów jest jak wół: Chrzanić religię, jebać kosmitów, jonit i pokój dla wszystkich itp. Jakby ktoś tego jeszcze nie załapał to co tu kurwa robi i po jaki chuj tu trafił?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:32, 04 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej napisz METATRON czemu tak upierasz się przy pozyskaniu naszych podpisów, peseli ( w związku ze stowarzyszeniem) i odbiegałeś od tego abym np złożył to osobiście w miejscu do tego upoważnionym? Od razu napisałeś, że jeśli nie ufamy to nici z projektu. Śmierdzisz mi pacjent Cool.

Jeśli chodzi o illuminati to nikt nie ukrywa tej subkultury w kręgach tego typu. Nie raz zdarzało mi się cytować różne mądre rzeczy z książek powiązanych paktem IOT. Znasz jakiegoś illuminata, że tak wszystko o nich wiesz? Heh to może chociaż masona? Smile

Nawiąż lepiej dialekt z kosmitami to może cię zapłodnią.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:50, 04 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja odwiedziłem jego strone (http://www.imperiumboskichumyslow.pl/) jeszcze przed rozpatrzeniem jego podania i jak zobaczyłem
-Hierarchia Boskich Umysłów
-Kosmiczny Rozum
-System Kosmologiczny Plotyna
itp. brednie to od razu zaznaczyłem Nie, nie wiem skąd biorą sie takie głupoty, ale na trzeźwo bym tego sam nie wymyslił Very Happy
No ale podanie przeszlo, gość wylądował z limitem 1 (co było do przewidzenia)
i teraz smaruje pierdoły na forum Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:15, 04 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam sprawy z usiłowaniem wyłudzenia danych osobowych, dlatego mój sąd to pominie. Generalnie podanie typa było niezłe. Napisał m.in. że wie jak rozpieprzyć parszywy system. Żart dobry. Podobnie jak pierdolenie w pierwszym poście tego tematu. Wiecej luzu i dystansu proponuje. Zrozumiałe jest, że po takim żarciku rachu-ciach i po limicie. Kwestia hodowli morale. Ale przyznacie, że można dostrzec subtelną różnicę pomiędzy tym co tu czytamy, a tym czym raczą nas bolki, lolki i szczekany.

Post o kosmitach i zapłodnieniu Żydówki Marychy naprawdę mnie rozbawił....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 10.000 mBTC

PostWysłany: 20:32, 04 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie peniaj METATRON, nie wszyscy muszą wiedzieć że kosmici istnieją. to tak jak z ziemią - dawniej za herezje typu "ziemia jest okrągła i kręci się wokół słońca" palili na stosie. Ciesz się że dzisiaj dostajesz jedynie elektroniczną maczugą po łbie, czyli obcięcie dupie potrzebnych limitów postów. Jeżeli typy nie kumają kosmicznego kreacjonizmu to nic nie poradzisz. Niech sobie żyją w nieświadomości, iluzji że DNA powstało w kosmicznej dupie, pardon, zupie, w efekcie jakiegoś przypadku, a gatunki to niby ewoluowały przez miliardy lat w efekcie czego powstał człowiek w prostej linii od małpy, a nie małpa od człowieka; ciesz się że to ty wiesz lepiej, znasz tajemnicę że to właśnie małpy stanowią pierwsze prototypy człowieka stworzone przez starożytnych inżynierów genetycznych. dopiero homo sapiens im się udał, ale też nie do końca, jak widać...

Cytat:
Nie ma już wątpliwości, Bimi zapisał się do Iluminatów.


nie doceniasz iluminatów. takiego buraka to oni by nie przyjęli w swoje szeregi nawet gdyby się ofiarował że będzie pełnił funkcję podnóżka. żeby się tam dostać trzeba mieć w końcu jakieś IQ, przynajmniej na poziomie dody.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:39, 04 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko, wszyscy macie rację. "Każdy ponad każdym" jak to śpiewał pewien całkiem ładnie śpiewający pan. Troszkę szacunku proszę dla osób mających odmienne poglądy i sposób postrzegania świata. Bimi też zachowuje się jak najmądrzejszy, robrykał się przez te kilka lat prowadzenia forum. Kolejni mistrzowie też jadą po nim bez żenady. "Burak" krzyczą itd., jakby byli zajebiści i ponad wszystko. Po co to? Daje Wam to lepsze samopoczucie? Bo do dyskusji takie przepychanki nie wnoszą nic. Śmietnik tu wyprawiacie jedynie. Takie posty to może lepiej w pierdolni pisać? Żarty są fajne, ale nie zawsze można je zrozumieć w postach. Słowo pisane nie niesie ze sobą intonacji czy specyficznego kontekstu, w którego odniesieniu się żartuje. Stąd łatwo o nieporozumienia. Uspokójta się jakby to powiedział Jórek Łowsiak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PhantomSoul




Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 140
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:41, 04 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, to gdzie te zapisy organizujesz ? Przyłączę się chętnie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:52, 04 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cham napisał:
Spoko, wszyscy macie rację. "Każdy ponad każdym" jak to śpiewał pewien całkiem ładnie śpiewający pan. Troszkę szacunku proszę dla osób mających odmienne poglądy i sposób postrzegania świata. Bimi też zachowuje się jak najmądrzejszy, robrykał się przez te kilka lat prowadzenia forum. Kolejni mistrzowie też jadą po nim bez żenady. "Burak" krzyczą itd., jakby byli zajebiści i ponad wszystko. Po co to? Daje Wam to lepsze samopoczucie? Bo do dyskusji takie przepychanki nie wnoszą nic. Śmietnik tu wyprawiacie jedynie. Takie posty to może lepiej w pierdolni pisać? Żarty są fajne, ale nie zawsze można je zrozumieć w postach. Słowo pisane nie niesie ze sobą intonacji czy specyficznego kontekstu, w którego odniesieniu się żartuje. Stąd łatwo o nieporozumienia. Uspokójta się jakby to powiedział Jórek Łowsiak.


Ja w ramach szacunku dla innych poglądow zagłosowałem na tak ku temu gościowi Smile

Ale okazuje się, że czasem takie ruchy są zbyt pochopne. Swoją drogą, to czytają ludzie to forum, łącznie z pierdolnią i wypowiedziami Bimiego, znają mniej więcej klimat, ale wciąż piszą elaboraty by ich przyjąć, na poczatku piszą nawet składnie, potem sporej cześci odpierdala, czyżby za słabi psychicznie? Może jakieś ostrzeżenie dla zjebów przed próbą rejestracji?

A moze oni komuś płacą za napisanie podania? Ki chuj?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:58, 05 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Bimi tajnym agentem Iluminatów

Chyba k... iluzjonistów!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzysiak




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:50, 05 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usmialem sie czytajac ten temat Very Happy

Uwazajcie - moze tylko udaje ze mam poczucie humoru a tak naprawde jestem tajnym agentem illuminati Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Nikt nie ma monopolu na prawdę
www.chomikuj.pl/Filmyprawdy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
METATRON




Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 21
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:07, 05 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil


Oj misie pysie kolorowe..

Rzeczywiście, na przyszłość zanim się zaloguję na jakimś forum, najpierw lepiej się wczytam w to, o co w nim kaman..
Dopiero jak mnie przyjęliście do swojej forumowej społeczności, uświadomiłem sobie, że zbyt szybko i zupełnie niepotrzebnie wychyliłem się w tym towarzystwie z tematem „TRANScendencji”. Mój błąd.

Fakt: „odrobinę” różnimy się w sposobie rozumienia Świata… delikatnie i bardzo eufemistycznie mówiąc.


A zatem najwyższy czas się pożegnać.

Na koniec naszej krótkiej acz burzliwej znajomości, życzę Wam wszystkiego co najlepsze, pomyślności, szczęścia, zdrowia, spełnienia marzeń, sukcesów w życiu prywatnym i pracy zawodowej, miłości, prawdziwych przyjaciół – i co najważniejsze: rozwalenia NWO.

Pozdrawiam Serdecznie,
METATRON
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Krzysiak




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:29, 05 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak na powaznie (nie wiem czy @METATRON to przeczyta czy nie) to wlasnie Ty niestety wydajesz mi sie prezentowac bardziej zamkniete podejsce niz @Bimi. On pozwala Ci pisac, ograniczajac Twoja aktywnosc, uwazajac ja za szkodliwa dla wiarygodnosci tego forum (i ma racje bo jakbym zaczal przygode od czytania na temat Harpow, dzial orgonowych i kosmitow to bym szybko z dalszych poszukiwan zrezygnowal).

Ty natomiast zachowujesz sie jak tyran i fanatyk religijny mowiac:

"Moja racja jest najlepsza i najmojsza, kazdy kto sie z nia nie zgadza jest glupi, nie dorosl do tego a kazdy kto podniesie na mnie glos uczestniczy w spisku".

Jakie to podobne do

"Wierzcie w mojego Boga bo tak powiedzial a jak nie uwierzycie to pojdziecie sie smazyc do piekla"


Do calej reszty tez mam jednak zastrzezenia bo prezentujecie wyjatkowo zamkniete umysly w obliczu spraw, ktorych prawdziwosci czy tez nieprawdziwosci nie jestescie w stanie udowodnic. Polecam wam ksiazki Pana Danikena,
http://chomikuj.pl/Filmyprawdy/Inne/Literatura/Daniken
(badz tez innych Paleoastronautykow zajmujacych sie tematem w sposob bardziej naukowy w scislym tego slowa znaczeniu) w celu wyrobienia sobie wlasnego zdania na tematy istnienia (nieistnienia) obcych cywilizacji we wszechswiecie.

Swiat ma to do siebie, ze lubi zaskakiwac i moge sie zalozyc, ze kazdy z nas spotka sie z tym jeszcze nie raz w swoim zyciu.
_________________
Nikt nie ma monopolu na prawdę
www.chomikuj.pl/Filmyprawdy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
realista




Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 203
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:23, 12 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiedziałem - Bimi mi uwalił posty - no to jest najwyraźniejszy dowód na jego NWO pochodzenie - po prostu to taki zły agent jest - a tak serio - dlaczego gość wypisujący takie bzdury dostał się na forum?No przecież ktoś nań głosował ? Smile
_________________
Brak ideologii jest najlepszą ideologią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:52, 14 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękny przykład myślenia zbiorowego Smile

--> teraz rozumiem, czemu 99% daje się tyrać temu jednemu.
Brawo Bimi - stworzyłeś forum ludzi myślących niezależnie - czyli tak jak ty.
Very Happy
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:02, 14 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wybacz Inecki ale ja nie sądzę ,żebym myślała jak Bimi mam znacznie wiekszy współczynnik paranoi Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:43, 14 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
tak serio - dlaczego gość wypisujący takie bzdury dostał się na forum?No przecież ktoś nań głosował ?


primo - to bardzo ciekawy gość. chciałbyś żeby wszyscy byli tacy jak bimi? ale byłby wtedy KWAS.

secundo - kto na niego głosował? ostatecznie to bimi decyduje! zresztą, czy to ważne kto?, uważasz że można kogoś poznać po jednym podaniu? myślisz ze inteligentna osoba, mająca swoje zdanie nie jest w stanie wysmażyć 'poprawnego politycznie' podania, aby dostać się na to forum, aby potem już nieskrępowanie pisać coś wręcz odwrotnego...?
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:38, 30 Cze '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prawda 2 info exposed



zdjęcie kopiować, może być wkrótce usunięte.

Chyba nikt już nie ma żadnych wątpliwości...

Ja np. kiedy czytam tych PANÓW nie mogę oprzeć się pytaniu: czy można być aż tak tępym - czy to po prostu sprzedajne świnie bez poczucia godności?
[hmm, niby po polsku piszą... zachodzę w głowę: skąd też mogą znać ów język.??]

W najbliższym czasie możemy spodziewać się pospiesznego przebudowywania struktur, reaktywacji kretów.
Uwaga na próby wprowadzania nowych odpowiedników. (Oni) ciągle liczą, że w tym chaosie zapanuje jeszcze jakiś porządek.
No i oczywiście że zaczyna panować porządek - tylko że (oni) go nie dostrzegają.
To nie jest ICH porządek...

Prawdopodobnie nie przestaną jątrzyć.
Możliwy false flag typu quiet storm - cicha burza, poprzedzona seryjną, lub wybiórczą symulacją calm ignorance - cichą ignorancją.
Zwykłe drobne ataki. Pozór 'normalności'. Tak, nawet jeśli osuwa im się grunt spod nóg, za wszelką cenę usiłują stwarzać pozory.


Mają oczywiście nade mną przewagę 24h - dwudziestoczterogodzinnego knebla - zatem bądźmy czujni i... kojarzmy fakty.

Niech PRAWDA odżywa. Niechże budzi się teraz ze snu tysiącletniego!


Ich bin ein Teil von jener Kraft,
die stets das Böse will und stets das Gute schafft.

Johann Wolfgang von Goethe
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1992
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:37, 30 Cze '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznać muszę, że piękne drzewko Smile Jak najbardziej doceniam trud włożony w produkcję. Nawet nie wiedziałem, że niechcący wylądowałem w agenturze zarządzającej forum. Drugi duch Bimiego Smile Można prosić o wytłumaczenie co to znaczy tak w sensie praktycznym, forumowym?

Pewnie kwestia tego, że mamy po 18 postów i dlatego jesteśmy w układzie. Ech szkoda gadać. Jakby się bliżej przyjrzeć tematom zakładanym lub komentowanym przez te osoby to nijak to drzewko się kupy nie trzyma. Bo z jednej strony wrzucasz ludzi promujących socjalizm i lewicowe poglądy, a z drugiej Adama, Mike czy mnie którzy bardziej trzymają się zagadnień o tematyce finansowej z lekkim zabarwieniem liberalno-konserwatywnym.

Ja trafiłem na to forum zupełnie przypadkowo i nie wiem jak reszta ale wciąż wyławiam z niego ciekawe informacje i mimo natłoku syfu nie mam problemu z selekcją informacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:01, 01 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem iluminaci pracuja dla Bimiego.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:50, 01 Lip '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
nijak to drzewko się kupy nie trzyma.

Nie trzyma się kupy ale wygląda nieźle - chemicloo się napracował Very Happy
Mimo, że nazywasz nas tępymi sprzedajnymi swiniami to czekam na dalsze prace, może pomyślisz nad rozbudowaniem tego drzewka - dodaniem innych motywów itd. Very Happy
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Bimi tajnym agentem Iluminatów
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile