W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
zmieleni.pl   
Podobne tematy
Kukiz próbuje coś zmienić w PL - www.zmieleni.pl84
Jak PO oszukała 750 tys. wyborców3bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
19 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 13961
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GOLDTRIP




Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:24, 19 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Ja mam do pana Kukiza tylko jedno pytanie . Co zrobi kiedy zbierze odpowiednią ilość głosów , a historia się powtórzy . Założy stronę zmieleni 2 , czy wykopie mauzera dziadka Wink
Jak już wspomniałem zrobili to raz więc i zrobią to drugi raz .
Kukiz nie ma zaplecza finansowego by prowadzić długa skuteczną kampanię . Media niedługo znudzą się tematem JOW , a internet to za mało. Więc ja się pytam jaki jest plan B i plan C Wink
Jeśli popierasz JOW , daj na ten cel pieniądze człowieku . Twój głos to za mało .


Paweł Kukiz Odpowiada:

"Jeśli nie będą chcieli zrobić referendum w sprawie zmiany ordynacji wyborczej to zrobimy sobie partię. Wylosujemy Pierwszego Sekretarza, zrobimy Biuro Polityczne i obejmiemy władzę Smile. I sami zmienimy Smile A potem rozpiszemy wybory oparte o ordynację jednomandatową, rozwiązemy Sejm i partię też Smile Gites ? Smile)) "

Dyskusja na forum http://forum.zmieleni.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8570
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:16, 19 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GOLDTRIP napisał:
Ordel napisał:
Ja mam do pana Kukiza tylko jedno pytanie . Co zrobi kiedy zbierze odpowiednią ilość głosów , a historia się powtórzy . Założy stronę zmieleni 2 , czy wykopie mauzera dziadka Wink
Jak już wspomniałem zrobili to raz więc i zrobią to drugi raz .
Kukiz nie ma zaplecza finansowego by prowadzić długa skuteczną kampanię . Media niedługo znudzą się tematem JOW , a internet to za mało. Więc ja się pytam jaki jest plan B i plan C Wink
Jeśli popierasz JOW , daj na ten cel pieniądze człowieku . Twój głos to za mało .


Paweł Kukiz Odpowiada:

"Jeśli nie będą chcieli zrobić referendum w sprawie zmiany ordynacji wyborczej to zrobimy sobie partię. Wylosujemy Pierwszego Sekretarza, zrobimy Biuro Polityczne i obejmiemy władzę Smile. I sami zmienimy Smile A potem rozpiszemy wybory oparte o ordynację jednomandatową, rozwiązemy Sejm i partię też Smile Gites ? Smile)) "

Dyskusja na forum http://forum.zmieleni.pl/



A ile pan panie Kukiz ma karabinów ? No i ludzi do ich obsługi , którzy nie zawahają się ryzykować życia dla JOWów.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:52, 19 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
GOLDTRIP napisał:
Ordel napisał:
Ja mam do pana Kukiza tylko jedno pytanie . Co zrobi kiedy zbierze odpowiednią ilość głosów , a historia się powtórzy . Założy stronę zmieleni 2 , czy wykopie mauzera dziadka Wink
Jak już wspomniałem zrobili to raz więc i zrobią to drugi raz .
Kukiz nie ma zaplecza finansowego by prowadzić długa skuteczną kampanię . Media niedługo znudzą się tematem JOW , a internet to za mało. Więc ja się pytam jaki jest plan B i plan C Wink
Jeśli popierasz JOW , daj na ten cel pieniądze człowieku . Twój głos to za mało .


Paweł Kukiz Odpowiada:

"Jeśli nie będą chcieli zrobić referendum w sprawie zmiany ordynacji wyborczej to zrobimy sobie partię. Wylosujemy Pierwszego Sekretarza, zrobimy Biuro Polityczne i obejmiemy władzę Smile. I sami zmienimy Smile A potem rozpiszemy wybory oparte o ordynację jednomandatową, rozwiązemy Sejm i partię też Smile Gites ? Smile)) "

Dyskusja na forum http://forum.zmieleni.pl/



A ile pan panie Kukiz ma karabinów ? No i ludzi do ich obsługi , którzy nie zawahają się ryzykować życia dla JOWów.


Solidarność jest doświadzona w robieniu zadym, a jak wiemy siła i silny głośny sprzeciw to język który "władza" rozumi i słyszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:08, 19 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram Pana Kukiza.
Ale rodzi się pytanie:
Czy nie spotka go jakiś wypadek samochodowy, albo samobójstwo?

Te sukinsyny nie odpuszczą temu narodowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8570
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:32, 20 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarondo napisał:
Popieram Pana Kukiza.
Ale rodzi się pytanie:
Czy nie spotka go jakiś wypadek samochodowy, albo samobójstwo?



Niekoniecznie , raczej nie bo jest za mały . Kapujesz. Nie stoi za nim żadna realna władza, żadne realne pieniądze , a i w mediach robią z niego oszołoma, a temat pójdzie w odstawkę . A przede wszystkim , niewielu zrobi coś więcej niż poparcie wniosku o JOW . Bo powiedz mi @jarondo, co jesteś gotów zrobić więcej w swoim poparciu dla pana Kukiza i jego walki ? Co, przelejesz parę złotych na konto wsparcia. Weźmiesz udział w wielotysięcznych demonstracjach które będą musiały trwać tygodniami jeśli nie miesiącami , masz na to czas i pieniądze ? Spójrz na ruch OWS w USA , działają , ale media już nimi się nie interesują, są marginalizowani .
Trzeba zrozumieć , że trzeba być gotowym do konfrontacji , bo tego się nie uniknie . I jeśli znajdzie się znowu - np - gotowych na poświęcenie i ewentualne cierpienia z tym związane to mamy sztorm który pozamiata stary porządek i nie zatrzyma się tylko na JOWach .
Ale większość ma kredyty, rodziny i trzeba zapierdalać , nie ma czasu na więcej niż jedną , czy dwie demonstracje i co miesięczne przelanie pięciu dych Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:45, 20 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głosuję na JKM.
Zagłosuję na Kukiza.
Tłumaczę znajomym o co biega w JOW.
Każda droga zaczyna się od małego kroczka.
Ordel. Wyczuwam w tobie apatię, i leminga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8570
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:55, 20 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarondo napisał:
Głosuję na JKM.

Nie głosuję na JKM, gdyż nie jest on rozwiązaniem. JKM nie ma zaplecza , żadnego zaplecza. W dodatku zgodzić się mogę z częścią jego poglądów, jak i nie zgadzam się z drugą częścią jego poglądów .


Cytat:
Zagłosuję na Kukiza.

No jest to jakaś alternatywa , ale jakie on ma poparcie , znaczy się kogo ? Wiesz do czego piję Wink


Cytat:
Każda droga zaczyna się od małego kroczka.

Ileż można zaczynać . Kiedy przestaniemy dreptać w miejscu i zaczniemy biec . Bez konfrontacji , nie ma ewolucji systemu .


Cytat:
Ordel. Wyczuwam w tobie apatię, i leminga.

To nie apatia , tylko samotność i izolacjonizm w swoich poglądach . Dlatego uważam , żeby było lepiej musi być jeszcze gorzej . Islandia, Grecja , Hiszpania itd razy dziesięć . Jestem zmęczony małymi kroczkami, uważam , że strategie trzeba zmienić . Przede wszystkim trzeba skupić się na mediach one są kluczem do zmian . Trzeba przejąć nad nimi kontrolę.


Pisałem wiele razy co i jak . Naprawdę trzeba sporo poświęcić, by cokolwiek się zmieniło . Siła jest w jedności i odpowiednim przywództwie , które udźwignie ciężar działań . Różnego typu działań , nawet takich o których nie chciałbyś wiedzieć Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:05, 20 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

małymi kroczkami...taa. To też jest zajebisty slogan socjotechniczny, ktory robi sieczkę z mózgu.
Tak, mój ojciec też tak gadał w 89 wraz za solidarnością małymi kroczkami. Dziadek po wojnie odbudowywał Polskę też małymi kroczkami.
A teraz lemingi wierzą w JKM , który sam głośi ,że gdyby wybory miały coś zmienić to by ich po prostu zabroniono.
Poza tym leming co to jest znowu za zwrot nowomowy używany przez salon?
Ile razy można myśleć i kręcić się w kółko jak chomik w kole i wierzyć zarazem ,że jeśli przebiegnie się jeszcze małymi kroczkami ze sto rundek to oznacza ,że posuwam się do przodu i jeszcze tylko z 10 okrążeń , a wydostanę się z klatki Laughing
Ech lemingi lemingi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:19, 20 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, lemingi, lemingi;)...wywołanie apatii w ludziach udało się układowi postokrągłostołowemu wręcz wyśmienicie. A ci, którzy troszkę tylko zaczęli samodzielnie myśleć, wpadli w depresję obserwując swoje otoczenie...

Ordel, JOW-y to może być początek pokojowego i bezkrwawego (a przez co w czasie dłuższego) rozebrania panującego systemu i wprowadzenia demokracji bezpośredniej. W 2005 roku 750 tys. tzw 'lemingów', w tym i Kukiz, podpisało się pod platformianym wnioskiem o referendum w sprawie m.in. JOW-ów. podpisali i...zapomnieli. Dopiero chyba film Sekielskiego przypomniał lemingom o tym i o fakcie, że ich podpisy były wykorzystane tylko i wyłącznie do gry politycznej i poszły się jeb..., tzn mielić. Większość lemingów przeszła nad tym do porządku dziennego, czyli ..."oh znów mnie wyruchali, ale już tak nie boli jak za pierwszym razem". Mniejszość lemingów, tak jak Kukiz, wybudziła się z tego słodko-gorzkiego snu i powiedziała: 'O kurwa, moja dupa! Już mam tego dość!".
W tą akcje zaangażowali się, obok tych, którzy działają od długiego czasu poza mainstreamem na rzecz demokracji bezpośredniej, przede wszystkim ci należący do 50% nie chodzących w ogóle na wybory i nie popierający żadnej partii.
Jasne słychać poparcie pomniejszych polityków głównej piątki, zwłaszcza z pisu, który ślepo popiera wszystko co jest przeciw platformie, ale ci główni milczą i czekają na rozwój wypadków (lub sondaże), albo nerwowo bronią się przed tym kontrrewolucyjnym atakiem na 'demokrację' i parlament.
Także Ordel, nie bądź Pan rura i nie pękaj;) Na bezpośrednią konfrontację przyjdzie czas, gdy rządzący odrzucą drogę pokojową i kolejny raz oleją 'głos ludu'. A widząc determinacje Kukiza (jeśli mu sił starczy), na kolejnym zmieleniu listy się tak łatwo nie skończy. No chyba, że go zamkną wcześniej w domu wariatówWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:30, 21 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żeby zmienić system potrzeba nieskalanej oszustwem transformacji. zastanówmy się jednak kto na kim w istocie żeruje i na czyją emeryturę będziesz dłużej pracować. życie w obecnej postkomunie, gdzie dla przykładu 140 pracowników w samym msz są byłymi funkcjonariuszami sb, raczej nie napawa optymizmem. i jeszcze ten polski patriotyzm: każdy się sprzeda niczym dziwka byleby lepiej zarobić i uciec od tego bagna jak najdalej. zza granicy wygląda to wszystko całkiem inaczej, naprawdę. media są w rękach kogo? polskie "gwiazdy" czyimi są dziećmi? kim jest wojewódzki, olejnik etc.. można wymieniać i wymieniać. kim jest walter? pochanke? solorz? miecugow? o jezu ilu ich jest.. nie ma sensu wymieniać, a jaką mają bogatą historię! prawdziwe polskie nwo Smile programy telewizyjne propagują co. kto im dał pracę i na czyje polecenie. internet jest niby inny? wszędzie masz cenzurę, ograniczenia, propagandowe filmiki. korwin powie bzdurę - stado rechocze. korwin powie: "monarchia jest dobra, najsłabsi mają zdychać" - owce przybiją pionę. jest lepszy? gdyby gościu naprawdę miał jaja - dawno by wszedł do polityki podstępem, by kontynuować swoje niby szlachetne założenia. najprościej jest pierdolić od rzeczy(dokładnie jak stado), lecz gdy przyjdzie czas - najlepiej uciec od konfrontacji i stękać, że znów mnie oszukali w wyborach. kraj sado-macho. zamiast iść nieco w lewo, albo chociaż w przeciwnym kierunku do obecnego - lemingi z chęcią wybiorą swoich oprawców, a najlepiej od razu zdrajców, by następnie znów ponarzekać przy końcówce wyborów. istna tortura. ta wojna trwa co najmniej 4 lata, co kolejną kadencję i tak bez przerwy. i nigdy nie będzie lepiej. takie korwiny będą wciskać ludziom swój pierdolony nic nie warty kit do nieskończoności i później będzie dokładnie to samo. jaka recepta: mysle ze pokolenie uciemiężonych, wiecznie oszukiwanych. inaczej nie da się uciec od zakłamania, ot cała filozofia. ktoś taki dzisiaj od razu otrzymuje etykietkę debila, im bardziej odróżnia się od sedna tego paradoksu tym bardziej staje się znienawidzony. ludziom kompletnie wyprali już mózgi. oni nie chcą zmian - oni chcą taniec z gwiazdami, audycje o ufo, o końcu świata, dlaczego ja i w11. cofnijcie się nieco w czasie do rządów pis'u albo wcześniej sld. co wtedy leciało w tv? kto zaostrzał prawo, kim byli ministrowie sprawiedliwości, kto tak bardzo zawierzał bolkowi, ale nienawidził jaruzelskiego. wiecie.. ale najlepsze kto właściwie wybierał kogo w wyborach? dlaczego ja mam ponosić koszta za ten cały burdel, kompletnie nie ma ten stan rzeczy żadnej logiki. zamiast zrozumieć po ktorej stronie barykady jesteś, wolisz przechwytywać wzorce od ludzi przegranych, czcić wszelkie klęski, kochać porażkę z tym jakże zjebanym narodowym sentymentem pawia. finansowanie partii z twoich pieniędzy, brak swobód obywatelskich, łapanki na ulicach, nienawiść do mniejszości, oligarchia, nepotyzm, nikodem dyzma i inne duperele - wszystko jest tak poukładane i przygotowane byś znów nie miał wyboru, choć zapewnią ciebie, że go posiadasz. sami nieświadomie akceptujemy aktualny stan rzeczy. każdy kto się wychyli, staje się wrogiem publicznym, a życie z takim piętnem uwłacza i powoli niszczy, przekreśla na zawsze twoje szanse. wystarczy popatrzeć na to co robią sądy, chociażby z braunem, oj takich ludzi jest od groma - wypadają z gry w sposób naturalny, nie ich jest monopol, nikt nie ma czasu teraz myśleć przyciśnięci do muru niewolnicy martwią się o to czy jest co do gara wrzucić i czy nie dostaną kosy pod bankiem albo dołka na 3 miechy za "podejrzenie popełnienia przestępstwa". po co ci redtube. włącz sobie bronka albo seremeta - strażników demokracji i sprawiedliwości.


...i nagle wyskakuje kukiz - pchła z nowym albumem i receptą na życie, nigga please.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:52, 21 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według tego, co myślę:
Każda zmiana jest lepsza od tego, co jest tu obecnie.
Może być JKM, Kukiz, wojna domowa, czy nawet najazd kosmitów(żart, jakby ktoś nie zrozumiał).
Układ z magdalenki musi stracić władzę, w jakikolwiek sposób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:19, 23 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto chce być 8.888 na liście? Smile
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:00, 24 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
takie korwiny będą wciskać ludziom swój pierdolony nic nie warty kit do nieskończoności i później będzie dokładnie to samo


Żeby uczniowie w szkołach nie byli zbyt agresywni, organizuje się im WF. Jeżeli nadal są agresywni, buduje się im siłownię lub otwiera szkołę Judo. Podobnie jest w skali kraju.

Tak, bo taki Korwin, po prostu znalazł sposób na życie. Znalazł część osób, którym marzy się wolność i normalność, więc nawzajem się podsycają z obopólną korzyścią.
Korwin zyskuje bo finansują mu partię i w jakimś stopniu zapewniają pozycję i prestiż. A cała reszta otrzymuje od Korwina to, co jedynie mogą osiągnąć, czyli pożywkę w postaci podniecenia, zaspokojenia swoich żądzy wolnościowych.

Jeżeli żyjesz w klatce, to żywisz się myślami o wolności. Tak jest w przypadku zwolenników Korwina. Korwin daje im tę pożywkę, pożywkę wolności. Słuchając go przez 2 godziny rozładują swoje emocje i siadają spokojnie na dupach w domu.
Wbrew pozorom lepiej dla tych ludzi byłoby, gdyby nie słuchali Korwina, bo wtedy faktycznie wyszliby na ulice i robili dym. Korwin pełni funkcję spowalniacza, podobną jak filmy sensacyjne, horrory, komedie, filmy erotyczne i innego rodzaju czynniki, które zaspokajają w ludziach pewnego rodzaju emocje, które normalnie zaspokajane są w społeczeństwie w bezpośrednim kontakcie z ludźmi, a które teraz zapewnia nam telewizja i internet.

To coś jak w filmie "Niepokonani" o ucieczce z łagru.
Był tam więzień, który ciągle mówił o ucieczce, ciągle planował i spekulował na jej temat. Gdy nadarzyła się okazja ucieczki, on wcale nie chciał uciekać. Te rozmowy po prostu zaspokajały jego emocje i chęć wolności.
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:32, 24 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odchodzisz od tematu.
Mamy rozmawiać o inicjatywie Zmieleni.pl.
Pozwolę też zadać pytanie, nie na temat:
Podaj, proszę wypowiedź, fakt, w których JKM był nielogiczny, mijał się z prawdą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:13, 24 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarondo napisał:

Pozwolę też zadać pytanie, nie na temat:
Podaj, proszę wypowiedź, fakt, w których JKM był nielogiczny, mijał się z prawdą?


Nigdzie nie powiedziałem, że wypowiedzi Korwina są nielogiczne lub mijają się z prawdą.
Mówię tylko, że są od kilkunastu lat niczym innym jak tylko zaspokojeniem psychicznym naszych żądzy wolnościowych.
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:59, 24 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To coś jak w filmie "Niepokonani" o ucieczce z łagru.
Był tam więzień, który ciągle mówił o ucieczce, ciągle planował i spekulował na jej temat. Gdy nadarzyła się okazja ucieczki, on wcale nie chciał uciekać. Te rozmowy po prostu zaspokajały jego emocje i chęć wolności


Coś w tym jest. Znaleźli swoje miejsce w schemacie, przeciwwaga też jest potrzebna, byleby nie za mocna. Jak widać, od paru dekad, ich skuteczność jest niska. Można zganiać na wiele czynników, od WSI po głupote ludzką, ale fakty pozostają takie, że są nieskuteczni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:02, 24 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:

Nigdzie nie powiedziałem, że wypowiedzi Korwina są nielogiczne lub mijają się z prawdą.
Mówię tylko, że są od kilkunastu lat niczym innym jak tylko zaspokojeniem psychicznym naszych żądzy wolnościowych.


To, w takim razie jak odebrać Twoje słowa?
Piszesz, że słowa JKM są prawdziwe, logiczne, jak wnioskuję z podanego wyżej zdania.
I jednocześnie są dla Ciebie jakimś tam zaspokojeniem? Które Ci się nie podoba?

Chcę od Ciebie przykładów tego, co piszesz w stwierdzeniu: "zaspokojeniem psychicznym naszych żądzy wolnościowych".
Nie spotkałem w tekstach JKM "zaspokajaczy" żądz.
Wszystkie jego stwierdzenia, zbudowane są na tezie, wyprowadzeniu logicznych przykładów.
Obecnie czytam jego najnowszą książkę, gdzie jest zebrane kilka lat felietonów.
Nigdy nie znalazłem w jego tekstach czegoś jak: "zaspokojenie psychicznym naszych żądzy wolnościowych".

Dla mnie logiczne stwierdzenia, i prawda w wypowiedzi jest tym, co lubię czytać.
Nie chcę się czepiać, ale staram się Ciebie zrozumieć. Gdzie jest rozbieżność pomiędzy logiką i prawdą, a wartymi uwagi poglądami - myślę o tym co mówi JKM?
Dlatego czytuję to forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:41, 24 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po prostu masturbujesz się psychicznie felietonami Korwina, który jest demagogiem , a jego teksty dają Ci nadzieje na lepsze jutro karmiąc swoich wyznawców opowieściami o wolnym rynku. A wyznawcy potakują głowami i mówią tak , tak gdyby był wolny rynek to byłby świetny rozwój gospodarczy.
I tak wkółko od klikudziesięciu lat gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem i nic z tych opowieści nie wynika. Korwin jest po prostu obiektem na który to pewna grupa społeczna może przenieść negatywne emocje i niezadowolenie, z wymyślonego przez pewnie jakiegoś PRowca sloganu interwencjonalizmu państowego. i samo to już czytanie i ćpanie bloga Korwina daje efekt rozładowania napięcia, agresji na taki stan rzeczy,że jest generalnie chujowo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:44, 24 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca napisał:
po prostu masturbujesz się .... Smile

Odpowiedź poniżej tego, czego oczekuję.
Proszę o konkrety.
Bo na razie nie otrzymałem żadnej alternatywy, do tego co pisze JKM, i tego co dzieje się w kraju.
Górnolotne stwierdzenia nie są dla mnie odpowiedzią.
Co w/g Ciebie zrobić aby było dobrze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:56, 24 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Odpowiedź poniżej tego, czego oczekuję.

niepotrzebnie oczekujesz czegokolwiek zarówno od mojej odpowiedzi jak i oczekujesz ewentualnie jakiejś alternatywy do poglądów JKM.
Cytat:
Co w/g Ciebie zrobić aby było dobrze?


A do tego jeszcze nie doszliśmy na forum no może czasem już prawie dochodziliśmy , ale na dochodzeniu się skończyło Very Happy
po prostu ludzie czyli forumowicze - my lubią sobie pogadać rozumiesz podobnie jak Korwin Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:07, 09 Paź '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj w "Za a nawet przeciw" było ciekawie, właśnie o JOWach. W sumie ciekawa audycja, jednak najciekawsza była konfrontacja Kukiza z naczelnym medium Szejnfeldem.

Szejnfeld jest wyszczekany i inteligentny, czaego dał wyraz dzisiaj gdy na koniec audycji zakrzyczał jak chuj Kukiza, który zadał proste pytanie, coś w tym rodzaju:

"Skoro PO pierdoli, ze jedynym powodem nie wprowadzenia JOWów pod obrady był stanowczy opór opozycji, to skoro macie Prezydenta i większość w Senacie, dlaczego nie przeprowadziliście procedury by zrobić referendum?"

Przypominam, że wcześniej Szejnfeld zwalił całą winę za zmielenie na opozycję, Laughing teraz na pytanie Kukiza nazjzwyczajniej sie kurwa zapluł, chciał zakrzyczeć jak świnia. A Kukiz się najzwyczajniej w świecie rozłaczył. Słusznie, też bym z chujem nie gadał. Szejfeld pokazał kim jest, czyli nikim. Very Happy Jego wiarygodność spadła do zera.


Kuizowi to pytanie prawdopodobnie podsunęła wcześniejsza wypowiedź gościa z organizacji wspierającej JOWy, a który się merytorycznie wypowiedział o JOWach na Świecie, oraz właśnie o porcedurze wprowadzenia referendum z uwzględneiniem sprzeciwu opozycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GOLDTRIP




Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:51, 10 Paź '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.polskieradio.pl/9/302/Artykul.....zy-przeciw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:46, 17 Paź '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednomandatowe okręgi wyborcze trochę ukróciłyby to partyjniactwo w Polsce i odebrały przywileje partyjnym w kraju. Jestem jak najbardziej za tym. A gdyby jeszcze wprowadzono to na wzór angielski, tak jak to ostatnio przedstawiali, to zabrałoby to kasę urzędnikom i padły by częściowo te całe systemy informatyczne i wydawanie pieniędzy na bzdury.
Były by jaja gdyby to przeszło. Ale partie polityczne, które nam teraz panują na pewno na to nie pozwolą.
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:23, 21 Paź '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko wskazuje na to, że dzisiaj "pęknie" magiczne 100k popierających akcję zmieleni.pl

"Żeby zmienić coś w swoim życiu musisz....
Zmienić coś w swoim życiu" - Kubuś Puchatek


http://blog.zmieleni.pl/post/33906901534/oficjalny-film-z-pierwszego-zjazdu
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:38, 22 Paź '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Naszą akcję poparło już 100008 osób "

http://www.zmieleni.pl/
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


zmieleni.pl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile