W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Objawienia Maryjne  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1400
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:38, 01 Sty '07   Temat postu: Objawienia Maryjne Odpowiedz z cytatem

Forum traktuje o szeroko pojętej prawdzie i rzeczach które kształtują naszą kulturę i światopogląd. Postanowiłem dodać jakieś materiały z tej dziedziny. Zamiarem moim jest wzbogacenie wiedzy w pewnych tematach nad którymi przechodzimy czasami obojętnie. Nie jest to atak na kogokolwiek ,ani na jego światopogląd tym bardziej, wyznanie bądź wartości.

Film
http://video.google.pl/videoplay?docid=-2814953927101854999&q=kreacjonizm

Film
http://video.google.pl/videoplay?docid=6345621561407686365&q=kreacjonizm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:08, 03 Sty '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może byś napisał o czym traktują te filmiki? Bo już słyszałem jedną teorię o kosmitach...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:13, 03 Sty '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To tutaj masz kolejną teorię tego typu.

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale wydaje mi się, że aby kanonizować kogoś na świętego, potrzeba przynajmnije jednego cudu. Skoro więc kościół katolicki ma już aż tylu świętych to wniosek może być tylko jeden: cuda się zdarzają Smile

A tak na serio: skoro można uwierzyć w Boga nigdy go nie widząc, to dlaczego niby nie możnaby w objawienie maryjne, którego nigdy nie było? Objawienia maryjne to tylko objaw głębokiej wiary niektórych ludzi w zjawisko objawień maryjnych.
Podobnie jak porwania przez UFO są objawami głębokiej wiary niektórych ludzi w to, że kosmici hodują ludzkość.

Skoro można się wyleczyć z raka siłą własnej wiary, to na pewno stworzenie sobie objawienia maryjnego jest rónież do wykonania. Czy jest ono wówczas prawdziwe? He Smile jak dla kogo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:56, 05 Sty '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech każdy sam zerknie , tak jest najlepiej ,nie lubię recenzować filmów.
Bimi, coś w tym jest Smile Zastanawiam się czy nie przekroczyłem kanonów tego forum ? .Przynajmniej mogłem wrzucić to do działu,filmy.
Jak dla mnie dość ciekawy temat,z racji tego że ,ludzie zajmujący się gośćmi z zewnątrz jednoznacznie wiążą to w jedną całość. Voltar pewnie zacznie się uśmiechać. Poważnie traktuje temat i powiem szczerze ,przeraza mnie taka możliwość . Czytałem szczegóły tych ''objawień'' i zrobił mi się zimno.
Bo gdzieś spotkałem takie opisy ,ale nie był to opisy objawień.

Pozdrawiam wszystkich w nowym roku !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:48, 07 Sty '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytasz się mnie o to czy nie przekroczyłeś kanonów tego forum? Laughing
Nie żartuj, ja tu tylko sprzątam, a i to jak sie zapomne to mnie opieprzają. Nawet nie sądziłem, że mamy tu kanony Very Happy

Film jest spoko, choć muszę przyznać, że widziałem tylko sam początek. Tak, że jeśli miał zaskakujące zaskoczenie to sorry. Smile Ale pewnie nie miał i do ostatniej chwili pokazywał świadków objawień maryjnych.

Swoją drogą, nie wiem czemu, ale podoba mi się to wyrażenie "objawienie maryjne" - nieźle brzmi, więc może ma i jakieś metafizyczne właściwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:01, 09 Sty '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja podchodze do tego tematu w spsob neutralny, predzej uwierze w kosmitow niz ze jakas zydowka objawia sie francuskim wiesniakom i pewnei rozmawiaja sobie po aramejsku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:05, 29 Sty '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby poszukiwać prawdę, trzeba się wyzbyć wszelkich uprzedzeń, zarówno tych nienaukowych, jak i naukowych. Przecież to oficjalna nauka kiedyś głosiła, że "maszyny cięższe od powietrza nie mogą latać", później, że "promienie, których nie widać, nie istnieją". Dzisiaj podobne twierdzenia są wysuwane w odniesieniu do wszelkich zjawisk ze sfery "UFO", pomimo coraz liczniejszych dowodów w świecie potwierdzających istnienie tego rodzaju zjawisk. Tak się składa, że należę do osób, kórym udało się zarejestrować na aparacie cyfrowym zdjęcia z obiektem dyskoidalnym, chociaż wcześniej też nie byłem sceptykiem w tym zakresie.

Jest faktem, że w Fatimie w 1917 r. miały miejsce różnego rodzaju zjawiska na niebie, których świadkami były tysiące ludzi, w związku z czym trudno mówić o przewidzeniach. Zresztą, towarzyszyło temu silne promieniowanie jonizujące, wówczas jeszcze szerzej nie znane, które było przyczyną zgonu dwojga dzieci będących bezpośrednimi świadkami "objawienia". Badacze UFO sądzą, że miała miejce manifestacja obcej inteligencji. Pojawia się pytanie, co mają z tym wspólnego tzw. objawienia maryjne? Otóż istnieje teoria, która tłumaczy tego rodzaju zjawiska jako hologramy wyświetlane przez obcą inteligencję, która w bliżej nieokreślonym celu posługuje sie tymi symbolami jako przemawiającymi do ludzi, natomiast z religią jako taką ma to związek pozorny. Sam przekaz informacji następuje w formie telepatycznej, podobnie jak dzieje się to w przypadku bliskich kontaktów III i IV stopnia. Nie należy zatem lekceważyć tego rodzaju zjawisk, tylko przyjąć wobec nich właściwą postawę.

A co do samych uzdrowień - objawienia występując w tzw. miejscach mocy (a może te miejsca stają się takimi w wyniku "objawień"?), zjawisku znanym w radiestezji, gdzie w wyniku oddziaływania geomantycznego następują pozytywne zmiany w organiźmie. Wpływ ten ma zapewne charakter fizykalny, tylko nie zbadany jeszcze przez naukę, która nie ma zamiaru się tym zająć. Lepiej zamknąć się w skorupie różnych kartezjuszowskich dogmatów, a że tam czasem coś sobie lata po niebie - to chyba się komuś przewidziało, a w ogóle - to "tym gorzej dla faktów", jeżeli nie odpowiadają one wizji świata zapisanej w wydawnictwach akademickich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Objawienia Maryjne
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile