W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Nowa sraczka PiS-u pani poseł   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3423
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:26, 14 Sie '12   Temat postu: Nowa sraczka PiS-u pani poseł Odpowiedz z cytatem

Mowa o pani ich nowej poseł o której już głośno w naszej Polsce - Krystynie Pawłowicz. Uważa, że to iż jest profesorem daje jej prawo gnoić ludzi, świetnie partia wybrała więc - szczelając tym sposobem sobie samobója bo żaden normalny człowiek nie poprze jej wywodów. Głupoty czyli pisu ciąg dalszy. Oto niektóre z wypowiedzi pani poseł okraszone pod spodem lekko tylko komentarzami z mojej strony:

"Tragiczna śmierć Madzi jest efektem stylu życia, który propagują feministki, buntu przeciwko tradycyjnej hierarchii wartości, w której najważniejsza jest rodzina, brak egoizmu. One zamiast tego proponują filozofię totalnego luzactwa, lekceważenie innych. Najważniejsze są gry i zabawy, z jakimi mamy do czynienia u Wojewódzkiego. Wypychanie na siłę kobiet z ich naturalnych ról społecznych i biologicznych prowadzi do nieszczęścia. To jest prawdziwy antyfeminizm - mówi prof. Krystyna Pawłowicz w rozmowie z Wirtualną Polską

1. Oczywiście pani poseł nie posiada rodziny więc jest antyprzykładem swych wywodów, tak więc również wyłamuje się ze swojej "naturalnej kobiecej roli"
2. Gdyby nie feministki i sufrażystki pani poseł w ogóle nie mogła by zajmować się dzisiaj polityką nie mówiąc już o możliwości studiowania na uczelni, która uważana była za powszechnie " nie naturalnym środowiskiem kobiet"

cyt:
"Potrafię mówić i przekonywać, a tylko takie osoby w polityce "zdobywają teren", uznaje się je za zwycięzców. Myślę, że te wszystkie ataki na mnie wynikają tak naprawdę z zazdrości, że nie działam na rzecz ich partii. Każdy by chciał mieć w swoich szeregach taki pistolet"

1. Kolejna pani podobna do Renaty Beger - tamta jednakże gdy zaczęła zajmować się polityką nie miała nawet matury, więc jej można wybaczyć określenia typu" kurwiki w oczach ", tu jest odwrotna sytuacja - świnka w przebraniu profesora udała się na salony
2. Współczuję - taki pistolet to raczej na wodę jest - ekhm..lanie wody

cyt:
" Dlaczego prezydent Bronisław Komorowski cieszy się aż 70-proc. popularnością? - Bronisław Komorowski nie wyróżnia się niczym oprócz gaf, nie umie pisać, nie umie czytać, nie umie się zachować, dlatego zakompleksione i wykorzenione społeczeństwo podśmiewając się popiera go, to taki "swój chłop" - mówi Krystyna Pawłowicz (PiS) w programie Wirtualnej Polski "Z każdej strony".

1. No za to pani Krystyna bardzo umie się zachować - sprowadzając wywiady ze sobą i innymi zaproszonymi gośćmi w studiach do poziomu pyskówek dawno nigdzie nie obecnych, mamy nowe szoł łoł! łoł! łoł..... pytanie ile za nie dostaje

reszty już nie zacytuję bo prędzej czy później na jej idiotyzmy traficie bo to nowa twarz pisu teraz

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027139,titl.....caid=1efcc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:36, 14 Sie '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taki z niej profesor jak z naczelnego guru pisowczyków zybertowicza HAHAHAHAHA z andrzejkiem niejedną flaszkę zrobiłem i to co mogę powiedzieć to że...

no dobra żyd do żyda ciągnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:34, 03 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie myślałam, że kiedykolwiek wrócę do tego tematu dziś brzmiałby on:

Nowa sraczka PiS-u - WYBORY

Przez lata zmieniłam zdanie - uważałam, że to jedyny rząd, który ( oprócz tego, że kradnie bo każdy kradnie) daje też ludziom: 500+, trzynastki emerytom - co inne opcje polityczne przyprawiłoby o ból dupy. Ale to była tylko przychylność przy moim apolitycznym usposobieniu a teraz:

Nie ważne ile co kto daje - ważne jak traktuje ludzi w obliczu zagrożenia utraty życia.

I nie ważne czy wybory będą osobiście czy korespondencyjnie bo nikt nie zbada osób wysyłających formularze do wypełnienia czy nie są chorzy. Wystarczy jedna osoba chora, która wyśle takich formularzy 100 a może 1000 i zarazi tyle samo osób. Więc mój mem jest nadal aktualny po wyborach korespondencyjnych Polska w maju:



To niestety i tak będzie przy naszej służbie zdrowia, która ledwo zipie bo coraz więcej lekarzy, pielęgniarek w całym kraju jest chorych ale po wyborach - słupek śmiertelności wzrośnie - chociażby dlatego, że koronawirus może przenieść nieświadomy listonosz, który by się nie zaraził gdyby np. nie musiał dostarczyć formularzy do rodziny chorej etc. etc. etc.

( polski satyryk zobrazował to jednym gestem: pan śliniący kopertę, którą trzeba zakleić i wysłać do wyborcy).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:29, 03 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I dobrze. Mniej debili będzie.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:54, 04 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem




Znalezione w sieci:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:40, 07 Kwi '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobrze a teraz pora zobaczyć wszystko z dalszej perspektywy co od paru lat udawało mi się doskonale - przewidując w tematach.

Rząd PiS jest jedynym rządem, który na ile się tylko da zabezpieczy Polskę przed muzułmanami. W końcu dojdzie do przejęcia Europy przez muzułmanów, po cichu albo krwawo - ale tak się stanie.

Aby kultura mogła przeżyć i dana nacja musi być współczynnik dzietności 2.11, jeśli jest mniejszy - nacja wyginie.
Od lat Europejczycy radzą sobie z tym współczynnikiem tylko poprzez imigrację muzułmanów, bo wynosi on cały czas średnio 1.38.


Jeszcze nigdy w historii świata, żadna nacja nie przetrwała przy współczynniku 1.9 a odrodzenie się nacji przy współczynniku 1.3 jest już niemożliwe ( potrzeba byłoby wtedy od 80 do 100 lat na to)

Dane z 2007 roku: dzietność Francji: 1.8
Anglii : 1.6
Grecji: 1.3
Niemiec: 1.3
Włochy: 1.2
Hiszpania: 1.1

Tych liczb nie da się powiększyć a jednak liczba populacji w Europie nie zmniejsza się przez islamską imigrację

Od roku 1990 wzrost wzrost ludności pochodzi w 90% od muzułmanów !

Przykład: we Francji u Francuzów dzietność wynosi 1.8 u muzułmanów francuskich mieszkających we Francji: 8.1

Młodzież francuska to już 30-45% muzułmanie, w 2027 roku co piąty Francuz będzie muzułmaninem a za ok. 29 lat Francja będzie muzułmańską republiką ( patrząc z perspektywy 2020 roku)

Już teraz Francuzi opuszczają Paryż bo boją się tam mieszkać! ( moje przypomnienie)

W Wielkiej Brytanii przez 30 lat ilość muzułmanów wzrosła z 82 tys do 2.5 miliona 30 krotny wzrost jest tam [ponad 1000 meczetów, większość przerobionych z kościołów.

W Holandii 50% nowourodzonych to muzułmanie ! (dane z 2007)
W Rosji 16% ludności jest muzułmańskiej. 40% ich armii będzie się składać z muzułmanów
Belgia - 50% nowourodzonych to muzułmanie

w 2025 1/3 noworodków urodzi się w muzułmańskich rodzinach.

ok 2050 roku Niemcy staną się państwem muzułmańskim

Niedługo ok 50 milionów muzułmanów w Europie, przekształci ją w kontynent muzułmański. - słowa Kaddafiego - w 2007 było już 52 miliony

Rząd Niemiec przewidywał, że od 2007 roku za 20 lat ta liczba podwoi się do 104 milionów

W USA w 2008 roku było 9 milionów muzułmanów. Za 40 lat ich będzie 50 milionów tam.

Islam nie śpi już teraz robi swą propagandę przez politykę, prasę, kształcenie....


To będzie świat po koronawirusie - świat muzułmański - tym bardziej po upadku gospodarczym Europy !

Piszę to z pełną odpowiedzialnością:


Nie ważne co głupiego zrobi rząd PiS-u on jest jedynym, który najdłużej utrzyma kraj w normalności przed islamem



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Nowa sraczka PiS-u pani poseł
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile