W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Occupation 101  
Podobne tematy
occupation-dokument2
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 2864
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Samouczek




Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 294
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:42, 18 Lis '08   Temat postu: Occupation 101 Odpowiedz z cytatem

Occupation_101.avi - 88 Min. - 09.06.2007

Must See
http://video.google.com/videoplay?docid=-2451908450811690589
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:37, 07 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.sumotorrent.com/details/436612/Occupation101.html

ktos ma lepszy torrent? dobry film o izraelskiej okupacji
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Uy5F1O7WaRU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:01, 08 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez komentarza...
Film dla człowieka, który nie zna sytuacji w Gazie byłby wstrząsający... gdyby tylko go puścili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:03, 08 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może ktoś z moderatorów poprawi link i wstawi go w tagi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Samouczek




Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 294
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:33, 30 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gaza 2009: We Will Never Forget




takiej mowy - należałoby oczekiwać w polskim parlamencie, który to, wydawać by się mogło, zna historie Powstania Warszawskiego 1944 (także tego w żydowskim getcie)!

UK Jewish MP: Israel acting like Nazis in Gaza

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kabul14




Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:40, 03 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze trochę w temacie:

Chyba nie było...

Palestyna - wciąż aktualny temat - lektor (cz. 1/5)




Spowiedź Terrorysty 1 z 4


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ben




Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 77
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:07, 04 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystawialem to niedawno i jeszcze sapali ze to bylo Smile
viewtopic.php?t=5615
_________________
Tylko skur..el chce wladzy nad innymi a sa tacy ktorzy maja wladze nad Twoja dusza.Wszystkich ich trzyma za morde pieniadz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Samouczek




Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 294
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:21, 09 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Video: Canada's JNF funded the obliteration of 3 Palestinian villages with donations!!!!

CBC: Racist JNF's "Canadian cover-up to a war crime" -

31:08 min - 01.10.2007

JNF = Jewish National Fund

[youtube]http://video.google.ca/videoplay?docid=-2500957394773313398[/youtube]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pit




Dołączył: 10 Lut 2009
Posty: 28
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:59, 10 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam szanownych forumowiczów.

Forum prawdy śledzę od dłuższego czasu, a teraz postanowiłem dołączyć do grona ludzi ciekawych świata. Mam nadzieję, że czasem uda mi się wnieść coś interesującego w dyskusję.

Co do filmu, to myślę, że każdy powinien go obejrzeć, zanim zacznie wypowiadać się na temat sytuacji w Gazie i całego konfliktu Izrael - Palestyna. Pytanie (retoryczne naturalnie) dlaczego media nie chcą nam takiego obrazu pokazać? Mną wstrząsnął. Wiedziałem, że coś jest nie tak, ale nie przypuszczałem, że sytuacja jest tak dramatyczna.

Tysiące martwych dorosłych i dzieci po stronie Palestyny. Dzieci, które według badań nie mają chęci do życia, po tym jak widzą swoich rówieśników i najbliższych zabijanych, bitych i traktowani gorzej od zwierząt.

Bieda, głód, strach, ucisk. Burzenie domów i całych palestyńskich wiosek izraelskimi spychaczami. Odcięcie od świata i stopniowe wyniszczanie Palestyńczyków jako narodu, jako kultury przez izraelskie wojsko. Brutalna izraelska okupacja, której ONZ się przygląda nie robiąc nic, hamowany przez weta USA. USA, które jednocześnie potężnie finansuje Izrael i przyklaskuje terrorowi na niewinnych. Czołgi kontra kamienie. Kto tu jest terrorystą?

Nie przyglądajmy się obojętnie. Edukujmy siebie i otoczenie jeśli główne media nie chcą. Można też pomóc wspierając Polską Akcję Humanitarną. Co do mediów, to dochodzimy obecnie do absurdalnej sytuacji, w której każdy przeciwnik USA, Izraela, czy mieszkaniec krajów arabskich jest w mediach kreowany jako potencjalny "terrorysta".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pit




Dołączył: 10 Lut 2009
Posty: 28
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:20, 11 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj o 23:05 TVP 1 wyemitowało dokument pt. "Na własne oczy: A jeśli się uśmiecham". Opis:

"Sześć młodych Izraelek opowiada o swoich doświadczeniach z czasu dwuletniej służby wojskowej, która w ich kraju jest obowiązkowa także w przypadku kobiet. Najgorsze są wspomnienia tych, które stacjonowały na terenach okupowanych. Młode kobiety dzielą się swoimi przeżyciami, mówią, co czuły podczas rozmaitych akcji, niebezpiecznych patroli i okrutnych zabaw w koszarach. Teraz, kiedy myślą o czasie spędzonym na froncie, dręczą je niełatwe pytania. Zastanawiają się, co musi się stać, żeby, tak jak one wtedy, poniżać ludzi, profanować zwłoki i w bezwzględny sposób okazywać swoją przewagę nad wrogiem. Film Tamar Yarom opowiada o tym, jak w ludziach rodzi się okrucieństwo."

Przyznam szczerze - byłem zaskoczony. Po pierwsze tym, że TVP zdecydowało się pokazać tą ciemniejszą stronę Izraela (i mam tu na myśli cholernie ciemną stronę). Po drugie opowieściami tych kobiet.

Dokument skupiał się na wspomnieniach kobiet-żołnierzy wciągniętych w świat wojny. Słuchając ich opowieści, nasuwało mi się tylko jedno porównanie: Izrael jest dla Palestyńczyków tym, czym Niemcy byli dla Żydów. Oprawcą. Totalnie wypaczona psychika i zanik cech ludzkich. Oderwanie od rzeczywistości i brak szacunku do człowieka, do życia. Żołnierze robiący sobie zdjęcia z martwymi Palestyńczykami. Zabicie chłopca, który wspiął się na ogrodzenie jednostki i krzyczał "Allah jest wielki". Znęcanie się nad zatrzymanymi. Nie wiem jak to nazwać - psychoza wojenna? Kompletny zanik współczucia i tego co czyni nas ludźmi.

Aha - znalazłem torrenta Occupation 101 w bardzo dobrej jakości i dużą ilością źródeł:
http://btjunkie.org/torrent/Occupation-1.....06dc4aa72e
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loko




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:31, 12 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pit napisał:

Przyznam szczerze - byłem zaskoczony. Po pierwsze tym, że TVP zdecydowało się pokazać tą ciemniejszą stronę Izraela (i mam tu na myśli cholernie ciemną stronę). Po drugie opowieściami tych kobiet.


Trochę nie na temat, ale Piotr Farfał zrobił mały porządek w TVP. Czasami można się dowiedzieć że globalne ocieplenie to największa kradzież pieniędzy. Nawet Mikke się zdziwił jak go zaprosili do programu o posiadaniu broni. Już agent Urbański nie mógł zablokować występu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:55, 29 Sie '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:40, 30 Sie '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sytuacja Palestyńczyków, przypomina sytuację rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej w XVIII, XIX i na początku XX wieku. Obecny okres porównałbym do lat 80-90 XIX wieku kiedy powstania i bunty Indian dogorywały. Więc nie dziw że USA popierają Izrael i tak mu pomagają . Trzeba pamiętać , że na początku XX wieku w USA zaczęto sterylizować rdzennych mieszkańców, więc wszystko jeszcze przed Palestyńczykami .


Czas na wybranie sceny filmu :
29:36s się zaczyna, kiedy izraelscy żołnierze za pomocą kamienia łamią gościowi rękę . Pierdoleni żydowscy faszyści, mocne, naprawdę mocne .
A i ta scena kiedy kilkuletnia dziewczynka ( 1:08 ) w zielonej bluzce , mówi o tym jak spłonęły jej rzeczy, zabawki od pożaru spowodowanego żydowski ostrzałem .

Jest jeszcze jedna dobra informacja, kiedy Upadnie USA, upadnie również i Izrael cała nadzieja w Rosji i Chinach Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:58, 31 Sie '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawa opinia
Cytat:
Były izraelski minister obrony Amir Perec uważa, że wobec pogłębiającej się izolacji międzynarodowej Izrael jest "w krytycznym momencie" i prawdopodobnie już w 2014 roku nie będzie w stanie prowadzić dotychczasowej polityki na ziemiach palestyńskich.

W wywiadzie, którego udzielił w czwartek elektronicznemu dziennikowi izraelskiemu "The Times of Israel", minister obrony z ramienia Partii Pracy w latach 2006 i 2007 powiedział: "Przeżywamy moment krytyczny dla Izraela. Za dwa lata nie będziemy już w stanie robić rzeczy, które robimy dziś", a premier ogłosi sparaliżowanie budowy żydowskich osiedli na okupowanych terytoriach Zachodniego Brzegu.

"W zasadzie jestem przeciwny ich zakładaniu, ale gdybym nawet był prawicowcem, musiałbym myśleć o tym, że Izrael działa przecież w środowisku (międzynarodowym), które coraz bardziej go izoluje, nie pozwalając mu na pewne działania".

Perec ubolewa, że większość izraelskiej opinii publicznej, w tym nacjonalistyczna prawica, w słowach popiera utworzenie Państwa Palestyńskiego, ale "nie jest w stanie zapłacić żadnej ceny za pokój".

"Wszyscy chcą pokoju, jednak pod warunkiem, że to nie będzie nic kosztowało" - mówi były szef resortu obrony, ostrzegając, że za dziesięć lat Palestyńczycy "będą mogli zażądać pełnych praw obywatelskich, a cały świat ich w tym poprze."

"Z izraelskiego punktu widzenia byłaby to najgorsza tragedia. Wszyscy rozumiemy, że dodanie trzech czy czterech milionów Palestyńczyków jako obywateli Izraela korzystających z pełni praw będzie oznaczało kres Izraela jako państwa żydowskiego i demokratycznego" - konkluduje Perec.

Mówiąc o kontynuowaniu rozbudowy żydowskich osiedli na Zachodnim Brzegu, Perec ostrzega, że "ci, którzy wierzą, że nie trzeba nic robić poza stwarzaniem w terenie faktów dokonanych", prowadzą Izrael i terytoria palestyńskie ku "rzeczywistości państwa dwunarodowego".
http://www.dziennik.com/wiadomosci/artyk.....m-momencie

Tylko żydzi potrafią tak mówić Wink



PS. teraz jest moda i sezon na różnego rodzaju rekonstrukcje historyczne. A jakby tak jakaś gmina zrekonstruowała walki izraelsko palestyńskie z pierwszej intifady , z te sceną łamania ręki Palestyńczykowi za pomocą kamienia z użyciem dwóch rąk . Ale by była jazda , dorzucam się do akcji , uwielbiam rekonstrukcje Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Occupation 101
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile