W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
15 tyś żydów wraca do Polski   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 7993
Strona:  «   1, 2, 3, 4 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:37, 07 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nobody napisał:
to zdanie, jak i wiele innych dużo za to mówi o tobie Smile
nie napisałem niczego w tym stylu, za to ty sadzisz tylko takie kawałki; pierdolisz o szczytnych ideałach, a twoja postawa ni jak ma się do tego o czym mówisz - śmierdzisz cebulą parchu, czuć cię na mile Twisted Evil

Kwestia gustów facet, ja wale prosto z mostu, jesteś dla mnie idiotą i tyle w tym temacie. Skończyło się kółko wzajemnej adoracji, czas się z tym pogodzić. Laughing

A samo stwierdzenie "idioto" nie ma się nic do moich ideałów... no chyba że jednym z tych "ideałów" jest bycie szczerym, to przepraszam, nie chciałem. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:04, 07 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Kwestia gustów facet, ja wale prosto z mostu

nie interesuje mnie co robisz na spacerze parchu Cool

Cytat:
Skończyło się kółko wzajemnej adoracji, czas się z tym pogodzić
bo co, bo ty tak stwierdziłeś? bua ha ha ha Laughing
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:54, 07 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprzeciw napisał:
nobody napisał:
brawo administrator!
brawo za troskę i dbałość o rzeczowość dyskusji

Temat ma nazwe "15 tyś żydów wraca do Polski", a więc czemu piszemy o konflikcie Izraelsko - Palestyńskim?


Ile było Żydów w Palestynie na początku XX wieku? Coś około 15 tysięcy. A teraz jest 5 milionów, mają państwo, okręty podwodne, rakiety balistyczne. Palestynczycy żyją w gettach i muszą "wyrzec się przemocy" jak to pisze tutejszy rozkoszniaczek. Dancing

Poieważ mentalność Żydów nie uległą zmianie mogę uznać za prawdopodobne, że po rekonkwiście kraju Polin, minie najwyżej 100 lat jak jakiś inny Tiesto będzie pisał o "Polakach, ktorzy muszą się wyrzec przemocy, aby zasłużyć na własne państwo".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maras




Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 155
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:40, 07 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie. Już pare razy na różnych forach i stronach zetknąłem się z informacją że Aaron Szechter (Adam Michnik) udzielał jakiegoś wywiadu dla telewizji australijskiej w którym mówił o przygotowaniach do masowej ekspansji żydów do Polski. Spytany o to czy żydom nie grozi w Polsce fala narodowego zrywu Polaków odpowiedział, że interesy żydowskie są bardzo dobrze zabezpieczone a Polacy są za głupi i nie mają wyobraźni żeby zobaczyć co tak naprawde sie dzieje w ich własnym kraju. Czy ma ktoś z Was więcej informacji ne temat tego wywiadu, z kiedy on jest, a jak by ktoś miał filmik to już wogole ekstra. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nieznajomy




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 219
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:52, 08 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maras widząc twoją sygnaturkę w podpisie śmiem twierdzić ,że przybywasz z forum nacjonalista.pl. Podobnie jak Jabba zresztą ,który również i avatar i sygnaturkę ma identyczną jak jełopy z forum nacjonalista.pl. Jeśli to prawda to daruj sobie wypowiedzi na temat Żydów. Natomiast jeżeli się mylę to z góry przepraszam.
_________________
Ludzie-tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:40, 08 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieznajomy ,skoro mogą się wypowiadać takie osobniki jak sprzeciw(zwolennicy forum żydów polskich) to wszyscy inni też mają prawo. Na szczęście decyduje o tym admin a nie Ty czy ja Wink .Wracając do tematu żyd Szlajfer „legenda marca 68” rezygnuje ze stanowiska pewnie w ramach protestu - http://fakty.interia.pl/kraj/news/legend.....,1072405,3 - ,aktorzy „dnia ósmego” oddają L.Kaczyńskiemu odznaczenia ponieważ solidaryzują się z Michnikiem vel Szechterem a p.Prezydent w raz z bufetową Walz(„ Polka” z krwi kości) wali się w piersi i przeprasza żydów za” marzec 68”kompromitując nasz naród.- http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?k.....caid=157e5
Los Polaków, których komunistyczni zbrodniarze żydowscy wywieźli na sybir nikogo nie interesuje. Potomni tych ludzi powinni mieć w pierwszej kolejności prawo do powrotu oraz przyznaną wszelką pomoc ze strony naszego państwa i to ich powinno się przepraszać że zapomniano o nich na tyle lat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiesto12




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:01, 08 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po roku 1956 stalinowska frakcja `Żydów' w PZPR o bardziej internacjonalistycznej, związanej z Moskwą ideologii zaczęła stopniowo tracić wpływy na rzecz `rodzimych' komunistów (tzw. `Chamów') bez moskiewskich życiorysów, o orientacji bardziej niezależnej. W PZPR zaostrzała się rywalizacja dwóch partyjnych frakcji o przywileje władzy.
Pod koniec 1967 roku Kazimierz Dejmek (stary aparatczyk PZPR i `Cham') w Teatrze Narodowym wystawił sztukę Mickiewicza `Dziady'. Długo nie było rozgłosu, aż w marcu 1968 na sztukę zaczęła przychodzić grupa młodych ludzi, która w niektórych momentach sztuki `czyniła' wielką wrzawę i przedłużające się owacje na stojąco. Szczególnie `podniecającym' momentem sztuki był ten, gdy aktor Gustaw Holoubek (zmarł 06.03.2008) zwracając się w kierunku publiczności (choć nie był to monolog, lecz część dialogu - a tym samym logiczne byłoby gdyby zwracał się do rozmówcy) wygłaszał słowa z tekstu sztuki: ` NIE ZAZNASZ NIC DOBREGO Z RĘKI MOSKWICINA'.
Po Warszawie szybko rozeszła się wieść o `antymoskiewskiej' sztuce, a do teatru zaczęły walić tłumy. Prowokacja bolszewickich służb specjalnych chwyciła - trafiła na podatny grunt niezadowolenia z siermiężnego komunizmu. Po kilku dniach I Sekretarz KC PZPR tow. Władysław Gomułka - `Wiesław' miał nocny telefon od `towarzyszy' z Moskwy w sprawie `antyradzieckich wystąpień' i `zmuszony był' podjąć `niezbędne kroki'.
Sztuka została zdjęta z afisza, a na uniwersytetach i szkołach wyższych zaczęły się rozruchy studentów żądających jej kontynuowania. Sytuacja zaczęła eskalować. Rozpoczęły się `Wydarzenia Marcowe'. Młodzież uniwersytecka została spacyfikowana przez oddziały ZOMO i `aktywu robotniczego' (agenci po cywilnemu). Nie zapominajmy, że kilka miesięcy wcześniej - latem 1967 - Izrael okrutnie zagrał na nosie Związkowi Radzieckiemu zwyciężając w wojnie sześciodniowej z hołubionym przez ZSRR Egiptem. W `Trybunie Ludu' zaczęły ukazywać się artykuły o treściach antyżydowskich oraz krytykujące tzw. `bananową młodzież' - synów niektórych polskich bonzów partyjnych o `semickich korzeniach', `używających życia' na Zachodzie (!). W PZPR przeprowadzono gruntowne `oczyszczanie szeregów' pozbywając się niewygodnych konkurentów w walce o dominujące pozycje. PZPR-owska frakcja `Chamów' rozprawiała się w bezwzględny sposób z PZPR-owską frakcją `Żydów' na wszystkich szczeblach władzy - aż do poziomu gminy. `Oczyszczone' zostały też szkolnictwo, sądownictwo, zakłady pracy - gruntownie i do końca. By pozbyć się groźnej frakcji syjonistów- trockistów - rewizjonistów - dano podziałać tow. Mieczysławowi Moczarowi. (Kto nie z Mieciem, tego zmieciem!). Zaczęło się usuwanie ze stanowisk, a sprzyjali temu ci aparatczycy PZPR, którzy mieli ochotę na zwalniane stanowiska, super-genetyczni patrioci komunistyczni jakbyśmy dzisiaj powiedzieli. Ci, którzy nie dali się złamać, nawet w więzieniu - pozostali w Polsce. Ci, którzy nie wytrzymali, a było ich wielu - emigrowali na Zachód. Z biletem w jedna stronę. Z paszportem bezpaństwowca wręczonym po zdaniu dowodu osobistego. Po podpisaniu deklaracji o związkach z kulturą Żydowską, `bo jak nie , to wiesz...'
W latach 1968-69 z Polski wyjechało (co najmniej - wg oficjalnych danych) 11.185 Żydów. Zakłada się jednak, że cyfra ta mogła osiągnąć 20 000 osób. Wyjechało między innymi 18 wysokich rangą działaczy partyjnych i 729 aparatczyków partyjnych, w tym były minister, kilku byłych wiceministrów; 28 dyplomatów i pracowników MSZ; 176 pracowników Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i byłego Urzędu Bezpieczeństwa (UB); 55 oficerów (głównie politycznych) Ludowego Wojska Polskiego; 200 dziennikarzy, w tym 15 redaktorów naczelnych; 61 dziennikarzy i wysokich urzędników Polskiego Radia i telewizji; 26 ludzi, w tym reżyserzy filmowi, związanych z Kinem Polskim; 25 profesorów, 27 docentów i 217 innych akademików wyższych uczelni; 4 profesorów, 13 docentów i 258 innych pracowników instytutów naukowych, jak np. PAN; 91 artystów; 9 pisarzy; 364 doktorów i 944 studentów wyższych uczelni. Byli też urzędnicy niższych szczebli i sędziowie.

zrodło - komentarze onet.pl
Co o tym myslicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maras




Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 155
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:35, 11 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieznajomy - mylisz się całkowicie. Sygnaturke wziąłem z forum o kryminalistyce. Nie mam nic wspólnego z forum nacjonalistów. To jak to jest z tym Michnikiem? Słyszał ktoś o tym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:12, 11 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

merdek_69 napisał:
Nieznajomy ,skoro mogą się wypowiadać takie osobniki jak sprzeciw(zwolennicy forum żydów polskich) to wszyscy inni też mają prawo.

Znajdź choćby jedno moje zdanie gdzie padły takie słowa, lub gdzie mogłem dać mały wyraz mojego "uwielbienia" do fżp. Jest mi tak samo neutralne jak twoje ulubione forum nacjonalistyczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:36, 13 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

100 tysiecy wietnamskich emigrantow nie stanowi zadnego zagrozenia dla narodowego bytu panstwa polskiego.
Nastepne 15 tysiecy Zydow wpuszczonych do Polski moze byc tego bytu, przyslowiowym,gwozdziem do trumny.



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:04, 13 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiesto12 napisał:

zrodło - komentarze onet.pl
Co o tym myslicie?


Pogooglaj trochę, a znajdziesz zatrzęsienie materiałów na ten temat. Podpisanych imieniem i nazwiskiem. Historyków, uczestników wydarzeń, dziennikarzy. Na tym mniej więcej polegał 68. Żadna rewelacja Smile. Poza tym w 67 była wojna 6 dniowa wygrana przez Izrael, a ZSRR wtedy już stał za Arabami. Zwyciezstwo w tej wojnie było świętowane wśród polskich Żydów i trochę wsrod Polaków na zasadzie: nasi Żydzi dokopali waszym Arabom.

Gazety Wyborczej nie czytam regularnie od...chyba czasów maturalnych. Czy oni tam forsują jakąś inną wizję? Na przykład wybuch "organicznego antysemityzmu"? Mam wrażenie, że manipulacje wygladaja tak jak z II wojną. Wszytsko ma się kręcić wokół jedynej ofiary - Żyda. Tymczasem w sieci znajdujemy np.:

Cytat:
Michnik nie był jedynym, wobec którego zastosowano represje. Ale represje represjom nierówne - sam bylem uczestnikiem Marca 68 w Krakowie i niestety zostałem 16 marca aresztowany. W wiezieniu nie pozwolono mi napisać listu do matki z informacją co się ze mną dzieje - Michnik, jak to dobrze widać na filmie " Obywatel poeta" nie tylko miał swobode pisania, ale pisał artykuły które publikowała Paryska Kultura i informowała o nich Wolna Europa. Paszport otrzymałem dopiero w 1981 roku, Michnik po wyjsciu z więzienia podróżował do Paryza. Studia Michnik ukonczył bodajze w Poznaniu, a zakaz dotyczył UW.

Mnie relegowano z polonistyki dozywotnio, bo " ...student nie gwarantuje socjalistycznego wychowania młodzieży." Nawet nie mogłem kontynuować studiów polonistycznych na KUL-u, choc przez miesiąc uczęszczałem tam na zjęcia.Przez 3 lata nie miałem prawa wstepu na wyższe uczelnie - w 1971 roku zdałem na Politechnikę Krakowską i studia na Wydziale Mechanicznym ukończylem.
Ciagle podnosi się kwestię "represji" wobec studentow Żydów, a nikt nie chce odpowiedzieć, co ze studentami Polakami, których represjonowano? A poddano represjom ponad 4000 studentów pochodzenia polskiego (patrz Rewolta Marcowa" Brochocki).


takich wypowiedzi można znaleźć masę. Ale nie w mainstreamie. Dlatego nie witam ciepło Żydów w Polsce - oni (nie wszyscy, ale to bez różnicy bo liczy się wypadkowa) mają wielkie tendencje do dominowania, nawet w interpretacji historii. Robię to z bólem serca, bo kto lubi występować jako ten zły? O wiele fajniej byłoby grać tak jak kolega Sprzeciw. Kochajmy się, szanujmy, wprowadzmy tabu na przykre tematy. Tylko co się stanie, gdy jedna strona brutalnie i cynicznie wykorzysta ten pogodny klimat? Mam udawać, że pada deszcz? W imię czego?


Geremek poustawiał MSZ. Sikorski to karierowicz z syjonistycznych think-tanków. Bartoszewski szabesgoj nie reagujący na przeginki w knesecie. Michnik zdominował salon.

Mało?

No to będziemy mieć wersję mega-turbo i wtedy nas zdrowo pocisną. Juz za parę lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:33, 14 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie Michnik to cyniczny, nieprzebierający w środkach propagator NWO, który na swojej przeszłości robi majątek, jednocześnie niszcząc innych i sprzedając swój kraj, jest on jedną z osób ponoszącą odpowiedzialność za to że dzisiaj w Polsce jest tak źle jak jest i nie mówie tutaj tylko i wyłącznie o ekonomicznych względach.
Michnik to człowiek który swój kraj sprzedałby za dolary i euro gdyby ktoś mu zaproponował.
Michnik i wszystko co stworzył jest pełne pogardy dla Polaków i wszystkiego co polskie, to jest taki targowiczanin, niestety tacy ludzie rządzą dzisiaj Polską, tymbardziej dziwi mnie że niektórzy naiwni ludzie piszą że wyborcza to jest rzetelna gazeta, dla mnie wyborcza to obrzydliwy brukowiec, plujący nienawiścią, a że ta nienawiść się sprzedaje - mogę tylko to tak wytłumaczyć - "Fakt", poziomem dorównujący GW - też się sprzedaje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiesto12




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:23, 14 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czemu tak atakujecie Michnika - ja do niego nic nie mam moze dlatego ze mam troche do czynienia z dzialalnoscia w takiej jednej postkomunistycznej organizacji i nie lubie gdy poprzedni ustroj był tak opluwany bo nie mozna uogolniac - Michnik tym sie rozni od np obecnych opozycjonistow ze siedzial za swoja dziallanosc w wiezieniu pare lat a poza tym gdyby on tak strasznie ukladal sie z czerwonymi to by nie wyciagal afery rywina tylko pozwolilby przejac TVP 3. A tak to sami widzicie ze z SLD za bardzo sie nie ukladal tak wiec z poprzednimi towarzyszami nie ma wiele wspolnego. Poza tym jego fazeta jako jedyna poza lubianymi przeze mnie faktami czy mitami czy angora wyciaga niewygodne fakty tak jak ostatnio dowalila slusznie Kosciolowi. Pewne rzeczy tylko ta gazeta wciagnie. A jesli nawet układał sie z kims to dobrze gdyz nie lubie prawicy ani tym bardziej "solidarnosci", wole stac tam gdzie stalo ZOMO. Gdyby nie wewnetrzny, spowodowany niewydolnosci a systemu upadek władzy ZSRR to zadni krzykacze z solidarnisci czy papiez niewiele by zdzialali. Wkurza mnie to ze teraz wyalaza na piedestal wielcy patrioci i opozycjonisci ktorych jedyna zasluga bylo spuszczenie powietrza w milicyjnym rowerze. tak wiec do michnika nie mam nic, czytam jego gazete bo woole to niz prawicowa papke czy np brukowce axela springera czy tez poglady Dziennika ktore zmieniaja sie w zaleznosci od tego jaka władza rzadzi. Gw zawsze sympatyzowala z UW a teraz PO, mimo ze ich nie lubie to jednak lepsze to niz PIS. Pewnei to co napisalem nie za bardzo wam sie spodoba ale lepiej miec jakies poglady niz nie miec zadnych, jak to napisano w Biblii - "lepiej zebys byl zimny albo goracy a nie letni...".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:27, 14 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiesto12 napisał:
pare lat a poza tym gdyby on tak strasznie ukladal sie z czerwonymi to by nie wyciagal afery rywina


Afere Rywina kisił kilka miesięcy, a potem i tak nie sypnął nikogo ważnego. Zobacz sobie jak zeznawał przed komisją. Arogancki, pewny siebie, z zanikami pamięci. Nie rozumiem też czemu jakieś konflikty wsrod tych skurwieli mają być dowodem, ze skurwielami nie są. W NSDAP też się podgryzali. Życie.

Cytat:
Michnik tym sie rozni od np obecnych opozycjonistow ze siedzial za swoja dziallanosc w wiezieniu pare lat a poza tym gdyby on tak strasznie ukladal sie z czerwonymi to by nie wyciagal afery rywina tylko pozwolilby przejac TVP 3.


Tiaa...Naczelny pokrzywodzony przez komunę. Bo się rozpłaczę. Nazwisk naprawde zniszczonych ludzi nawet nie znasz.

Cytat:
wole stac tam gdzie stalo ZOMO.


Przeszłość:
18 letniego chłopaka z kopalni tacy panowie postrzelili w mózg, a nastepnie rzucili na cięzarówkę i...deptali po nim znoszac zwłoki pozostalych. Trafił do słabego szpitala, gdzie nie bylo odpiwedniego neurochirurga. Zmarł chyba po miesiącu. Popieluszkę panowie wzieli do bagażnika i zamordowali. Grzegorza Przemyka zakatowali milicjanci. Na Pyjasa donosił facet, który potem znalazł zatrudnienie w Gazecie Wyborczej. Takich wypadków jest sporo...A dodajmy do tego jeszcze drobiazg w postaci zacofania cywilizacyjnego PRL. Kraje Europy Zachodniej bogaciły się a u nas było szaro.

Przyszłość:
Jaruzelski gdy wziął ludzi za pysk miał okazję zreformować kraj. Nie zrobil tego. Przygotował tylko grunt na pseudodemokratyczne przemiany i kolonizację przez Zachód - wcielono plan Sachsa, stanowsika obsadzono "stypendystami". Polska dryfuje bez polityki, jako pionek pozbawiony elit. Za Jaruzela z Polski uciekło milion ludzi, glownie wykształconych. W wolnej III RP ludzie nadal emigrują. Tyle zyskało stronnictwo ZOMO. Niszczyło i nadal niszczy kraj.

Michnik to łajdak, ktoremu jako jednemu z wielu (ale wsrod nich waznemu) powierzono zadanie kontrolowania demokracji fasadowej w III RP. Dlatego Michnik dostał GW, GW miała papier w czasach gdy inni nie mieli, a redakcji pracowlay takie kanalie jak np. ten co donosił na Pyjasa.

Cytat:
Zdemaskowany współpracownik SB Lesław Maleszka ("Ketman"), który donosił do bezpieki także po zamordowaniu swojego przyjaciela Stanisława Pyjasa, to jeden z filarów "Gazety Wyborczej". Ile takich rodzynków nadal pracuje dla pisma, którego niechęć do lustracji w 1992 roku przybrała postać furii?

http://www.informacje.int.pl/Nienawisc-w-przebraniu-Gazety-Wyborczej-art2862.htm

Michnik zapewniał wręcz, że komuna musi nakraść by stac sie kapitalistami, bo dzieki temu nie wroci poprzedni ustrój. A własnie dzieki temu, ze sie uwłaszczyli to ciągle mamy PRL. Tylko z takim kalekim sztafazem pozorow wolności. Przykład: zniszczenie Romana Kluski.

Na filmie Michnik broni swego szefa:


Manipulanci tłumaczą to zdolnością wybaczania, wielkością itp. Ludzie honoru: Kiszczak i Michnik. Tfu!

Cytat:
Gdyby nie wewnetrzny, spowodowany niewydolnosci a systemu upadek władzy ZSRR to zadni krzykacze z solidarnisci czy papiez niewiele by zdzialali.


Ludzie systemu przygotowali się do miekkiego lądowania. W tym celu oparli się na "prawdziwych" opozycjonistach takich jak Michnik. Prawdziwa opozycja, nawet nie tyle co by ich osadziła, ale ukrócila wplywy jako "kapitalistów". A tak...SB i WSI pozakładały TVNy, Polsaty, pobudowaly imperia takich figurantów jak Kulczyk i rządzą jeszcze lepiej niż 20 lat temu.

Cytat:
Pewnei to co napisalem nie za bardzo wam sie spodoba ale lepiej miec jakies poglady niz nie miec zadnych, jak to napisano w Biblii - "lepiej zebys byl zimny albo goracy a nie letni...".


To zamiast zwracac uwagę na szkodliwe talmudyczne memy niesione przez Narod Żydowski mam krzyczeć Żydy do gazu? Mam byc libertarianinem albo komunistą. Bez sensu. Fałszywe altenatywy.

Nie chcesz być letni i deklarujesz sympatię dla morderców i kanalii. Twoj wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:16, 17 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeszcze mała ciekawostka
http://www.bibula.com/new/display.php?textid=01808
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:06, 04 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

merdek_69 napisał:
jeszcze mała ciekawostka
http://www.bibula.com/new/display.php?textid=01808


Warto zawsze poza linkiem wstawić tekst, bo dziś to tak wygląda

404 Not Found
The resource requested could not be found on this server! Powered By LiteSpeed Web Server
LiteSpeed Technologies is not responsible for administration and contents of this web site!



Ciekawe ilu świeżych patriotycznych obywateli mamy do dziś z importu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


15 tyś żydów wraca do Polski
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile