W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
15 tyś żydów wraca do Polski   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 7995
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:06, 04 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i stało się ."Polak"Schetyna nakłonił wojewodów.
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?k.....caid=15789
A jak odnoszą się do tego żydzi? proszę bardzo:
http://forumfzp.net/viewtopic.php?t=764
http://forumfzp.net/viewtopic.php?t=761
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:56, 04 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiesto12 napisał:
piszecie ze 1000 dzieci palestynskich zgineło, w czasie wojny zginely miliony zydow zabite przez takich opetanych nienawiscia ludzi jak ty merdek czy frasobliwy.


W czasie wojny zgineło 50 milionów ludzi żydowski szowinisto. Gdybym myślał tak skrajnie jak ty, to mógłbym napisać, że dzięki takim Żydom jak ty, co kredytowali Hitlera, a wczęsniej Bolszewików - po to tylko by poszerzyć swoją władzę. Widzisz do jakich absurdów prowadzi przyjęcie waszej "logiki"?

W kontekście II Wojny wymachujecie tak tym swoim holokaustem jako jedynym puktem odniesienia, bo innych ludzi uważacie za bydło, które się nie liczy. Poza tym cynicznie wykorzystujecie historię - bo co ma II Wojna do sytuacji na Bliskim Wschodzie? Żyd z NY będzie lobbował za dostarczeniem Izraelowi amunicji kasetowej, bo jacyś zupełnie mu obojętni i niespokrewnieni Żydzi gineli 60 lat temu? A co mają Palestyńczycy do Hitlera? A! Też są gojami Exclamation Widzisz? Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak zdradzasz swoją mentalność. Świat podzielony na Żydów i na gojów. Wojna żydowsko-gojska trwa według was od zawsze, dlatego nie widzicie różniocy między Palestynczykami, a nazistowskimi Niemcami. Konflikt na Bliskim Wschodzie to przedłużenie II Wojny, a rewanż na Palestynczykach to po prostu rewanż na gojach.

Napisałem, że nie chcę by Żydzi emigrowali do Polski. Wyjaśniłem, że nie podoba mi się mentalność talmudyczna dzieląca świat na my-oni. Mam prawo wyrażać poglądy. Przypisywanie mi zbrodniczych skłonności to kłamliwa nadimpretacja. Widzę, że każdy kto nie wita Żydów z otwartymi rekami zostaje zaraz napiętnowany. "Kochaj nas albo cię zniszczymy!" To jest po prostu terror.

Obstawiam, że zbrodniarzem to mógłbyś być ty Tiesto, bo o Palestynczykach napisałeś "ludzkie szambo". Tak zaawansowana pogarda idzie przeważnie w parze z brakiem szacunku dla życia. O Żydach nikt na tym forum chyba tak nie napisał. Raz tylko widziałem jak jedna osoba zastanowiła się głośno czy są w 100% ludzmi, ale to JA akurat jej zwróciłem uwagę. Weź się stuknij w ten swój pusty łeb i nie histeryzuj tyle. Nie po raz pierwszy spotykam się z imputowaniem, że chciałbym mordować Żydów.

Tutaj jest odpowiedz na to co napisał kolega Sprzeciw:

sprzeciw napisał:
Kurwa, pomyśl chwile bo mnie krew zalewana na takich jak Ty, ślepo wierzących w jakieś brednie i podgrzewanie wzajemnej niechęci zamiast poznać SZAREGO żyda i z nim otwarcie pogadać... uwierz mi, że nie strzeliłby ci w plecy.


Skoro Iluminator i Tiesto uważają mnie za potencjalnego mordercę Żydów, to musze się liczyć z tym, że chcieliby mnie zamordować. Oczywiście istenieją trudności techniczne, ale gdyby im zagwarantować bezkarność to kto wie? Do nich plecami bym się raczej nie odrówcił.

Tiesto12 napisał:
nienawisc izraelskich dzieci do przeciwnikow jest niczym w porownaniu do szkolenia muzułamnskich dzieci w obsłudze kałasznikowa, zakładaniu bomb i chwale jaka przynosi obladowanie sie materialami wybuchowymi i wysadzenie sie w jakims miejscu publicznym miedzy niewinnymi ludzmi.


To co piszesz to zwykła żydowska propaganda. Fakty są takie, że to Żydzi mordują, to Żydzi osiedlaja się wśrod Palestynczyków by kraść ich ziemię. Żydzi są w ofensywie, Żydzi rozdają karty, a stosunek ofiar jest jak 1:10 na korzyść Żydów (nie liczę głodu, utrudniania życia, śmierci w wyniku obniżonych standardów itp). Ci "niewinni" ludzie nie powinni wogole się tam znaleźć.

To mi się właśnie nie podoba u Żydów. W sposób hałaśliwy i natrętny uprzedzają atak. Mordują Palestynczyków? Głośno krzyczą o zamachowcach palestynskich. Mordowali Polaków? Trzasakają Grossa za Grossem. Najlepszą obroną jest atak. W najlpeszym razie zostanie wrażenie chaosu. Niemcy napadli na Polskę w 39, ale Polacy nie lepsi! Przywitali Niemców serią z karabinu! Exclamation Exclamation

I o to chodzi. I o to chodzi.

Kurwica was bierze jak te manipulacje zostaną obnażone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:43, 04 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nobody napisał:
Niezła dyskusja Smile

Tiesto uznał, że znalazł poplecznika:
Cytat:
sprzeciw popeieram cie w 100 procentach


w końcu się odkrył i uznał słowa (sprzeciw):
Cytat:
Dla mnie Polska nie ma żadnego znaczenia, żadnej wartości (...) moja ojczyzna jest w sercach ludzi, a te serca ludzi są porozrzucane na całym świecie


dla mnie sprawa jest jasna Twisted Evil


Dobre! Skłoniło mnie do napisania pewnego przemyslenia natury ogolnijeszej w dziale o "wpływach".


Chciałem jeszcze zwrócić uwagę na problem karalności tzw. "kłamstwa oświecimskiego". W wielu krajach ludzie konczą kariery, tracą majątki i lądują na 5-6 lat w więzieniu. Niech nikt mi nie wmawia, że ten zwyczaj zrobił się sam albo ma jakieś głębokie humanistyczne uzasadnienie. Im większe wpływy talmudystów, tym bardziej brutalnie będą się one objawiać. Co z tego, że np. 90% Żydów ma to gdzieś, skoro wytworzą 10% ekstremę zdolną do wszystkiego?

Wieloletnie więzienia za bluźnierstwo wobec holoreligii to sygnał ostrzegawczy, bo oznacza poważny uszczerbek na wolności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:45, 04 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dunkelheit napisał:
sprzeciw oskarżasz frasobliwego o nienawiść a twoje posty same zieją nienawiścią, gdzie tu konsekwencja, rozumiem że twój nick cię zobowiązuje do bycia anty z samego założenia, ale weź sobie zapal zioło i się zrelaksuj.

No nie... co za ludzie Laughing Mój nick nie ma nic to tego. Proponujesz mi palić zioło bo sam na tym lecisz? Dzięki, nie skorzystam... może wszyscy jaracie zioło? A później macie problemy z myśleniem??? I uważacie, że ja bronie tych ludzi którzy zabijają Palestyńczyków? Często mam takie wrażenie że coś przypalacie.

frasobliwy napisał:
Powiedział tajemniczo zawieszając głos. Ojej! Shock

Ojej nie powiedziałem, a napisałem, ojej, chłopczyk słyszy głosy, to pewnie po tym ziole.

Cytat:
Skoro są wychowywani tak a nie inaczej, to znaczy, że tak a nie inaczej wygląda ich kultura. Nigdzie nie stwierdziłem, że oni mają coś w genach. Uważam, że kultura Izraelczyków jest porypana przez religię opartą na wybraństwie (szowinizm), przez kult holokaustu i antysemityzmu (postawa roszczeniowa do świata gojów) i przez wojnie o ziemie z Arabami (degeneracja przez konflikt w którym jest się górą - Bogiem - to strasznie demoralizuje). Uważam tak i pisze to bez satysfakcji. Po prostu doszedłem do takich wniosków.

Też wiem jacy są Żydzi, co z tego? Nie o to tu chodzi, ale ciężko ci będzie to zrozumieć, bo jesteś zbyt głupi i tyle. Typowy pojebany polaczek nie umiejący wychylić ograniczonego łba poza uprzedzenia. Pisałem ci coś w poprzednich postach... ciągle aktualne, ciągle to olewasz.

Cytat:
A ty się na to obrażasz jak małe dziecko. Oburzasz się na przykład USS Liberty. No to znajdz mi mistrzu drugi naród, ktory by na taką skalę robił takie myki jak oni. Znajdz mi Chinczyka, ktorego przyłapano na pisaniu antychinskich napisów. Z czegoś to się bierze prawda? Przecież nie z powietrza.

Oburzam się na USS Liberty? Twoje urojone oburzenie. Chodzi mi bardziej o twoje podejście do tematu, nie umiesz inaczej pisać tylko jak mały chłopczyk podajesz przykłady w postaci; obrazki i kto ilu zabił... co za człowiek. Jak chińczyka przyłapano, to pewnie musiałbym się przejść po chińskim więzieniu i go tam poszukać. Nieprawdaż?

Cytat:
Nawet takie? Ojej. No to przebiłeś rozczłonkowane ciała libańskich dzieci. To najlepiej oddaje twój fanatyzm (głupotę?). Tam Żydzi zabijaja, a tutaj ktoś coś na murze nasmaruje. Remis.

Ale czy te dzieci zabijały czy podpisały tylko? Tu życzą śmierci i tam życzą śmierci. Zabawny jesteś dodają sobie jakiś bełkot. I mało znasz swoich rodaków, ale to twój problem, pewnie tego nie dostrzegasz bo jesteś taki jak oni... i tyle.

Cytat:
"Żydzi do gazu" nasmarowane na murze przez jakiegoś kretyna porównujesz do zapedzania dzieci pod haubicę, która za chwilkę zmasakruje cywilów wroga?

Od "żydzi do gazu" bliska droga do zabijania żydów, później jest wybijanie okien w żydowskich domach, podpalenia.. więc o czym Ty piszesz?? Widać jak znasz swoich rodaków, a na pewno takich działań nie potępiasz... są ci przecież na rękę. I jak uważasz, że te dzieci się "zapędza", to jeszcze bardziej mnie popierasz i moją teorie.

Cytat:
Jesteś niepełnosprawny umyslowo czy jak? Nie widzisz różnicy? U nas takiego mazacego po ścianie policja może zamknąć, a tam kult przemocy jest odgórny! Państwowy! Wpleciony w system edukacji i mentalność rodziców.

"Wpleciony w system edukacji i mentalności rodziców", no dokładnie o tym napisałem jeśli chodzi o pewną "manipulacje"... Tak, jestem niepełnosprawny umysłowo. Do takich ludzi też pałasz niechęcią? Chcesz mnie zagazować za to? Wink

Cytat:
Zważ poza tym jaki odsetek młodzieży w Polsce pisze "Żydzi do gazu", a jaki odsetek młodzieży w Izraelu mysli tak o Arabach. Problem leży w proporcjach. Tu znacznie mniej niz 1%, a tam prawie 100%.

Gdzie Ty mieszkasz? 1%?? Laughing Tak, złych polaków 1%, a złych żydów 99,9%, idź się wylecz i wróć. Żyjesz w innej rzeczywistości. I zapewne chciałbyś aby z tych "1%" zrobiło się 30%... śnisz o tym po nocach? Skąd w ogóle bierzesz te statystyki? Twój chory umysł ci podpowiada ile masz napisać??

Cytat:
Praktycznie każda izraelska rodzina mieszka w miejscu z ktorego wygnano Palestynczyków. Mieszka i narzeka, że ktoś ma do niej pretensje. Na Zachodnim Brzegu jest kilka setek tysiecy Żydów i zapewniam cię, że trzeba być niezłym porypańcem by wybierać takie życie jakie oni wybrali. Nie chcę mieć tej zarazy w Polsce.

A słyszałeś o niemieckich oszołomach z NPD którzy chcą pól Polski odzyskać? Macie coraz więcej wrogów, już nie tylko żydzi chcą wam ''zabrać Ziemie''. Ale to nie są żydzi chłopie... to są narodowe oszołomy. I w sumie ktoś musi Ciebie uświadomić w tym samym, Ty też jesteś taką ograniczoną zarazą której nie chciałbym widzieć w ludziach, a widze.

Cytat:
Nie jestem w wieku tych dziewczynek. Czym się różnią polskie dzieci od izraelskich?

Nie wiem czy miałeś kiedyś przyjemność chodzić z osobą o innej karnacji skóry do Polskiej podstawówki lub gimnazjum. "Wynocha rumunie", nie spotykałeś się z takim tekstami? Oj, twój naród jest taki wspaniały, zero skazy, przecież to tylko 1%, aż dziwne że ten 1% spotkałem na swojej drodze życiowej. Naprawdę smutne.

Cytat:
Pokaż mi polskie dzieci targające tak Żyda i biernych polskich policjantów obok. Gówno wiesz o sprawach o jakich się wypowiadasz.

Nie pokaże ci, ponieważ rodzice mówią dzieciom by nie podchodzili do żydów, bo się zarażą zarazą. Laughing

Cytat:
Słowo rasizm znasz z haseł propagandowych?

Tak chłopczyku, rozgryzłeś mnie Laughing

Cytat:
Jeśli np. w populacji X 80% ma poglądy szownistyczne, a w populacji Y 10% ma poglądy szowinistyczne, to bardziej szowinistyczna będzie populacja X i nie ma co proponować poznania spoko-kolesia z X, bo ten koleś nie zmieni obrazu.

Z populacji X możesz spotkać w porządku człowieka i może zmienić twój obraz. Lecz najpierw musisz zmienić podejście, ograniczone podejście. Bo gdybyś oceniał ludzi jako ludzi, a nie ludzi jako naród, to by było fajnie. A tak to nie ma co dyskutować z ograniczonym człowiekiem.

Cytat:
Nie będziesz wyciągać wniosków, ale wiesz, że są przerazajace. Kurde, co za słowotok. A mnie zarzucasz bełkot. Stary. Składasz zdania, ale z tych zdan nic nie wynika.

Szkoda, że nie zrozumiałeś. To było odbicie twojego bełkotu.

Cytat:
Jak już napisałem, ja mam konkrety :Cool:

Gówno masz... jedyne co sobą reprezentujesz to ograniczona dyskusja, opierająca się na obrazkach i liczbach ofiar które wyciągasz z głębi sieci. Daj coś od siebie, swój osobisty pogląd. Twoje zdania które mają mnie "uświadomić" nic tu nowego nie dają. Poznawałem to wszystko jak Ty się jeszcze moczyłeś na łóżko.

Cytat:
Grubo ponad połowa męzczyzn w Izraelu słuzy na terytoriach okupowanych. Tak jak w naszej armii zolnierze ulegaja fali, tak tam ulegają znęcaniu się nad ludnością tubylczą. Przypadki niszczenia cmentarzy w Posce są incydentalne, a przypadki katowania dzieci palestynskich są nagminne. Ślpey jestes? Głupi? Udajesz głupka?

Ja ci probuje tylko uświadomić, że nienawiścią nie pokonasz nienawiści... jak chcesz tak działasz, to będziesz musiał najprawdopodobniej popełnić samobójstwo. A w późniejszym etapie całą ludzkość szlag trafi.

Cytat:
Ja nie nienawidzę. Ja diagnozuję chorobę, ktora toczy Naród Żydowski i z powodu, ktorej ten naród nie jest specjlanie lubiany. Gdybym byl wierzący pomodliłbym się za nich. :Smile:

Och, ja też diagnozuje twoją chorobę... która to choroba toczy Ciebie w błędnym kole Wink

Cytat:
No, ta końcówka najlepiej świadczy o tobie. Jesteś funkcjonalnym analfabetą, ktory chyba nie za bardzo wie o czym pisze.

A zastanawiałeś się kiedyś nad tym, czy to nie Ty jesteś zbyt dużym idiotą. I masz problemy z tym by mnie zrozumieć? To też się podpina pod analfabetyzm - problemy z czytaniem i zrozumieniem czytanego tekstu.

nobody: Niezła dyskusja Smile
nobody: Tiesto uznał, że znalazł poplecznika;
Tiesto: sprzeciw popeieram cie w 100 procentach
nobody: w końcu się odkrył i uznał słowa (sprzeciw):
sprzeciw: Dla mnie Polska nie ma żadnego znaczenia, żadnej wartości (...) moja ojczyzna jest w sercach ludzi, a te serca ludzi są porozrzucane na całym świecie
nobody: dla mnie sprawa jest jasna Twisted Evil

Tak, a napisz coś więcej, bo mnie osobiście bawisz, chodzi ci o Żydów głupku? Wink Następny oszołom?

nobody napisał:
Ciekawi mnie tylko jedno, czy kolega oświecony nasze, niskie świata postrzeganie dlatego tylko poniża, że z nami rozmawia, a w innym mijscu, jeśli się już ku ziemi pochyli, oburza się na działania podejmowane przez (wybranych) izraelitów, czy po prostu nas tylko nie lubi? Czy to programowe ujęcie, w kierunku lepszego świata, czy poprawnie polityczna nierównowaga korzyści?

Ubaw po pachy, po pachy panie sprzeciwie Laughing Laughing Laughing

Nobody daj sobie spokój bo gdybyś czytał ten temat uważnie, wiedziałbyś jak to oceniam. Masz ubaw po pachy nie znając mojej odpowiedzi na twoje pseudo zarzuty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:46, 04 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem tu raczej jednym z nielicznych którzy w temacie Palestyńsko - Izraelskich są od długich lat, wiedząc co się dzieje w tamtym regionie. Natomiast odnoszę wrażenie, że połowa z was to tacy nagle "przebudzeni" chłopcy którzy się naczytali o tym konflikcie, zobaczyli obrazki pomordowanych dzieci i wyskakują na forum robią z siebie znawce tego konfliktu. Ciebie może "obudziło" to forum, mnie obudziło coś zupełnie innego. I to, że wiem jak jest, nie świadczy wcale o tym że mam nienawidzić żydów tak jak oni Palestyńczyków(?)... i bać się jak ognia, cierpieć na manie i czuć wstręt do każdego człowieka który jest żydem... wy działacie na takim gimnazjalnym poziomie - robicie tak samo. Porzygać się można patrząc na was.

Niedługo założycie partie taką jak niemieccy naziści żądają wydalenia z niemieckich ziem obcokrajowców (w tym Polaków). Już co poniektórzy z was (np. Jerzy) podważa holokaust, oni już to zrobili oficjalnie (konkretniej liczbę ofiar). Chcą odzyskać pól Polski... są takim samymi oszołomami jak polscy nacjonaliści. Wy w pewnym stopniu zachowujecie sie jak oni... czy tak ciężko wam to zauważyć? Idioci chcą nowej wojny, co gorsza z roku na rok mają coraz więcej poparcia przez takich jak wy! Ograniczonych baranów! Którzy chcą zrobić "Polske dla Polaków". w ich wypadku "Niemcy dla Niemców".

I zrozumcie w końcu, że nie chodzi o fakty - ja ich nie podważam (do jasnej cholery, zrozumcie to, może wam się uda Laughing).

NIE JESTEM OBROŃCA METOD KTÓRE STOSUJE IZRAEL - PRZECZYTAJCIE TO JAK NIE BĘDZIECIE NA HAJU. POWODZENIA.

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Moj czy Zydow?
Bo jak oni moga przezyc cos takiego!?
Ich wlasna ojczyzna,Izrael,daje im 20 dolarow podwyzki do glodowych emetytur .A oni zamaist cierpiec w milczeniu ,bo to przeciez ojczyzna o ktorej marzyli przez 2 tysiace lat ,jada do tych ,ktorzy ich \gazowali,parowali,proszkowali itp.
Coz to ma wspolnego z honorem Polakow?
Nic. Coz to ma wspolnego z honorem Zydow?

Jak to twój czy ich? Jesteś Polakiem czy Żydem? Ja mam znać odpowiedź na to pytanie? Laughing Jerzy, mi chodzi o porównanie odszkodowań, Ty jako polak chcący odszkodowania od państwa niemieckiego, czy to tak trudno pojąć? A co ma do tego honor? Skoro masz jakieś "ale" do żydów i tego co biorą, a przykładowo chciałbyś otrzymać od państwa niemieckiego to co oni, to coś tu chyba nie jest w porządku, czyż nie?

deczart napisał:
Gówno mistrzu widziałeś i wiesz, tyle Ci powiem o zachowaniu młodzieży żydowskiej, zachowującej się jak bydło, już na pokładzie samolotu lecącego do czy wracającego z Polski. Tego nie zobaczysz w żadnej telewizji, głupa rżniesz mówiąc o tym, że oglądałeś program o wycieczkach młodych żydów do Polski w TV?

A Ty leciałeś tym samolotem o którym piszesz? Czy swoje informacje czerpiesz z tzw "mediów"? Wink A dokąd leciałeś? Do Izraela? No proszę, to mamy tu żydowskiego agenta. Laughing

deczart napisał:
Rozwydrzona młodzież opanowuje na kilka dni warszawskie hotele, a ich opiekunowie z Szin Bet udają, że chronią ją przed żądnymi krwi rówieśnikami polskimi. Kto nie spędził kilku godzin w towarzystwie młodych Izraelitów, ten nie wie o czym mówi krytykując w jakikolwiek sposób b. ministra Giertycha. Ja miałem wątpliwą przyjemność.

Ilu jest takich idiotów jak Ty jeszcze na tym forum? Laughing Bo się mnożycie jak króliki na wiosnę, przerażające. Masz autorytety stary, szczere kondolencje.

deczart napisał:
A od flagi polskiej odpierdol się.

Wytrę sobie nią dupe, a na dokładkę wezme flagę Izraela. Laughing Wszka obydwie to nic nie warte ściery.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:05, 04 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzeciw jesteś śmieszny. Giertych pochodzi z bardzo patriotycznej rodziny. Spójrz jakie mamy teraz ministerstwo edukacji Laughing . Przykro mi to mówić, ale pierdzielisz jak zmanipulowany przez TVN, Der Dziennik, Die Wybiórcza, The Rzepa itd. Sprzeciw Ty naprawdę wierzysz w propagandę antygiertychowską w niemco-syjono-mediach polskojęzycznych? Zastanów się trochę dlaczego media tak się boją (bały) Giertycha i Leppera. Natomiast przestań gadać głupoty, że Żydom się nie należy zadośćuczynienie od Niemców. NALEŻY się! Tak samo i Polakom! NIE należy się od Polaków dla Żydów!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:16, 04 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzeciw, może i ty nie jesteś żyd, może nawet nie jesteś szabesgojem ,ale napewno jesteś na bakier z kulturą słowa .Jedyne co potrafisz to obrażać innych. Ujmując to jednym delikatnym słowem jesteś zwykły cham.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:20, 04 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weźcie mnie chorzy ludzie nie łączcie z politykami, żadnymi! Z gazetkami i innym gównem, dobrze? Nie głosowałem na żadną partie. A Lepper niech idzie ciągać panią Anetę za suta, pan wzorowy patriota, lubi tylko polskie suty Laughing

Ale ktoś oczywiście napisze, że to atak na patriotę. Bo teraz można każdego zgwałcić i dać argumentacje, że to spisek żydów?!. A fałszowanie podpisów? Czy to są dla was autorytety? A wszechpolacy w LPR bijących czarnych? Kto założył tak durna organizacje jak MW? Pan Romek! Wasz kochany autorytet, to teraz wiem jakie macie poglądy, wyszliście na światło z nimi!

Cytat:
Natomiast przestań gadać głupoty, że Żydom się nie należy zadośćuczynienie od Niemców. NALEŻY się! Tak samo i Polakom! NIE należy się od Polaków dla Żydów!

Naucz się facet dobrze czytać ze zrozumieniem, nigdzie nie napisałem że im się nie należy, podaj jedynie przykłady tego, że ktoś z was potępia takie odszkodowania w strone żydów, a sam takie odszkodowania chce! Ile można to pisać!

A Ty frasobliwy fraglesie, nie cytuj moich wypowiedzi na innych tematach, których to wypowiedzi nie rozumiesz, boś głupiec! Uprawiasz jakąś propagandę, czyżbyś uczył się od swoich wrogów(?)

merdek_69, moja kultura, to moja sprawa. Tak samo jak twoja głupota to twoja sprawa Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deczart




Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:09, 04 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odniosę się po krótce do tego co napisałeś mistrzu pod moim adresem.
A zatem.
sprzeciw napisał:

deczart napisał:
Gówno mistrzu widziałeś i wiesz, tyle Ci powiem o zachowaniu młodzieży żydowskiej, zachowującej się jak bydło, już na pokładzie samolotu lecącego do czy wracającego z Polski. Tego nie zobaczysz w żadnej telewizji, głupa rżniesz mówiąc o tym, że oglądałeś program o wycieczkach młodych żydów do Polski w TV?

A Ty leciałeś tym samolotem o którym piszesz? Czy swoje informacje czerpiesz z tzw "mediów"? Wink A dokąd leciałeś? Do Izraela? No proszę, to mamy tu żydowskiego agenta. Laughing

Leciałem. Ludzie latają samolotami, wiesz? Nie zawsze w fotelu pasażera.
Dobre z tym agentem, popłakałem się do łez.

sprzeciw napisał:

deczart napisał:
Rozwydrzona młodzież opanowuje na kilka dni warszawskie hotele, a ich opiekunowie z Szin Bet udają, że chronią ją przed żądnymi krwi rówieśnikami polskimi. Kto nie spędził kilku godzin w towarzystwie młodych Izraelitów, ten nie wie o czym mówi krytykując w jakikolwiek sposób b. ministra Giertycha. Ja miałem wątpliwą przyjemność.

Ilu jest takich idiotów jak Ty jeszcze na tym forum? Laughing Bo się mnożycie jak króliki na wiosnę, przerażające. Masz autorytety stary, szczere kondolencje.

Prawda w oczy kole. Cietrzew się dalej. W kwestii autorytetów - nie przypominam sobie bym cokolwiek tutaj o nich napisał. Ty zaś dotykaj się dalej przy Aaronie vel Michniku. Może Cię kiedyś wypałuje.

sprzeciw napisał:

deczart napisał:
A od flagi polskiej odpierdol się.

Wytrę sobie nią dupe, a na dokładkę wezme flagę Izraela. Laughing Wszka obydwie to nic nie warte ściery.

Tego nawet nie warto komentować. Ta ostatnia wypowiedź najlepiej świadczy o Tobie jakiego pokroju jesteś człowiekiem. Szkoda słów.
Jedyne co mogę zrobić to zorganizować zrzutę żeby wystrzelić Cię w kosmos, do tego Twojego wszechświata. Przedstawieciele pozaziemskich cywilizacji mieliby nie lada oryginalny okaz do przemyśleń i studiów nad zawiłością, jakże zacnej, Twojej osobliwej konstrukcji psychicznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nieznajomy




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 219
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:14, 04 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzeciw idź się lecz zamiast najeżdżać na Polaków. Polska nic nie jest winna ani bandyckiemu i nielegalnemu Izraelowi ani Żydom. Niech Żydzi roszczeń szukają sobie u Niemców
_________________
Ludzie-tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:39, 04 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

deczart napisał:
Leciałem. Ludzie latają samolotami, wiesz? Nie zawsze w fotelu pasażera.

Oj pan pilocik, nie brzydzisz się lądować tam gdzie panuje żydowska zaraza 'podludzi'? O fuj, zmień rozkład lotów.

deczart napisał:
W kwestii autorytetów - nie przypominam sobie bym cokolwiek tutaj o nich napisał. Ty zaś dotykaj się dalej przy Aaronie vel Michniku. Może Cię kiedyś wypałuje.

"Aaronie vel Michniku" A czy ja coś o nich napisałem? Tak naprawdę nie mam autorytetów, smutne me życie.

deczart napisał:
Jedyne co mogę zrobić to zorganizować zrzutę żeby wystrzelić Cię w kosmos, do tego Twojego wszechświata.

Osz w mordę, dzięki przyjacielu! Zawsze marzyłem o locie w przestrzeń kosmiczną, z dala od głupich ludzi.
Kiedy rozpoczynacie zbiórkę?

deczart napisał:
Przedstawieciele pozaziemskich cywilizacji mieliby nie lada oryginalny okaz do przemyśleń i studiów nad zawiłością, jakże zacnej, Twojej osobliwej konstrukcji psychicznej.

No niestety nad wami mogliby tylko płakać. Oni są już pewnie dalece rozwinięci, a wy tkwicie dalej w swojej średniowiecznej nienawiści i szufladkowaniu ludzi. Śmieją się z was... cały wszechświat śmieje się z was.

Nieznajomy napisał:
Sprzeciw idź się lecz zamiast najeżdżać na Polaków. Polska nic nie jest winna ani bandyckiemu i nielegalnemu Izraelowi ani Żydom. Niech Żydzi roszczeń szukają sobie u Niemców

Ludzi, weźcie się opanujcie, czy ja popieram jakieś roszczenia Żydów wobec Polski? Czy napisałem słowa poparcia? - Nie. Natomiast co do tego obywatelstwa, to jeśli nie będą się pchać w moje prywatne życie, to niech sobie żyją w Polsce (mogą wszyscy koło mnie)... w tym samym czasie Polacy pchają mi się w życie i w moją prywatność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3495
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:14, 05 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam juz linku do tej wiadomosci z telewizji FOX. To bylo bardzo dawno temu. Jakies 4 lata temu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:56, 05 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprzeciw napisał:
Cytat:
Typowy pojebany polaczek nie umiejący wychylić ograniczonego łba poza uprzedzenia

brawo administrator!
brawo za troskę i dbałość o rzeczowość dyskusji Smile

Cytat:
Nobody daj sobie spokój bo gdybyś czytał ten temat uważnie, wiedziałbyś jak to oceniam. Masz ubaw po pachy nie znając mojej odpowiedzi na twoje pseudo zarzuty.

wyobraź sobie, że polaczki też potrafią czytać ze zrozumieniem, ale jak chcesz możemy podyskutować o tym co kryje się pod pojęciem; dla mnie "zrozumieć" to "pojąć/ująć znaczenie", a nie "przyjąć" (jako swoje)...
jeśli jednak źle Cię zrozumiałem to wysil szare komórki i napisz tak, abym zrozumiał - za komunikację odpowiedzialny jest nadawca, a nie odbiorca Smile

i jeszcze jedno - po coś tu wlazł skoro przeszkadza Ci pogląda większości z tych co tu pisują? ktoś Ci kazał, czy masz misję?
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tiesto12




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:02, 05 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ładna syskusja sie wywiazala, sprzeciw wspolczje Ci ze musisz sie z nimi uzerać - ja juz przyjałęm do wiadomosci ze maja swoej poglady argumenty i tego nikt nie zmieni. Przykre jest to ze tak nawalacie na zydow i musicie wiedziec ze ktos w okoncu stanie po ich stronie. Nie gloryikuje izraelskiej armii za to co robiz palestyna, ten konlikt istnial i nadal bedzie istniec poki bedzie tyle nienawisci ze strony palestynczykow, czy oni nie moga poprzestac na autonomii tylko musza miec swoje panstwo. Czemu zamiast wziasc sie do jakijs pozyteczniejszej pracy wola odpalac rakiety i glosuja na hamas? pewnie mi zaraz powiecie ze to agenci mosadu poprzebierani za palestynczykow gosuja na tych undamentalistow zeby nadal trwał konlikt? predzej czy pozneij skonczysie to tym ze amia izraelska wkroczy do strefy gazy i zginie wiele osob po obu stronach. A o do dyskusji, owszem argumenty pana Ulickiego i paru innych spopularyzowane zaowocuja powstaniem skrajnie nacjonalistycznej i uzywajacej nierzadko rasistowskich i faszystowskich hasel partii badz ruchu politycznego. A do tego nie mozemy dopuscic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:48, 05 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ten konlikt istnial i nadal bedzie istniec poki bedzie tyle nienawisci ze strony palestynczykow, czy oni nie moga poprzestac na autonomii tylko musza miec swoje panstwo

człowieku, czy Ty się zastanawiasz nad tym co piszesz? albo potrafisz "czytać ze zrozumieniem" - co postuluje twój kolega?

Cytat:
A do tego nie mozemy dopuscic

kto nie może? proszę jasniej, kto jest tym domyślnym "my"?
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
deczart




Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:39, 05 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprzeciw napisał:
deczart napisał:
Leciałem. Ludzie latają samolotami, wiesz? Nie zawsze w fotelu pasażera.

Oj pan pilocik, nie brzydzisz się lądować tam gdzie panuje żydowska zaraza 'podludzi'? O fuj, zmień rozkład lotów.

I dalej gówno wiesz odnośnie mojej profesji zawodowej.
sprzeciw napisał:

deczart napisał:
W kwestii autorytetów - nie przypominam sobie bym cokolwiek tutaj o nich napisał. Ty zaś dotykaj się dalej przy Aaronie vel Michniku. Może Cię kiedyś wypałuje.

Tak naprawdę nie mam autorytetów, smutne me życie.

Fakt, biedny jesteś.
sprzeciw napisał:

deczart napisał:
Jedyne co mogę zrobić to zorganizować zrzutę żeby wystrzelić Cię w kosmos, do tego Twojego wszechświata.

Osz w mordę, dzięki przyjacielu! Zawsze marzyłem o locie w przestrzeń kosmiczną, z dala od głupich ludzi.
Kiedy rozpoczynacie zbiórkę?

Przyjacielem Twoim nie jestem, rozmyśliłem się, sam sobie uzbieraj.
sprzeciw napisał:

deczart napisał:
Przedstawieciele pozaziemskich cywilizacji mieliby nie lada oryginalny okaz do przemyśleń i studiów nad zawiłością, jakże zacnej, Twojej osobliwej konstrukcji psychicznej.

No niestety nad wami mogliby tylko płakać. Oni są już pewnie dalece rozwinięci, a wy tkwicie dalej w swojej średniowiecznej nienawiści i szufladkowaniu ludzi. Śmieją się z was... cały wszechświat śmieje się z was.

Więc i Ciebie też mają za barana i debila.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nieznajomy




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 219
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:47, 05 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiesto12 napisał:
No ładna syskusja sie wywiazala, sprzeciw wspolczje Ci ze musisz sie z nimi uzerać - ja juz przyjałęm do wiadomosci ze maja swoej poglady argumenty i tego nikt nie zmieni.

Jestem skłonny do zmiany poglądów ,ale jeżeli ktoś sensownie przedstawi swoje argumenty ,które mogą wydawać się słuszne. Ty tego nie robisz bredzisz jak rząd Izraela lub ktoś kto sympatyzuje z ich polityką wojenną.
Po prostu kłamiesz w "żywe oczy" albo jesteś ślepy.

Tiesto12 napisał:
Przykre jest to ze tak nawalacie na zydow i musicie wiedziec ze ktos w okoncu stanie po ich stronie. Nie gloryikuje izraelskiej
armii za to co robiz palestyna, ten konlikt istnial i nadal bedzie istniec poki bedzie tyle nienawisci ze strony palestynczykow, czy oni nie moga poprzestac na autonomii tylko musza miec swoje panstwo.

Czemu zamiast wziasc sie do jakijs pozyteczniejszej pracy wola odpalac rakiety i glosuja na hamas?



Wiesz poczytaj sobie historię tych ziem. Konflikt będzie istniał póki będzie tam Izrael. "Zachód" aby oczyścić swoje sumienie w stosunku do Żydów za II WŚ dał im państwo na Bliskim Wschodzie. Pozwolił osiedlać się Żydowskim osadnikom na terenach Palestyny. De facto "Zachód" rozdawał nie swoją ziemię tylko Palestyńczyków gdzie już w 1945 r. mieszkali tam od pokoleń. Musisz pamiętać pierwsza nienawiść wypłynęła ze strony Żydowskich osadników. Czemu się mają zgadzać na autonomię skoro to ich ziemie poza tym autonomia nie ma racji bytu ,bo sam widzisz Izrael utrudnia życie poprzez odgradzanie murem, wstrzymywaniem dostaw wody itp. blokuje szkoły Palestyńczykom. Na każdym kroku rząd syjonistów rzuca im kłody pod nogi, Chciałbyś żyć w takiej autonomii bo ja nie. W przypadku gdyby na Polskę napadły Niemcy też bym głosował na ugrupowanie ,które będzie walczyć w każdy możliwy sposób z okupantem.
Terroryzm ? dziwne ? Dla mnie nie. Jeżeli nie ma się czym walczyć i jak walczyć to terroryzm jest jedynym rozwiązaniem.

Tiesto12 napisał:
pewnie mi zaraz powiecie ze to agenci mosadu poprzebierani za palestynczykow gosuja na tych undamentalistow zeby nadal trwał konlikt?

Niekoniecznie zapewne rakiety odpala Hamas
pamiętaj ,że Ci cywile co tu przyjechali się osiedlać są wrogami również ,bo odbiera się ziemię Palestyńczykom i oddaje Żydowskim osadnikom.
Dziwne co ?? Czy ludność ,która tu przyjeżdża została zmuszana ? Raczej nie. Wątpię aby zgodzili się żyć na tych terenach wiedząc ,że każdego dnia mogą zginąć. Zaraz napiszesz ,że poczuli ducha patriotyzmu ? Może poczuli swąd pieniędzy i ulg jakie im da państwo za przyjęcie zagrabionych Ziem ?
Tiesto12 napisał:
predzej czy pozneij skonczysie to tym ze amia izraelska wkroczy do strefy gazy i zginie wiele osob po obu stronach.

Oni już to robią tylko jeszcze po cichu i na razie kończy się to tak ,że nie giną jacyś tam bojownicy hamasu czy hezbollahu ale tylko zwykli cywile.

Tiesto12 napisał:
A o do dyskusji, owszem argumenty pana Ulickiego i paru innych spopularyzowane zaowocuja powstaniem skrajnie nacjonalistycznej i uzywajacej nierzadko rasistowskich i faszystowskich hasel partii badz ruchu politycznego.

Rzekomy pan moim zdaniem przedstawia rzetelne dokumenty i ciekawe. Nie widziałem aby pisał posty nawołujące do nienawiści do Żydów.

Tiesto12 napisał:
A do tego nie mozemy dopuscic.

Dopuścić nie można do tego aby chora syjonistyczno-talmudcza ideologia rozprzestrzeniała się na świat. Dopuścić nie można do tego aby w imię tej ideologii Izrael mordował ludność Palestyńską i atakował niepodległe państwa takie jak Liban ,które z nie mają nic wspólnego z konfliktem Palestyńsko-Izraelskim. Należy rozwiązać Izrael i wraz z nim wyżej wymienioną ideologię ,która w tym państwie jest ideologią dominującą,
Ideologia syjonistyczno-talmudcza niczym się nie różni od nazizmu ,a Izrael od III Rzeszy Hitlera. Takie jest oblicze dzisiejszego Izraela i taka jest prawda ,której ty Tiesto12 i tak pewnie nie zrozumiesz. Dziękuje Wink
Popatrz na prawdziwych Żydów (ortodoksyjnych) i ich stosunek do Izraela.
Dla mnie tych 15 tys. Żydów może dostać obywatelstwo i nawet mieszkać w Polsce. Do emigrantów nic nie mam mogą sobie korzystać z wszelkich usług i mieszkać nawet na stałe niech tylko pamiętają ,że powinni szanować kulturę i obyczaje w państwie jakim się znajdują. Tyczy się to Żydów, Rumunów, Romów, Cyganów, Ukraińców itp. Brytyjczyków (ich w szczególności bo z Krakowa robią rynsztok)
_________________
Ludzie-tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leski




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 307
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:41, 05 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiesto12 napisał:
Przykre jest to ze tak nawalacie na zydow i musicie wiedziec ze ktos w okoncu stanie po ich stronie.


Człowieku to całkiem kulturalna, całkiem obiektywna, inteligentna dyskusja na poważny temat. Całkiem bo pojawia się taki drażniący, ślepy, szowinistyczny troll - TY. Twoje argumenty są z dupy wysrane. Na nieodpowiadające twojej koncepcji fakty odpowiadasz jakimiś nonsensami.

Tiesto12 napisał:
Nie gloryikuje izraelskiej armii za to co robiz palestyna, ten konlikt istnial i nadal bedzie istniec poki bedzie tyle nienawisci ze strony palestynczykow, czy oni nie moga poprzestac na autonomii tylko musza miec swoje panstwo.


Czy oni nie mogą zadowolić się autonomią? Zapytaj o to powstańców listopadowych, tych terrorystów którzy nie znając żadnego szacunku dla władzy ośmielili się podnieść rękę na cara.
Czy muszą mieś własne państwo? A czy Izrael był konieczny żydom do przetrwania ostatnich 2000 lat? Czy oni nie mogli zadowolić się tym że mogą sobie mieszkać na całym świecie?

Nawet ignorowanie twoich postów nie pomaga bo inni ludzie ciągle ciebie cytują. Chyba najczęściej na forum... Twoje wypowiedzi są przepełnione nienawiścią o której tak często wspominasz. Faszysta! Ograniczony jesteś chyba do GW i innej michnikowszczyzny. Gdzieś pisałeś że smutno ci że nie urodziłeś się żydem tylko Polakiem czy coś takiego. Żałosne. Mi tez jest przykro że urodziłeś się Polakiem. Wypominasz że my mamy własne zdanie do którego nie można nas odwieść, bo co niby takie przepełnione nienawiścią umysły mamy? Z tego co ja widzę łatwiej byłoby przekonać całe forum do zmiany zdania niż ciebie. Hipokryta. Jak czytam twoje wypowiedzi to jakbym słuchał Jarosława Kaczyńskiego. W tobie też jest czyste dobro?

ZBANOWAĆ TEGO TROLLA!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:53, 05 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leski, ja myśle, że całkiem wielu polskojezycznych Żydów wypowiadając się Internecie odgrywa Polaków. Pozwalają sobie wtedy na "samokrytykę" i kajanie się za polskie zbrodnie albo nie wiedzieć czemu lobbują za Izraelem. Zauważmy, że Tiesto pisze bardzo dziwnie, np. uzywa jakiś dziwnych sformułowań typu "kościół jezusowy". He he. Katolicy inaczej piszą, a ateista nie używa takich sformułowań. Dodajmy do tego jakiś nabożny kult holokaustu, ktory wyskakuje przy byle okazji. Nie pisz o zydowskich bankierach bo holokaust. Nie pisz o Palestynie bo holokaust. No przecież wypisz wymaluj Żyd.

Dlatego jestem sceptyczny do osiedlania się Żydów w Polsce. Ani się obejrzysz, a "Polacy" staną murem np. za zagazowaniem Palestynczyków - bo to jak się wyraził michnikowaty neonazista Tieso - ludzkie szambo.

Gdyby nie żydowska diaspora Izrael za takie zabawy jak ostatnio miałby na 100% sankcje. A tak UE wyraża ubolewanie, a USA zaniepokojenie. I nic się nie dzieje konkretnego. Przedsatwiciele Izraela wprost mówią o holokauscie dla Palestynczyków i cisza. Natomiast INTERPRETACJA słów Ahmadinajeda stanowiła powód do trosk "zachodu". Śmieszne. Trzeba być ślepym by nie widzieć w tym działań diaspory.

Przyznam, że kolega Sprzeciw był przezabawny z tym powtarzanym w kólko "a u was murzynów biją". To przecież wrecz przysłowiowa, dawno temu wyśmiana argumentacja. Very Happy I to w jakim miejscu. Ja o masakrach woejnnych, a ten o biciu murzyna pod DISCO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:43, 06 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Leski
Cytat:
ZBANOWAĆ TEGO TROLLA!!!

najlepiej od obu od razu, bo pytam się co wnoszą do dyskusji takie hasła (by sprzeciw):

Cytat:
Typowy pojebany polaczek nie umiejący wychylić ograniczonego łba poza uprzedzenia

_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tiesto12




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:24, 06 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no juz nie przesadzajcie z tym banowaniem. Nie mozna kogos blokowac dlatego ze ma inne poglady. a co do dyskusji, zarzucił mi tu ktos ze uzyłęm słowa kosciol jezusowy - nic takiego nie napisałem. Po drugie zarzucacie mi ze jestem neonazista i ludzkim szambem i to tez nie jest prawda. Brzydze sie nazizmem i z dwojga złęgo blizej mi raczej do wschodniej ideologii totalitarnej. Piszecie ze po wojnie Izrael dostał panstwo - a wczesneij przez 2000 lat nie mieli go i jakos zyli. To prawda al e wtedy byli w takich krajach jak nasz i sami wiecie ze wielu ludziom to przeszkadzało. Zasuzyli na swoje panstewko niewielkie - niech sobie tam zyja przeciez oni nie cha od razu dla siebei całego Bliskiego wschodu, no juz nie przesadzajcie. Niewielki kawalek ziemi wielkosci wojewodztwa opolskiego - nawet to chcecie im zabrac. niedlugo w necie bedzie dostepny film gerta widersa moze jak go obejrzycie to zmienicie zdanie. Ktos tu napisał ze moje posty nic nie wnosza do syskusji - wasze tez sa jednostronne, owszem moglbym tu powkleiac linkow z zamachow, folmiki jak to hamasowcy wala rakietami w izrael, zdjecia zzamachow na terenei izraela ale po co? Wiecie dobzre ze wina jest po obu stronach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:29, 06 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiesto12 napisał:
zaspany przesadzasz, moze zydzi powinni przeprosic ze o wszystkie zlo tego swiata sie ich oskarza, ze zyli na terytorium Polski i innych krajow, ze gineli w obozach koncentracyjnych?


Wystarczy, że przeproszą, że rozkradają to biedne państwo.
Tiesto12 napisał:

tacy sami ludzi ejak my


Może jak Ty, ale z tego co mi wiadomo każdy człowiek jest inny.
Tiesto12 napisał:
niech sobie zyja nie odmawiajmy im do tego prawa. Nie uznaj mnie za jakiegos agenta bo nic z tym nie mam wspolnego - po prostu nie odmawiam im prawa do istnienia.


Ja też. Odmawiam im jednak prawa do rozkradania mojego biednego państwa.

Tiesto12 napisał:

A na tyle znam historie ze wiem do czego taka nienawisc moze dorowadzic - Gross moze mial racje.


Gross to taki sam kłamca jak Ty.


Czytaj dalej wybiórczą i oglądaj TVN-oswki mandarynat, a na pewno staniesz się dla Żydów autorytetem takim jak Gross. Otwórz oczy człowieku, spójrz na fakty i przestań wierzyć niemco-syjono-mediom polskojęzycznym.... albo dalej trolluj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nieznajomy




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 219
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:34, 06 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiesto12 napisał:
. Zasuzyli na swoje panstewko niewielkie - niech sobie tam zyja przeciez oni nie cha od razu dla siebei całego Bliskiego wschodu, no juz nie przesadzajcie. Niewielki kawalek ziemi wielkosci .


Może i zasłużyli na swoje państwo ,ale nie na cudzej ziemi do której prawa nie mają bo od pokoleń te tereny były Palestyńczyków. Tiesto12 zrozum ,że nie należy patrzeć na to co jest teraz i na podstawie tego oceniać. Zobacz kto zaczął spiralę przemocy. Gdyby nie pojawił się Izrael z wrogim nastawieniem do ludności Palestyńskiej to by nie było Hamasu. Gdyby nie interweniowali w Libanie z niewiadomych przyczyn to by nie było tak wysokiego poparcia dla Hezbollahu. Czego ty oczekujesz od mieszkańców Libanu czy Palestyny ? Mają się biernie przyglądać jak ich wysiedlają i atakują i jeszcze przytakiwać ? Zastanów się nad tym co piszesz. W tym konflikcie nie może być 2 agresorów. Jest jeden - Izrael bo zabiera ziemie. Palestyńczycy bronią jej bo do nich należy. Proste jak budowa kija.
_________________
Ludzie-tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:43, 06 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nobody napisał:
brawo administrator!
brawo za troskę i dbałość o rzeczowość dyskusji

Temat ma nazwe "15 tyś żydów wraca do Polski", a więc czemu piszemy o konflikcie Izraelsko - Palestyńskim? Musisz to też zgłosić, oj musisz.

nobody napisał:
Wyobraź sobie, że polaczki też potrafią czytać ze zrozumieniem. (...) jeśli jednak źle Cię zrozumiałem to wysil szare komórki i napisz tak, abym zrozumiał - za komunikację odpowiedzialny jest nadawca, a nie odbiorca :Smile:

Potrafią? Widze coś zupełnie innego, nie wszyscy jednak potrafią. Za komunikację są odpowiedzialne dwie strony... bo nie jestem schizofrenikiem i sam z sobą nie dyskutuje. Chodzi o "zrozumieć", a nie o "przyjąć (jako swoje)". Nikt ci nie każe przyjmować, a zrozumieć owszem, przydałoby się.

nobody napisał:
i jeszcze jedno - po coś tu wlazł skoro przeszkadza Ci pogląda większości z tych co tu pisują? ktoś Ci kazał, czy masz misję?

Bo moge? Gdybyś rządził tym forum to raczej bym już nie mógł Laughing Czy mam misje? - Tak, mnóstwo misji. Kazać mi nikt nie kazał, bo sam steruje swoim życiem, a nie ktoś mną (głupi maniaku widzący wszędzie agentów).

Tiesto12 napisał:
Czy oni nie moga poprzestac na autonomii tylko musza miec swoje panstwo. Czemu zamiast wziasc sie do jakijs pozyteczniejszej pracy wola odpalac rakiety i glosuja na hamas?

Można to samo napisać o Izraelu, czy nie mogą pozostać przy tym co mają? - Chodzi o rząd Izraelski. Powinni się podzielić po równo, utworzyć dwa państwa o tej samej powierzchni, zniszczyć ten pierdolony mur i kropka.

deczart napisał:
I dalej gówno wiesz odnośnie mojej profesji zawodowej.

Szczerze to gówno mnie to interesuje.

deczart napisał:
Przyjacielem Twoim nie jestem, rozmyśliłem się, sam sobie uzbieraj.

Mam nadzieje że się rozmyślisz z rozmyślenia i zaczniesz zbierać pieniądze na ten szczytny cel. Tak na marginesie, to zostaniesz moim przyjacielem jak ci pokaże akt urodzenia i stężenie polskości we krwi? Dodam to tego drzewo genealogiczne. Laughing

deczart napisał:
Więc i Ciebie też mają za barana i debila.

Tak, a czemu niby? Wink Czy ja kogoś z was nienawidzę? Czy szufladkuje ludzi?? Nie zauważyłem. Szanuje was jako istoty ludzki, a wasze poglądy są dla mnie idiotycznymi poglądami, co robi z was idiotów (a to jeszcze nie jest nienawiść). Szczere zdanie na koniec, a co smutniejsze prawdziwe.

Nieznajomy napisał:
Oni już to robią tylko jeszcze po cichu i na razie kończy się to tak ,że nie giną jacyś tam bojownicy hamasu czy hezbollahu ale tylko zwykli cywile.

Nim powstał mur (getto) odgradzający Palestyńczyków od Żydów było wiele samobójczych zamachów kierowanych w strone żydów (w tym na kobiety i dzieci) o których tak bardzo lubicie pisać. Oczywiście że Palestyńczycy nie mają helikopterów i super czołgów (jak Izrael), więc zbytnio nie mają jak walczyć poza takimi radykalnymi zamachami. A w obecnych czasach czytacie tylko o ofiarach po stronie Palestyńskiej, ponieważ Palestyńczycy są odgrodzeni od żydów i nie mają jak przejść na drugą strone by się wysadzić. Zważcie na to, że oni zabijali cywilów, o których tak bardzo lubicie pisać.

Poza tym powinniście już wiedzieć jako duzi chłopcy, że władza nad innymi ludźmi nie robi nic pożytecznego z ludźmi którzy ją posiadają. Mamy w historii dużo dowodów na to i wiele w obecnej chwili. W żadnych konfliktach które chodzą mi po głowie nie brali udziału żadni żydzi. Musze was zmartwić, ale żydzi nie są "złem wcielonym".


frasobliwy napisał:
Przyznam, że kolega Sprzeciw był przezabawny z tym powtarzanym w kólko "a u was murzynów biją". To przecież wrecz przysłowiowa, dawno temu wyśmiana argumentacja. Very Happy I to w jakim miejscu. Ja o masakrach woejnnych, a ten o biciu murzyna pod DISCO.

Z samym biciem murzynów chodziło o coś kompletnie innego, to jedynie dowód na to że dalej uprawisz swoją mini manipulacje słowem, mieszając wszystko.

Pytałem się o statystyki którymi się posługujesz?

frasobliwy napisał:
To oznacza, że ja mam prawo wyciągać wnioski natury STATYSTYCZNEJ. STATYSTYCZNEJ "chłopcze". Statystyka podpowiada mi, że predzej znajdę dobrego fizyka u Japonczyków niż u Cyganów.

Twoje statystyki bierzesz z chorej głowy, co sam udowodniłeś. Jeśli się posługujesz statystykami które są oczywiste dla każdego. To o tyle później podajesz jakieś procenty które wyciągasz z chorej główki i nimi się publicznie chwalisz. Chciałem się dowiedzieć skąd wiesz, że 1% polaków to źli polacy, a skąd to, że 100% żydów to źli żydzi? (Jeśli ci to podpowiada statystyka, że 100% żydów jest złych, a tylko 1% złych polaków, to niezły z Ciebie koleś Laughing) Albo autentycznie nie wiesz o co chodzi, albo specjalnie mieszasz i udajesz kretyna. Twoje wyniki natury statystycznej świadcza o tym drugim, tylko z tym "ale" że nie udajesz, a nim jesteś.

Z czarnymi był przykład, który ma zbyt często miejsce w rzeczywistości jak na twój "1%" złych rodaków. Kpina. I nie mieszaj w te dwie sprawy "zbrodni wojennych" i swoich durnych procencików.

nobody napisał:
@Leski
Cytat:
ZBANOWAĆ TEGO TROLLA!!!

najlepiej od obu od razu, bo pytam się co wnoszą do dyskusji takie hasła (by sprzeciw):

Cytat:
Typowy pojebany polaczek nie umiejący wychylić ograniczonego łba poza uprzedzenia

Wiesz co wnoszą takie zdania? Prawde kim jesteś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:04, 07 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@sprzeciw
Cytat:
głupi maniaku widzący wszędzie agentów

to zdanie, jak i wiele innych dużo za to mówi o tobie Smile
nie napisałem niczego w tym stylu, za to ty sadzisz tylko takie kawałki; pierdolisz o szczytnych ideałach, a twoja postawa ni jak ma się do tego o czym mówisz - śmierdzisz cebulą parchu, czuć cię na mile Twisted Evil
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


15 tyś żydów wraca do Polski
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile