W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
15 tyś żydów wraca do Polski   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 7996
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tiesto12




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:03, 03 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprzeciw popeieram cie w 100 procentach, czas przerwac to kolko wzajemnej adoracji i poklepywania ie po plecach i pokazac tym pelnym nienawisci ludziom jaka jest tytulow a prawda... Moze zmienia swoj tok myslenia choc za bardzow to nie wierze. ale prawda w oczy kole...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:34, 03 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprzeciw napisał:
Gdyby polacy mieli dostać darmowe mieszkania, bezpłatna opiekę lekarska i renty...


Chyba coś tutaj jest niejasne. Gdyby Polacy mieli dostać od SWOJEGO kraju mieszkania itd. to czemu mam być przeciw? Ty jesteś sprzeciw więc rozumiem, że nie chcesz Laughing Nie jesteśmy w Izraelu, to jest Polska, tu mieszkania daje się Polakom. W Izraelu niech sobie dają Żydom, my od nich nic nie chcemy. Niech przestaną okradać Polskę. Jerzy nie bez przyczyny dał wyraz oprawcy w cudzysłowu, bo z tego co się dzieje można wywnioskować, że to Polacy byli tymi oprawcami Laughing Niech sobie od bogatych Niemców biorą należne, nie od biednych Polaków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:00, 03 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O biedny ludu izraela ,jaka niesprawiedliwość was spotyka ,nikt was nie lubi. Wszystkie narody wyganiały dobrych, szczerych i przyjaznych żydów ze swoich ziem .Uchwaliliście więc prawo które nakazuje was kochać ,kto tego nie przestrzega jest wrogiem publicznym .Fałszujecie historię od stuleci. Już Mojżesz kłamał twierdząc że w Egipcie żydzi byli niewolnikami .Jesteście narodem faryzeuszy.
Tiesto napisał że” prawda w oczy kole” i tutaj raz się z Tobą zgodzę ,gdyż żydostwo robi wszystko żeby prawda nie ujrzała światła dziennego .Czy wiecie o tym że wśród tych pozbawionych obywatelstwa żydów w 1968r byli zbrodniarze z aparatu UB .Znalazł się w tej grupie np.: tate Michnika .Przyznając im obywatelstwo automatycznie udzielamy zgody na powrót ich potomków, a jak pisałem w pierwszym poście będzie ich od groma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:23, 03 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
sprzeciw napisał:
Gdyby polacy mieli dostać darmowe mieszkania, bezpłatna opiekę lekarska i renty...


Chyba coś tutaj jest niejasne. Gdyby Polacy mieli dostać od SWOJEGO kraju mieszkania itd. to czemu mam być przeciw? Ty jesteś sprzeciw więc rozumiem, że nie chcesz Laughing Nie jesteśmy w Izraelu, to jest Polska, tu mieszkania daje się Polakom. W Izraelu niech sobie dają Żydom, my od nich nic nie chcemy. Niech przestaną okradać Polskę. Jerzy nie bez przyczyny dał wyraz oprawcy w cudzysłowu, bo z tego co się dzieje można wywnioskować, że to Polacy byli tymi oprawcami Laughing Niech sobie od bogatych Niemców biorą należne, nie od biednych Polaków.

Chodzi o odszkodowania dla Polaków od państwa Niemieckiego, które to państwo było "oprawca". O których to odszkodowaniach Jerzy założył temat, który to temat trafił do śmietnika. Więc twoje pierwsze zdania nie są na miejscu... widać w domyślaniu nie jesteś zbyt mocny. Zdarza się.

Merdek_69, nie wiem czemu piszesz "was, fałszujecie, jesteście, uchwaliliście". Czyżbyś widział tu żydów? A poranną porcje leków przyjąłeś??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:52, 03 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zanim im przyznają obywatelstwo niech się lepiej upewnią, że żydki zapoznali się z wszystkimi podatkami jakie od tego momentu będą musieli zacząć płacić fiskusowi, że o zasadniczej służbie wojskowej nie wspomnę. Laughing
niejeden polak chciałby się wypisać z tego socjalistyczno-totalitarnego burdelu, więc jakoś słabo chce mi się wierzyć w to, żeby żydzi tak chętnie chcieli się do polski przyjmować.

choć nie wątpię, że zawsze to lepsze niż izrael. o ile nie chce się wyjechać do stanów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:44, 03 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzeciw nie rozumiem twojej reakcji, skoro nie jesteś żydem(?) dlaczego zachowujesz się tak jak by Cię ktoś wrzątkiem oblał? Nie wspomnę o uszczypliwym pytaniu o leki Smile . Uraziło Cię to co napisałem, czy co?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:53, 03 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

15 tys polskich Żydów zmienia nazwiska ? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goracypiach




Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 111
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:02, 03 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Leski
Zwalą się tłumnie do naszej ojczyzny. Pojawią się jakieś incydenty. Światowe media pokażą straszliwy ciągły pogrom i nawet papież nas potępi. Izrael podejmie interwencję zbrojną. Ej no będzie musiał jak my ich tu całymi rodzinami w stodołach będziemy palić. Judeopolonia w przygotowaniu od lat, mają tu już nawet swój rząd i prezydenta. Zmienią nam nazwę na Polestyna.
.....

Pomyślcie Panowie, że nawet Izrael nie będzie musiał nam wojny wypowiadać, skoro będziemy mieć na miejscu "obrońców". Przecież będzie tarcza antyrakietowa i wojska USA na miejscu. Ale my jeteśmy przyzwyczajeni ruskie u nas siedziały tez z rakietami.
Tylko mam takie cholernie przykre skojarzenie z KRZYŻAKAMI, tez ku pomocy.. zostali zaproszeni.

Może jakieś porównanie , analogia jeszcze tym razem do Kosowa i sytuacji tam zaistniałej

kilka komentarzy z interia.pl ,do artykułu nt. Kosowa:

"... tu nie chodzi o walkę religijną
islam- chrześcijaństwo czy prawosławie -
katolicyzm, to myślenie właśnie rodem ze
średniowiecza. Byłem w Kosowie (byłem żołnierzem)
i widziałem jak tam się to wszystko odbywa.

Albańskie Kosowo to jeden wielki "śmietnik". Pola
leżące odłogiem. Ale w zdłuż dróg co pareset
metrów - stacja benzynowa, motel, szrot albo inny
handel. Tam nikt nie pracuje jak człowiek. Piją
herbate lub kawę w knajpach i grają w warcaby.
Całe dnie. Ale budują się na potęgę dom przy domu.
I z czego? Ano twierdzą, że np brat pracuje w
Niemczech i buduje dla całej rodziny. Utrzymuje
ich też. Ciekawa jaka to praca, a może jako
żołnierz albańskiej mafii. Jak juz się jeden
osiedli i pobuduje ściąga kolejnych krewnych. tak
się dzieje np. w Macedoni. Zjawia się jeden
Albańczyk - jest grzeczny mily. osiedla się. za
jakis czas jest ich już obok kilka rodzin. Po
chwili jesteś już otoczony domami albańczyków.
Przestają być mili. Ze strachu opuszczasz dom i
zamieszkujesz gdzieś indziej. W regionie coraz
więcej Allbańczyków. Potem żądania autonomi i w
końcu niepodległości. Tak to się tam odbywa.

Jak wjeżdża się do serbskiej enklawy to jakbys
wjechał w inny świat. Pola obsiane, czysto.
Biednie ale widać, że pracują.
I jeszcze jedno zdanie o "tolerancji" Albańczyków.
Nawet w naszej TV mówią, że KFOR zajmuje się
głównie ochroną serbów i miejsc kultu
prawosławnego. Nie dlatego, że bronią jakiejś
religii - tam i tak juz się nikt nie modli - nie
ma kto. Tylko dlatego, że są to często unikalne
zabytki z wczesnego średniowiecza. Ale są
atakowane przez Kosowarów bo swiadczą o serbskości
tych ziem.
Może zrozumiesz "politologu" o czym mówię, kiedy
za kilkadziesiąt lat obok Twojego domu osiedli się
pierwszy Albańczyk, potem.... będziesz miał swoje
"Kosowo"..."
Sad hmm mam obawy po przeeczytaniu teko komentarza.... Sad że "nasi przedstawiciele narodu" przyszykuja nam nasze Kosowo ech...

".. POlacy, powinniśmy zdecydowanie zaprotestować
przeciwko wprowadzaniu do rządu AGENTOW obcych i
wrogich nam państw.Zajmując kluczowe stanowiska w
rzadzie podejmuja decyzje, o których można
powiedzieć ze sa ZDRADA NARODOWYCH INTERESOM, SA
ZDRADA STANU.Te scierwa stwarzają POZORY
patriotyzmu, walki o dobro kraju, w rzeczywistości
jednak służą interesom innych.DLACZEGO NIE MOŻEMY SAMI
STANOWIC O SOBIE, dlaczego w imieniu naszego
narodu decydują LUDZIE Z INNYM OBYWATELSTWEM?
"

Ludzie przeglądaja na oczy, ja równierz, nie nazwał bym tego ignorancją,
raczej takim naiwnym zaufaniem do przełożonych i władzy. (ale o tym innym razem)



"..Najpierw rozwalili Jugosławię.Niemcy i
Francuzi,jako pierwsi,wbrew prawu międzynarodowemu
uznali Chorwację i inne.Niemcy Chorwację ,chyba w
dowód wdzięczności za braterstwo broni
ich-ustaszowcow-z Adolfem H.Potem do społki z USA
napadli-zamiast pomoc-na suwerenne
państwo,uwięzili i wykończyli Patriotę SLOBO,żeby
w końcu dokonać rozbioru SERBII.Które państwo
będzie następne?.." Polska?????



( o Albańczykach)
"Przecież oni już mają swoje państwo - Albanię. A
jeśli nagle osiedli się w np. Małopolsce milion
Rumunów to też mamy oddać Kraków Rumunii? Zastanów
się co piszesz, Kosowe Pole cos Ci mówi? Kosowo od
pradziejów należy do Serbii."

nie wiedziłem co to z tym Kosowym polem, więc mamy:
http://www.mojeopinie.pl/pg.php?n=Bitwa%20na%20Kosowym%20Polu

"Bitwa stoczona w roku 1389 na Kosowym Polu to jedno z najbardziej doniosłych wydarzeń w dziejach Bałkanów. Serbskie połączenie Grunwaldu i powstania warszawskiego to historia pełna niejasności i legend...

...Serbia wpadła pod panowanie Turcji dopiero w roku 1459, po klęsce bałkańskich wypraw krzyżowych i po upadku Konstantynopola. Pomimo wieków niewoli Serbowie nigdy nie zapomnieli o bitwie na Kosowym Polu, które jest dziś uważane za kluczowe wydarzenie w formowaniu serbskiej świadomości narodowej."
za porta wiedzy onet:
W bitwie na Kosowym Polu 1389 wojska tureckie dowodzone przez Bajazyta I zadały druzgocącą klęskę Serbom i sojuszniczym wojskom słowiańskim pod wodzą księcia serbskiego Łazarza. W efekcie bitwy prawie cała Serbia, z wyjątkiem części naddunajskiej, stała się lennem sułtana, tracąc niepodległość na niemal 500 lat.
Bitwa i wydarzenia z nią związane stały się jednym z głównych tematów serbskiej poezji ludowej, trafiły także do literatury." teraz rozumiem co UE i Tusk z Radkiem wykombinowali Neutral





Na początku było,że nie o religie tu chodzi i tą samą myślą zakończe

"..... - upraszczając nieco - nie zadaje się pytania, co jest prawdziwe. Zadaje się pytanie, co jest prawdziwe dla Żyda. Nie mówi się, co jest dobre (lecz) co jest dobre dla Żydów? Nie mówi się, co się wydarzyło - co się wydarzyło, żeby to było dobre dla Żydów? Otóż to jest mentalność - sposób myślenia ukształtowany przez tysiąclecia. Spotykają się ze sobą dwie mentalności. My w tym wydarzeniu zagłady Żydów chcemy ustalać fakty. Natomiast Żydzi wyciągają stąd znaczenie, sens, który mógłby być dla nich pożyteczny. Jeżeli fakty temu przeczą, to tym gorzej dla faktów. W związku z tym, dyskusja z nimi na temat faktów mija się w ogóle z celem....."
stronka poniżej,można ściągnąć, niewielki plik
http://www.polonica.net/Felietony_wywiady/wpe45039.mp3 3.38MB


Nie ma zbiegu przypadków, są tylko nie uświadomione okoliczności
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:31, 03 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Merdek_69, skoro tak napisałeś, to najwidoczniej widzisz tu żydów... bo mógłbyś napisać w ten sposób; "oni, fałszują, są, uchwalili". A jeśli są tu żydzi, to niech się ujawnią, bo nie wiem zbytnio do kogo to było kierowane, a chciałbym się dowiedzieć. Bo może to ja jestem Żydem nic o tym nie wiedząc? Szok.

A znając z toku myślenia takich jak Ty, to wystarczy, że ktoś się nie przyłączy do najeżdżania na żydów, a automatycznie roisz sobie w tej łepetyńce, że ten ktoś jest żydem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:37, 03 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiesto12 napisał:
sprzeciw popeieram cie w 100 procentach, czas przerwac to kolko wzajemnej adoracji i poklepywania ie po plecach i pokazac tym pelnym nienawisci ludziom jaka jest tytulow a prawda... Moze zmienia swoj tok myslenia choc za bardzow to nie wierze. ale prawda w oczy kole...


Przypominam, że Tiesto pisał o Palestynczykach "ludzkie szambo" o Nowaku "bydło" i burzy się na ujawnianie nawet nuetralnych faktów na temat Żydów (np. średnich dochodów w USA w porównaniu do innych grup społecznych). Tiesto to skrajny szownista i hipokryta.

Czy ktoś wypomina Amerykanom, że nienawidzą Polaków? Nie. A przecież USA utrzymuje wizy dla obywateli z Polski. Nie popdajmy w paranoje i nie dawajmy sobie wmawiać, że brak przejawów żydofilstwa i szabesgojstwa to nienawiść. Cwaniaku będą rozliczać każdego kto ich bezgranicznie nie popiera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:14, 03 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bzdury wypisujesz –sprzeciw-nie oceniam narodowości innych po tym czy lubi żydów lub nie.Za to wiem że każdy kto próbuje mi wmówić że żydzi to bardzo przyjazny naród ,który jest przyjacielem każdego Polaka, że żydów w Polsce jest mniej niż 8 tyś i każdy mój rodak który ich nie lubi to antysemita i zbrodniarz ,ewentualnie schizofrenik jest dla mnie frajerem ,parchem lub urobionym propagandą TVNu pseudointeligentem z gazetą wyborczą pod pachą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:27, 03 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
zanim im przyznają obywatelstwo niech się lepiej upewnią, że żydki zapoznali się z wszystkimi podatkami jakie od tego momentu będą musieli zacząć płacić fiskusowi, że o zasadniczej służbie wojskowej nie wspomnę. Laughing
niejeden polak chciałby się wypisać z tego socjalistyczno-totalitarnego burdelu, więc jakoś słabo chce mi się wierzyć w to, żeby żydzi tak chętnie chcieli się do polski przyjmować.

choć nie wątpię, że zawsze to lepsze niż izrael. o ile nie chce się wyjechać do stanów.


Smile Też nawet o tym pomyślałem. Ale...

Elicie żyje się dobrze, nawet w upadłym kraju. Może nawet lepiej, bo człowiek ma tendencje do porównywania się z innymi i wystarczy, że mu lepiej niż im i już bedzie zadowolony. W latach 50 XX wieku PRL był jeszcze bardziej zafajdanym kraikiem niż III RP, a Żydom było bardzo dobrze. Stalin ich wyznaczył na miejscowe elity.

Majątek nieistniejących już gmin żydowskich jest po cichu oddawany nie wiadomo komu - chyba po prostu wg. kryterium narodowościowego. Żydzi przejmujący stare synagogi i cmentarze przeważnie natychmiast je opylają za grube pieniądze (czytałem wywiad z Żydem, który bolał nad tym bo jemu zależało na spuściznie a nie na kasie - dostał za to po d... od rodaków - nie pamietam nazwiska) . Już to może stanowić kapitał "zasiedleńczy" dla "powracających". Do tego dodać należy ciągłe rozmowy na temat "odszkodowań": to nie jest tania teoria spiskowa, bo pisała o tym GW i nawet Kaczyński prowadził rozmowy. Suma 60mld$ wydaje się niewiarygodna i tak jest w istocie (GW uznała, że 100% tej kwoty to skandal). Chodzi o oczywiście o targowanie się. Zejdą do 10% kwoty i wszyscy tylko przyklasną, ze tak mało (po to GW pisała o skandalicznych 100%, by przygotować grunt pod 10%).

Teraz się zastanówmy ile wyciągną w ramach odszkodowan, ile w ramach rekompensat. Niech będzie w sumie tylko 10mld$. 10mld$ na 100tys osób daje po 100tys$ na głowkę, a do teg należy doliczyć majątek wlasny + dotacje żydowstwa z USA (osiedlajacych się w Palestynie też dotowali - stary patent na zorganizowana kolonizację) i już mamy wyższą klasę średnią otwierajacą kacelarie prawne, gabinety lekarskie itp. Mija 50 lat i okazuje się, że praktycznie wszystkie kancelarie prawne i gabinety są ich. Oczywiście musimy zadowolić się oficjalną wykłądnią mówiącą, że oni są pracowitsi, zdolniejsi i zaradniejsi. EDIT: zapomniałem jeszcze o dotacjach państwowych. Żydzi nie dość, że szybko zaczynają stanowić elitę finansową, to jeszcze doprowadzają do tego, że kraj jaki zamieszkują wydaje na nich extra pieniadze z budżetu. USA płaci na Izrael oficjalnie (czytaj: zaniżona kwota) 3lmd$ rocznie, w USA i Kanadzie Żydom w ramach Wojny Z Terrorem finansuje się zabezpieczenia, np. monitoring. W Polsce na muzeum historii Żydów Polskich wyda się 200mln złotych (a skandal jest jak się finansuje św. Opatrzności Bozej), z budzetu finansuje się druk Midrasza i Żydowski Instytu Historyczny. Założe się, że jak ich tu wiecej zjedzie, to budżet ulegnie dalszej rekonstrukcji. Nikt nie odmówi z obawy posadzenia o antysemityzm, który prawdopodbnie za kilkanascie lat będzie zbrodnią na miarę morderstwa ze szczególnym okrucienstwem

Kilka lta temu musieliśmy oglądać w mediach niesmaczny spektakl z bredniopisarzem Grossem w roli głownej. Niewielka grupa Żydów, którzy już są w Polsce jest zdolna do takiej hucpy i kreowania historii na nowo, tak skutecznie, że wiekszość Poalaków zacyzna w tą kreację wierzyć.

Czytałem na Racjonaliście.pl, że Żydom bardziej należy się Palestyna niż Palestynczykom, bo Żydzi lepiej opiekują się ziemią (sic!). tzn. Araby to takie tępe brudasy, co nawet irygować nie potrafiły, a teraz proszę: zielono wszedzie i pięknie. Czy ludzie z Racjonalisty nigdy nie oglądali żydowskiej koparki wyrywajacej Arabowi drzewka oliwne? Pan Koraszewski osobiście stwierdził, ze w Libanie w 2006 roku nic szczególnego się nie działo, a zdjecia przedstawiające zwłoki to fałszywki.

Przepraszam, ale jeśli w Racjonalista.pl kilku Żydów pokazuje taki poziom fanatyzmu, to co bedzie jak przyjadą ci co operowali wcześniej koparkami?

Będziemy jeszcze tęsknić do Grossa, a nasi potomkowie niewiele będą się roznic od Palestynczyków.


I jeszcze raz proszę aby forumowe żydowstwo/filożydowstwo darowało sobie teksty o nienawiści. Walicie pałką antysemityzmu każdego kto ujawni jakikolwiek opór i zdradzi wasze zamiary. Kurwa, myliscie, że jesteście w centrum wszechświata i inni nie mają nic innego do roboty jak was nienawidzieć?

akcja - reakcja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:43, 03 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Za to wiem że każdy kto próbuje mi wmówić że żydzi to bardzo przyjazny naród ,który jest przyjacielem każdego Polaka

Polacy to też niezbyt przyjazny naród* (musiałbyś się o tym przekonać na własnej skórze).
* - oceniam mniejszość i wystawiam rachunek całemu narodowi. Co zrobiłem oczywiście specjalnie.

Cytat:
że żydów w Polsce jest mniej niż 8 tyś i każdy mój rodak który ich nie lubi to antysemita i zbrodniarz ,ewentualnie schizofrenik jest dla mnie frajerem ,parchem lub urobionym propagandą TVNu pseudointeligentem z gazetą wyborczą pod pachą.

Ale człowiek który widzi wszędzie żydów raczej zdrowy nie jest. A sama twoja niechęć do narody niech sobie będzie, ale precz z maniakami którzy widzą coś czego nie ma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:08, 03 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzeciw, raczysz żartowac. Biorąc pod uwagę, że prawie całe ziemie Izraela pochodzą z czystki etnicznej w XX wieku, a operację w Libanie w 2006 roku ponad połowa Izraelczyków uznała za NIEPROFESJONALNĄ, a nie za ZBRODNICZĄ, to ja mam statystyczne powody aby uznawać Izraelitów za persona non grata. Zbrodnairze, mordercy i fanatycy to persomny non grata. W XXI wieku zabito ok. 1000 dzieci Palestynskich. W Strefe Gazy po uszczelneiniu granic zorganizowano wielki głód. Żydzi na Forum Żydów Polskich świętowali informacje o tym, że polscy (polscy?) eurdeputowani zablokowali rozmowy w europarlamencie na temat praw Palestynczyków. Nie widziałem ani jednego posta, który świadczyłby o umiarkowaniu.

Ja mam konkrety. A ty co masz? Puste frazesy i widzimisie.

Podałem ci obrazek dziewczynek malujących życzenia śmierci rówieśnikom w Libanie.

A ty co na to?

Cytat:

No i czy ja popieram takie działania? Czy tylko chcesz mnie uświadomić w tych faktach które już znam?? By się zrobił "anty żydkiem" jak Ty?? Przepraszam Cię najmocniej, ale ja nie potrafię oceniać całego narodu w tak durny sposób jak Ty, więc ile byś mi nie pokazał zdjęć zabitych dzieci, to nie robi to na mnie żadnego wrażenia. Zbyt dużo widziałem w życiu ludzkiego cierpienia chłopcze. I nigdy bym nie ocenił całej narodowości z takiej głupiej perspektywy jak Ty.


Piszesz jak ostatni idiota.

Gdyby te pociski wystrzelił jakiś degenrat to OK. Ale.

IDF to armia państwa, ktorego władze wyłania się w demokratycznych wyborach.

Polscy Żydzi stoją murem za polityką Izraela.

Amerykanscy Żydzi lobbują za Izraelem.

Rych pokojowy w Izraelu istenieje, ale jest marginalny.

Przypadkiem każdy praktycznie Żyd, ktory doszedł do jakiejś potegi, np. ma stację TV w USA ma paskudne poglądy.

To oznacza, że ja mam prawo wyciągać wnioski natury STATYSTYCZNEJ.



STATYSTYCZNEJ "chłopcze". Statystyka podpowiada mi, że predzej znajdę dobrego fizyka u Japonczyków niż u Cyganów. Czy to oznacza, że jestem rasistą? Nie. Ja po prostu wnioskuję statystycznie, a ty się kisisz w polityczno-poprawnym sosie.

Spadaj.

PS. Wszedł tu na forum facet przedstawiajacy sie jako Izraelczyk. Pierwsze co zrobił to obrona wojny w Afganistanie, oczernianie Palestynczyków i twierdzenie, ze Izraelczycy spod WTC to nie izraelscy agenci. Na tej podstawie nie będę wyciagał wniosków, ale ta postawa daje do myślenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:11, 03 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

frasobliwy napisał:
A tyco masz?


To samo, co i Tiesto12. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:53, 03 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

frasobliwy napisał:
Ja mam konkrety. A ty co masz? Puste frazesy i widzimisie.

Widzisz, bo można wychować małe dziecko na zamachowca samobójce... pisałem Ci coś, poczytaj i pomyśl nim zaczniesz mnie wypytywać o konkrety. Ja nie mam usprawiedliwienia dla tego co niżej. Ale Ty i twoi rówieśnicy cierpicie na chorobę wzroku, zwaną krótkowzroczność...

frasobliwy napisał:
Podałem ci obrazek dziewczynek malujących życzenia śmierci rówieśnikom w Libanie.

To też można wpajać od małego. Ciężko ci pojąć pewne sprawy, bo masz ograniczony tok rozumowania... Co do obrazków, to wiele obrazków już widziałem, nawet takie na murach z napisem "żydzi do gazu". Czym twoi polscy rówieśnicy różnią się od tych dziewczynek?? Niczym, a mimo to z nimi walczą. A pasują do siebie jak rodzina.

Cytat:
Piszesz jak ostatni idiota.

A Ty jak pierwszy mędrzec. Pseudo bo pseudo... ale zawsze jest.


Cytat:
To oznacza, że ja mam prawo wyciągać wnioski natury STATYSTYCZNEJ. STATYSTYCZNEJ "chłopcze". Statystyka podpowiada mi, że predzej znajdę dobrego fizyka u Japonczyków niż u Cyganów. Czy to oznacza, że jestem rasistą? Nie. Ja po prostu wnioskuję statystycznie, a ty się kisisz w polityczno-poprawnym sosie.

Ale dałeś durnowaty przykład, poczytaj najpierw co to rasizm "panie mędrzec". A swoją drogą, to ja myślę, że w Afryce nie znajdę dobrego polonisty, czy jestem rasistą? Laughing Dużą ilość śmiechu we mnie władowałeś na dobranoc.

Taki statystyczny bełkot i porównania rasizmu z szukaniem profesjonalizmu zostaw sobie dla swoich dzieci, jako tekściki na poprawe humoru po złym dniu.

Cytat:
PS. Wszedł tu na forum facet przedstawiajacy sie jako Izraelczyk. Pierwsze co zrobił to obrona wojny w Afganistanie, oczernianie Palestynczyków i twierdzenie, ze Izraelczycy spod WTC to nie izraelscy agenci. Na tej podstawie nie będę wyciagał wniosków, ale ta postawa daje do myślenia.

A ja spotkałem polaczka niszczącego żydowskie cmentarze, ale wyciągać wniosków nie będę, bo są przerażające. A co gorsza, większość miasta później chwaliła chłopczyka za to co zrobił. Źli polacy, bardzo źli.

Nie ma co z Tobą dyskutować ograniczony chłopcze. Smaż się na patelni polany sosem z nienawiści który sam sobie przysądziłeś.

I zrozum, że masz z nimi wiele wspólnego. Co jest żałosne i godne ubolewania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:31, 03 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprzeciw oskarżasz frasobliwego o nienawiść a twoje posty same zieją nienawiścią, gdzie tu konsekwencja, rozumiem że twój nick cię zobowiązuje do bycia anty z samego założenia, ale weź sobie zapal zioło i się zrelaksuj, żydzi i tak ci nie zapłacą za tak zaangażowaną obronę, ponieważ są zajęci mordowaniem palestyńskich dzieci i kobiet, a to kosztuje czas i pieniądze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:35, 04 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprzeciw napisał:
frasobliwy napisał:
Ja mam konkrety. A ty co masz? Puste frazesy i widzimisie.

Widzisz, bo można wychować małe dziecko na zamachowca samobójce...


Powiedział tajemniczo zawieszając głos. Ojej! Shocked

Skoro są wychowywani tak a nie inaczej, to znaczy, że tak a nie inaczej wygląda ich kultura. Nigdzie nie stwierdziłem, że oni mają coś w genach. Uważam, że kultura Izraelczyków jest porypana przez religię opartą na wybraństwie (szowinizm), przez kult holokaustu i antysemityzmu (postawa roszczeniowa do świata gojów) i przez wojnie o ziemie z Arabami (degeneracja przez konflikt w którym jest się górą - Bogiem - to strasznie demoralizuje). Uważam tak i pisze to bez satysfakcji. Po prostu doszedłem do takich wniosków. A ty się na to obrażasz jak małe dziecko. Oburzasz się na przykład USS Liberty. No to znajdz mi mistrzu drugi naród, ktory by na taką skalę robił takie myki jak oni. Znajdz mi Chinczyka, ktorego przyłapano na pisaniu antychinskich napisów. Z czegoś to się bierze prawda? Przecież nie z powietrza.

sprzeciw napisał:

frasobliwy napisał:
Podałem ci obrazek dziewczynek malujących życzenia śmierci rówieśnikom w Libanie.

To też można wpajać od małego. Ciężko ci pojąć pewne sprawy, bo masz ograniczony tok rozumowania... Co do obrazków, to wiele obrazków już widziałem, nawet takie na murach z napisem "żydzi do gazu".


Nawet takie? Ojej. No to przebiłeś rozczłonkowane ciała libańskich dzieci. To najlepiej oddaje twój fanatyzm (głupotę?). Tam Żydzi zabijaja, a tutaj ktoś coś na murze nasmaruje. Remis. Rolling Eyes

"Żydzi do gazu" nasmarowane na murze przez jakiegoś kretyna porównujesz do zapedzania dzieci pod haubicę, która za chwilkę zmasakruje cywilów wroga? Jesteś niepełnosprawny umyslowo czy jak? Nie widzisz różnicy? U nas takiego mazacego po ścianie policja może zamknąć, a tam kult przemocy jest odgórny! Państwowy! Wpleciony w system edukacji i mentalność rodziców.

Zważ poza tym jaki odsetek młodzieży w Polsce pisze "Żydzi do gazu", a jaki odsetek młodzieży w Izraelu mysli tak o Arabach. Problem leży w proporcjach. Tu znacznie mniej niz 1%, a tam prawie 100%. Praktycznie każda izraelska rodzina mieszka w miejscu z ktorego wygnano Palestynczyków. Mieszka i narzeka, że ktoś ma do niej pretensje. Na Zachodnim Brzegu jest kilka setek tysiecy Żydów i zapewniam cię, że trzeba być niezłym porypańcem by wybierać takie życie jakie oni wybrali. Nie chcę mieć tej zarazy w Polsce.

Cytat:
Czym twoi polscy rówieśnicy różnią się od tych dziewczynek?? Niczym, a mimo to z nimi walczą. A pasują do siebie jak rodzina.


Nie jestem w wieku tych dziewczynek. Czym się różnią polskie dzieci od izraelskich?



Pokaż mi polskie dzieci targające tak Żyda i biernych polskich policjantów obok. Gówno wiesz o sprawach o jakich się wypowiadasz.

Cytat:
Ale dałeś durnowaty przykład, poczytaj najpierw co to rasizm "panie mędrzec".


Trudno uznac Chazarów/Aszkenazyjczyków za odrębną rasę. Nie wiem czemu wypasz z tym "rasizmem". O różnicach rasowych na tym forum chyba nawet słowa nie napisałem. Słowo rasizm znasz z haseł propagandowych? Ja pisze o różnicach KULTUROWYCH.

Cytat:
A swoją drogą, to ja myślę, że w Afryce nie znajdę dobrego polonisty, czy jestem rasistą? Laughing Dużą ilość śmiechu we mnie władowałeś na dobranoc.


Myślę, że niezrozumawszy pogardziłeś prostym naprowadzeniem na trop. Przecież piszę jasno. Jeśli np. w populacji X 80% ma poglądy szownistyczne, a w populacji Y 10% ma poglądy szowinistyczne, to bardziej szowinistyczna będzie populacja X i nie ma co proponować poznania spoko-kolesia z X, bo ten koleś nie zmieni obrazu.


Cytat:
A ja spotkałem polaczka niszczącego żydowskie cmentarze, ale wyciągać wniosków nie będę, bo są przerażające. A co gorsza, większość miasta później chwaliła chłopczyka za to co zrobił. Źli polacy, bardzo źli.


Nie będziesz wyciągać wniosków, ale wiesz, że są przerazajace. Kurde, co za słowotok. A mnie zarzucasz bełkot. Stary. Składasz zdania, ale z tych zdan nic nie wynika. d'oh! I troche sobie konfabulujesz, bo juz ja widze jak "miasto" chwali wandala.

Jak już napisałem, ja mam konkrety Cool

Grubo ponad połowa męzczyzn w Izraelu słuzy na terytoriach okupowanych. Tak jak w naszej armii zolnierze ulegaja fali, tak tam ulegają znęcaniu się nad ludnością tubylczą. Przypadki niszczenia cmentarzy w Posce są incydentalne, a przypadki katowania dzieci palestynskich są nagminne. Ślpey jestes? Głupi? Udajesz głupka?

Cytat:
Nie ma co z Tobą dyskutować ograniczony chłopcze. Smaż się na patelni polany sosem z nienawiści który sam sobie przysądziłeś.


Ja nie nienawidzę. Ja diagnozuję chorobę, ktora toczy Naród Żydowski i z powodu, ktorej ten naród nie jest specjlanie lubiany. Gdybym byl wierzący pomodliłbym się za nich. Smile

Cytat:
I zrozum, że masz z nimi wiele wspólnego. Co jest żałosne i godne ubolewania.


No, ta końcówka najlepiej świadczy o tobie. Jesteś funkcjonalnym analfabetą, ktory chyba nie za bardzo wie o czym pisze.


Najstraszniesze jest to, że z chaotycznych myśli (bezmysli) nie wyleczy cie zadna książka. Ty sie juz taki pewnie urodziłeś. Tylko po co zabierasz się za trudne tematy? Weź coś wystrugaj, powyplataj czy jak. Różne ludzie mają talenta Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiesto12




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:59, 04 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nienawisc izraelskich dzieci do przeciwnikow jest niczym w porownaniu do szkolenia muzułamnskich dzieci w obsłudze kałasznikowa, zakładaniu bomb i chwale jaka przynosi obladowanie sie materialami wybuchowymi i wysadzenie sie w jakims miejscu publicznym miedzy niewinnymi ludzmi. piszecie ze 1000 dzieci palestynskich zgineło, w czasie wojny zginely miliony zydow zabite przez takich opetanych nienawiscia ludzi jak ty merdek czy frasobliwy. Tez mi porownanie - tak dlugo jak beda ładowac z katiuszy na izraelskie miasta i glosic wymazanie izraela z mapy swiata tak długo beda ginac. Moze w koncu zrozumieja ze nie tedy droga. izraelczyk ne nadstawi drugiego policzka jak go uderzysz tylko odpowie atakiem na atak. Jakby byli tacy dobrotliwi i zgadzali sie na kazdy postulat palestynczykow to juz dawno by ich ni e bylo - mam nadzieje ze nie dadza wam tej satysfakcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szaRy




Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 123
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:09, 04 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to teraz to co napisałeś powyżej przeczytaj raz jeszcze tylko zastąp Izrael np. Hitlerowacami w Polsce, a dzieci Palestyńskie dziećmi Powstania Warszawskiego.

Ja widze same analogie. Wlezli nie na swoje ziemie i zabijają cywili. Holocaust nie jest żadnym wytłumaczeniem (no dla nich jest - maszynką do robienia pieniędzy i usprawiedliwiania każdego morderstwa). W Oświęcimiu ginęły wszystkie nacje nie tylko żydzi o czym chyba cały świat zapomina.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:13, 04 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezła dyskusja Smile

Tiesto uznał, że znalazł poplecznika:
Cytat:
sprzeciw popeieram cie w 100 procentach


w końcu się odkrył i uznał słowa (sprzeciw):
Cytat:
Dla mnie Polska nie ma żadnego znaczenia, żadnej wartości (...) moja ojczyzna jest w sercach ludzi, a te serca ludzi są porozrzucane na całym świecie


dla mnie sprawa jest jasna Twisted Evil

Cytat:
ja jestem z głębi wszechświata

Frasobilwy bracie, nie masz co dyskutować z kimś, kto stąpa po chmurach, zajada niebiański chleb i za nic ma sobie sromoty dnia codziennego. Próżne nasze starania by widzieć świat z takiej perspektywy i ująć go w holistycznym oglądzie Laughing
Konstrukcja myślowa jakkolwiek poprawna (słuszna) ni jak ma się do rzeczywistości, nie może korespondować z faktami, o których piszesz.

Ciekawi mnie tylko jedno, czy kolega oświecony nasze, niskie świata postrzeganie dlatego tylko poniża, że z nami rozmawia, a w innym mijscu, jeśli się już ku ziemi pochyli, oburza się na działania podejmowane przez (wybranych) izraelitów, czy po prostu nas tylko nie lubi?
Czy to programowe ujęcie, w kierunku lepszego świata, czy poprawnie polityczna nierównowaga korzyści?

Znam takich co prawią ideały, a sami... nie płacą za nadgodziny Twisted Evil
Ubaw po pachy, po pachy panie sprzeciwie Laughing Laughing Laughing
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:00, 04 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodam jeszcze że żydzi to jedyny naród który potrafi mieć taki oto tupet - w II wojnie światowej wszystkie nacje które były pod okupacją hitlerowską żydów wydawały na pewną śmierć, polacy za żydów nadstawiali karku a teraz - żydki nam obrabiają dupę tak jakbyśmy to my byli hitlerowcami.
Oczywiście nie wspomnę o tym że to właśnie nikt inny jak żydzi mają ogromny wkład w budowanie dzisiejszego kształtu świata i praw nim rządzących i odpowiadają właśnie za stworzenie owej moralności która dopuszczała nienawiść wobec wszystkiego co inne.
Nie deprecjonuje wszystkich żydów a jedynie tych którzy są przy korycie - niestety w wielu krajach.
Niektórzy z was zarzucają arabom że kształcą swoje dzieci na żołnierzy, ale to samo robiliśmy my - Polacy gdy nasza suwerenność i byt naszego narodu była zagrożona!
A czy byt Palestyny czy Iranu nie jest zagrożony?
Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości w tym względzie powinien wnikliwiej poczytać to forum =)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:03, 04 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiesto12 napisał:
w czasie wojny zginely miliony zydow


Bimi błagam wybacz mi za to, ale buahahahahahahaahahahahahahahaha Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing nie wytrzymam Laughing Laughing Laughing

No dobra a tak na trzeźwo to myślę, że temat schodzi lekko z kursu. Podsumowując, dlaczego uważam, że polski rząd nie powinien "oddawać" Żydom tego biednego kraju:

- Żydzi są bogaci, a my biedni - niech już sobie odpuszczą chciwcy
- Rząd "polski" Laughing Laughing Laughing Laughing chyba tego nie muszę tłumaczyć
- ile jeszcze lat będą wymyślać kolejne ściemy i fałszować historię?
- przedstawiają naród polski jako jednych z ich oprawców
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:02, 04 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprzeciw napisał:
Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Rodzice wybierja kraj swoich :opracwo" gdzie jako "ofiary holokaustu' maja zapewniona bezplatna opieke lekarska,renty i bezplatne mieszkania czego, na szczescie nie gwarantuje, im jeszcze rzad warszawski bo inaczej mielibysmy ich wszystkich z powrotem tutaj.


Z jednej strony napisałeś temat o odszkodowaniach dla Polaków, a z drugiej strony podobne odszkodowania w strone żydów potępiasz. Gdyby polacy mieli dostać darmowe mieszkania, bezpłatna opiekę lekarska i renty... to jak? Byłbyś za?? Brudne pieniądze od swoich oprawców chcesz nazywając je "odszkodowaniem"? Gdzie twój honor?? Wink


Moj czy Zydow?
Bo jak oni moga przezyc cos takiego!?
Ich wlasna ojczyzna,Izrael,daje im 20 dolarow podwyzki do glodowych emetytur .A oni zamaist cierpiec w milczeniu ,bo to przeciez ojczyzna o ktorej marzyli przez 2 tysiace lat ,jada do tych ,ktorzy ich \gazowali,parowali,proszkowali itp.
Coz to ma wspolnego z honorem Polakow?
Nic.
Coz to ma wspolnego z honorem Zydow?
teaz nic ,bo cos takiego ,tam gdzie chodzi o kase-nie istnieje.
Honor w tym przypadku to dostac to co sie chce ,najlepiej- za darmo Smile

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
deczart




Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:20, 04 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprzeciw napisał:

Oglądałem program o wycieczkach młodych żydów do Polski. I mówili o planie wycieczki jaką mieli mieć w Polsce, a jedynymi polakami z jakim Ci żydzi mieli styczność byli dziennikarze z TVN'u przez cały okres trwania wycieczki... Później dziewczyna i chłopak wypowiadali się, że uważają, że w Polsce jest dużo antysemitów... uważali tak, mimo, że nie rozmawiali z żadnym polakiem spotkanym na ulicy (dokładnie tak jak Ty, zmanipulowanie). A gdy mieli wycieczki po obozie zagłady (na której pewna pani mówiła, że tylko Żydzi tu umierali, co było kłamstwem). Później gdy już pojechali do tego hotelu, to właśnie w nim wyładowali swoje złe emocje - czy nie uważasz, że to celowa manipulacja przez kogoś dla kogoś? Jeśli ci ktoś nagada, że jakiś naród pomagał ci wymordować twojego dziadka, bakę, matkę czy ojca, nie wyładowałbyś swojej frustracji w kraju w którym to miało miejscu i w którym obecnie się znajdujesz (mając "świadomość", że polacy mieli z tym dużo wspólnego?), nie sądzę. To były młode osoby... wysłuchały strasznych historii o swoich bliskich... które to historie nie były całkiem prawdziwe.

Czy to zbieg okoliczności, że nie mogli mieć styczności z polakami na ulicy? Kurwa, pomyśl chwile bo mnie krew zalewana na takich jak Ty, ślepo wierzących w jakieś brednie i podgrzewanie wzajemnej niechęci zamiast poznać SZAREGO żyda i z nim otwarcie pogadać... uwierz mi, że nie strzeliłby ci w plecy.


Gówno mistrzu widziałeś i wiesz, tyle Ci powiem o zachowaniu młodzieży żydowskiej, zachowującej się jak bydło, już na pokładzie samolotu lecącego do czy wracającego z Polski. Tego nie zobaczysz w żadnej telewizji, głupa rżniesz mówiąc o tym, że oglądałeś program o wycieczkach młodych żydów do Polski w TV?
Rozwydrzona młodzież opanowuje na kilka dni warszawskie hotele, a ich opiekunowie z Szin Bet udają, że chronią ją przed żądnymi krwi rówieśnikami polskimi. Kto nie spędził kilku godzin w towarzystwie młodych Izraelitów, ten nie wie o czym mówi krytykując w jakikolwiek sposób b. ministra Giertycha. Ja miałem wątpliwą przyjemność.

Szarych żydów znam, zakamuflowanych, z polskimi nazwiskami. Specyficzna nacja, jedyna w swoim rodzaju. Opanowała do perfekcji zakłamanie życzliwy uśmiech, zwłaszcza w trakcie wbijania "przysłowiowego" noża w plecy. Utwierdzam się w tym przekonaniu już od kilkunastu lat.
A od flagi polskiej odpierdol się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


15 tyś żydów wraca do Polski
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile