W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Bułgaria - zamach na izraelskich turystów  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1956
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grzanek




Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 368
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:38, 19 Lip '12   Temat postu: Bułgaria - zamach na izraelskich turystów Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Do szpitala w Burgas karetki przewiozły 27 rannych. Stan trzech z nich jest ciężki. Są to cudzoziemcy, lecz narodowość wszystkich jeszcze nie jest ustalona - podała telewizja komercyjna BTV.

Eksplozja nastąpiła w autobusie na parkingu lotniska w chwili, kiedy wchodzili do niego turyści. Oficjalnie potwierdzono, że pochodzili z Izraela i że chodzi o zamach. Cztery inne, zaparkowane obok pojazdy stanęły w ogniu w wyniku eksplozji.



Kobieta, która była w autobusie, powiedziała izraelskiemu radiu wojskowemu w rozmowie telefonicznej, że zamach przeprowadził najpewniej zamachowiec samobójca. "Usiedliśmy w autobusie i po kilku sekundach usłyszeliśmy ogromny wybuch i wybiegliśmy przez dziurę w pojeździe. Widzieliśmy ciała i wielu rannych ludzi" - powiedziała kobieta, cytowana przez Reutera.

źródło:http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120718/KRAJSWIAT/120719512
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzanek




Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 368
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:44, 19 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli wysiłki hasbary jednak na niewiele się zdają. Smile Chyba, że to taka kolejna "self-inflicted wound", taki "inside job", który będzie można zwalić np. na Iran, co już się robi w mediach. Parę godzin temu wypowiadał się w TVP Info jakiś "ekspert", Miller, Millbaum, czy jakiś inny, który uparcie odmienał "tym ludzią", itd., więc są podstawy by twierdzić, że jego polskie pochodzenia jest cokolwiek wątpliwe. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bimbo
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 18:42, 19 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzanek, gdzies ty sie ukrywal przez tyle czasu?, posluchaj mnie trzeba z tym cos zrobic, jak widze twoj awatar to pusty smiech mnie ogarnia Laughing Laughing Laughing , zrob cos z tym, popros admina, zeby ci go zmienil nie wiem zreszta, ale zrob cos z tym a moze lepiej nic nie rob smiech to zdrowie i mysle ze Bimi w tym wlasnie celu dal ci ten sympatyczny Laughing Laughing Laughing awatarek, byc moze wzbudza on salwy smiechu w innych rowniez.

Da nastepnego
Powrót do góry
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:49, 19 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja tez wyjebalem brechten zwłaszcza jAk zobaczyłem jeszcze podpis , ale pózniej się opamietalen bo w sumie ludzie w szpitalu Laughing
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:45, 19 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Venom napisał:
ale pózniej się opamietalen bo w sumie ludzie w szpitalu Laughing


nie podobalo ci sie zycie i zrobiles na siebie zamach? To nie lepiej poczekać aż będziesz stary i stetryczaly?
czemu jesteś w szpitalu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Deska
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 19:53, 19 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej, ja jetem pierwszy z ripostom i to wyrok ostateczny Wink pierdol sie Laughing jak mało to ci dopowiem pierdol sie Laughing o kurwa ale sobie ulżyłem Laughing zbeształem wszystko co sie rusza Laughing kurwa Laughing aaaa Laughing
Powrót do góry
bimbo
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 20:06, 19 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mala napisał:
Venom napisał:
ale pózniej się opamietalen bo w sumie ludzie w szpitalu Laughing


nie podobalo ci sie zycie i zrobiles na siebie zamach? To nie lepiej poczekać aż będziesz stary i stetryczaly?
czemu jesteś w szpitalu?
*

Widzisz Mala sprawa jest dosc skomlikowana i nie wiem czy Tomek bedzie chcial cos ci powiedziec na ten jakze bolesny dla niego temat, otoz ty jak rowniez kilku zjebow na forum mieliscie dosc niewybredne zyczenia dotyczace ME 2012, oraz IO 2012 jak widzisz nic sie nie spelnilo, ale Tomek sie kurwa przestraszyl i spierdolil z Polski w obawie o swoje zdrowie zwlaszcza psychczne bo jest bardzo uczulony na wszelkiego rodzaju zjebow, ale rowniez zycie i powiedzial ze nie wroci zanim nie zdejmiecie waszej klatwy dotyczacej 21/12/2012 dlatego tez ukryl sie w podziemnym szpitalu w Sarbruckem, zeby uniknac wszelkich nieszczesc zwiazanych z przepowiadanymi przez was katastrofami. Bardzo to praktyczne ukrywa sie praktycznie w dobrze zorganizowanym schronie, ktory jednoczesnie jest szpitalem, w razie czego na pomc czekac nie bedzie zbyt dlugo.
Tak ze widzisz Mala potrafi sie facet urzadzic, polaczyl przyjemne, praktyczne i pozyteczne bo jeszcze pare groszy za obsuge schronu dostanie a i ty bedziesz mogla wiecej sie dowiedziec o podziemnych schronach, bedacych przewoznymi szpitalami. Cool Cool Cool
Powrót do góry
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:30, 19 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Deska napisał:
ej, ja jetem pierwszy z ripostom i to wyrok ostateczny Wink pierdol sie Laughing jak mało to ci dopowiem pierdol sie Laughing o kurwa ale sobie ulżyłem Laughing zbeształem wszystko co sie rusza Laughing kurwa Laughing aaaa Laughing


? Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:40, 19 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jakim szpitalu ? Chodziło mi o tych ludzi w szpitalu po zamahu w Bułgarii. Brechtalem się z dizajnu grzanka ale sytuacja wymagała powagi i to mnie rozsmieszylo jeszcze bardziej Laughing

tak ucieklem bo się bałem zamachow które zwiastowala mała haahahahah
po prostu to wy będziecie płacić kolejne podwyżki od 2013 i ja mam w to wyjebane bo nawet dochodowego nie będę odkladal jak sobie znajdę zameldowanie we Francji pracując w niemczech, brutto=na rękę hahahHa. Laughing

a nieopodal saarbrucken jest jedna z większych w Europie baza wojskowa us. Może tu złapiecie trop hahaahahhaha nazwy wam nie podam byście się podrapali po glowie Laughing
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:03, 20 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polscy turyści utknęli na lotnisku w Burgas. "Przeganiają nas z miejsca na miejsce"

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1.....niaja.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Deska
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 08:41, 20 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
? Sad


to Mała nie do ciebie, ty jesteś bardzo sympatyczna i wydajesz sie być przyjazdna dla otoczenia więc dlaczego miał bym cie zwyzywać.
Powrót do góry
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8576
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:19, 20 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:
Polscy turyści utknęli na lotnisku w Burgas. "Przeganiają nas z miejsca na miejsce"


Z pastwiska na pastwisko .

I pamiętajcie o jednym. Nie ma czegoś takiego jak niewinni cywile . Niewinne to są dzieci , gdyż są nieświadome i uzależnione od rodziców i nie mają wyboru .
Żyjemy w świecie w którym niewinność jest jak dupa cwela. Już dawno pękła . Teraz tylko przesuwa się granica tego pęknięcia, i bardzo by chciała otrzeć się o dzieci .

A co do samego zamachu . W państwie policyjnym jakim jest Izrael , obywatele muszą być świadomi zagrożeń nawet za granicą . Środkiem jest poczucie strachu , celem jest lojalność/wierność państwu .
SSmani na sztyletach mieli napisane - moim honorem jest wierność
i nie masz już wyboru , tak jak ci turyści Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:09, 26 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bulgaria bomb blast: Iran accuses Israel of killing its own citizens

Iran's UN envoy says it was Israel who plotted and staged the Bulgarian bus attack, buffing off allegations his country was behind the tragedy.

The suicide bomb attack on a bus in the Bulgarian city of Burgas on July 18 killed five Israeli tourists and a Bulgarian bus driver and injured over 30 more.
Israel was quick to point the finger at Iran, accusing Tehran and its “Hezbollah proxy” of staging the bombing.

"It's amazing that just a few minutes after the terrorist attack, Israeli officials announced that Iran was behind it," Iran's UN Ambassador Mohammad Khazaee told in a UN Security Council debate on the Middle East on Wednesday. "We have never and will not engage in such a despicable attempt on innocent people."

"Such a terrorist operation could only be planned and carried out by the same regime whose short history is full of state terrorism operations and assassinations, aimed at implicating others for narrow political gains," added Khazaee. "I could provide … many examples showing that this regime killed its own citizens and innocent Jewish people during the last couple of decades.”

Israel's deputy UN ambassador Haim Waxman called the accusation by Iranian Ambassador "Appalling, but not surprising from the same government that says the 9/11 attack was a conspiracy theory and denies the Holocaust."

Iran has repeatedly blamed Mossad-trained terrorists for assassinations of the country’s top nuclear scientists and attacks on its nuclear research sites.


http://www.rt.com/news/iran-israel-bulgaria-attack-096/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Bułgaria - zamach na izraelskich turystów
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile