W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Jak się ma "wspaniały"' New Age do NWO?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 8103
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:12, 29 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spotykałem już takich jak amros. Ludzi wychowanych w katolicyzmie, którzy później zachwycali się ezoteryką, magią, uzdrawianiem itp. Ich zachłanność na "wiedzę tajemną" powodowała, że ściągali wszystko co się dało, łącznie z energią ludzi, których spotykali. Sam amros to zresztą wyjawił:

Cytat:

Po przygodzie z radiestezją, po 6 letniej obecności w moim lokum tegoż obiektu (piramidy) - pozbyłem się go - ach te powiązania do struktur astralnych... to były czasy odganiania energii ssących Smile) tak to bym nazwał.

Niestety, ale amros nie odgonił ich, i sam dalej ssie energię ile wlezie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amros




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:36, 29 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dr02d2u napisał:
Spotykałem już takich jak amros. Ludzi wychowanych w katolicyzmie, którzy później zachwycali się ezoteryką, magią, uzdrawianiem itp. Ich zachłanność na "wiedzę tajemną" powodowała, że ściągali wszystko co się dało, łącznie z energią ludzi, których spotykali. Sam amros to zresztą wyjawił:

Cytat:

Po przygodzie z radiestezją, po 6 letniej obecności w moim lokum tegoż obiektu (piramidy) - pozbyłem się go - ach te powiązania do struktur astralnych... to były czasy odganiania energii ssących Smile) tak to bym nazwał.

Niestety, ale amros nie odgonił ich, i sam dalej ssie energię ile wlezie.


Cytat:

Ich zachłanność na "wiedzę tajemną" powodowała, że ściągali wszystko co się dało, łącznie z energią ludzi, których spotykali


Rzecz jest w tym, że będąc w takich New Age'owskich każdy jest łańcuszkiem. Tak jak napisałeś chłonąłem energie od innych, tak samo inni ją wyssywali ze mnie Smile Ktoś ten astral musiał w końcu odżywiać.

Cytat:

Niestety, ale amros nie odgonił ich, i sam dalej ssie energię ile wlezie.


Chyba źle zrozumiałeś. Po ustawieniu defliksji astralnych moja rodzina cierpiała na "wypompowywanie" energii. Kiedy to zrozumiałem, pozbyłem się tego.

Nie mam natury wampiryzmu energetycznego Smile - nie siedzę już w klimatach NA.

Pozdr.
Amros
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amros




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:46, 29 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę usilnie o niewykorzystywanie mojego życiorysu w tworzeniu jakiś oskarżeń Smile Napisałem tylko czym się zajmowałem, aby nakreslić sytuacje przez jakie przeszedłem.

Możecie mnie uważać za idiote/nawiedzonego/przygłupa itp.
Nie jest to dla mnie ważne. Chciałem się tylko podzielić moimi wnioskami (zresztą myśli tak bardzo wiele osób).

Dla Was to może być hipoteza - dla mnie jest to teza. Teza, której dowody na codzień się spotykam.

Niniejszym temat dla siebie - chwilowo zamykam (dla siebie). Przedstawiłem mój punkt widzenia - wybaczcie nie potrzebuje dyskusji na "nie". Każdy z nas polega na swoim doświadczeniu w życiu. Ja przez to przeszedłem.

Pozdrawiam
Amros
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:56, 29 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

amros napisał:


Tylko krowa nie zmienia zdania Smile Kiedyś nadejdzie czas, kiedy Ci ta Gnosa z głowy wywietrzeje Wink

Uśmiałem się zwłaszcza przy tym "że New Age sprzeciw wobec NWO w tym oczywisty sprzeciw wobec chipa"

Gdzie? Cytat? Źródło?
Żadna "religia" New Age, żadna filozofia New Age nie sprzeciwia się NWO, wprost przeciwnie.
Instytuty wydajace "dzieła" New Age są w posiadaniu rodzin Illuminackich i ich sympatyków. Instytut Tavistock sponsoruje wykłady Huny, Numerologii i prowadzi wykłady w całych stanach na temat medytacji trans.

Widze, że słabo znasz Biblie Smile Biblia nie myliła się w sprawach związanych z nazwijmy to "szatanizacją" życia na ziemi, w sprawie chipów to jest alegoria, metafora? Ufff chyba musze wrócić na studia żeby poczytać co do alegoria i metafora hehe Smile

Piszesz:
<cytat>
Nie ma czegos takiego jak ruch New Age.
New Age nie został załozony przez nikogo .
</cytat>

Czytaj uważnie kilka razy zanim odpowiesz. Pisałem, że jest to kwinetensencja i zbiór zachowań i jeśliby określać date powstania to trzeba byłoby spojrzeć wiele setek a może i tysięcy lat wcześniej.

Piszesz:
<cytat>
New Age to pojęcie filozoficzne wywodzace się z kosmogoni indyjskiej i jest to przejście na znak wodnika-->era wodnika pojęcie używane na zmiane z New Age.
</cytat>

Bzdura Smile New Age tak rozpoznawany pochodzi z Mali oraz terenów dzisiejszego Afanistanu/Iranu.
Jeszcze na świecie kosmogonia indyjska nie zaistniała, jak odpowiednie trendy się na powyższych terenach rozwijała.

Kolejna pomyłka. Chociażby to: New Age nie został jako termin wymyślony przez kościół katolicki Smile tylko właśnie był kontynuacją propozycji nazwy Alena Eisnora bliskiego przyjaciela Weishaupt'a. To on pierwszy zaproponował nazwę Novum Saeculum. W późniejszych czasach zaanektowano tą nazwę dodając Ordo.
Jakby kto nie wiedział to łacińskie Novum Saeculum to w tłumaczeniu New Age.

Oczywiście KK używa tej nazwy ale nie jest jej autorem.

Piszesz że New Age to "ekologizm i ekologia jako nauka" hehe
zapomniałeś dodać, że dzięki temu nałoży się "podatek węglowy" i ludzie jak baranki a raczej bezmyślne owce będą finansowali One Government.
Aaa jeszcze najlepsze też uczestniczysz w tym ekologicznym New age'owskim ruchu, który uważa że to my niszczymy przyrode i jesteśmy winni ociepleniu klimatu? Smile)

New Age i jak to piszesz "sprzeciw wobec GMO".
Myśle i jestem przekonany, że to nie jest związane z tym ruchem. Każdy zdrowo myślący człowiek nie chce GMO. Tak nawiasem mówiąc Joseph Goebbels był człekiem obłednie zorientowanym na zdrową żywność (dla siebie rzecz jasna) - czy wiedza o tym pozwala przypuszczać, że tacy dzisiejsi Goebbels'owie mogą być przedstawicielem ruchu New Age, który jak to piszesz w swojej tezie sprzeciwiają się GMO?

Więcej rozwagi, Twoje stanowisko na forum dość często widzę należy do takiego: "Do upartego i do trupa bronie swoich racji".

Pozdrawiam Smile
Amros



Nie jestem krową ale tu sie nie myle , a ty bredzisz.
Po 1.Jaka religia ma zdanie nt NWO ,chipów itd?
Żadna oficjalnie.Głos zabierają jej wyznawcy czy przedstawiciele.
W środowisku buudyijskim czy bon temat globalizacji ,zagrożeń NWO i zniewolenia ludzkości jest zywo dyskutowany i wystepuje w wielu ksiazkach i broszurach między wierszami lub wspominajac o tym.

Po 2.Po drugie nie ma żadnych "instytutów" wydających pisma New Age!!
Dajesz mi jakis instytut rzekomo powiązany z illuminatami (o ile oczywiście istnieją a ty lub twoje żródło wie kto jest a kto nie illiminatami ,podobno to są tajne stowarzyszenia ,ale rozumiem że ty wiesz:)
Jeżeli nawet to nie jest to jedyny instytut nt huny itd.Sam osobiście znam włascicieli wydawnictw polskich wydających pisma i ksiażki o tematyce New Age ,buddyjskiej ,antropozoficznej i wiem że czasem dokładaja do interesu.

Po 3. Dobrze znam Biblie i nie wiem o co ci chodzi z ta "szatanizacja"?!
A o alegorii i znaczeniu mitów ,snów ,obrazów to radze sie douczyc najlepiej u Junga Elidego czy Durheima.

Po 4.Mylisz New Age z ruchami ezoterycznymi w tym z gnozą .New Age odnosi sie czasowo do terażniejszosci.Tj wiek xx,xxi.

Po 5."novum ordo saeculum" to termin zwiazany z NWO ,a nie z New Age-m.Widnieje ten napis na 1 dolarówce tam pod piramidką.

Po 6.Podatek węglowy jest związany z kłamstwem nt globalnego ocieplenia wywołanego przez co2.Ja mówiłem o ekologi czyli np zatruciu i dewastacji srodowiska ,wymieraniu gatunków.

Jak widzisz zajmij sie swoim dokształcaniem i to nie z witryny polonica czy innych antysemickich gówien.O mnie sie nie martw.Bez odbioru.Tówj poziom jest zenujacy.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:16, 29 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

amros, nie mam wobec Ciebie złych intencji, niezależnie od tego jakie Ty masz wobec nas.
Piszę tylko to co widzę. Szkoda, że "zamykasz ten temat", ale rozumiem, że nie chcesz poddawać się publicznej analizie. Tego nikt by niechciał.
No więc dobrze.
Ale jako osoba siedząca do nie dawna w tym niu-ejdżowym światku może znasz kulisy dwóch wydażeń z naszego podwórka?
1. Likwidacja tytułu "Nie Z Tej Ziemi".
Dla nie zorientowanych powiem, że był kiedyś taki miesięcznik, którego kontynuacją jest dziś "Czwarty Wymiar".
Ktoś ze środowiska Kościoła Katolickiego kupił tą gazetę i natychmiast doprowadził do upadku.

2. Pewien astrolog, a może tarocista, dość znany, będąc zagorzałym przeciwnikiem KK nagle stał się jego orędownikiem. Słyszałem, że pomogło mu w tym jakieś środowisko związane z Kościołem Katolickim. Kojarzysz to może?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amros




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:47, 29 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="gnosis"]
Nie jestem krową ale tu sie nie myle , a ty bredzisz.
Po 1.Jaka religia ma zdanie nt NWO ,chipów itd?
Żadna oficjalnie.Głos zabierają jej wyznawcy czy przedstawiciele.
W środowisku buudyijskim czy bon temat globalizacji ,zagrożeń NWO i zniewolenia ludzkości jest zywo dyskutowany i wystepuje w wielu ksiazkach i broszurach między wierszami lub wspominajac o tym.
[/quote"]

Żadna religia no i co? Zarówno buddyzm jak i inne nadrzędne religie zlewają ten temat - Kolego mieszkałem więcej lat w Chinach niż Ty czytałeś książek chyba o Buddyźmie Smile
Nie mówiąc oczywiscie o działaniu - które jest nadrzędną sprawą w buncie - nic takiego również zarówno w KK, Buddyźmie jak i innych wierzeniach NIE MA.

gnosis napisał:

Po 2.Po drugie nie ma żadnych "instytutów" wydających pisma New Age!!
Dajesz mi jakis instytut rzekomo powiązany z illuminatami (o ile oczywiście istnieją a ty lub twoje żródło wie kto jest a kto nie illiminatami ,podobno to są tajne stowarzyszenia ,ale rozumiem że ty wiesz:)
Jeżeli nawet to nie jest to jedyny instytut nt huny itd.Sam osobiście znam włascicieli wydawnictw polskich wydających pisma i ksiażki o tematyce New Age ,buddyjskiej ,antropozoficznej i wiem że czasem dokładaja do interesu.


Jasne że nie ma Smile Przejedź się do US na wykłady z szeroko pojętej ezoteryki to zobaczysz "sponsorów" i ich nazwy nad głowami prowadzących. (np. Coca Cola, Enron). (Żeby nie być gołosłowny - sam byłem na takim wykładzie w Massachusett w 2002r )
To, że w Polsce widzisz jak to jest - nie oznacza to że jest tak samo gdzie indziej. Ruch NA ma się w US świetnie finansowo i jest wspierany z tych samych us'dolców, z których jest np. finansowana wojenka w Iraku/Afganistanie. Prosze wyjedź i sprawdź a później się wypowiadaj.

gnosis napisał:

Po 3. Dobrze znam Biblie i nie wiem o co ci chodzi z ta "szatanizacja"?!
A o alegorii i znaczeniu mitów ,snów ,obrazów to radze sie douczyc najlepiej u Junga Elidego czy Durheima.


Widać nie zrozumiałeś tego co napisałem

gnosis napisał:

Po 4.Mylisz New Age z ruchami ezoterycznymi w tym z gnozą .New Age odnosi sie czasowo do terażniejszosci.Tj wiek xx,xxi.


Kto Ci takie bzdury nawciskał? Smile New Age NIE JEST wymysłem XX wieku, tylko poprzez popularyzacje taką jak media/Internet więcej ludzi ten ruch poznało

gnosis napisał:

Po 5."novum ordo saeculum" to termin zwiazany z NWO ,a nie z New Age-m.Widnieje ten napis na 1 dolarówce tam pod piramidką.


I czego to dowodzi? Niczego. Napisałem Ci kiedy powstał ten termin, ach może zasięgnij informacji u źródła? Może wolnomularstwo.pl Ci wyjaśnią kim jest Allen. To że coś pojawiło się na emitowanym dolarze nie zmienia faktu pochodzenia. Już nieraz w historii dochodziło do przeróżnych zmian w nazwach.

gnosis napisał:

Jak widzisz zajmij sie swoim dokształcaniem i to nie z witryny polonica czy innych antysemickich gówien.O mnie sie nie martw.Bez odbioru.Tówj poziom jest zenujacy.


polonica? pierwszy raz słyszę o tej witrynie. Owszem pare razy na forum tu zdaje się były linki.
Twój poziom za to jest bardzo wzniosły Smile nie mówiąc o braku wiedzy w tematach, w których się wypowiadasz.

Ps.
Nie chce nikogo zmieniać Smile

Pozdr
Amros
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waldeklena




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:51, 29 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

amros współczuje ludziom którym robisz jakieś analizy ,a ja myślę że to tobie jest potrzebna analiza i to tobie jest potrzebna pomoc .
piszesz o narkotykach coś co świadczy ,że nie masz o tym pojęcia .
piszesz o medytacji i o problemie ludzi ,ale ty po prostu nie wiesz co to
jest medytacja .
piszesz o astralnych bytach ,a za chwile mówisz o jezusie który jest twoim
przewodnikiem .czy ty się słyszysz ????
piszesz o erze miłości co też świadczy o tym ,że nie wiesz co to miłość .

amros

Cytat:
Wskazuje na "wyższość" z jaką energia każe się traktować i to jest trochę podpadające.
Z samej książki (a także z fragmentu wyżej na forum zacytowanego) wynika, że istota po drugiej stronie nie ma żadnych atrybutów Boga, w tym sensie Boga - w jakim nasza kultura ludzka Boga odbiera.


chłopaku zastanów sie jakie atrybuty ma twój jezus itp ,samo słowo
jezus oznacza ,że jesteś w tej samej sytuacji co walsch ,a nawet gorszej ,
powinneś to wiedzieć skoro taki z ciebie znawca ludzkich umysłów


a ten tekst

amros

Cytat:
Piszesz
"Może jeszcze mamy przestać myśleć"
Właśnie na tym w NWO-NA wszystkim najbardziej zależy Smile)

Pozdrawiam
Amros


to jest kompromitacja ,armos albo ty wymyśliłeś swój życiorys ,albo
jesteś sam w tarapatach własnej ignorancji , albo wpadłeś w pułapkę
zewnętrznego jezusa który nie jest tym czym myślisz ,albo jesteś wszystkim na raz . proszę nie rób już ludziom analiz bo ty sam masz większy problem i nie chcesz zrobić prawdziwej analizy samemu sobie
bo to nie ja, tylko ty piszesz coś takiego
[Każdy sam odkrywa dla siebie]

amros

Cytat:
Szanowni Panie i Panowie bądźmy konsekwentni. Skoro na naszych oczach wypełnia się Apokalipsa (patrz Znamie bestii, 666 itp) to zaufajmy całej Biblii a nie wybierajmy to co nam pasuje.
Skoro Biblia się nie myliła w tej sytuacji. to dlaczego ma się w innych sprawach mylić?


skoro wierzysz w przepowiednie to daj sobie spokój .
bo tekst na kartce jest dla ciebie bardziej żywy niż ty sam .
jezus który był w twojej obecności jest bardziej żywy niż ty sam




ty mówisz o analizie psychometrycznej i o panu leszku .
wiesz ,że jedna z analiz pana leszka mówi coś takiego
[przygody leszka który w banku mieszka ]

amros nie ma różnicy pomiędzy walschem i jego tzw metody
kontaktu z bogiem ,a twoim jezusem w twojej obecności .
amros ,a co mówi analiza o tobie ???
mówisz o organizacjach itp ,do jakich ty należysz skoro masz taką
barwną przeszłość .

walsch dla ciebie miesza prawdę z fałszem , no to witaj w swoim własnym
klubie bo robisz to samo [bóg /jezus]itd

amros tyle sie rozwijałeś itp ,ale owoce które tu nam dajesz są jak
zgniłe jabłka .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amros




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:57, 29 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dr02d2u napisał:
amros, nie mam wobec Ciebie złych intencji, niezależnie od tego jakie Ty masz wobec nas.


dr02d2u nie, nie mam żadnych złych intencji - przedstawiłem mój punkt widzenia. Sam przyznasz, że wiele osób pewno i tu na forum, swój punkt widzenia opierają na tym co przeczytają. Ja i na tym co przeczytam i na tym co sam doświadczyłem.
Nawet gnosis jest mi bliski - jest takim moim lustrem sprzed 10-15 lat. Też tak uważałem, jest mi to znajome.

dr02d2u napisał:
Piszę tylko to co widzę. Szkoda, że "zamykasz ten temat", ale rozumiem, że nie chcesz poddawać się publicznej analizie. Tego nikt by niechciał.
No więc dobrze.


Zrozum mnie, po prostu wiem jakie jest podejście ludzi do krytykujących New Age. Nie żyjemy w czasach, kiedy można coś powiedzieć, aby ktoś tego masowo nie krytykował. Jedynie co mogę poradzić, to aby niektóre osoby potraktowały ten temat jako ciekawostkę itp.

dr02d2u napisał:

Ale jako osoba siedząca do nie dawna w tym niu-ejdżowym światku może znasz kulisy dwóch wydażeń z naszego podwórka?
1. Likwidacja tytułu "Nie Z Tej Ziemi".
Dla nie zorientowanych powiem, że był kiedyś taki miesięcznik, którego kontynuacją jest dziś "Czwarty Wymiar".
Ktoś ze środowiska Kościoła Katolickiego kupił tą gazetę i natychmiast doprowadził do upadku.


Rozumiem, nie znałem tego tematu.
Ale czemu akurat to piszesz do mnie? Nie reprezentuje Kościoła Katolickiego i nie jestem też Katolikiem - ta wiara się dla mnie skończyła w wieku 16-17 lat Smile czyli baaardzo dawno temu.
Pewno jeszcze nie raz KK będzie rzucał kłody pod takie gazety/wydawnictwa a jednocześnie druga strona będzie kompromitowała KK.
Hmmm reasumując jedno jest warte drugiego.
Ale akurat Czwarty wymiar miał kiedyś fajne teksty... i trochę mi go żal.

dr02d2u napisał:

2. Pewien astrolog, a może tarocista, dość znany, będąc zagorzałym przeciwnikiem KK nagle stał się jego orędownikiem. Słyszałem, że pomogło mu w tym jakieś środowisko związane z Kościołem Katolickim. Kojarzysz to może?


JWS, któż Go nie kojarzy Smile Z opętania w opętanie - prawdziwy materiał na film sensacyjny. Z tego co mi wiadomo, poodobno znowu odbija w drugą stronę, albo to plotki ze starego środowiska tarocistów? nie wiem.

Nie wiem, czy może źle mnie rozumiesz, ale ja naprawdę nie reprezentuję Kościoła Katolickiego.

Zobacz jaki to jest automatyzm w ludziach...
Wszyscy w Kościele Katolickim utożsamiają ludzi, którzy ich krytykują z New Age. A Ci co są orędownikami New Age podczas ich krytyki podejrzewają u tej osoby katolicyzm...
A tymczasem ja jestem z boku. Jestem tą "trzecią stroną"

Pozdrawiam Smile
Amros
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amros




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:10, 29 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

waldeklena napisał:
amros współczuje ludziom którym robisz jakieś analizy ,a ja myślę że to tobie jest potrzebna analiza i to tobie jest potrzebna pomoc .
piszesz o narkotykach coś co świadczy ,że nie masz o tym pojęcia .
piszesz o medytacji i o problemie ludzi ,ale ty po prostu nie wiesz co to
jest medytacja .
piszesz o astralnych bytach ,a za chwile mówisz o jezusie który jest twoim
przewodnikiem .czy ty się słyszysz ????
piszesz o erze miłości co też świadczy o tym ,że nie wiesz co to miłość .


A co to ma do rzeczy? Jezus jest bytem astralnym? Smile
Oczywiście waldekleno nie wiem co to jest miłość, może wyjaśnisz?

waldeklena napisał:

Cytat:
Wskazuje na "wyższość" z jaką energia każe się traktować i to jest trochę podpadające.
Z samej książki (a także z fragmentu wyżej na forum zacytowanego) wynika, że istota po drugiej stronie nie ma żadnych atrybutów Boga, w tym sensie Boga - w jakim nasza kultura ludzka Boga odbiera.


chłopaku zastanów sie jakie atrybuty ma twój jezus itp ,samo słowo
jezus oznacza ,że jesteś w tej samej sytuacji co walsch ,a nawet gorszej ,
powinneś to wiedzieć skoro taki z ciebie znawca ludzkich umysłów


A to niby dlaczego? Może rozwiniesz swoją interesującą tezę?
"Bóg" Walscha nie chce znać Jezusa? A może jakaś konkurencja? Smile

waldeklena napisał:

to jest kompromitacja ,armos albo ty wymyśliłeś swój życiorys ,albo
jesteś sam w tarapatach własnej ignorancji , albo wpadłeś w pułapkę
zewnętrznego jezusa który nie jest tym czym myślisz ,albo jesteś wszystkim na raz . proszę nie rób już ludziom analiz bo ty sam masz większy problem i nie chcesz zrobić prawdziwej analizy samemu sobie
bo to nie ja, tylko ty piszesz coś takiego


Jejku co za znawca! "To jest kompromitacja" piękny tekst rodem z szeroko rozumianego języka populizmu. Nie wpadłem Kolego w pułapkę zewnętrznego jezusa, zresztą takiego jezusa nie znam.
Czytaj uważnie, napisałem ŻE NIE ROBIĘ ANALIZ.


waldeklena napisał:

skoro wierzysz w przepowiednie to daj sobie spokój .
bo tekst na kartce jest dla ciebie bardziej żywy niż ty sam .
jezus który był w twojej obecności jest bardziej żywy niż ty sam


Nie wierze w przepowiednie, tylko widze co się dzieje, a co zostało kiedyś napisane. Każdego człowieka nauczono myślenia, i nikt mi nie zabrania kojarzyć faktów.

waldeklena napisał:

amros nie ma różnicy pomiędzy walschem i jego tzw metody
kontaktu z bogiem ,a twoim jezusem w twojej obecności .


z jezusem pewno nie ma różnicy, co innego z Jezusem. Faktycznie widze, że dla Ciebie pewne prawdy zostały już wyprane umysłowo dość trwale.
Walsch'a bóg nie jest Energią boską.

waldeklena napisał:

mówisz o organizacjach itp ,do jakich ty należysz skoro masz taką
barwną przeszłość .


Nie należę i nie należałem do żadnych organizacji (w 1994 roku dostałem zaproszenie do jednej loży a może hmmm raczej nie zaproszenie ale pewne zapytanie - ale odrzuciłem z powodu braku czasu).

waldeklena napisał:

walsch dla ciebie miesza prawdę z fałszem , no to witaj w swoim własnym
klubie bo robisz to samo [bóg /jezus]itd


Acha czyli Jezus nie miał atrybutów Boskich? A kto jest tym prawdą i fałszem? Jezus jest fałszem, a Bóg jest prawdą? Kto Ci o tym powiedział?

Napisz od razu że Jezus duchowy/ewangeliczny to dla Ciebie bzdura i podaruj sobie resztę dyskusji Smile

Pozdrawiam,
Amros
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:12, 29 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

amros, nie utożsamiam Cię z KK ani żadną inną instytucją, czy grupą. Napisałem wyraźnie (cytuję) jako osoba siedząca do nie dawna w tym niu-ejdżowym światku może znasz kulisy. W owym czasie byłem czytelnikiem tej gazety. Nagle gazeta zmieniła swój profil o 180 stopni, tak, że nawet w katolickim programie Credo zaczęli ją reklamować! Z gazety odeszli prawie wszyscy i założyli "Z Tej i Nie z Tej Ziemi", by później zmienić tytuł na "Czwarty Wymiar". Po jakimś czasie "Nie z Tej Ziemi" przestało się ukazywać. I tak mnie to zastanawia do dziś, kto był gotów wywalić sporą kasę tylko po to aby zlikwidować ten tytuł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amros




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:23, 29 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dr02d2u napisał:
amros, nie utożsamiam Cię z KK ani żadną inną instytucją, czy grupą. Napisałem wyraźnie (cytuję) jako osoba siedząca do nie dawna w tym niu-ejdżowym światku może znasz kulisy. W owym czasie byłem czytelnikiem tej gazety. Nagle gazeta zmieniła swój profil o 180 stopni, tak, że nawet w katolickim programie Credo zaczęli ją reklamować! Z gazety odeszli prawie wszyscy i założyli "Z Tej i Nie z Tej Ziemi", by później zmienić tytuł na "Czwarty Wymiar". Po jakimś czasie "Nie z Tej Ziemi" przestało się ukazywać. I tak mnie to zastanawia do dziś, kto był gotów wywalić sporą kasę tylko po to aby zlikwidować ten tytuł.


dr02d2u: Może podobnie jak w Grecji w 2000 roku było? Tam zdaje się korzenie sięgały Opus Dei (też wykupienie jakiejś gazety ezoterycznej przez "prywatnego inwestora") - były przedruki w prasie w Nexusie ? hmm
W każdym razie Kościół tak łatwo władzy nie odda Smile i będzie niszczył wszystko co mu nie jest na rękę.

Pozdr.
Amros
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amros




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:26, 29 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dr02d2u napisał:
amros, nie utożsamiam Cię z KK ani żadną inną instytucją, czy grupą. Napisałem wyraźnie (cytuję) jako osoba siedząca do nie dawna w tym niu-ejdżowym światku może znasz kulisy.


Przepraszam, moja pomyłka.

Pozdr.
Amros
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:13, 29 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam wrażenie, żeście się zapętlili Smile

Powiem to tak, nie NA ani książki typu Rozmowy z Bogiem są treścią. Doskonale wiecie, że każda fajna idea która zyska kilku zwolenników zaraz 'zdobywa' organizatora i sponsora, który dalej 'opiekuje' sie projektem ukierunkowując go na swoje korzyści. To są naturalne procesy i skuteczne ponieważ wiekszość ludzi woli znaleźć guru niż myśleć i szukać samemu.
Konsekwencje są proste, czymkolwiek sie nie zajmiesz, zawsze musisz być ostrożny bo ostatecznie każdy z nas dokonuje wyboru w każdej sekundzie swojego życia, a jak liczysz na przepis na życie w postaci kilku stronic to jesteś naiwny bo skoro przez tyle tysięcy lat nikt takiego nie naisał to pewnie i w najbliższym czasie nie napisze.
Przyjrzyjmy się raz jeszcze wspomnianym ksiżkom Wolsha. To nie one są złe, czy niewłaściwe, to tylko kilka idei. Niewłaściwa może być ich interpretacja z czym nie raz się spotkałem.
Jeżeli w książce pisze, że należy być egoistą to interretacje najczęściej są dwie. Pierwsza jest ludzi wszędzie widzących zło, że egoista zacznie zaraz wykożystywać innych. Jednak jest też i druga, egoizm w postaci dbania o siebie tak by nie robić krzywdy innym i być na tyle silnym by móc czasami pomóc. Jak by się o sobie nie myślało i zdechło z głodu to jak wtedy można by pomóc innym? Takiej interretacji w naszej jaźnie podlega każde zdanie czy słowo, taka wada tego rpocesu o której warto pamiętać.
Panowie i Panie, to nie zdanie przeczytane w książce czy usłyszane w radio determinuje jego treść ale nasza filozofia życia i sposób w jaki to zdanie zrozumiemy i zaczniemy wprowadzać w życie. Dlatego uważam, że nawet w najbardziej podłych i nastawionych na manipulacje tekstach rozsądny człowiek wyciągnie treści i idee, które będą służyć mu i innym.
Inny przykład. KK często mówi o Miłości, nawołuje tak jak Jezus, ludzie kochajcie się. To mądre zdanie ale interpretacjia zależy już od pojedynczego człowieka, bo dla jednego oznacza to uszanowanie ateisty a dla mochera zabicie dziennikarza z TVN. i kto tu jest winny, ten kto powiedział to zdanie?
Wspominacie o astralach i innych poziomach. Powiedzcie mi więc proszę jak srawdzacie z jakiego poziomu pochodzi dana energia?

P.S. W związku z tym co naisałem wyżej nie ponoszę za takst odpowiedzialność bo każdy zrozumie go inaczej. Nie ponoszę również odpowiedzialności za chore interpretacje tych zdań bo intencje miałem czyste Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maras




Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 155
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:18, 29 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

amros czy mógłbyś w końcu napisać o tym że NA doprowadza do niedoświadczenia 4 gęstości?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amros




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:38, 29 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maras napisał:
amros czy mógłbyś w końcu napisać o tym że NA doprowadza do niedoświadczenia 4 gęstości?


Maras jeszcze nie. Dopiero doczytuje pewne rzeczy, które dopracuję i przedstawie. To jest ogólna konkluzja aczkolwiek niepełna.
Inaczej mówiac próbuję znaleźć związek przyczynowo-skutkowy między obietnicą 4 gęstości a obietnicą Królestwa Jezusa i na tym się skupię.
Oczywiście moją hipotezę przedstawię.

Pozdr.
Amros
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz555




Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 200
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:24, 29 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy jest swoim własnym przewodnikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pablo-ya




Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 179
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:07, 17 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postanowiłem odświeżyć wątek pytaniem do amrosa, czy mógłbyś w końcu napisać o tym że NA doprowadza do niedoświadczenia 4 gęstości?


Nie ukrywam swojej ciekawości, mam nadzieję że już dopracowałeś swoją hipotezę.
_________________
http://fa.most.org.pl/obrazki/bannery/logo.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:31, 17 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również mam pytania do Amrosa
1 Móglbyś podać jakieś źródła dotyczących rewelacji iż ten ruch wywodzi się z Afganistanu/Iranu to bardzo interesująca teza i chciałbym o tym poczytać.
2 Czy filozofia Joga jest tozsama z New Age ?
3 Czy Don Juan (indiański przewodnik Carlosa Castenady) i jego nauki również zalicysz do New Age
4 Czy jestes wyznawca filozofii wieczystej ?

A propos Walsha nikt o zdrowych zmyslach zaznajomiony z NA nie traktuje go powaznie, o Monroe możemy podyskutować, ale pewnie sie nie uda bo ten Pan ma wlasny instytut to zapewne jest zyd i mason.

Natomiast 4 gestosc (temat min wspomniany w przekazach channelingowych RA) i polaczenie go z Jezusem to nic innego jak upragnione "niebo" na "Nowej Ziemii", miejsce wszelkiej szczesliwosci i bez cierpienia, wypisz wymaluj opis RAJu wg swiadkow Jehowy.

Polecam tez Ksiege Urantii, milo sie czyta to SF tylko za duzo jest(wg mnie) opisow powiazanych z Jezusem/Michalem(co w moim odczuciu kojarzy sie strasznie sekciarsko) ale moze Tobie sie spodoba ja juz z tego wyroslem Very Happy.


Raelianie/Urantianie/Kasjopejanie/Plajadanie itd itp wszystkich krajow łaczcie sie xD

I tym optymistycznym akcentem zakoncze ten odcinek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pablo-ya




Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 179
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:35, 17 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co masz do świadków Jehowa?? Żydom to nie można nic zarzucić, ale Jehowcom to owszem?? Nazwać żydomasonerie po imieniu to ksenofobia?? A co ci ludzie od Jehowa zrobili?? przyznaję, to, że ktoś chce mnie na siłę nawrócić, nie nastraja mnie pozytywnie, ale wole to bo jemu mogę odmówić, a żydzi władzę nad świtem sobie zawłaszczają...


A na pytanie 2-gie to i ja mogę tobie odpowiedzieć. Nie jest tożsama. To jest tak jak z tym że prostokąt jest równoległobokiem ale równoległobok nie musi być prostokątem. New Age to m. in. Joga, ale Joga nie zawsze jest elementem New Age. W końcu New Age czerpie z Jogi a nie odwrotnie. Proste nie??
_________________
http://fa.most.org.pl/obrazki/bannery/logo.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papekk27




Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 309
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:11, 18 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pablo-ya

heh trafne spostrzeżenie

Pozdro Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:03, 18 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AD1 Z ktorego mojego zdania wynika "ze mam cos" do SJ ?
oraz mam cos przeciwko do nazywania spraw po imieniu w kwestii syjonistow ?
Tylko zebym nie umarl z oczekiwania na te cytaty.

AD 2 Skoro wypowiadasz sie w imieniu Amrona, to moze w logiczny sposob wytlumaczysz to iz New Age jest starsza (wg Amrona pochodzi z Afagnistanu/Iranu napisal to w jednym z wczesniejszych postow) od filozofii z polwyspu indyjskiego a korzysta z osiagniec Jogi(czyli nowszej mysli).Czyli w logice wychodzi na to iż to Joga wywodzi sie z New Age ? .Parafrazujac JKM :"Tak czy Nie ?"
Hmm ciekawa teoria i czekam na potwierdzenie w zrodlach tych rewelacji(to zadanie caly czas dla Amrona).Odnosze wrazenie ze mylisz "wygibasy"(owszem asany w Jodze tez sa wazne) spłycone przez swiat zachodni do nazwy joga z klasyczna Joga Patandżalego bardzo zlozonym systemie filozoficznym, szkieletem min hinduizmu, tantryzmu oraz innych odmian ze szkol hinajany oraz mahajany.

Jak bedziesz mial cos ciekawego do powiedzenia to napisz ale nie traktuj mnie jakbym mial 14 lat i mleko pod nosem, jak widzisz nie wszystko jest takie proste jak Ci sie wydaje i dlatego to pytanie powinienes zostawic skoro nie bylo do Ciebie adresowane.

A kolejny Pan jeszcze przytakuje....

PS wklep sobie w google takie hasla jak ironia lub sarkazm dobrze znac te pojecia przed przystapieniem do czytania moich wypowiedzi a i bym zapomnial parabola tez Ci sie przyda. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pablo-ya




Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 179
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:17, 18 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty chyba czegoś nie rozumiesz. I mówiąc to wcale nie traktuje Cię jak 14-latka. Co z tego że filozofia New Age wywodzi się z krajów arabskich i jest starsza niż Joga?? My nie mówimy o filozofii New Age, i że ona jest złą, zresztą na początku tego wątku sam napisałem że poglądy New Age są Bardzo bliskie moim poglądom. Mówimy o New Age jako ruchu w formie takiej w jakiej występuje dziś, a nie w formie systemu filozoficznego. I forma jaką przybrało dziś NA to narzędzie w rękach ludzi od NWO. Jeżeli by zbadać sprawę dokładnie to może i filozofia Jogi wywodzi z filozofii NA, ale na pewno nie korzysta z tej filozofii w formie nazywanej New Age. Zresztą patrząc logicznie to jeżeli NA:

otelodreiP napisał:
korzysta z osiagniec Jogi


to niemożliwym jest to że:

otelodreiP napisał:
Joga wywodzi sie z New Age


To tak samo jak twoja filozofia wywodziła by się z mojej, i jednocześnie moja korzystała z twojej.

Trochę zamotałem, jak zwykle zresztą, ale mam nadzieję że rozumiesz o co mi chodzi.




A co do SJ, to nie bierz tak tego do siebie, po prostu denerwuje mnie, jak ktoś wyśmiewa czyjąś religię, a to wyglądało jak drwina:

otelodreiP napisał:
Natomiast 4 gestosc (temat min wspomniany w przekazach channelingowych RA) i polaczenie go z Jezusem to nic innego jak upragnione "niebo" na "Nowej Ziemii", miejsce wszelkiej szczesliwosci i bez cierpienia, wypisz wymaluj opis RAJu wg swiadkow Jehowy.



Jeżeli to nie było twoją intencją to sorry. A co do tego co powiedziałem na temat żydów i SJ to zdania i tak nie zmieniam.


A co ty tez sprawdzałeś co to ironia i sarkazm przed chwilą, że polecasz??

A co ty przypowieści piszesz że mam sprawdzać co to parabola?? Oj, nie wiedziałem, to już wiem jak mam odczytywać twoje posty. Dzięki.
_________________
http://fa.most.org.pl/obrazki/bannery/logo.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:37, 18 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak nie rozumiem jak się ktoś wpier...la między przysłowiową wódka a zakąske. Podam tylko dwa przyklady NIEPRAWDY, którą tutaj prezentujesz


Pablo-ya napisal :

"Co z tego że filozofia New Age wywodzi się z krajów arabskich i jest starsza niż Joga??"


a jest ? czekam na źródła

"My nie mówimy o filozofii New Age, i że ona jest złą"

amros mowi co innego wystarczy poczytać jego pierwsze posty.

Reszty nie chce mi sie nawet komentować... Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pablo-ya




Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 179
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:56, 19 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe żartujesz?? 2 przykłady nieprawdy?? Pierwszy cytat to była hipoteza, którą ty postawiłeś, a raczej amros:


otelodreiP napisał:
New Age jest starsza (wg Amrona pochodzi z Afagnistanu/Iranu napisal to w jednym z wczesniejszych postow) od filozofii z polwyspu indyjskiego



amros mówi że filozofia new age jest zła?? ja miałem wrażenie że mówi o pionierach New Age że są źli, że i ruch NA ma cele tożsame z celami NWO, zresztą to jest tematem tego wątku, chyba nie czytałeś pierwszego posta i zawartości umieszczonego w nim linku. Dzięki że mnie oświeciłeś bez Ciebie nie spostrzegł bym tego.
_________________
http://fa.most.org.pl/obrazki/bannery/logo.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:51, 19 Mar '08   Temat postu: Re: New Age = New World Order Odpowiedz z cytatem

amros napisał:
[
Jedynym przewodnikiem dla mnie jest Jezus, odrzuca mnie na kilometry od KK czy New Age.

Pozdrawiam serdecznie
Amros


A czy mógłbyś sprecyzować różnice ? Rozmawiałem kiedyś z matką mojej Żony - ewangeliczką. Na pytanie, czy poświęciłaby swoją córkę dla Jezusa, zaczęła się wahać. Z tego i biliona innych powodów, uważam, że religie (JAKIEKOLWIEK) są zaporą na drodze do człowieka i największą choroba ludzkości.
Ostatecznie tylko można prowadzić gradację szkodliwości. Tak samo nie cierpię dewocji i religijności jak systemu komunistycznego i żrącego kapitalizmu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Jak się ma "wspaniały"' New Age do NWO?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile