W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kryształki nowy narkotyk w Europie   
Podobne tematy
Montana Meth Project6bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 47997
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:28, 16 Lip '12   Temat postu: Kryształki nowy narkotyk w Europie Odpowiedz z cytatem

Nowy narkotyk o którym już słyszałam ale uznałam za żart, że ktoś chce wprowadzić do organizmu mielone szkło z innymi b.szkodliwymi substancjami, niestety jest on prawdziwy i zbiera już duże żniwo np. w Niemczech, mówi o nim już tv

Kryształki, jak działa?, cytat:


"Crystal" jest niebezpiecznym narkotykiem "towarzyskim". Coraz więcej niemieckich nastolatków sięga po ten tani środek odurzający.

Tak jak inni ludzie zamawiają pizzę, Jens Mueller (prawdziwe nazwisko i imię znane redakcji) zamawia białe kryształki przez telefon - Wielu dilerów się tym zajmuje - mówi 38-letni Jens. - Aż za dużo - dodaje. Jens Mueller jest niepewny, jakby przestraszony. Trzęsą mu się ręce. Najchętniej znów sięgnąłby po słuchawkę i zamówił kryształki.

- Uzależnionemu całe życie towarzyszy pragnienie zdobycia narkotyku. Trzeba z tym żyć - mówi Sven Kaanen, szef kliniki rehabilitacyjnej w miejscowości Wildenfels-Wiesen. Kaanen od miesięcy leczy Jensa Muellera w saksońskim Vogtland. Klinika otoczona jest wysokim ogrodzeniem. Odwiedzający muszą przedkładać dowody osobiste.

Jak chorzy na alzheimera

Konsumpcja tego narkotyku powoduje obumieranie komórek nerwowych, co z kolei prowadzi do zaniku pamięci. Narkomani zachowują się jak chorzy na alzheimera - mówi Kaanen. Po zażyciu narkotyku Jensowi wydaje się, "jakby wszystkie problemy rozpuściły się w powietrzu". Jest w dobrym humorze, przez 30 godzin nie potrzebuje snu. - Ale to jest zwodnicze - mówi Jens. Z chwilą, gdy narkotyk przestaje działać, 38-letni narkoman wpada w letarg i depresję. - Człowiek czuje się, jakby miał 80 lat - opowiada.

Uzależnieni od crystalu rzeczywiście wyglądają staro: chudną, ich skóra zaczyna się marszczyć, oczy zapadają się, wracają dawne problemy. - U nas, na wschodzie Niemiec, jest tylu narkomanów. Tego się nie da opisać. Mają najwyżej 13, 14 lat i są coraz młodsi - mówi Jens.

Handel narkotykami w regionie przygranicznym

Ten specyfik wytwarza się nielegalnie w Czechach, parę kilometrów od granicy z Saksonią. Otwarte granice Europy sprzyjają przemytowi. - Od czasu, gdy Czechy przystąpiły do Układu z Schengen, kontrole graniczne odbywają się sporadycznie - wyjaśnia nadkomisarz Joachim Günther, który zajmuje się w Zwickau przestępczością narkotykową. W czasie kontroli na terenie przygranicznym funkcjonariusze mają coraz większe trudności z wykryciem tych narkotyków.

Nieapetyczny przemyt

Nadkomisarz Joachim Günther nie kryje rezygnacji: - Mężczyźni przemycają crystal w torebkach plastikowych w odbycie, kobiety w pochwie - wyjaśnia Joachim Günther. Inne warianty to m.in. atrapy baterii albo zestawy do naprawy opon rowerowych. Konsumpcja crystalu nie jest w RFN karalna, ponieważ według kodeksu karnego konsument jest ofiarą. Przyłapany w Czechach z niewielką ilością tego narkotyku musi z powodu drobnego wykroczenia zapłacić niewysoką karę grzywny.

- Współpraca z Czechami nie jest łatwa, bo brak personelu, bo w obu krajach obowiązują różne przepisy, a do tego dochodzi jeszcze bariera językowa - skarży się Günther.

Trutka na szczury i środek do czyszczenia toalet

W Niemczech gram crystalu kosztuje 80-120 euro, w Czechach 30-40 euro. Duże ilości surowca można kupić w aptekach również bez recepty. Towar sprzedaje się na wietnamskim targu na granicy niemiecko-czeskiej. Podstawowy składnik crystalu - środek przeciwgrypowy - zmieszany jest ze środkiem czyszczącym, zmielonym szkłem, strychniną i niekiedy klejem. - Popyt na ten narkotyk jest ogromny - przyznaje nadkomisarz Günther.


źródło: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1.....iemcy.html
Ale znajdziecie i inne źródła

Mnie zastanawia jedno zdanie na końcu artykułu, że jest ogromny popyt na coś co niszczy w tak krótkim czasie Shocked Sad co za świat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peyot




Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 226
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:43, 16 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe, jak wnioskuję z opisu głównego składnika to ten cały "crystal" to nie żaden nowy narkotyk, tylko stara, dobrze znana metamfetamina. A to zmielone szkło i inne wynalazki nie są elementem produkcji meth'a tylko dosypywane są przez skurwionych dilerów do gotowego produktu by z jednego grama czystego towaru zrobić trzy gramy "uliczne". W Polsce metamfetamina zdecydowanie przegrywa popularnością z amfetaminą. No i dilerów mamy chyba porządniejszych, bo jak już żenią towar to przy pomocy jakiegoś ibuprofenu lub paracetamolu z tabletek przeciwbólowych a nie przy pomocy strychniny. Choć pewnie i tacy idioci się zdarzają Smile.

W każdym bądź razie jeśli chodzi o sam artykuł to, jak zwykle, na dziennikarzach się nie zawiodłem. Zero kompetencji, zero wiedzy, byle było sensacyjnie Very Happy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:38, 16 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadna nowość, szkło dosypywane to dragow które można sobie zapodac po zatokach tworzy w nosie niewyczuwalne ranki przez co towar dostaje się szybciej do krwioobiegu dając złudzenie kopa i jednocześnie zwiększa masę dawki. Tak samo trutka na szczury popularna w ekstazach, bo podwyższa tętno przez co wydaje się nam ze towar dalej nas trzyma. Jak słusznie zauważył peyot Ameryki to oni nie odkryli hehe, a conajmniej odgrzewaja kotlety z przed nastu lat.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1994
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:49, 16 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się tylko zastanawiam jak można żreć jakieś chemiczne gówno skoro w przyrodzie istnieje cała masa naturalnych zamulaczy, rozweselaczy czy przeróżnych halucynogenów? Nawet gdzieś mi się o uszy obiło, że co poniektórzy liżą kropki muchomora i podobno też jakieś wesołe doznania mają Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:03, 16 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do chemikaliów jest większy dostęp. Myśle ze to wina rynku ograniczają dostęp do grzybów, ekstraktów z szałwi, ayahuaski, peyotów itd, żeby ludzie po wyprobowaniu zielska i haszu mieli wybór tylko w białym. Hehe są różne specyfiki co natura dała, np żaba bufo alvarius (tak żaba - zwierzątko) hiehie
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peyot




Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 226
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:23, 17 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja z kolei nie rozumiem rozróżniania na "chemiczne gówno" i "naturalne specyfiki". Takie rozumowanie ma w sobie jakąś mistyczno/pseudoreligijną podbudowę sprowadzającą się do tego, że jak coś jest chemią wyprodukowaną przez roślinę to jest dobre (bo nie jest chemią, heh) a jak jest chemią z laboratorium to jest złe. To bzdura. Nic nie przebije syntetycznego LSD a na przykład czyste, wyekstrahowane z grzybów 4-ho-dmt (psylocyna) nie różni się niczym od syntetycznego 4-aco-dmt. Chemia to chemia, i nie ma znaczenia czy wyprodukowała ją roślina czy podziemne laboratorium.

Są po prostu dragi warte tego by je brać i nie warte. A nie naturalne i syntetyczne. Ja tam wolę na przykład syntetyczne LSD niż naturalną morfinę i jej pochodne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:22, 17 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale taka witamina C naturalna od laboratoryjnej już się różni izomerią, więc generalnie różnica w procesie produkcyjnym może skutkować różnym efektem końcowym.
Z tym, że podział na naturalne zdrowie i chemiczne szkodliwe jest rzeczywiście - mówiąc kolokwialnie - z dupy.
Kwas acetylosalicylowy ma lepsze działanie niż wierzbowe salicylany, a weźmy taki naturalny alkaloid jakim jest strychnina, mhm samo zdrowie, no nie?
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:31, 17 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drodzy panowie widać po ocenach tego tematu, że nie zrozumieliście jego przesłania. Nie można "Crystal" porównać np. do marichuany, chyba nikt z was nie zapodał by sobie kryształków dobrowolnie? A temat ważny z punktu widzenia informacji. Pomijając absurdalność tego, że za posiadanie maryśki można trafić do więzienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:41, 17 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mała moglabys mi posypac kreskę i po wciagnieciu stwierdzilbym czy ze szkłem czy nie bez patrzenia w mikroskop hehehe. My nie jesteśmy chlopczykami z dobrych domów.
Crystal meth, amfa, koka, mdma, dxm, crack heh poza tym nie jeden na tym forum ma pokitrane przepisy na metaamfe. Chemikalia tez dzieła się na złe i dobre ale nie ma co się oszukiwać nikłe szanse żebyś dostała za pierwszym razem towar czystej jakości, chyba ze masz prosto z laborki , tak to każdy po drodze coś sypnie hehe.
Ps ci co nie żarli np mdma maja znikome pojęcie o uczuciu ekstazy , zielsko przy tym to jak "NBA dla karła".
Zajaraj sobie kraku to pózniej cała chate przeszperasz żeby znów sobie zApalić hee butelkA jak do jarania zioła z cybuszkiem ze sreberka tylko zarzucasz na wierch pierw trochę popiołu po szlugach żeby towar nie przesypal się przez sito... Empirycznie ogarniesz co to crackhead a nie jakieś speluniarskimi newsami się katujesz.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:49, 17 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.methproject.org/
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peyot




Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 226
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:46, 17 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe, ja tak jeszcze do tego artykułu się przyczepię, bo dopiero teraz to zauważyłem:

Cytat:
Coraz więcej niemieckich nastolatków sięga po ten tani środek odurzający.

Cytat:
W Niemczech gram crystalu kosztuje 80-120 euro


To już nawet kokaina jest o połowę tańsza. Co za idiota płaci 400 pln za gram metamfetaminy? I jakim trzeba być zdebilałym dziennikarzem, żeby w drugim zdaniu artykułu napisać, że to tani środek Very Happy. Chyba, że debilowi same zera wskoczyły do tych cen, które podał Very Happy. Ciekawi mnie teraz tylko, czy ci dziennikarze po prostu sami nawet nie czytają tych artykulików, które piszą, bo wiedzą, że to bzdury ale trzeba wykonać zlecenie, czy może mają mózgi tak sprane przez przyjmowanie i produkowanie tej papki medialnej, że nie dostrzegają sprzeczności w napisaniu, że coś jest tanie kosztując 120 euro za gram. Hmm... Ciekawy problem.


Mala napisał:
chyba nikt z was nie zapodał by sobie kryształków dobrowolnie?


Czy ja wiem? Stymulanty mnie co prawda nie kręcą za bardzo, ale gdyby ktoś sypnął mi kreskę po znajomości to chętnie bym spróbował, bo nie miałem okazji jak dotąd skosztować meth'a a podobno euforia rozpierdala Wink.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:36, 17 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze przykula moje oczy dawka, ze za gram. Ci dziennikarze mogą nawet nie być świadomi ze ktoś kto wcześniej nie słyszał o krysztale, np po przeczytaniu artykułu załatwi sobie bez wczesniejszego rozeznania, zarzuci całego grama sobie albo pól i wykorkuje(im mniej człek waży tym mniejsza dawka załatwia ofc). Dla kogoś kto nie ma tolerancji 100 mg może porobić tak, że go z butów wyjebie na księżyc.

Ps te czeskie ceny są bardziej zbliżone jak już ale nie z tego składu co oni podali te dodatki wrzucaja tylko dla zwiększenia masy gdy towar przechodzi przez 10 dilera i kończy na osiedlowym pionkiu. Złapali małolatów z jakimś gównem w 80 % nie przypominającym mety i się podniecili.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:09, 17 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mala napisał:
Drodzy panowie widać po ocenach tego tematu, że nie zrozumieliście jego przesłania.

To ty nie zrozumiałaś. Ten twój artykuł to stek bzdur, a jego przesłanie brzmi "patrzcie jaki jestem głupi, a i tak pracuję w gazecie".

Po pierwsze nie ma takiego narkotyku jak "kryształki", a po drugie metaamfetamina nie jest żadnym nowym narkotykiem, jest znana od 1893 roku, wykorzystywana dziś również legalnie (m.in. w "leczeniu" ADHD) i z całą pewnością nie robi się jej poprzez "mieszkanie środka przeciwgrypowego ze środkiem czyszczącym, zmielonym szkłem, strychniną i niekiedy klejem" Laughing

Proces syntezy C10H15N z efedryny jest trochę bardziej skomplikowany niż się to twojemu ekspertowi, nadkomisarzowi Güntherowi, wydaje.

Tak że stek bzdur, którego się nawet komentować nie chce - stąd oceny twojego tematu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:08, 17 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poziom bzdur jakie sa wypisywane w tym artykule jest po prostu niewiarygodny. najsmutniejsze jednak ze na podstawie takich bredni urabia sie opinie publiczna co niestety nie najlepiej swiadczy o tzw. "szarym obywatelu". nie wiem co za debilem trzeba byc zeby sobie wkrecic euforyczne dzialanie srodka na przeczyszczenie, kiedy na luzie mozna kupic juz od dluzszego czasu brefedron (bardzo dobry - testowalem), albo ostatnia mroczna gwiazde swiata narkotykow jaka stal sie metafedron. tyle ze oba dzialaja tylko oralnie wiec o wciaganiu nie ma mowy. i fakt oba sa dosc tanie. chyba i jednego i drugiego mozna nabyc w cenie 80 zl za gram co w przypadku brefedronu oznacza ze cztery dobre sesje euforii a metafedronu dwie ale o wiele dluzsze i mocniejsze (do szesciu godzin - nie zweryfikowalem osobiscie ale zrodlo wiarygodne). tyle ze to specyfiki wciaz niszowe, ze sie tak wyraze dla wtajemniczonych heheh. a fete ze szklem niektorzy ludzie wciagaja calkiem swiadomie - wlasnie dla lepszego pierdolniecia. wielkie mi halo. tak wiec mala wez dalej czytaj rewelacje z gazety, gratuluje zrodla wiedzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:04, 18 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem co wy pierdolicie, najlepsze jest lsd - daje ci możliwość przemyślenia całego życia, o ile jesteś wystarczająco bystry. Smile

druga sprawa lepiej brać dobre piguły aniżeli wpierdalać się we włada. a dodam nieskromnie, że nie ma czegoś takiego jak dobra rodzina. w ogóle nie powinieneś rozpamiętywać życia w takich schematach, ponieważ życie to nie jest guma do żucia. nie ma sensu poza tym, że nowy narkotyk to kolejny chłam, bo każdy wie co jest przystępne, a co nie. zakładamy że każdy się onanizuje swoją śmiercią to i tak nie warto przesadzać.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
NowaPolska




Dołączył: 07 Cze 2012
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:52, 18 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie biorę i nie będę brał,. Niech ćpuny giną nie zal mi ich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:18, 18 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czego nie brales i czego nie będziesz brał? Stymulujesz jakoś swoją swiadomsc poza alko i szlugami?



PS zna ktoś jakieś dobre sklepy RC co wysyłają za granice albo działają w obrębie UE? Bo tutaj tylko koks no i może jakby się popytal to meth
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:24, 18 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochani chłopcy

Ja wiem jaka jest różnica.
Najpierw słyszałam o kryształkach w tv i jakie są ich skutki, czyli, że np. efekty podobne do alzheimera.

Poza tym zgodziłabym się z Alkoholem i Bimim, jednakże w przypadku gdyby kryształki (crystal) działanie miały podobne lub zbliżone lub takie samo do metaamfetaminy, (tak jest w przypadku metaamfetaminy i amfetaminy, czy chaszyszu z marichuaną - gdzie chaszysz działa mocniej od marichuany a jest jej pochodną).

Jednakże w przypadku crystal, nawet jeśli skład jest podobny do metaamfetaminy ( a mocno go zmienili, to mielone szkło to prawda) to skutki już są zupełnie niepodobne i inne od innych znanych do tej pory narkotyków.
Dlatego w tym momencie media mają rację, że to nowy narkotyk bo to tej pory w takim składzie go nie było i z takimi skutkami ubocznymi. (znalazłam tylko internetowy odpowiednik infa)

Ale fajnie, że macie rozległą wiedzę, to widać. I nie piszę ironicznie, zwracajcie jednakże uwagę na to, że media nie zawsze łżą. Mimo, że wydaje wam się nieprawdopodobne, że można wciągać mielone szkło, no cóż jak to mawiają:
jest podaż - to jest i jest popyt, i głównie 13, 14 latków, którzy o życiu gówno wiedzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:29, 18 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie nowe? Patenty na dorzucanie zmielonych jarzeniówek i leków z apteki do wszystkiego co da się wciągnąć przez nos są stare jak świat(bynajmniej ja już o tym wiedziałem w pierwszej gimnazjum
) Jedyne co nowego odkryli to niebywale niski poziom kompetencji do pisania artykułów o dragach. Jak taki koleś dostaje jeszcze pensje za takie pierdoły to ja powinienem zgarniac jego podwojoną roczną na doświadczeniach z życia huahahah i w odróżnieniu od tych pajacow moje artykuły były by edukacyjne.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:31, 18 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurwa, aż zaraz chyba zadzwonię do swojego dilera czy ma ten nowy narkotyk kryształki (crystal)...
Z całą pewnością nie ma czegoś takiego na liście substancji zakazanych, więc skoro jest legalny to powinien być tani, a jeśli mimo to jest drogi to musi być w chuj dobry, bo inaczej nikt by tego nie kupił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:42, 18 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Bimi bo to nowe i nie ma tego na liście

Chociaż żeś mi ćwieka zadał z tą listą... jednak nie wszystko wiem Very Happy

Fakt faktem ,że coś stworzyli może i z czegoś co już było ale uznali to wszem i wobec za nowe a ja tylko daję wam o tym info, czemu ma się temu tematowi za to zebrać...ech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
softsoul1802




Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 214
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:43, 18 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pył szklany (jak kto woli-mielone szkiełko), wszelkiej maści leki od apapu przez xanax do seroxatu to temat już na tyle wyświechtany w narkobranży, że pozostały z tego ledwie strzępy, a tu okazuje się nowością Laughing
_________________
Staraj się nie dyskutować z debilem, gdyż najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:49, 18 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mala napisał:
Fakt faktem ,że coś stworzyli może i z czegoś co już było ale uznali to wszem i wobec za nowe a ja tylko daję wam o tym info, czemu ma się temu tematowi za to zebrać...ech

Taa... może dla ciebie.
Dla mnie faktem jest, że naczytałaś się niestworzonych głupot spod pióra jakiegoś okrutnego kretyna, zwanego dziennikarzem, łyknęłaś je jak pelikan i teraz te głupoty rozpowiadasz jako "fakty", choć z faktami mają one tyle wspólnego co codzienna porcja Faktów na TVN. A może nawet i jeszcze mniej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:52, 18 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jebie jakie nowe mała ogarnij się. Kiedyś sprzedałem mAłolatowi zeskrobany tynk ze ściany za 40 zł to tez dodasz do listy? Hahaha temat zostAł już rozlozony na części pierwsze a ty dalej się upierasz ze jest przecież zajebisty huahahha. Zmien swoją ocenę na 1 i po sprawie, albo stul dziubek jak chcesz z siebie robić luftpumpe.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:56, 18 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki temu tematowi małolaty sporo się nauczą, np. jak zarabiać sprzedając tynk Very Happy






aż zamieszczę adnotację:


------------------
Za wszelkie treści tu przedstawione autor nie ponosi odpowiedzialności, uwaga: nie próbujcie tego w domu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kryształki nowy narkotyk w Europie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile