W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Chcą otrzymać uprawnienia do strzelania do dzieci   
Podobne tematy
Polska Policja - mordercy i tchórze408
Polska policja159
polska policja...19
Pokaz wszystkie podobne tematy (28)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 6436
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pumcia




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:08, 12 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Taaa... biedna ty, oj biedna... prawie się popłakałem nad twym losem Smile

Spadła Ci łezka ?Smile Chociaż jedna ?Smile hihi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:14, 12 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jasne. z tym, że ze śmiechu - zaraz po tym gdy przeczytałem jak to się wielce nie poświęcasz utrzymując ze swego portfela żuli po tym jak ich wypierdolisz z chaty. Smile

wiesz, mi się wydaje że komornik nie ma obowiązku wykonywać egzekucji - więc jeśli takowy zabieg miałaby być dla ciebie nieopłacalny to jestem pewien że nawet byś dupy z domu nie ruszyła, a co dopiero żeby się jeszcze za darmo narażać na cudzą zemstę.
więc nie ściemniaj jak to nie masz przejebane i jaka to biedna nie jesteś bo musisz utrzymywać ze swoich pieniędzy ludzi których wyrzucasz domu aby go spylić, aby z kolei było cię stać na wieszanie na klatce schodowej stuletnich obrazów...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pumcia




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:44, 12 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie jest prawo Bimi. Niestety ja mieszkam w budynku którym zarządzam więc to inaczej wygląda. Widzisz ustawa o ochronie praw lokatorów broni każdego kto przestaje płacić, zakreślając krąg uprawnionych do otrzymania prawa do lokalu socjalnego.

To wygląda w ten sposób, że lokator ma zadłużenie rzędu 100 000 tyś zł. Ja oddaję sprawę do sądu, sąd orzeka eksmisje, ale z tego tytułu, że oni mają sytuację ekonomiczną nie za ciekawą, to dostają lokal socjalny. Nie ma żadnej eksmisji na bruk czyt. egzekucji. Oni zostają w budynku póki miasto im nie zapewni lokalu socjalnego. W tym momencie ja jestem okradana.

Mogę skarżyć miasto o odszkodowanie i to robię co jakiś czas. Ale kwota jaką otrzymuje jest niczym, w porównaniu do tego co tracę. A Ci lokatorzy przy każdej okazji się po prostu mszczą. Mają dostęp do wszystkich wspólnych pomieszczeń w budynku, bo na prywatnej posesji miasto im dało do tego zezwolenie.

Mimo tego, że tacy ludzie najczęściej stanowią prawdziwe zagrożenie dla pozostałych ludzi, którzy mieszkają w budynku - to miasto nic z nimi nie robi. Opieka socjalna daje im tylko kasę na utrzymanie i niczym więcej się nie interesuje.

Mieszkają na 112 metrowym mieszkaniu.

A o to masz przykład budynku, który znajduje się na przeciwko mojego.. Spójrz o czym piszę Smile
http://epoznan.pl/news-news-26193-Kamien....._nie_zrobi -> ci co opisują sytuację w tym budynku, dostali nakaz eksmisji i ściągnęli telewizję by większej masie pokazać w jakich warunkach żyją, że miasto im nie robi remontów. Ale to, że wspólnie niszczyli i dewastowali budynek tyle lat, nie płacąc za nic to się nie liczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:04, 12 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To w końcu jesteś właścicielem kamienicy, kornikiem, czy jednym i drugim?
Bo po przeczytaniu że "zrobiliście egzekucję" pomyślałem że komornikiem, czemu później nie zaprzeczyłaś, ale teraz znowu piszesz, że zarządzasz budynkiem... więc już zgłupiałem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
softsoul1802




Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 214
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:23, 12 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kij w to, że gadka zdygresowała, ale Pumcia napisała, że jest zarządcą, to raczej właścicielem być nie musi, a może być zarządcą, właścicielem i komornikiem tak teoretycznie rzecz biorąc. Mniejsza o to.
W każdym razie, gdy mieszkałam w Polsce, mieszkałam w kamienicy. Nie był to budynek socjalny, dla tych, których się wysiedla za niepłacenie czynszu, a po prostu dość stara kamienica na użytek zwyczajnie mieszkalny (jeśli tak to można ująć). Wyglądała znacznie lepiej niż ta z linku Pumci, ok. Mieszkali tam normalni, zwykli pracujący ludzie i emeryci, gdzie sąsiedzi znali się między sobą. Nie było ani jednej rodziny, która nie płaciłaby czynszu i co??? I kurwa nic! Klatka schodowa była obdrapana i pewnie ostatnie malowanie widziała w latach 70 ub. stulecia, farba spadała płatami, dach przeciekał tak, że mi w łazience tynk centralnie na podłogę spadł. I co? I kurwa nic. Prośby do zarządcy, prośby do administratora, w końcu skargi i co i kurwa? I nadal nic!!!
Wiecie kiedy doczekaliśmy się odnowienia klatki? Jak żeśmy się z sąsiadami złożyli wspólnie na farby i dachówki i żeśmy wspólnie odmalowali klatkę, powstawialiśmy brakujące szczebelki w drewnianych poręczach i wspólnie załataliśmy dach, bo jak mi w łazience nocą deszcz wpadał, to sąsiadowi też na głowę ciekło.

Pumcia, weź nie gadaj, że zaniedbania to tylko efekt niepłacenia czynszu!!!!!!!!

Poza tym i tak pobocznie... Jaki w miarę ogarnięty człowiek wiesza na klatce schodowej stuletni antyczny obraz? Mogłaś go od razu przed kamienicą powiesić. Wartościowe rzeczy trzyma się we własnym mieszkaniu raczej, albo oddaje w depozyt w razie włamu i obawy o wartościowe rzeczy.
_________________
Staraj się nie dyskutować z debilem, gdyż najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pumcia




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:27, 13 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
To w końcu jesteś właścicielem kamienicy, kornikiem, czy jednym i drugim?

Jestem właścicielem kamienicy, a zarazem zarządcą.

Bimi napisał:
Bo po przeczytaniu że "zrobiliście egzekucję" pomyślałem że komornikiem,

To oznaczało, że oddaliśmy sprawę do sądu o eksmisję, wygraliśmy ją, ale skazani dostali prawo do lokalu socjalnego, które otrzymają od gminy. A to oznacza, że miasto co pół roku będzie mi płacić odszkodowanie w wysokości ich czynszu (oczywiście wpierw należy ich zaskarżyć o to). Natomiast "eksmitowani" znajdują się tak wysoko na liście oczekujących na mieszkanie, że będą czekać z 20 lat na socjal od gminy jednocześnie u mnie mieszkając. Na tym polegają wyroki eksmisyjne z przydziałem mieszkań od gminy.

softsoul1802 napisał:
I kurwa nic. Prośby do zarządcy, prośby do administratora, w końcu skargi i co i kurwa? I nadal nic!!!
Wiecie kiedy doczekaliśmy się odnowienia klatki? Jak żeśmy się z sąsiadami złożyli wspólnie na farby i dachówki i żeśmy wspólnie odmalowali klatkę, powstawialiśmy brakujące szczebelki w drewnianych poręczach i wspólnie załataliśmy dach, bo jak mi w łazience nocą deszcz wpadał, to sąsiadowi też na głowę ciekło.

Widocznie mieliście miejskiego zarządcę, albo osobę, która wolała przeżerać pieniądze, niż inwestować.

Pumcia napisał:
, weź nie gadaj, że zaniedbania to tylko efekt niepłacenia czynszu!!!!!!!!

Osoba, która nie płaci czynszu ma w dupie gdzie mieszka bo mieszka za darmo. Jest na tyle samo-upodlona, że nie ważne czy sra sobie rano w nogawkę czy idzie na toaletę. Tacy lokatorzy o nic nie dbają i zaniedbania spowodowane w mieszkaniach są z ich winy.

Po to wynajmuje się lokale, by najemcy płacili czynsz w rozsądnych granicach, a także utrzymywali mieszkanie w stanie takim jakim otrzymali. Jeżeli chcą mogą sobie robić remonty (malowanie, panele, tynkowanie itd itp..).

softsoul1802 napisał:
Poza tym i tak pobocznie... Jaki w miarę ogarnięty człowiek wiesza na klatce schodowej stuletni antyczny obraz? Mogłaś go od razu przed kamienicą powiesić. Wartościowe rzeczy trzyma się we własnym mieszkaniu raczej, albo oddaje w depozyt w razie włamu i obawy o wartościowe rzeczy.

Źle się wyraziłam. To nie są obrazy, ale malowidła ścienne, wyglądające jak obrazy. Gdybym chciała sobie je zdjąć, musiałabym wyrwać je razem z tynkiem, a to oznacza, że mieszkania pozbawiłabym części ścian. U mnie w mieście jest bardzo mało budynków, które takie malowidła posiadają.

A patologia z naprzeciwka niszczy bo im się nie podoba, że my mamy, a oni nie Wink I to dzieci w wieku od 11 - 15 roku życia. Niszczą bramy, rysują klatki schodowe, wyrywają zamki, włamują się do mieszkań, piwnic, sprzedają narkotyki. To nie są już dzieci..., ale są tak traktowani.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Chcą otrzymać uprawnienia do strzelania do dzieci
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile