W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Leczenie wodą utlenioną  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Odsłon: 3266
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
voyager




Dołączył: 02 Mar 2008
Posty: 41
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:49, 02 Mar '08   Temat postu: Leczenie wodą utlenioną Odpowiedz z cytatem

Następna ciekawostka.
Czy wiecie iż wiele chorób mozna wyleczyć bardzo TANIMI środkami? Dzięki KFI widzieliscie film o Gerosnie. Inną metodą jest np. wewnętrzne przyjmowanie wody utlenionej. Medycyna oficjalna z "nieznanych powodów" o tym milczy. Czy powodem może być iż woda utleniona jest BARDZO TANIA ?

Co na ten temat mówi pewien profesor, który zajmował się leczeniem astronautów i skonstruował bardzo przydatne urządzenie:

Cytat:
Mimo to po 5 latach masowej produkcji przyrząd przestał być wypuszczany. Za nic nie domyślicie się dlaczego. Ja sam nie uwierzyłem własnym uszom, usłyszawszy przyczynę. Jak się okazało, przyrząd popadł w niełaskę urzędników Ministerstwa Zdrowia tylko dlatego, że reanimatorzy i anestezjolodzy nie mieliby zajęcia w trybie pooperacyjnym! Ponadto zmalały wydatki na lekarstwa, co niekorzystnie odbiło się na dochodach przemysłu farmaceutycznego.


Więcej mozna przeczytać tutaj.
Wywiad: http://www.igya.pl/z_ostatnich_dni/nieumywakin_o_sobie.html
i tutaj: http://www.igya.pl/oczyszczanie/leczenie_woda_utleniona.html


Jak widać manipulacja jest w każdym aspekcie naszego życia.

P.S Prosze nie posądzanie mnie o kryptoreklamę. To po prostu jedyna w Polsce strona która pisze o wodzie utlenionej w takim kontekscie "odkrywania prawdy".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Leczenie wodą utlenioną
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile