W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
"Leki",które zabijają  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Odsłon: 1339
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kabul14




Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:32, 28 Lut '08   Temat postu: "Leki",które zabijają Odpowiedz z cytatem

Uwaga na to co bierzecie na kaszel!!

http://przekroj.pl/index.php?option=com_.....;Itemid=51
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:32, 04 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to aż strach pomyśleć co wkładają dilerzy do dragów sprzedawanych przed dyskotekami hehe, jak kupujecie piguły to zawartość mdma jest tam znikoma, natomiast wszystkie środki wymienione w tym artykule z pewnością mogą się znaleźć również w pigułce która powinna zawierać mdma.
Nie ma to jak zabawa na dyskotece po płynie od chłodnic Wink.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goracypiach




Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 111
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:18, 14 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego kupuje polskie leki jak mam taka potrzeba.
Skład ten sam a cena 3 razy albo i mniejsza niż zachodnich. Niestety polskich firm jak na lekarstwo. Banda złodziei jeszcze nie została rozliczona za wyprzedanie firm farmaceutycznych, a powinna ich dosięgnąć sprawiedliwość dębowej gałęzi.

Kupując polskie produkty pomagamy sami sobie. Rozwijamy nasz przemysł. Dając naszym bliźnim prace sami również sobie ją zabezpieczamy.


Kupuj To co Polskie , patrz kto jest właścicielem, czytaj etykietki. Zadbaj o swój byt i bezpieczeństwo gospodarcze. Zadbaj o przyszłość przyszłych pokoleń. Możesz zmieniać rzeczywistość. Ja tez moge i czynie to.


Powiedz to innym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:43, 14 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat jest o lekach, ale powiedzmy sobie szczerze, wszystko co Polskie jest z reguły lepsze niż zachodnie odpowiedniki ... z chin.
Szkoda że Polacy sami nie doceniają swoich produktów i wolą kupować zagraniczny chłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:59, 14 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goracypiach napisał:

Kupuj To co Polskie , patrz kto jest właścicielem, czytaj etykietki. Zadbaj o swój byt i bezpieczeństwo gospodarcze. Zadbaj o przyszłość przyszłych pokoleń. Możesz zmieniać rzeczywistość. Ja tez moge i czynie to.

Cha, cha, no to dowaliłeś bracie. ! Smile
A jak niby rozpoznasz te polskie firmy ? Może Telekomunikacja Polska?
Nie wiem o jakie firmy Ci chodzi ?

Nie wiem jak wy ale ja tam wolę, komputery, monitory, systemy operacyjne, drukarki, w ogóle cały sprzęt elektroniczny - zagraniczny.
Podobnie owoce cytrusowe, tutaj polska nie stoi najlepiej.
Ostatnio chyba Polfarma polska firma pomyliła leki i ładowała coś na zwiotczenie mięśni. Nie dziękuję Smile

Nie wiem w których dziedzinach Polska może rywalizować z zagranicą, może jest kilka ale na pewno to niewiele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dromek




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:25, 15 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A propos tego co pisze AQuatro, to jest taki dowcip o radiu Erewań sprzed lat: Radio Erewań podaje, że w Moskwie na placu czerwonym rozdają za darmo samochody...
Po czasie nadchodzi sprostowanie : ....że nie w Moskwie, tylko w Petersburgu.... nie samochody - a rowery, ...... i nie rozdają tylko kradną...


Nie Polpharma tylko Jelfa.
Faktem jest, że nie da się w wielu przypadkach odróżnić kapitału kontrolującego firmę. Rzeczywiście Telekomunikacja Polska ma tyle wspólnego z polską firmą, co Doda z buddyjskim mnichem.
Co do rzeczonej Polpharmy, to ma ona dobrą reputację , jeśli chodzi o leki.
Z kolei co do Jelfy, to wcale nie zdziwiłbym się, gdyby "polska" gazeta "Dziennik", która ten skandal nagłośniła była tu zręcznym graczem w czyimś biznesowym interesie.

Poza tym nie oszukujmy się potencjał finansowy takiego Glaxo ( po fuzji z Wellcome, Smithklein , Beecham ) ma budżet na samą tylko reklamę jak Polska deficyt budżetowy ( a jaki budżet na " gadżety" dla posłów i senatorów.... ) .

Warto wspierać polski przemysł, ale nie oprzemy się "globalizacji" - mrzonki ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


"Leki",które zabijają
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile