W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Sens życia   
Podobne tematy
Jaki jest sens życia skoro ma świadomość zginie?259
Samoświadomość 9
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
13 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 18742
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:50, 26 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świniopas napisał:

TAK czy NIE ?

Dla mnie świat nie jest czarno - biały . A odpowiedzi Tak czy Nie padają coraz rzadziej .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:36, 26 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Sensem życia jest odnalezienie Siebie bo Ty jesteś Bogiem. Tylko cały w tym ambaras aby to Zrozumieć i żyć odpowiedzialnie za to

Trudno się z Tobą nie zgodzić. To mniej więcej wynika z nauk Jezusa. Powrót do Pełni stanowi stanie się jednością z Ojcem. Nie tyle Jego sługą, co nim samym. Ponieważ natura Ojca jest bardziej duchowa niż materialna, trzeba uwolnić swego ducha z potrzasku ciała. Stać się kroplą w morzu to być morzem. Stan w którym jesteśmy na świecie najbardziej przypomina błoto. Ani to woda morska, ani co innego. Trzeba odparować, zostawić to co zaniczyszcza tą wodę.
Stać się składową identyczną do reszty składowych. Lub też można to porównać do hologramu. Do destylatu. Jeśli Pełnia jest doskonale czysta, to nie przyjmie czegoś, co ją zanieczysci czymś obcym. Mały wirus niszczy cały wielki sys operacyjny razem ze wszystkimi danymi. Yrzeba się TU z tego uleczyć, wyzbyć. Ilu z nas jest na to gotowych?

Cytat:
... Starożytna perska religia Zoroastryzm...

Jezus w kNH powołuje się na księgę Zoroastra w opisie tworzenia Adama. Adam zachował wiedzę o swoim powstaniu, przekazywał ją pewnie innym, lecz zaczęła ona znikać, ulegać wypaczeniom.
Nie będę się powtarzał i rozpisywał po raz wtóry, to co zrozumiałem napisalem. Kogo to interesuje, ten wie gdzie.
Kogo nie - ten niech szczy na ośmiornicę. I z tego może być pożytek. Może tą ośmiornicę zaserwują gdzieś Radusiowi Sikorskiemu? Smacznego Radku, cała Polska ci tego życzy.
Cytat:
... Zyje sie po to zeby przyszlym pokoleniom bylo lepiej....

Ten nasz rosnący dobrobyt zaczyna nas zabijać. I to dosłownie. Nie widzisz tego Gosiu? Jesteśmy na krawędzi udlawinia się naszymi zdobyczami. Jeszcze parę pokoleń i nie będzie dla kogo budować kolejnych udoskonaleń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hectic




Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 208

PostWysłany: 22:50, 27 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:23, 28 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świniopas napisał:
Jezus w kNH powołuje się na księgę Zoroastra w opisie tworzenia Adama


Skoro Jezus otrzymuje objawienia od samego Pana Boga to po co plagiatuje jakiegoś śmiertelnika Zoroastra? Nie przyszło ci to kiedyś do głowy? Zresztą nie tylko Zoroastra plagiatuje ale to już temat na inną dyskusję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:57, 28 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
... skoro Jezus otrzymuje objawienia od samego Pana Boga to po co plagiatuje jakiegoś śmiertelnika Zoroastra...

Tekst ten brzmi tak ...." więcej znajdziesz w księdze Zozoastra ".....
Pisałem o tym , ale się powtórzę :
w mojej ocenie opis mocy , które stwarzają Adama jest wklejką dodaną do wypowiedzi Jezusa .Światowego , bo pierwszym był
Pigera Adaman , ale tego stworzył Istniejący Ojciec .
Światowy Adam jest jakby nieudolnym plagiatem , cieniem Pierwszego Człowieka
Szczegółowość opisu , imiona mocy archonta odpowiedzialnych za projektowanie pierwszego światowego człowieka nie pasuje żadnym sposobem do reszty tekstu . Nie za bardzo wiem , czemu Jezus miałby opisywać to tak szczegółowo . działy się w opisach przekazywanych przez Jezusa ważniejsze rzeczy . W moim odczuciu autor tekstu starał się wzbogacić go w ten sposób. Cytujący byłby więc ten , co pisał .
Do tego kwestia techniczna - spamiętanie tylu dziwacznych imion i przypisywanym im częściom ciała było by trudne , wymagało by obecności jakiegoś stenotypisty podczas nauczania Jezusa .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:59, 01 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Brytyjscy naukowcy twierdzą, że mają dowody na to, że żyjemy w hologramie
Gdy na początku XX wieku fizyka zbliżyła się w twierdzeniach do religii stało się jasne, że jesteśmy bliżej niż kiedykolwiek aby zrozumieć istotę rzeczywistości. Zawiłości świata fizyki kwantowej już na początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku zaprowadziły niektórych naukowców do konkluzji, że Wszechświat wraz z nami to rodzaj hologramu. Teraz być może pojawiły się na to poważne dowody.

Specjaliści z University of Southampton, współpracując z kolegami z Kanady i Włoch, twierdzą, że jest konkretny dowód, którym są pewne nieregularności kosmicznego mikrofalowego promieniowania tła, znanego też jako promieniowania reliktowego lub CMB (ang. cosmic microwave background).
Teoria Holograficznego Wszechświata zakłada, że wszystko jest właściwie dwuwymiarowe, a trójwymiarowe odczucie przestrzeni. Wszystko, od atomów z których się składamy po planety i gwiazdy jest w istocie hologramem generowanym z płaskiej przestrzeni 2D dzieki drganiu strun. Przestrzeń 3D, czas i przede wszystkim grawitacja, są iluzją będącą konsekwencją tego procesu.
Można to porównać do oglądania filmów 3D. Dopóki nie użyje się specjalnych okularów obraz na ekranie jest płaski, ale wystarczy je założyć, aby zobaczyć głębię i odczuwać przestrzeń. Widzom wydaje się wtedy, że oglądane przez nich rzeczy i ludzie mają wymiary i głębokość podczas gdy jest to jedynie projekcja 2D.
Zespół fizyków teoretycznych z Southampton w poszukiwaniu potwierdzenia teorii holograficznej natury wszechświata, przeanalizował ogromne ilości danych w poszukiwaniu  nieregularności promieniowania reliktowego. Osiągane rezultaty skłaniają ich do twierdzenia, że można w ten sposób odnaleźć powiązania między teorią grawitacji Einsteina i fizyką kwantową. Innymi słowy sugerują, że to co odkryli potwierdza, że żyjemy w hologramie i uznanie tego faktu spowodowałoby unifikację fizyki, swoistą teorię wszystkiego.

Gdyby uznano ten zaproponowany model fizyczny byłby to koniec teorii Wielkiego Wybuchu czy pojęć takich jak inflacja wszechświata. Z drugiej strony tlumaczyło by to również występowanie na przykład paradoksu obserwatora w fizyce kwantowej, gdy sam fakt obserwacji zjawiska powoduje wpłynięcie na mierzony układ. Jeśli wszystko jest hologramem, to tak właśnie być powinno.

Eksperci sugerują, że to dopiero początek tych badań i w ciągu następnych 5 lat powinno się udać wielokrotnie zweryfikować założenia teorii holograficznego wszechświata poprzez inne prace badawcze prowadzone w tym zakresie. Fizycy nie są jeszcze zdolni do konsensusu, ale niewątpliwie holograficza teoria jest jednym z kierunków,  w którym może podążać nowoczesna fizyka.

Sens życia....
Kogo to interesuje? Żyjemy nie zastanawiając się PO CO? Czy tak postępują istoty inteligentne? Zakładając, że nie istnieje Ktoś ponadnaczasowy, wieczny - szukanie sensu życia nie ma sensu. Co przemija jakby już nie istnieje. Wszechświat eksploduje, potem być może zbiega się z powrotem w punkcie z którego powstał. Wszystko ulega resetowi, cóż pozostaje?
Oczywiście nie uważam tego za argumentem na rzecz poszukiwania Boga. To nie wyraz desperacji w obliczu strachu przed przeminięciem bez śladu.
Gdyby Jezus był logiczny, nauczał by
... " korzystajmy z tego pełnymi garściami, robta co chceta, nie ma sobie co żałować, to wszystko i tak się niedługo przeterminuje"....
To dopiero dało by mu rzeszę wiernych, żyły jak pączek w maśle. Rotschild mógłby u Niego robić za ciecia.
Czemu się uparł i i nauczał o istnieniu Boga? Ktoś się domyśla? Był inteligentny, miał charyzmę, mógł wiele.
W moim odczuciu doskonale wiedział o czym mówi.
Ale wielu Mu nie uwierzyło.
Ci, którzy nazywają się bezprawnie Jego uczniami poszli drogą brania, co się da.
Jezus był nieludzki. Bo nie był jednym z nas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hectic




Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 208

PostWysłany: 15:00, 06 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



@Świniopas Czy narodziłeś się na nowo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:00, 07 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Świniopas Czy narodziłeś się na nowo?

Jak już pisałem - z powodu pewnej powszechnej w Polsce choroby - jestem ciążą mocno przenoszoną. Poród w toku. Nie tracę nadziei. Jest trudniej niż myślałem. Trzymaj kciuki, to może nastąpi szczęśliwe rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:07, 07 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezus ma powrocic. Jesli powroci jako szef broni mikrofalowej !?

Zycie na Ziemi musi przyhamowac. Zbyt duzo ludzi jezdzi samochodem, samolotem, autobusem, motocyklem, pociagiem - szał pał. Tych ludzi caly czas przybywa, co zle wrozy dalszej egzystencji na tej planecie. Sprzedaz jest najwazniejsza od wielu dekad, tylko czy za nastepne dziesiec lat bedzie co sprzedawc !?

Z Ziemi robi sie wydmuszka. Wewnatrz nie bedzie mialo ja co "oliwic" !!! Skala skruszeje i zlozy sie jak domek z kart. Dawno ludzie sledza powstajace dziury w ziemi. Niektore sa gigantyczne. Kto nastepny sie zapadnie ?

Trzeba tych ludzi powstrzymac. Trzeba powstrzymac owczy ped do posiadania chaty, fury i komory. Teraz ludzie calego swiata chca tego samego i na to daje im sie pieniadze. Tylko czesc ludzi zarabia, wiecej ludzi dostaje pieniadze z puli emigranckiej i prorodzinnej. Wszyscy sie porownali !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:09, 07 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezus ma powrocic. Jesli powroci jako szef broni mikrofalowej !?

Zycie na Ziemi musi przyhamowac. Zbyt duzo ludzi jezdzi samochodem, samolotem, autobusem, motocyklem, pociagiem - szał pał. Tych ludzi caly czas przybywa, co zle wrozy dalszej egzystencji na tej planecie. Sprzedaz jest najwazniejsza od wielu dekad, tylko czy za nastepne dziesiec lat bedzie co sprzedawc !?

Z Ziemi robi sie wydmuszka. Wewnatrz nie bedzie mialo ja co "oliwic" !!! Skala skruszeje i zlozy sie jak domek z kart. Dawno ludzie sledza powstajace dziury w ziemi. Niektore sa gigantyczne. Kto nastepny sie zapadnie ?

Trzeba tych ludzi powstrzymac. Trzeba powstrzymac owczy ped do posiadania chaty, fury i komory. Teraz ludzie calego swiata chca tego samego i na to daje im sie pieniadze. Tylko czesc ludzi zarabia, wiecej ludzi dostaje pieniadze z puli emigranckiej i prorodzinnej. Wszyscy sie porownali !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hectic




Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 208

PostWysłany: 04:33, 07 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świniopas napisał:
Cytat:
Świniopas Czy narodziłeś się na nowo?

Jak już pisałem - z powodu pewnej powszechnej w Polsce choroby - jestem ciążą mocno przenoszoną. Poród w toku. Nie tracę nadziei. Jest trudniej niż myślałem. Trzymaj kciuki, to może nastąpi szczęśliwe rozwiązanie.


Nie gniewaj proszę i też jeśli sie mylę popraw mnie ale widzę, że bardziej żyjesz polityką (przynajmniej na forum) niż duchowymi sprawami. Z mojej strony mogę Ci polecić jedynie jedno co wiem, że na 100% zadziała. Pewnie wiesz ale co tam. Powiedz głośno Panu Jezusowi tak jak ja zrobiłem zanim wszystko się zaczęło i zanim zrozumiałem, że On jest wart wszystkiego. Padłem na kolana, rozpłakałem się i powiedziałem głośno "Panie Jezu oddaje CI moje życie. Przepraszam Ciebie za moje grzechy i zapraszam Ciebie do mojego życia. Proszę wypełnij mnie swoim Duchem Świętym". Szczerze z serca po prostu jak małe dziecko uwierzyłem i wszystko ale to wszystko się zmieniło. Kocham Cie i życzę Ci prawdziwej skruchy jeśli jeszcze takiej nie przeżyłeś. Mniej wiedzy więcej posłuszeństwa.



Cytat:
Jezus ma powrocic. Jesli powroci jako szef broni mikrofalowej !?

Zycie na Ziemi musi przyhamowac. Zbyt duzo ludzi jezdzi samochodem, samolotem, autobusem, motocyklem, pociagiem - szał pał. Tych ludzi caly czas przybywa, co zle wrozy dalszej egzystencji na tej planecie. Sprzedaz jest najwazniejsza od wielu dekad, tylko czy za nastepne dziesiec lat bedzie co sprzedawc !?

Z Ziemi robi sie wydmuszka. Wewnatrz nie bedzie mialo ja co "oliwic" !!! Skala skruszeje i zlozy sie jak domek z kart. Dawno ludzie sledza powstajace dziury w ziemi. Niektore sa gigantyczne. Kto nastepny sie zapadnie ?

Trzeba tych ludzi powstrzymac. Trzeba powstrzymac owczy ped do posiadania chaty, fury i komory. Teraz ludzie calego swiata chca tego samego i na to daje im sie pieniadze. Tylko czesc ludzi zarabia, wiecej ludzi dostaje pieniadze z puli emigranckiej i prorodzinnej. Wszyscy sie porownali !


Ta Ziemia jest spisana na stracenie. Ona przeminie. I można uczyć sie survivalu, można kopać jakieś ziemianki czy schrony, można gromadzić jedzenie na zapas ale prawda jest taka, że to nic nie pomoże. Cierpliwość Boga się kończy. Plan powoli dobiega końca. Jezuici mają swój plan a Pan Bóg swój. Czy można coś zrobić? Ależ tak! Ratuj się! Oddaj życie Panu Jezusowi a po śmierci otrzymasz nowe, nieśmiertelne ciało. Daj zmienić swoją upadłą naturę w naturę wolną od grzechu gdzie człowiek jest w stanie kochać wszystkich. Nawet swoich wrogów.

Pozdrawiam Szymon.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1772
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:56, 07 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hectic napisał:


Ta Ziemia jest spisana na stracenie. Ona przeminie. I można uczyć sie survivalu, można kopać jakieś ziemianki czy schrony, można gromadzić jedzenie na zapas ale prawda jest taka, że to nic nie pomoże. Cierpliwość Boga się kończy. Plan powoli dobiega końca. Jezuici mają swój plan a Pan Bóg swój. Czy można coś zrobić? Ależ tak! Ratuj się! Oddaj życie Panu Jezusowi a po śmierci otrzymasz nowe, nieśmiertelne ciało. Daj zmienić swoją upadłą naturę w naturę wolną od grzechu gdzie człowiek jest w stanie kochać wszystkich. Nawet swoich wrogów.

Pozdrawiam Szymon.


Napij się człowieku dobrej wódy, zagryź czymś z własnego chowu i prześpij ze zdrową kobietą. Tak tak, to nie łatwe. Wóda pędzona z karbidu, zagrycha karmiona antybiotykiem, a kobiety to raczej schodkowe lachociągi. Ziemia na stracenie idzie.
Ale masz swoją szansę, trzymaj się kursu który wybrałeś, TAM będziesz się kochał nawet z własnym wrogiem.
Nie trać czasu przekonywaniem innych, pakuj się i leć oddawać życie.
Pamiętaj tylko, by opowiedzieć nam jak było z nowym ciałem, nowym życiem. A, jak będziesz wysyłał wiadomość, napisz wyraźnie swój adres, może ktoś odpisze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piioottrr




Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 990

PostWysłany: 12:15, 07 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znieczulica jest jak widac powyzej zarazliwa.

_________________
https://www.biblest.com.pl/dziennik.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hectic




Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 208

PostWysłany: 14:31, 07 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oko napisał:
Hectic napisał:


Ta Ziemia jest spisana na stracenie. Ona przeminie. I można uczyć sie survivalu, można kopać jakieś ziemianki czy schrony, można gromadzić jedzenie na zapas ale prawda jest taka, że to nic nie pomoże. Cierpliwość Boga się kończy. Plan powoli dobiega końca. Jezuici mają swój plan a Pan Bóg swój. Czy można coś zrobić? Ależ tak! Ratuj się! Oddaj życie Panu Jezusowi a po śmierci otrzymasz nowe, nieśmiertelne ciało. Daj zmienić swoją upadłą naturę w naturę wolną od grzechu gdzie człowiek jest w stanie kochać wszystkich. Nawet swoich wrogów.

Pozdrawiam Szymon.


Napij się człowieku dobrej wódy, zagryź czymś z własnego chowu i prześpij ze zdrową kobietą. Tak tak, to nie łatwe. Wóda pędzona z karbidu, zagrycha karmiona antybiotykiem, a kobiety to raczej schodkowe lachociągi. Ziemia na stracenie idzie.
Ale masz swoją szansę, trzymaj się kursu który wybrałeś, TAM będziesz się kochał nawet z własnym wrogiem.
Nie trać czasu przekonywaniem innych, pakuj się i leć oddawać życie.
Pamiętaj tylko, by opowiedzieć nam jak było z nowym ciałem, nowym życiem. A, jak będziesz wysyłał wiadomość, napisz wyraźnie swój adres, może ktoś odpisze.


Nie mam czego Ci opowiadać wszystko masz opowiedziane w Biblii. Tak czytam Twoje wypowiedzi i żal mi Ciebie. Widać, że diabeł Ciebie omotał. Jad, złośliwość, szyderstwo, bluzgi. Pamiętaj życie to coś więcej niż sam cykl życia. Nie jesteś przypadkiem, jesteś wyjątkowy. Jedyne czego potrzebujesz to skruszyć się przed Tym, który Ciebie stworzył. Niestety większość ludzi nie czuje się winna, ani nie myśli o tym by poprosić Boga by im pomógł i takie są efekty.

19 Był pewien bogaty człowiek. Nosił on szaty z purpury i najlepszego lnu, a na co dzień wystawnie ucztował.
20 Przy bramie jego dworu leżał natomiast pewien porzucony żebrak. Miał na imię Łazarz i cały pokryty był wrzodami.
21 Pragnął najeść się tym, co spadło ze stołu bogacza. Tak, nawet psy przychodziły, by lizać jego wrzody.
22 W końcu żebrak zmarł, a aniołowie przenieśli go do miejsca, gdzie mógł cieszyć się szczęściem u boku Abrahama. Bogaty człowiek również zmarł i został pochowany.
23 A gdy w krainie umarłych doznawał udręki, podniósł oczy i zobaczył z daleka Abrahama oraz Łazarza u jego boku.
24 Ojcze Abrahamie – zawołał – zlituj się nade mną i poślij Łazarza, aby zanurzył w wodzie koniec swego palca i zwilżył mi język, gdyż cierpię w tym płomieniu.
25 Dziecko – odpowiedział Abraham – przypomnij sobie, że swoje dobro odebrałeś za życia, podobnie jak Łazarz zło. Teraz on doznaje tu pociechy, a ty cierpisz.
26 A poza tym między nami a wami rozciąga się wielka przepaść, aby ci, którzy chcieliby przejść stąd do was, nie mogli, i aby stamtąd do nas nikt nie zdołał się przenieść.
27 Wtedy bogaty powiedział: Proszę cię więc, ojcze, abyś posłał go do domu mego ojca.
28 Mam bowiem pięciu braci. Niech im złoży świadectwo, aby chociaż oni nie trafili do tego miejsca udręki.
29 Abraham na to: Mają Mojżesza i proroków, niech ich słuchają.
30 Nie, ojcze Abrahamie – nie przestawał prosić bogaty – jeśli pójdzie do nich ktoś z umarłych, opamiętają się.
31 Wtedy Abraham powiedział: Jeśli Mojżesza i proroków nie słuchają, to choćby ktoś z umarłych powstał – nie dadzą się przekonać.


Więc sam widzisz. Nie chcesz wierzyć Jego słowu więc o ile bardziej mi nie uwierzysz. Bożych błogosławieństw Ci życzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:59, 07 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My Ziemianie nie mozemy sie zdawac na Boga ! "Masz rozum i wolna wole, czyn sobie Ziemie poddana". Zycie na Ziemi i jego organizacja nalezy do nas, do ludzi tę Ziemie zamieszkujacych.

Na Ziemi trwa ciagla reorganizacja zycia. Dazymy do doskonalosci ? Grono ludzi okrzyknelo sie protoplastami utrzymania porzadku na Ziemi i zgonie z ich wytyczonym porzadkiem zyjemy. Jaki maja cel i do czego prowadza, tego ostatecznie nikt nie wie. Koncepcji bylo juz duzo. Byla nawet taka koncepcja, ze zycie na Ziemi zaczna znowu od Adama I Ewy, tylko juz pod kontrola.

Na razie od dwustu lat mieszaja rasy i narody. Co z tego ma wyjsc, to nikt nie wie ostatecznie, ale podejrzewa sie, ze mieszaniec ma byc bardziej ulegly i posluszny. Rasa Panow Niemcow lub Anglikow bedzie zawsze wyzsza nad mieszancem. Z Polakiem, Czechem czy Francuzem oraz Rosjaninem, nie moga sie dogadac - czyja rasa jest wyzsza !!!??? Trzeba jeszcze tylko ustalic, czy rasa niemiecka przewyzsza rase angielska ! Jak ta rywalizacja o dominacje sie skonczy, tego nikt nie wie !? Innych narodow nie bierze sie pod uwage - sa do wyniszczenia. Zydzi tylko jeszcze podnosza glos i glowe, ale Zydzi to pryszcz.

Tak to sie toczy zycie na tej naszej Ziemi. Konca formowania go nie widac. A jak to formowanie sie skonczy ostatecznie, to tego tez nikt nie wie. Kto jakiej broni do czego uzyje i na co ostatecznie postawi ? Ja jeszcze zyje i stale czekam na ten ostateczny porzadek. Wielu juz przeminelo i nie doczekalo ladu. Chaos, ktory trwa 300 lat moglby sie juz skonczyc. kazdemu tego zycze !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:01, 07 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My Ziemianie nie mozemy sie zdawac na Boga ! "Masz rozum i wolna wole, czyn sobie Ziemie poddana". Zycie na Ziemi i jego organizacja nalezy do nas, do ludzi tę Ziemie zamieszkujacych.

Na Ziemi trwa ciagla reorganizacja zycia. Dazymy do doskonalosci ? Grono ludzi okrzyknelo sie protoplastami utrzymania porzadku na Ziemi i zgonie z ich wytyczonym porzadkiem zyjemy. Jaki maja cel i do czego prowadza, tego ostatecznie nikt nie wie. Koncepcji bylo juz duzo. Byla nawet taka koncepcja, ze zycie na Ziemi zaczna znowu od Adama I Ewy, tylko juz pod kontrola.

Na razie od dwustu lat mieszaja rasy i narody. Co z tego ma wyjsc, to nikt nie wie ostatecznie, ale podejrzewa sie, ze mieszaniec ma byc bardziej ulegly i posluszny. Rasa Panow Niemcow lub Anglikow bedzie zawsze wyzsza nad mieszancem. Z Polakiem, Czechem czy Francuzem oraz Rosjaninem, nie moga sie dogadac - czyja rasa jest wyzsza !!!??? Trzeba jeszcze tylko ustalic, czy rasa niemiecka przewyzsza rase angielska ! Jak ta rywalizacja o dominacje sie skonczy, tego nikt nie wie !? Innych narodow nie bierze sie pod uwage - sa do wyniszczenia. Zydzi tylko jeszcze podnosza glos i glowe, ale Zydzi to pryszcz.

Tak to sie toczy zycie na tej naszej Ziemi. Konca formowania go nie widac. A jak to formowanie sie skonczy ostatecznie, to tego tez nikt nie wie. Kto jakiej broni do czego uzyje i na co ostatecznie postawi ? Ja jeszcze zyje i stale czekam na ten ostateczny porzadek. Wielu juz przeminelo i nie doczekalo ladu. Chaos, ktory trwa 300 lat moglby sie juz skonczyc. kazdemu tego zycze !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:00, 08 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
...My Ziemianie nie mozemy sie zdawac na Boga...

Ech , wy ziemianie ! Ile różnic potraficie znaleźć między Waszym życiem a życiem zwierzą ?
Jezus w kNH mówi , że ciało jest zwierzęce , że dla ciała nie ma ratunku . Gdybym sam tego nie widział , to może bym Mu nie wierzył .
Cytat:
...Na razie od dwustu lat mieszaja rasy i narody...

Obawiam się , że to mieszanie bardziej napędzane jest reakcją jądrową z okolic krocza .
Cytat:
...Tak to sie toczy zycie na tej naszej Ziemi. Konca formowania go nie widac...

Widać , widać ! mordujemy się i trujemy na własne życzenie . Kto myje w marketach wędliny w procesie '' odświeżania '' ?
Szef sieci na europę ? Nie , zwykła Z.....dzka , K.....wińska itp . Ona jeść tego nie będzie , więc jej to wisi . Ilu powiedziało : NIE BĘDĘ TRUŁ INNYCH LUDZI , PÓJDĘ Z TYM DO TELEWIZJI ?
Ilu tzw katolików zapytał chodzącego po kolędzie księdza : CO ROBIĄ KSIĘŻA W MUNDURACH W KRAJACH OKUPOWANYCH PRZEZ NASZE WOJSKA ?
Tacy jesteśmy . Czemu chlubimy się cywilizacyjnym rozwojem skoro tak baraniejemy - nie wiem .

Cytat:
...Nie mam czego Ci opowiadać wszystko masz opowiedziane w Biblii. ...

Biblia , zatrute źródło . Nie zdawałem sobie nawet sprawy , ilu przeróbkom były poddawane biblijne teksty !
Sprawa druga - łączenie Starego Testamentu - żydowskiej historii relacji żydów z ich bóstwem archontem - z Nowym testamentem - nauczaniem przyniesionym DLA OBALENIA starego , fałszywego porządku . Porażka to mało powiedziane .
Więcej o tym nie napiszę , co było do powiedzenia powiedziałem na tym forum w temacie kodeks Nag Hammadi - prawdziwe nauczanie Jezusa .
Cytat:
...Nie gniewaj proszę i też jeśli sie mylę popraw mnie ale widzę, że bardziej żyjesz polityką (przynajmniej na forum) niż duchowymi sprawami...

Mam tego świadomość . Dla mnie wyrwanie się z tego bagna starych przekonań , nawyków itp jest naprawdę trudne . To tak , jakby ktoś jeździł tą samą trasą całe życie , i nagle chciał wyrwać się z tych kolein .
Druga sprawa - nie znana mi dotd awersja , wprost alergia na kłamstwo , obłudę , manipulację .
Ale się staram i widzę niewielkie postępy . Może zdążę ?
Cytat:
...Mniej wiedzy więcej posłuszeństwa...

To nie moja droga . To oszukańcza droga KK . Jezus przyszedł nas wyzwolić , On nie chce niewolników lecz świadomych , znających prawdę . Wsystko jest w tekstach Nag Hammadi .

Cytat:
...Ta Ziemia jest spisana na stracenie. Ona przeminie....

Wiem . To dobra wiadomość . Czemu żyjemy jakbyśmy mieli nigdy nie umrzeć ? Czemu tak niewielu zastanawia się nad sensem życia ? Bo ulegliśmy zwierzęcym ciałom . Jezus nazywa nas pokoleniem , które stanniało . Dla mnie - schodzimy na psy . Nasze nienasycenie , obojętność dowodzą naszej dewolucji .

Cytat:
...Padłem na kolana, rozpłakałem się i powiedziałem głośno "Panie Jezu oddaje CI moje życie. Przepraszam Ciebie za moje grzechy i zapraszam Ciebie do mojego życia. Proszę wypełnij mnie swoim Duchem Świętym"....

Gdyby to było takie proste ! Wielu tak robi , a jednocześnie wierzą w zmutowany judaizm ( tj. nauczanie KK )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hectic




Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 208

PostWysłany: 02:20, 08 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
...Padłem na kolana, rozpłakałem się i powiedziałem głośno "Panie Jezu oddaje CI moje życie. Przepraszam Ciebie za moje grzechy i zapraszam Ciebie do mojego życia. Proszę wypełnij mnie swoim Duchem Świętym"....

Gdyby to było takie proste ! Wielu tak robi , a jednocześnie wierzą w zmutowany judaizm ( tj. nauczanie KK )[/quote]



Nie wiem czy wiesz, ale każdy kto oddał życie Panu Jezusowi wcześniej a jest katolikiem wcześniej czy później wyjdzie z tego kościoła. Ja Ciebie proszę (jeśli mogę) tylko o jedno. Istnieje wspólnota, która kiedyś nazywała się Odnowa W Duchu Świętym. Póki mogli werbowali ludzi pod płaszczykiem oficjalnego kościoła. Przestali czcić Marię, nie odmawiali różańca i nie kłaniali się posążkom ale póki mogli to korzystali. Gdy w odnowie było już około 200 ludzi KK nagle postanowił, że zamiast liderów w Odnowie będą liderować księża KK. Odnowa się nie zgodziła i ich wyrzucili z kościoła. Z 200 członków NIKT nie wrócił do KK. Wszyscy jak jeden mąż poszli za prawdziwym Jezusem Chrystusem.

Jeśli chodzi o Biblię i jej wartość to polecam przestudiować pracę matematyka z Oksfordu Ivana Panina. Biblia i jej matematyczne zależności potwierdzają, że jest prosto od Boga. Jest nie możliwe by jego słowo było fałszywe. Bóg jest Bogiem przypadku. Z perspektywy nieba wszystko jest zaplanowane a z perspektywy Ziemi wszystko dzieje się przypadkiem.

http://przebudzenie.home.pl/przebudzenie/artykuly/panin.htm



Proszę poproś Pana Jezusa o Chrzest Duchem Świętym. On wprowadzi Ciebie we wszelką prawdę. Pozdrawiam.


[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:48, 08 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
...Odnowa W Duchu Świętym...

Sam nie wiem . Każda grupa ma jakąś hierarchię . Nie ma pewności kto stoi na szczycie takiej grupy , jaki ma cel .
Jedno wydaje się pewne - gdy człowiek otrze się choćby o Prawdę , to już nie będzie chciał wrócić do starych kłamstw , manipulacji , niedopowiedzeń . To dziwne , bo droga proponowana przez KK jest łatwiejsza , mniej wymagająca , oferuje wiele wytłumaczeń dla słabości i metod znieczulenia np. poczucia winy po jakimś draństwie .
Natura ludzka woli z górki i z wiatrem . A mimo to są tacy , co wybierają trudniejsze , wymagające wyrzeczeń itp . To niepojęte !
W mojej drodze od niewiary ( wiara wcześniejsza była jedynie atrapą - a więc jakby jej nie było ) do stanu dzisiejszego była moją indywidualną drogą . Nikt mi niczego nie podtykał , nie zalecał . To , co znalazłem - znalazłem sam . Taka jest siła Prawdy , że jak się szuka to się znajduje . Z grupą lub bez .
Cytat:
...Jeśli chodzi o Biblię i jej wartość to polecam przestudiować pracę matematyka z Oksfordu Ivana Panina...
...Jest nie możliwe by jego słowo było fałszywe...

Fałsz polega na NIEDOPOWIEDZENIU , ZATAJENIU , NIEPEŁNOŚCI .
Stary Testament inspirowała istota wyższego rzędu , bardziej boska niż człowiek . Tą istotą jest archont .
Dlatego wielu dało się zmylić .

Starego Testamentu nie inspirował Istniejący Ojciec! Nie Ten , którego Jezus nazywał Ojcem !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1772
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:58, 08 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hectic napisał:
Cytat:
...Padłem na kolana, rozpłakałem się i powiedziałem głośno "Panie Jezu oddaje CI moje życie. Przepraszam Ciebie za moje grzechy i zapraszam Ciebie do mojego życia. Proszę wypełnij mnie swoim Duchem Świętym"....

Gdyby to było takie proste ! Wielu tak robi , a jednocześnie wierzą w zmutowany judaizm ( tj. nauczanie KK )




Nie wiem czy wiesz, ale każdy kto oddał życie Panu Jezusowi wcześniej a jest katolikiem wcześniej czy później wyjdzie z tego kościoła. Ja Ciebie proszę (jeśli mogę) tylko o jedno. Istnieje wspólnota, która kiedyś nazywała się Odnowa W Duchu Świętym. Póki mogli werbowali ludzi pod płaszczykiem oficjalnego kościoła. Przestali czcić Marię, nie odmawiali różańca i nie kłaniali się posążkom ale póki mogli to korzystali. Gdy w odnowie było już około 200 ludzi KK nagle postanowił, że zamiast liderów w Odnowie będą liderować księża KK. Odnowa się nie zgodziła i ich wyrzucili z kościoła. Z 200 członków NIKT nie wrócił do KK. Wszyscy jak jeden mąż poszli za prawdziwym Jezusem Chrystusem.

Jeśli chodzi o Biblię i jej wartość to polecam przestudiować pracę matematyka z Oksfordu Ivana Panina. Biblia i jej matematyczne zależności potwierdzają, że jest prosto od Boga. Jest nie możliwe by jego słowo było fałszywe. Bóg jest Bogiem przypadku. Z perspektywy nieba wszystko jest zaplanowane a z perspektywy Ziemi wszystko dzieje się przypadkiem.

http://przebudzenie.home.pl/przebudzenie/artykuly/panin.htm
Proszę poproś Pana Jezusa o Chrzest Duchem Świętym. On wprowadzi Ciebie we wszelką prawdę. Pozdrawiam.[/quote]







Świniopas napisał:
Cytat:
...Odnowa W Duchu Świętym...

Sam nie wiem . Każda grupa ma jakąś hierarchię . Nie ma pewności kto stoi na szczycie takiej grupy , jaki ma cel .
Jedno wydaje się pewne - gdy człowiek otrze się choćby o Prawdę , to już nie będzie chciał wrócić do starych kłamstw , manipulacji , niedopowiedzeń . To dziwne , bo droga proponowana przez KK jest łatwiejsza , mniej wymagająca , oferuje wiele wytłumaczeń dla słabości i metod znieczulenia np. poczucia winy po jakimś draństwie .
Natura ludzka woli z górki i z wiatrem . A mimo to są tacy , co wybierają trudniejsze , wymagające wyrzeczeń itp . To niepojęte !
W mojej drodze od niewiary ( wiara wcześniejsza była jedynie atrapą - a więc jakby jej nie było ) do stanu dzisiejszego była moją indywidualną drogą . Nikt mi niczego nie podtykał , nie zalecał . To , co znalazłem - znalazłem sam . Taka jest siła Prawdy , że jak się szuka to się znajduje . Z grupą lub bez .
Cytat:
...Jeśli chodzi o Biblię i jej wartość to polecam przestudiować pracę matematyka z Oksfordu Ivana Panina...
...Jest nie możliwe by jego słowo było fałszywe...

Fałsz polega na NIEDOPOWIEDZENIU , ZATAJENIU , NIEPEŁNOŚCI .
Stary Testament inspirowała istota wyższego rzędu , bardziej boska niż człowiek . Tą istotą jest archont .
Dlatego wielu dało się zmylić .

Starego Testamentu nie inspirował Istniejący Ojciec! Nie Ten , którego Jezus nazywał Ojcem !



Naczytali się książek Smile
Jeden drugiego wart. Jeden trzyma swoje i drugi swoje.
Dam wam trzeci wzór, byście wiedzieli, że wasza droga, której się kurczowo trzymacie, nie jest jedynie jedyna.

man-mana bhava mad-bhakto
mad-yaji mam namaskuru
mam evaisyasi satyam te
pratijane priyo 'si me

man-mana bhava mad-bhakto
mad-yaji mam namaskuru
mam evaisyasi yuktvaivam
atmanam mat-parayanah

"Zawsze myśl o Mnie i zostań Moim wielbicielem. Czcij Mnie i składaj Mi hołd, a bez wątpienia przyjdziesz do Mnie. Obiecuję ci to, ponieważ jesteś bardzo drogim Mi przyjacielem. Zawsze myśl o Mnie, zostań Moim wielbicielem, składaj Mi pokłony i oddawaj cześć. Jeśli będziesz całkowicie pogrążony we Mnie, z pewnością przyjdziesz do Mnie". (Bg. 18.65, 9.34)
http://biblioteka.nama-hatta.pl/wzniesienie/wdk_r6.htm

I niech który powie, że nie jest to, tak właśnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:07, 08 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jesli Jezus byl sprytnym i inteligentnym iluzjonistą ? Jeszcze dzisiaj iluzjonisci potrafia zaskoczyc ludzi, a co dopiero w czasach Jezusa. Jezus byl tez na pewno lekarzem i to dobrym lekarzem, ale masa rzeczy, ktrych dokonywal kojarzy mi sie z iluzjonistą.

Bardzo cenie Jezusa, bo byl bardzo inteligentny i jako mlody czlowiek bardzo powaznie zajmowal sie ludem. Na swoj wiek osiagnal bardzo duzo !

Mierna wladza zawsze sie boi ludzi superinteligentnych. Lud, ktory Jezus rozpatrywal i dopatrywal nie ochronil Jezusa. Dzisiaj ten lud wylewa prozne zale. Ugina sie pod pregiezem. Aby caly ten lud nie zatracil sie w rozpaczy.

Kto jeszcze na Ziemi porwie takie tlumy ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hectic




Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 208

PostWysłany: 17:26, 08 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Świniopas bez ducha świętego nic nie zrobisz. A jeśli nie jesteś pewien czy jesteś zbawiony to znaczy, że nie jesteś. To się wie. Tak po prostu. Jak doświadczasz Boga w swoim życiu?

Nie wiem czy wiesz ale NOWY TESTAMENT ma tę samą matematyczną zależność co ST. Wszystkie liczby są podzielne przez 7. Więc podał je ten sam DUCH ŚWIĘTY.

Pan Jezus jest tym samym Bogiem co Bóg ST. Jezus jest ludzkim wcieleniem Boga. Dlaczego tak? Bo Boga nikt nigdy nie widział. Nie dziwie się, że kazali mordować czarownice, nie dziwie się że kazali mordować wszystkie ludy na ich Ziemi. Palenie niemowlaków na żywca jest okrucieństwem. Ludzie myślą o sobie zbyt dobrze dlatego niczego nie rozumieją. Myślą, że są dobrzy. NIe w Bożych standardach. Bóg jest święty i sprawiedliwy. Jeśli wykonuje na kimś sąd to jest on sprawiedliwy. By móc iść do nieba trzeba być świętym. Bóg poszedł na krzyż aby wypełnić własne prawo byś TY mógł zostać zbawiony. Czytałem Świniopasie wszystkie Logosy, które przedstawiłeś i widać, że to dzieło szatana. Błądzisz przyjacielu. Nie wiem czemu w sumie. Może Ciebie przeraża to jaki Bóg był w ST. Gdyby Bóg chciał mógłby całą Ziemię zniszczyć nawet i dzisiaj. I byłby w tym 100% sprawiedliwy bo na to zasługujemy. Jednak tak nas umiłował, że Posłał Swoje Ludzkie Wcielenie by umarło za nas.

Jezus nie był iluzjonistą. Po prostu to była boża moc, której ludzie wcześniej nie znali. Każdy, kto odda życie Panu Jezusowi będzie mógł robić to samo co On. I to nie z zasługi ale z łaski. Ciężko przyjąć coś na co nie zasłużyliśmy prawda? To tak jakby przepraszać za to kim się jest. TAK! Dokładnie. Ludzie z natury są źly. Ludzie kradną kłamią, złorzeczą, gniewają się bez powodu, przeklinają, szydzą, upijają się, zdradzają, mają myśli lubieżne i wiele innych. Jak z tym walczyć aby to naturalnie odeszło od nas? Ale nie tak jak ludzie rzucają papierosy. Męczą się i walczą. Chęć zapalenia po prostu znika. Dzięki komu? Dzięki DUCHOWI ŚWIĘTEMU. 26 A oni tym bardziej się dziwili i mówili między sobą: "Któż więc może się zbawić?" 27 Jezus spojrzał na nich i rzekł: "U ludzi to niemożliwe, ale nie u Boga; bo u Boga wszystko jest możliwe". Jak u Boga? Bo Bóg da Ci Ducha Świętego, który wejdzie w Ciebie tak jak demony czasem w ludzi włażą. Tylko tyle, że to będzie DUCH BOŻY. I będzie Ciebie zmieniał. Zmieni Twoje serce. Będzie podpowiadał a nawet mówił czasami przez Ciebie tak mądrze, że sam się będziesz dziwił. Nie ma nic lepszego na tej Ziemi niż poznać Boga OSOBIŚCIE.

Świniopasie, przykro mi ale zostałeś zwiedziony przez wczesnochrześcijańskich gnostyków. Obyś odnalazł prawdę bo widać, że jej szukasz.
Dodam tylko, że Owocami Ducha Świętego są:
Dobrotliwość, Uprzejmość, Ufność, Łagodność, panowanie nad sobą, bycie radosnym, pokój. Czujesz pokój w sercu? Czy może cały czas martwisz się wojną, NWO, polityką? Uwolnij się od tego systemu.


Pisałeś, że te uzdrowienia są demoniczne. Pamiętaj jedynie co demony mogą robić to podrabiać Boga. A jeśli podrabiają to musi gdzieś istnieć prawdziwa Boża moc. I jest Ona właśnie tutaj. Fałszywy Duch Boży to Duch Kundalini, które działa m.in. w Indiach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hectic




Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 208

PostWysłany: 18:08, 08 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam za post pod postem.

Historia Biblii w postaci komiksu. Od autora komiksów o Alberto Rivierze. Kupiłem jego wszystkie komiksy więc jeśli ktoś chciałby coś przeczytać w dobrej jakości to na PW. Polecam.
Wersja angielska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piioottrr




Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 990

PostWysłany: 19:58, 08 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorki, ze sie wtracam, ale
Hectic napisał:
Pan Jezus jest tym samym Bogiem co Bóg ST. Jezus jest ludzkim wcieleniem Boga. Dlaczego tak? Bo Boga nikt nigdy nie widział.

Zgodzilbym sie, gdybys napisal, ze w Panu Jezusie jest ten sam Bog. A nawet zamieszkala w Nim Jego pelnia. Ale jest on Zbawieniem Namaszczony przez Ojca. Jezus sam mowil o rzeczach, ktore wie tylko Jego Ojciec.
Hectic napisał:
A jeśli podrabiają to musi gdzieś istnieć prawdziwa Boża moc. I jest Ona właśnie tutaj.

Rozumiem, ze ten filmik jest na potwierdzenie tej podrobki, tak?
_________________
https://www.biblest.com.pl/dziennik.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hectic




Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 208

PostWysłany: 22:12, 08 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piioottrr napisał:
Sorki, ze sie wtracam, ale
Hectic napisał:
Pan Jezus jest tym samym Bogiem co Bóg ST. Jezus jest ludzkim wcieleniem Boga. Dlaczego tak? Bo Boga nikt nigdy nie widział.

Zgodzilbym sie, gdybys napisal, ze w Panu Jezusie jest ten sam Bog. A nawet zamieszkala w Nim Jego pelnia. Ale jest on Zbawieniem Namaszczony przez Ojca. Jezus sam mowil o rzeczach, ktore wie tylko Jego Ojciec.
Hectic napisał:
A jeśli podrabiają to musi gdzieś istnieć prawdziwa Boża moc. I jest Ona właśnie tutaj.

Rozumiem, ze ten filmik jest na potwierdzenie tej podrobki, tak?


Nie ten filmik jest prawdziwy. Byłem u Torbena w Danii i mogę potwierdzić, że jest to prawdziwie Boża Moc. Modlił się za mnie o uwolnienie z ducha nieprzebaczenia. Za wielu innych również. On chodzi z Bogiem. Moge to jedynie opłatami za bilety lotnicze udowodnić bo takowe z lata ubiegłego roku posiadam. Porównaj jego uwolnienia z uwolnieniami katolickich egzorcystów zrozumiesz gdzie jest prawdziwie Boża Moc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Sens życia
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile