W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wahadłowiec powraca z tajnej misji   
Podobne tematy
X-37B na orbicie 6
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 4815
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzysztofit




Dołączył: 13 Wrz 2011
Posty: 7
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:30, 17 Cze '12   Temat postu: Wahadłowiec powraca z tajnej misji Odpowiedz z cytatem

http://www.tvn24.pl/15-miesiecy-tajnej-misji-wrocil-na-ziemie,258850,s.html
Cytat:
Owiany tajemnicą bezzałogowy wahadłowiec amerykańskiej armii X-37B wrócił na Ziemię po 15-miesięcznej misji. W sobotę wylądował w centrum lotów kosmicznych Vandenberg w Kalifornii.


Zaciekawiła mnie ta informacja, projekt tajny, nikt nic nie wie.
_________________
G. prawda do kwadratu - forum sterowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:59, 17 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Projekt wojskowy, więc co się dziwisz? Jak za zimnej wojny latały nad całą planetą samoloty szpiegowskie to też "nic nie było wiadomo" sytuacja ta sama. Co w tym dziwnego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:07, 17 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaką on tam mógł mieć tajną misję?

pewnie nie mieli funduszy na dalszy rozwój projektu, ani nawet na hangar, to po udanym próbnym starcie zaparkowali se go na 1,5 roku na orbicie - przynajmniej im nie zardzewiał Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
krzysztofit




Dołączył: 13 Wrz 2011
Posty: 7
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:12, 17 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ano czego tam szukają?
Obstawiam tak...

1. Zbrojenie na orbicie przeciw ew. ziemskim konfliktom.
2. Zbrojenie na orbicie przeciw ew. przybyszom kosmicznym.
3. Jakiś projekt szpiegoski.

Ja obstawiam wersję nr 2.
_________________
G. prawda do kwadratu - forum sterowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:15, 17 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne - Amerykanie nie mają nic lepszego do roboty jak tajna misja wahadłowca przygotowująca orbitę na okoliczność inwazji obcych.

Wybacz, ale ja jednak wybiorę cyfrę numer 1.
Swoją drogą, to już 11-ta jedynka w tym tygodniu, przy zaledwie 43 od początku roku - chyba się rozkręcam:
Kod:
1  2012-06-17 15:13:23   Bimi   krzysztofit   1
2  2012-06-17 14:42:23   Bimi   Aqua   1
3  2012-06-17 12:38:04   Bimi   awake   1
4  2012-06-16 18:49:57   Bimi   pps   1
5  2012-06-15 19:59:14   Bimi   Piotrus   1
6  2012-06-15 15:13:31   Bimi   guinness   1
7  2012-06-13 23:11:47   Bimi   EaZy   1
8  2012-06-12 14:45:50   Bimi   KingPaulus   1
9  2012-06-12 14:39:48   Bimi   Kociu99   1
10 2012-06-12 14:21:03   Bimi   aro_klb   1
11 2012-06-12 14:20:31   Bimi   Sensor   1


Następny proszę! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:00, 18 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysztofit napisał:
Ano czego tam szukają?
Obstawiam tak...

1. Zbrojenie na orbicie przeciw ew. ziemskim konfliktom.
2. Zbrojenie na orbicie przeciw ew. przybyszom kosmicznym.
3. Jakiś projekt szpiegoski.

Ja obstawiam wersję nr 2.


Obstawiam tak ....

1. Jesteś kretynem
2. Jesteś członkiem New Age
3. Chciałeś zabłysnąć

Ja obstawiam wersję 3... Ta wersja pozostawia jeszcze sporo nadziei na twój dalszy rozwój Wink

Jeżeli obca cywilizacja do nas przyleci to będzie technologicznie o wiele bardziej rozwinięta niż nasza która to ma nawet problem z powrotem z własnej orbity i nie jest w stanie swoimi latawcami z foli aluminiowej dolecieć do najbliższego ciała niebieskiego , więc jaką niby broń mają tam instalować na kosmitów ? Lepy na muchy, wnyki czy armatki wodne ?
Czekam na odpowiedz bo nie wiem czy dobrze obstawiłem wahałem się co do nr 1. Wink
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:37, 27 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

priv obawiam sie ze sam jestes kretyn ew. "przybysz" moze oznaczac rownie dobrze planetoide lub cokolwiek innego w tym rodzaju a ty po prostu ssiesz pyte jak reszta stada przygłupów dupolizow pod wodzą naczelnego sadysty-admina. niby zabawne z początku odejmowanie postow ale mam nieodparte wrazenie ze ma to wylacznie jeden cel - podbudowanie niskiego ego kompleksu piotrusia pana. on jest happy reszta orangutanów lize rowa - zalosne przedstawienie. po co komus zabierac jak mozna dodawac lub po prostu nie ruszac. poza tym wsrod slepych jednooki jest krolem. gadacie na innych ze kurwy smieci a sami ich tak samo traktujecie nie widząc ze robicie dokladnie to samo. w mojej opinii wszystko jest i tak jasne klarowne teraz zgaduj czego nie skumales.

myslicie, ze wiecie najlepiej - jak dla mnie ocipieliście na maksa. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:42, 27 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe.
manhattanman uważa że wieże wtc wybuchły od pożaru, a nowy bezzałogowy amerykański wahadłowiec latał przez 1,5 roku po orbicie, aby przygotować ziemię na atak z kosmosu... ale to my ocipieliśmy na maksa! Laughing

@manhattanman, kretyn z ciebie jakich mało. a do tego pionek - i jeszcze czarny, metaforycznie obrazujący poziom twej inteligencji - totalną ciemnotę umysłową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:22, 27 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie może być przygotowanie na przylot kosmitów Shocked
Kosmici są wśród nas już od pradziejów Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
LOpiz




Dołączył: 28 Sty 2012
Posty: 78
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:31, 27 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jo słyszoł że na hasioku zbierajo ekipe aby rozjebać ziemie...

macie jakieś dowody na kosmitów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Forged




Dołączył: 28 Cze 2012
Posty: 256
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:19, 28 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
To mój pierwszy post na tym forum.

W związku z podejrzeniami o militaryzowanie przestrzeni okołoziemskiej bronią masowego rażenia przez USA należy obłożyć ten kraj sankcjami ekonomicznymi i gospodarczymi, zakazać lotów komercyjnych i wojskowych a także natychmiast zaplombować przez międzynarodową komisję wszystkie rakiety inne pojazdy kosmiczne na terytorium USA. Reżymowy dyktator międzynarodowej demokratury musi ustąpić. Razem z FED, która finansuje pieniądzem bez pokrycia wszelkie awantury tego zbrodniczego reżymu!!!


Pozdrawiam
_________________
"Demokracja niesie wyłącznie piękne słowa ale ani pracy ani chleba." - Labadine
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:30, 28 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amerykanie już dawno temu, jeszcze za Busha, wypowiedzieli umowę o nieuzbrajaniu kosmosu, zawartą w czasach zimnej wojny - zresztą przy ogromnym poklasku Polski, bo przecież ich tarcza antyrakietowa jest dla nas...
Szczegół, że z Rosji do Polski jest tak blisko, że tylko totalny idiota, albo skończony frajer strzelał by pociskami balistycznymi. No ale amerykańska tarcza nas uchroni - rząd nam to mówi i wie co robi, a robi to wyłącznie dla naszego bezpieczeństwa! Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:15, 28 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze a'props kretynizmu naszego czarnego piona manhattanmana.
Myślę że ten typ byłby bardzo dumny z bycia Amerykaninem - i ma ku temu idealne predyspozycje psychiczne.


Two-Thirds of Americans Think Barack Obama Is Better Suited to Handle an Alien Invasion Than Mitt Romney



National Geographic Channel Measures the Pulse of America in National Survey on UFOs and Alien Existence as New Series CHASING UFOs Premieres Friday, June 29, at 9 & 10 p.m. ET/PT

According to a new U.S. extraterrestrial survey from National Geographic Channel (NGC), more than 80 million Americans are certain that UFOs exist. In fact, many believe in tangible proof that aliens have landed on Earth and think that government officials are involved in covering up paranormal activities. Moreover, most citizens would not mind a minor alien invasion, because they expect these space-age visitors to be friendly--like the lovable character depicted in Steven Spielberg's popular film "E.T."

Survey results also reveal that more than one-third (36%) of Americans believe UFOs exist. More than one in 10 (11%) are confident that they have spotted a UFO, and one in five (20%) know someone who claims to have seen one.

- Despite the popularity of "Avengers" and "Twilight," more than seven in 10 (71%) Americans think that aliens are more likely to exist than are superheroes, vampires and zombies. Furthermore, if aliens attacked our planet, more than one in five (21%) would most likely call on the Hulk to deal with the havoc. Far fewer would most trust Batman (12%) or Spiderman (8%) to step in.

- In regards to national security, nearly two-thirds (65%) of Americans think Barack Obama would be better suited than fellow presidential candidate Mitt Romney to handle an alien invasion. In fact, more than two in three (68%) women say that Obama would be more adept at dealing with an alien invasion than Romney, vs. 61 percent of men. And more younger citizens, ages 18 to 64 years, than those aged 65+ (68% vs. 50%) think Romney would not be as well-suited as Obama to handle an alien invasion.

Tech Supervisor Erin Ryder and UFOlogist James Fox from NGC's new series "Chasing UFOs," believe the survey results are in line with the interviews and research they found in field operations taping the show. Viewers who watch the series' back-to-back premieres on Friday, June 29, at 9 & 10 p.m. ET/PT, will witness over 30 Texas residents who swear they saw an unidentified flying object in 2008 and Colorado towns folk share their encounters with the team about speeding saucers and green lights that often are spotted in the night sky.

About the Survey

NatGeo's "Aliens Among Us" survey polled a random nationwide sample of 1,114 Americans, May 21-29, 2012. The poll was conducted by Kelton Research, which used e-mail invitations and online surveys. Quotas were set to ensure reliable and accurate representation of the total U.S. population, ages 18 and older. The margin of error is +/-2.9 percent.


http://spaceref.com/news/viewpr.html?pid=37603
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:40, 28 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pierwszy raz mam do czynienia z moderatorem-trollem. Very Happy

lepiej być pionkiem aniżeli frajerem, zresztą i jeden i drugi wyrucha cię przy najblizszej okazji, ja natomiast chce wiedziec co robi wojsko za moje pieniądze.

spójrz w lustro, wmawiaj sobie - inteligencja! i nie oszukuj. nigdy nie napisalem ze wtc runęło bezposrednio od temperatury.znam na pamiec twoje durne teatralne zagrywki, pierdolisz od rzeczy co najmniej jakbys się zapętlił. z drugiej strony nie ma się co dziwić - od codziennego obcowania z komputerem też mozna dostac pierdolca. czasem nawet wspolczuje ci stary. Smile



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:43, 28 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
pierwszy raz mam do czynienia z moderatorem-trollem. Very Happy

a ja tam wolę być trolem na swoim forum, niźli pionkiem na cudzym Very Happy

Cytat:
lepiej być pionkiem aniżeli frajerem, zresztą i jeden i drugi wyrucha cię przy najblizszej okazji, ja natomiast chce wiedziec co robi wojsko za moje pieniądze.

ciągle mówisz o tym wahadłowcu co przygotowywał ziemię na atak kosmitów?
ale ja nie wiedziałem, że to było za twoje pieniądze... w takim razie sorry - faktycznie masz prawo wiedzieć! Smile

a powiedz @manhattanman, bo nie odniosłeś się od tych sondaży, ty też myślisz, że barak obama jest lepiej przygotowany na odparcie inwazji obcych niż mit romney?

Cytat:
spójrz w lustro, wmawiaj sobie - inteligencja! i nie oszukuj. nigdy nie napisalem ze wtc runęło bezposrednio od temperatury.

mi wystarczy że napisałeś "runęło", gdy nawet największy debil i nieuk, choćby i ślepy, widzi że nie runęło, ale zostało wysadzone:



czyli od czego twoim zdaniem "runęło" - od pierdnięcia godzilli?
czy może uważasz, ze to "runięcie", to też była sprawka kosmitów?

Cytat:
znam na pamiec twoje durne teatralne zagrywki, pierdolisz od rzeczy co najmniej jakbys się zapętlił. z drugiej strony nie ma się co dziwić - od codziennego obcowania z komputerem też mozna dostac pierdolca. czasem nawet wspolczuje ci stary. Smile

nie wiem o czym ty do mnie rozmawiasz. ogarnij się lepiej chłopie, bo wyglądasz mi na niezłego desperata.
pierwsze słyszę, że "od codziennego obcowania z komputerem mozna dostac pierdolca"... ale domyślam się że wiesz co mówisz - pewnie znasz to z autopsji. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:00, 29 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem kto ci nasrał do łba, ale zawierzanie filmikom spiskowym z yt niżli studiowanie nauki jest twoim skrzywieniem zawodowym. przypięli cię do monitora i myślisz że wiesz kto jest kto, a najprawdopodobniej niszczysz nie tych co trzeba. zresztą mam wyjebane, jak już pisałem - współczuję. upierdalasz ludzi za poglądy - jesteś zbyt głupi by mnie zrozumieć.

pytasz co zajebało w wtc - samolot. a co robi wojsko - chcę poznać każdy szczegół. od czego się zawaliły - od chuja, a konkretniej:

od wyboczenia.




idę się wysrać, nieuku. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:09, 29 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filmiki spiskowe z yt? Laughing
ech gamoń z ciebie jakich mało.

jeśli się łudzisz, że masz limit 1 na moim forum "za poglądy", to pragnę cię czym prędzej wyprowadzić z błędu.
limit ów masz wyłącznie za bezdenną głupotę i rozsiewanie niestworzonych bredni.
bredzić to se możesz w domu, najlepiej do mamy i taty, że cię tak skrzywdzili - a tu nie miejsce na twoje urojenia.
ciesz się, że moja ponadprzeciętna tolerancja zostawiła ci choć ten 1 post/dobę, cobyś se mógł popłakać.

wracając,
obawiam się mój drogi ponciu, że te "filmiki spiskowe" po raz pierwszy zostały pokazane w twoich ulubionych telewizjach - i to w większości na żywo.
http://archive.org/details/sept_11_tv_archive

zaś na youtube są dziś tylko ich kopie - bo wikipedia, zwana "wolną encyklopedią", nie pozwala ich zamieścić w artykule o tym jak "runęły" wieże, powołując się na "ochronę praw autorskich" Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:35, 30 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sam TYLE chciałem mutancie.


istnieje również możliwość że wiki nie może już znieść tych bredni prawdopodobnie tak a zatem pokazuj dowody, bo ich gówniane pierdy nic dla mnie nie znaczą. Smile


tragedia narodowa = możliwość spisku, dowód = rozwiązanie sprawy. brak dowodów = spekulacje inaczej teorie spiskowe - i tutaj wlaśnie odnajdujesz swych "prawdziwych" braci desperatów z duszą emocjonalnie rozgoryczonego osła czy jak ich tam sobie zowiesz. Very Happy


sprawa wtc jest od dawien dawna wyjaśniona i nie obchodzi mnie kto ma rację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:58, 30 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wybacz starty, ale jaki jest koń - to każdy widzi.
jeśli filmy pochodzące z newsów na żywo a ukazujące wysadzanie budynków nie są dla ciebie dowodem na to że budynki zostały wysadzone - to dalej ci już niestety pomóc nie mogę. nie jestem don kichotem, żebym miał uczyć daltonistę jak ma odróżniać kolory.
mógłbym cię ewentualnie w akcie miłosierdzia dobić, cobyś się już dalej nie męczył w tej swej bezmózgiej wegetacji, ale zważywszy na to że eutanazja jest w polsce nielegalna to nie będę ryzykował odsiadki tylko po to żeby ulżyć w cierpieniu jakiemuś czarnemu baranowi.

a że sprawa wysadzenia wież wtc cię nie obchodzi - to ja akurat wiem, nie musisz mi pisać.
wiem też, że z kolei bardzo obchodzi cie sprawa tego w jaki sposób prezydent obama ma zamiar odeprzeć inwazję kosmitów - za twoje pieniądze!!! ej, to weź mu może wyślij więcej, coby się potem nie okazało, ze zabrakło mu na lasery... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:55, 01 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja wiem całe życie starałeś się by teraz tak po prostu przejebać z kretesem - dostać porządny wpierdol od byle pionka - to musi być bolesne doznanie. nic nie poradzę, po prostu ściemniaj dalej.


w akcie miłosierdzia możesz zrobić mi loda. budynki nie zostały wysadzone, a najlepszym dowodem jest.. film a właściwie dźwięk bezpośrednio z kolapsu, gdzie słyszysz gruz powalający kolejne piętra, bo na detonacje to jest zdecydowanie zbyt cicho. nie wiem czy widziałeś kiedykolwiek kontrolowane wyburzenie i hałas, który mu towarzyszy. z tego co widać najprawdopodobniej nie.

wyzywasz ludzi od debili i pisowców bo mają przeciwstawne poglądy, a tu heca - okazuje się, że sam nie masz pojęcia o technice materiałowej czy inżynierii budowlanej. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:02, 01 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj nie sil się na wykłady, biedaku. nie wiem czy już się zorientowałeś, ale nawet sam szczekan nie jest tu po twojej stronie - każdy już wie żeś debil jakich mało, więc niepotrzebnie walisz głową w mur, pioneczku.

zaś co do odgłosu "gruzu" to faktycznie - słyszę wyraźnie!



absolutnie żadnych wybuchów - sam gruz, no nie? Laughing

ej, a może ten gruz co słyszysz to dobiega z twojej głowy?
gruz zamiast mózgu wszytko by tu tłumaczył... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:04, 02 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie manhattanman to TY, a właściwie specjaliści muszą odpowiedzieć, dlaczego budynek się zawalił
normalnie budynki się nie zawalają bez przyczyn
na pewno nie zawalają się od ognia - przynajmniej te oparte o konstrukcje stalowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:02, 02 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słoń ci na ucho nadepł.




no stary rozbraja mnie twoja "inteligencja". pokazałeś istny geniusz kretynizmu zza monitora. zresztą tobie nawet było ciężko uleczyć się z chemtrailsów - pierdolnij sobie relanium, nie będę tłumaczył czegoś tak oczywistego. szkoda cennego czasu. Smile

twoje "dowody" w sprawie są żałośnie prymitywne, zaś zarządzanie forum przypomina kwik zażynanej kurwy nie potrafiącej przyznać się do błędu, więc obcina ludziom posty za poglądy, wiedzę etc. tak robi przychlast. nie mogę pozbawić cię piorunującej większości naiwnych w tej materii, zresztą nic nowego.

el wiem do czego zmierzasz chodzi ci pewnie o wtc7 - od tego się w końcu zaczęło! mialem rozpisac referat na pol strony o tym dlaczego jestem zdania, iż kolaps był możliwy i potwierdzony również przez ekspertów. uznałem, że i tak bimi vel. nie kmini oraz jego dupowłazy oleją nawet nipodważalne fakty. szkoda zachodu, bo i tak dowodów na wyburzenie nie odnajdziecie, stąd wiecie gdzie to zamieszczam - pomiędzy bajki.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wahadłowiec powraca z tajnej misji
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile