W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uleczyć duszę  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Odsłon: 2749
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hasesis




Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 79
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:36, 15 Cze '12   Temat postu: Uleczyć duszę Odpowiedz z cytatem

Pytanie: Kiedy zażywam leki, nie potrzebuję przy tym żadnej specjalnej intencji. Dlaczego w dążeniu do duchowości, zdrowej duszy i walki z egoizmem muszę spełnić tak wiele różnych warunków, żeby coś osiągnąć?

Odpowiedź: Podczas stosowania konwencjonalnych lekarstw, także jest wiele ograniczeń i warunków: przyjmować przed posiłkiem, rano lub po południu, zapić wodą...

Lekarstwo - to nie tylko tabletka którą połykasz. Wszystkie warunki związane z leczeniem - również odnoszą się do “środka leczniczego”. Jeśli nie spełniamy tych warunków, lekarstwo nie będzie działało. Stosując lekarstwo, wpływasz na swoje ciało aby wyzdrowiało w celu przywrócenia pełnej wydajności wszystkich jego organów oraz prawidłowego połączenia między nimi.

W podobny sposób leczymy także (naprawiamy) swoją duszę. Najpierw musimy dostarczyć jej “lekarstwo” - światło, które wraca z powrotem do źródła, do dobra, a następnie doprowadzić ją (do prawidłowego i dobrego funkcjonowania).

Dobry stan dla zdrowia duszy oznacza całkowite połączenie z innymi duszami, aby w ich jedności – znajdowały się wszystkie, jak jedna podobna do Stwórcy. Tak samo jest w organizmie, gdzie choroba zaczyna się wtedy, gdy jakiś z jej systemów, organów wychodzi z właściwego połączenia z resztą. Natomiast uleczenie odbywa się wówczas, kiedy zostanie przywrócone prawidłowe połączenie.

I tak nasze dusze wracają do tego, żeby być razem. Wiemy, że w momencie zażywania chemicznych leków, powinny być przestrzegane i dotrzymane pewne warunki, dotyczy to też również naprawy duszy, gdzie potrzebne są do tego odpowiednie: książki, środowisko - grupa oraz nauczyciel, a także wszystkie wewnętrzne warunki (moje intencje, czyli ustawienie zamiaru w kierunku tego, czego najbardziej pragnę).

W przeciwnym razie lekarstwo do wyleczenia mojej duszy, mojej naprawy nie zadziała.

Na podstawie artykułu dr M.Laitmana "Co trzeba zrobić, żeby lekarstwo zaczęło działać?"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:16, 15 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj podrórzniku . Very Happy

Witaj .
Dzisiaj podlałem truskawki i borówki .

Zrobiłem to co najbardziej potrzeba w moim wszechświecie .

Prawda i droga do niej jest prostsza niż ,przeszkody kładzione przez zaciemniaczy i fałszerzy .

Ludzki los ma wpisane w swój BYT - wędrówkę -SZCZĘŚCIE OBECNOŚCI -

Po kolei , trzeba z UMYSŁU wywalić Śmiecie myślowe ....

i i i ..... zaufać .....

INTUICJI lub jak ja lubię nazywać ....

Mistrzowie żyją i przekazują PRAWDĘ , a jest ich wielu ( MISTRZÓW NIE prawd )

KOLOROWO ZAPODAM ....





http://www.arunachala-ramana.org/

http://www.mooji.org/

a teraz wracasz do ŻRÓDŁA ...

[youtube] http://www.youtube.com/playlist?list=PL20DF21973A24519A[/youtube]

http://www.gangaji.org/index.php?modules=content&op=lineage


WSZYSTKO WRACA DO PRAWDY - TEJ JEDNEJ -JEDYNEJ -

Jak to powiedział kiedyś mej przyjaciel Krishna , .....

GDYBY PRAWDA NIE BYŁA PRAWDĄ ,BYŁA BY KLAMSTWEM .


pozdrawiam .
-----------------------------------------------
w Grecji jest run na banki ,

bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . /
Hipnotyczny trans ,wciąga w hipnotyczne życie ./---------


HWDP Very Happy prawda2.info
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Uleczyć duszę
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile