W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Redmuluc ma problem z 2012  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
14 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 5872
Strona: 1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:40, 17 Lut '12   Temat postu: Redmuluc ma problem z 2012 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
wszystkie wydarzenia ulegają kompresji i zmierzają do punktu zerowego


Very Happy

Cytat:

Czyli - skoro czasoprzestrzeń razem z fraktalnym czasem zagęszczającym się do osobliwości fraktalnej zmierza do tego punktu ... co to oznacza ?

Trudno mi to powiedzieć, to zależy czy zostanie zachowana dynamika tej czasoprzestrzeni i czy aby zachować moment pędu, wirująca czasoprzestrzeń z fraktalnym czasem (zgodna z rozwiązaniem Einsteina przedstawionym przez Harameina dla nieskończoności) nie odrzuci zbędnego "balastu" aby zachować swój moment pędu, coś jak gwiazda neutronowa po wybuchu supernowej.


Laughing Laughing

Cytat:
To co próbuję zasugerować to teoria że nastąpi rozpad rzeczywistości, coś na kształt rozpadu linii czasowych.
Myślę że to jest właśnie ten magnes który ściąga najróżniejsze byty czy statki które obserwują naszą rzeczywistość. Coś stanie się z czasem w grudniu 2012 roku. Nie sądzę abyśmy byli w stanie odczuć zmianę lini czasu...może po prostu znikną nam ludzie z pamięci...może znikniemy i pojawimy się w rożnych wersjach Ziemi.Jednej przejętej przez illumianti dalej realizujących swój plan... może tym przełącznikiem pomiędzy Światami będzie rodzaj Świadomości


Laughing Laughing Laughing


Cztając to mam większy problem niżco niektórzy z tym co ja piszę Very Happy


Ja poproszę to samo co bierze ten pan Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:05, 17 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



mala to jakiś przekaz.. obczaj koszulkę Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:11, 17 Lut '12   Temat postu: Re: Redmuluc ma problem z 2012 Odpowiedz z cytatem

Mala napisał:

Ja poproszę to samo co bierze ten pan Very Happy


A ja myślę że Mała ma problemy z określeniem własnej osobowości oraz zdecydowania czy jest bardziej kobietą, facetem czy idiotą....bo sam już nie wiem.

Tylko debil komentuje posty w ten sposób nie mając odwagi zacząć logicznej dyskusji. jak chcesz wiedzieć co biorę...biorę fizykę,
Teorię Jednolitego Pola, Dynamikę Czasoprzestrzeni Harameina, fraktalny model czasu Bradena. Reszty się dowiesz jak ... czegoś się nauczysz.
Przeanalizuj Dynamikę Czasoprzestrzeni i jak mi udowodnisz że czas nie podlega tej dynamice to może okaże się że masz prawo coś napisać...
a tak po prostu nie ośmieszaj się. A i jeszcze jedno ...siedzę na tym od prawie dwóch lat, i jedyny problem jaki mam to właśnie takie wpisy
"dzieci neostrady" które nigdy nie przeczytały niczego za wyjątkiem swojego dowodu osobistego.

Z czym ma problem Mała...może właśnie z tym że jest Mała albo ma małego i musi się dowartościować dodawaniem w pierdolni aby zwrócić uwagę na swoją żałosną personę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:39, 17 Lut '12   Temat postu: Re: Redmuluc ma problem z 2012 Odpowiedz z cytatem

redmuluc napisał:
A ja myślę że Mała ma problemy z określeniem własnej osobowości oraz zdecydowania czy jest bardziej kobietą, facetem czy idiotą....bo sam już nie wiem.

Wiesz, w jej wieku to naturalne - zrozum dziecko.
Osobowość płciowa zaczyna się uwidaczniać dopiero w okresie dojrzewania, a mała jeszcze nie dojrzewa.
Nie ma jeszcze okresu, więc wkurwia ludzi na okrągło przez cały miesiąc, dzień w dzień. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:52, 17 Lut '12   Temat postu: Re: Redmuluc ma problem z 2012 Odpowiedz z cytatem

redmuluc napisał:

A ja myślę że Mała ma problemy z określeniem własnej osobowości oraz zdecydowania czy jest bardziej kobietą, facetem czy idiotą....bo sam już nie wiem.

Tylko debil komentuje posty w ten sposób nie mając odwagi zacząć logicznej dyskusji. jak chcesz wiedzieć co biorę...biorę fizykę,

Z czym ma problem Mała...może właśnie z tym że jest Mała albo ma małego i musi się dowartościować dodawaniem w pierdolni aby zwrócić uwagę na swoją żałosną personę.

Co za buc !!! Shocked
Przywódca forum na którym słowo "miłość" odmieniania jest na tysiące sposobów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:41, 17 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jan Tomaszewski mówi do Muchy ...

Cytat:
Wiesz jak zapłodnić krowę?....

....Wystarczy wyprowadzić ją na lód , sama się wypierdoli .




Smile
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:46, 17 Lut '12   Temat postu: Re: Redmuluc ma problem z 2012 Odpowiedz z cytatem

redmuluc napisał:

A ja myślę że Mała ma problemy z określeniem własnej osobowości oraz zdecydowania czy jest bardziej kobietą, facetem czy idiotą....bo sam już nie wiem.


Jeśli przeczytasz jeszcze raz to zauważysz, że zaczęłam miło no ale jeśli pokazujesz na p2 swoją prawdziwą naturę bo na twoim forum nie wypada i generalnie jełop z ciebie wyszedł to proponuję abyś na jakimś innym jeszcze forum wziął sobie nick " b u c u ś".

Ja w podobnych tematach też mam rozeznanie ale innym nie ubliżam jeśli mają inne zdanie, ale o czym mowa to podstawa egzystencji przecież i współistnienia z innymi (jeśli masz problem z nadążeniem o czym piszę to zerknij w wikipedię albo inny fajny podręcznik)

Cytat:

Z czym ma problem Mała...może właśnie z tym że jest Mała albo ma małego i musi się dowartościować dodawaniem w pierdolni aby zwrócić uwagę na swoją żałosną personę.


Heh jakiś ukryty kompleksik? Very Happy wiesz ja kiedyś tu tłumaczyłam ale chętnie powtórzę: jeśli masz jakiś problem to przelewasz go w postaci obelg na inną osobę, tym bardziej jeśli tej osoby nie znasz. No i tym sposobem dowiedzieliśmy się, że masz małego...no cóż lepiej było nie zaczynać, teraz już wszyscy wiedzą.

Jeśli chodzi o teorie Einsteina to są rozbudowywane i co było takie oczywiste bądź wielce prawdopodobne kiedyś to teraz powoli ale odchodzi do lamusa, - część, bo wiadomo, że to ojciec rozbudowanej współczesnej fizyki.

Jeśli do fizyki dodajesz teorie paranormalne i pseudointelektualne to ja mogę tylko przewrócić oczami, bo więcej wie twoja podśwaidomość niż wpakowane teorie, które rozbudowywujesz do granic absurdalności. Prosty przykład jak to sprawdzić...

Wypij pół szklanki wody przed snem myśląc tylko raz, że dziś przyśni ci się prawdziwy model wszechświata albo co jest najbardziej prawdopodobne w grudniu i rano po przebudzeniu wypij kolejne pół szklanki wody, która stała w szklance przez noc przypominaqjąc sobie sen.

Jeśli będziesz chcial to wyśmiać to ci powiem, że woda jest nośnikiem myśli które wypiłeś w postaci elektrolitów itp i sugestią, nie ma siły, żeby więc nie przyśnił ci się czadowy sen, który da chociaż połowę odpowiedzi na twoje pytania.

Pogadamy jak to uczynisz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:05, 17 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak poza tym tekst redmulca:

Cytat:
Nie sądzę abyśmy byli w stanie odczuć zmianę lini czasu


to tekst dnia chyba dzisiaj. Very Happy

bo albo coś będzie - i tu sobie przypisze chwałę albo nie będzie i też powie, że miał rację.
No ale my się nie dowiemy i tak czy coś było Laughing

ps: znieś po męsku krytykę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:17, 17 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Norbi napisał:

Co za buc !!! Shocked
Przywódca forum na którym słowo "miłość" odmieniania jest na tysiące sposobów?


Inne słowa też potrafię odmieniać..np Dupogłowy...Dupogłowym , Dupogłowemu,
Lub słowo Burak...przez przypadki może być ?

Mała kup sobie... dynamit...i rozerwij się...wiesz jak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:31, 17 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc napisał:
Norbi napisał:

Co za buc !!! Shocked
Przywódca forum na którym słowo "miłość" odmieniania jest na tysiące sposobów?


Inne słowa też potrafię odmieniać..np Dupogłowy...Dupogłowym , Dupogłowemu,
Lub słowo Burak...przez przypadki może być ?

Mała kup sobie... dynamit...i rozerwij się...wiesz jak.


Redmuluc, jeśli osiągnąłeś ten poziom rozwoju duchowego, który reprezentujesz, po latach pracy nad sobą, to ...
Na miły Bóg!!!!
Od czego zaczynałeś ???
Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:40, 17 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

brak argumentów oj brak

ale ten dynamit jest nie do wyjebania Laughing Laughing

rozwaliłeś pierdolnię

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2583
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:10, 17 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mala napisał:
A tak poza tym tekst redmulca:

Cytat:
Nie sądzę abyśmy byli w stanie odczuć zmianę lini czasu


to tekst dnia chyba dzisiaj. Very Happy

bo albo coś będzie - i tu sobie przypisze chwałę albo nie będzie i też powie, że miał rację.
No ale my się nie dowiemy i tak czy coś było Laughing

ps: znieś po męsku krytykę Wink
życie jest pełne niespodzianek i nie przypuszczałbym,że będę bronił zdania redmuluca .

Mała- pierdolisz od rzeczy . Chciałaś komuś przypierdolić ale źle trafiłaś .
Polecam pierwsze z brzegu filmy od dawna pokazujące jak Małej na rowie co sie będzie działo :
Między piekłem a niebem ( What the dreams may come - chyba taki tyt. oryginału ) . Przyjrzyj się dobrze losom tej kobiety , zniknęli nagle sąsiedzi , zwiędły kwiaty...... redmuluc ma rację . Czas się kompresuje a potem każdy z nas - w zależności od stopnia swojego ewolucyjnego roizwoju wpadnie w ten tunel czasowy jaki mu niezbedny do dalszej nauki . Przypominam,że znajdujemy się w tej chwili w grze komputerowej - jest to sala treningowa . Już wiesz Mała jaki następny film masz sobie przypomnieć ? Wystarczy pierwsza część - dwóch następnych na razie nie zatrybisz .

Polecam jeszcze "Dzień Świstaka " - tam gł··ówny bohater też wedruje w czasie ale sobie z tego sprawy nie zdaje . Filmów jest masa - następne to: Mr Destiny ,
Mr Nobody ,
Interstate 60 starczy
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:17, 17 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
Polecam jeszcze "Dzień Świstaka " - tam gł··ówny bohater też wedruje w czasie ale sobie z tego sprawy nie zdaje .


easy marny z ciebie obrońca. Znam dobrze "Dzień Świstaka", nawet wiem dlaczego Kondrat dostał główną rolę a nie Pazura.

I jak ty mi dajesz to za przykład to ja po prostu mogę cię olać i logicznie nie odpowiadać bo nie ma z kim i o czym.

Dzień Świstaka jako przykład na zmiany w grudniu i liniowego czasu...cholera...to mocniejsze niż kop od narkotyku..aleś pojechał Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:30, 17 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:

tam gł··ówny bohater też wedruje w czasie ale sobie z tego sprawy nie zdaje .


i jeszcze jedno: tam główny bohater zastanawia się nad sobą. A kto z nas tego nie robi choć raz w życiu? Czy dlatego, że ktoś na chwilę się zatrzyma i zada sobie pytanie: "dlaczego jest tak a nie inaczej" albo "dlaczego robię tak a nie inaczej"? To znaczy, że robi tak dlatego bo jakieś światło z kosmosU pierdolnęło go w głowę? A ja myślę, że dlatego, że każdy z nas ewoluuje i nic nie stoi w miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:39, 17 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mala napisał:

i jeszcze jedno: tam główny bohater zastanawia się nad sobą.

Tylko w pierwszych odcinkach. Później, jak dowiaduje się że Pedro nie jest jego prawdziwym ojcem - załamuje się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:59, 17 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@mała poczytaj sobie podręczniki od fizyki to nie takie odjazdy tam znajdziesz (chociażby odnośnie czarnych dziur) Smile oczywiście podręczniki akademickie bo te gimnazjalne produkt przemiany materii wyjaśniaja (czytaj gówno). nie broń się za wszelka cenę bo ewidentnie dałaś yyyy pokaz swojej niewiedzy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:00, 18 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

porfirij napisał:
@mała poczytaj sobie podręczniki od fizyki to nie takie odjazdy tam znajdziesz (chociażby odnośnie czarnych dziur) Smile oczywiście podręczniki akademickie bo te gimnazjalne produkt przemiany materii wyjaśniaja (czytaj gówno). nie broń się za wszelka cenę bo ewidentnie dałaś yyyy pokaz swojej niewiedzy Very Happy


Dokładnie to miałem powiedzieć. Mała za dużo ogląda filmów za mało czyta książek.
W jej wieku łapią ja filmiki z cyklu "jak zrobić z koziej dupy trąbę w 3 minuty" najlepiej z udziałem znanego aktora:).
Po obejrzeniu 25 minut super zmontowanego materiału już sądzi, że na ten temat wie praktycznie wszystko:) Jak kiedyś pisała o jakimś głupim serialu o przetrwaniu w różnych dzikich miejscach, kręconych przez ekipę skradającą się z ok. 10 osób i śpiących w doskonale wyposażonych i zaopatrzonych caravanach:) No ale do niej to aktor był super i umiał sobie radzić ze wszystkim - Mała już jest ekspertem od przeżycia w dziczy:)) po obejrzeniu kilku odcinków. Bo jak twierdzi film lepiej trafia niż książka:)
Mała Jak już niejednokrotnie tu pisano jest niedojrzała, słabo wyedukowana i w dodatku tkwi w wieku nastoletnim.
Żadne porady w stylu - doczytaj to czy tamto nie trafiają, bo do niej trafia tylko dobrze zmontowany film.
I tak samo jak w tym przypadku, nawet pojęcia nie ma o czym mowa, ale pewnie gdzieś widziała jakiś film z pewnością fabularny i tam było o tym;) Ja nie podejrzewam jej by kiedykolwiek przeczytała podręcznik do fizyki zakresu szkoły średniej czy chemii.
Dziś młodzież uczy się na podstawie filmów.

ps do Mała
W wakacje weź koleżankę lub kolegę lub samotnie, jedź w Puszczę Białowieską i przeżyj z plecakiem i tym co udźwigniesz choć 4 dni...
Opisz potem swoje przeżycia tu. Wierz mi, że będą bardzo chętnie czytane choćbyś wytrzymała tylko dwa dni.
Wówczas będziesz mieć o czym pisać i będziesz mogła powiedzieć, że wiesz o z własnego doświadczenia. A tak jedynie streszczasz filmy. I naprawdę podniecać się filmami... i jedynie żyć fantazją... naprawdę, bierze cię takie coś to spróbuj tego! Byle nie teraz bo nawet 12 godzin nie przeżyjesz w takiej temperaturze i żaden film ci w tym nie pomoże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:55, 18 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Redmuluc jest wporządku.
co prawda będzie trochę głupio po 2012 jak kompletnie nic sie nie wydarzy - ale to szczegół.

Mała - redmuluc wykonał i nadal wykonuje gigantyczną pracę w wpostaci tłumaczeń filmów wszelakiej masci, z drugiej strony szkoda, że ma na swoim forum bande debili którzy mnie do niego zniechecają Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2583
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:51, 18 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Norbi napisał:
Mala napisał:
.............Znam dobrze "Dzień Świstaka", nawet wiem dlaczego Kondrat dostał główną rolę a nie Pazura.........................................
i jeszcze jedno: tam główny bohater zastanawia się nad sobą.

Tylko w pierwszych odcinkach. Później, jak dowiaduje się że Pedro nie jest jego prawdziwym ojcem - załamuje się...



Chyba mówimy o różnych filmach
....................:[/quote] Shocked Shocked Obsada

* Bill Murray - Phil Connors
* Andie MacDowell - Rita
* Chris Elliott - Larry
* Stephen Tobolowsky - Ned Ryerson
* Brian Doyle-Murray - Buster


http://pl.wikipedia.org/wiki/Dzie%C5%84_%C5%9Awistaka_%28film%29
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:23, 18 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się easy pomyliłam filmy ten na "Ś" i ten na "Ś".
Pomińmy "Dzień Świra"Smile

Ale "Dzień Świstaka" to też zły przykład bo tam w jednym czasie bohater ma możliwość ciągłych zmian bo ciągle cofa się do punktu wyjścia. Jeśli podbudowujesz do tego coś innego niż przekaz ludzi, którzy zrobili ten film to jesteś w błędzie. Tam chodziło o to, że fajnie byłoby się cofnąć w czasie i móc przewidywać zdarzenia aby robić tak, aby przyniosło nam to jak największe korzyści co jest głupotą samą w sobie. Ale marzeniem niektórych może być.

Rzeczywiście niezła fizyka Rolling Eyes

Ale dyskusja toczy się, że tu teraz złapie nas taka alternatywna rzeczywistość w grudniu. Jest to bezsens. Podam na przykładzie:
Jest twierdzenie jakoby ludzie z dwóch alternatyw (tak twierdzi redmuluc) przyszli do nas aby nas ostrzec, jedna jest dobra jedna zła.

I popatrzmy w takim układzie co się dzieje, jeśli tak było to poprzez to, że czas nie istnieje, mamy do czynienia z niesamowitym paradoksem, ponieważ:

ciągle i ciągle 100, 1000, miliardy razy ktoś będzie musiał się cofać do przeszłości aby ostrzegać ludzi w tamtym czasie, bo on będzie non stop się powielał. Bo jeśli tamci mieli swój czas przeszły a są w przyszłości to jak my będziemy na ich miejscu to też będziemy musieli się cofnąć do przeszłości aby ostrzec "nas" tam i tamci " z tamtej" przeszłości jak już będą w przyszłości będą musieli się cofnąć by znów ostrzec "siebie" w przeszłości i to nie ma końca...


Prawa kosmiczne, fizyczne itd. mają większy sens niż powielanie się w nieskończoność. Są nastawione na ciągłe i ciągłe ewolucje, progres , nie regres itp.
Mówi o tym choćby fizyka kwantowa...ale to wyższa szkoła jazdy, bo właśnie ona jest już połączona z duchowością ale nie w taki głupi sposób jak próbuje nam to sięwmówić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2583
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:48, 18 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mala napisał:
Zgadza się easy pomyliłam filmy ten na "Ś" i ten na "Ś".
Pomińmy "Dzień Świra"Smile

Ale "Dzień Świstaka" to też zły przykład bo tam w jednym czasie bohater ma możliwość ciągłych zmian bo ciągle cofa się do punktu wyjścia. Jeśli podbudowujesz do tego coś innego niż przekaz ludzi, którzy zrobili ten film to jesteś w błędzie. Tam chodziło o to, że fajnie byłoby się cofnąć w czasie i móc przewidywać zdarzenia aby robić tak, aby przyniosło nam to jak największe korzyści co jest głupotą samą w sobie. Ale marzeniem niektórych może być.

............
człowiek jest jak odbiornik radiowy . Może być udoskonalona wersją zdolna " słyszeć " sygnały w szerokim paśmie , mieć szybkie możliwości samoregulacji i samo-nastawiania . Proste odbiorniki odbierają tylko wąskie pasmo .

Każde DOBRE dzieło muzyczne ( i każde inne - film też jest sztuką , dobry film rzecz jasna )składa się gamy nakładających się na siebie i pozostających w harmonii - dopełniających się wibracji, informacji , przekazów .

Jeśli n abierzesz trochę pokory i przestaniesz uważać ,że już wszystko wiesz to może zobaczysz coś więcej w filmie ' Dzień świstaka" . To tak jakby słuchając pięknie skomponowanego utworu odbierać wyłącznie bicie jednego bębna . On tam oczywiście jest ale warto popracować nad swoim " odbiornikiem" . To co widzisz to nie wszystko .

wracając do tematu : to ,że nie wiesz o czym pisał redmuluc nie oznacza ,że to nie ma miejsca . Trochę pokory Mała .
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2583
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:52, 18 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

h3xer napisał:
Redmuluc jest wporządku.
co prawda będzie trochę głupio po 2012 jak kompletnie nic sie nie wydarzy - ale to szczegół.
..........
bo tak właśnie będzie . Po prostu jedni obudzą się "w poniedziałek" ( bohater "Dzień Świstaka ") a inni nadal będą tkwili w " niedzieli " . Każdy wpadnie tam gdzie go przyciagną jego osobiste wibracje . To juz kwestia " doskonalenia wewnetrznego odbiornika radiowego " . Bohater omawianego filmu podjął wyzwanie i zaczął się zmieniac - z tepego gbura i egoisty stał się otwartym -godnym miłości człowiekiem.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:58, 18 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
Każdy wpadnie tam gdzie go przyciagną jego osobiste wibracje


Ja chcę wpaść do tortu czekoladowego...dużego takiego na 2 metry. Boże- będę czekać na to z niecierpliwością.

I ty mi nie mów o przekazach w filmie, bo co jak co ale pod tym względem jestem dobra. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:01, 18 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
Bohater omawianego filmu podjął wyzwanie i zaczął się zmieniac - z tepego gbura i egoisty stał się otwartym -godnym miłości człowiekiem.

Bardzo optymistyczne przesłanie - Redmuluc, ja też trzymam za Ciebie kciuki...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PB-Soft




Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:59, 19 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mała - redmuluc wykonał i nadal wykonuje gigantyczną pracę w wpostaci tłumaczeń filmów wszelakiej masci, z drugiej strony szkoda, że ma na swoim forum bande debili którzy mnie do niego zniechecają

Ma bande debili bo w takim towarzystwie czuje się wyjątkowym guru, samcem alfa.
Wszystkich innych o choćby niewielkiej przenikliwosci umysłu pozbył się z forum by mu nie zagrażali.
Ot i cały sekret
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Redmuluc ma problem z 2012
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile