W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Cześć wszystkim tu NowaPolska  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Ignoruj (1)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Odsłon: 5962
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NowaPolska




Dołączył: 07 Cze 2012
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:22, 07 Cze '12   Temat postu: Cześć wszystkim tu NowaPolska Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim mam na imię Mateusz mam obecnie 17 lat (18 lipca 18stka) interesuje mnie od 11 roku życia "polityka" nie wiem czy to trafne określenie, ale obudził się we mnie duch prawdziwego patrioty, od tamtego momentu rozmyślam sobie o losach Polski mojego kochanego kraju który mimo ze sprawi mi trochę krzywdy i tak dalej kocham, kolejna jaka rzecz wprawiła mnie w refleksje to obłuda i zakłamanie jakie panuje w moim środowisku i ogólnie (mieszkam na wsi) staram się odizolować od takich osób mam nadzieje ze mi się uda Smile (chodzi mi ze mimo zakłamania ich i tak czasem się spotkam z nimi), jestem typem takiego samotnika który woli siedzieć sobie w domu na komputerze bądź pochodzić sam na świeżym powietrzu (choć mam dziewczynę) ale tak naprawdę w głebi mojego serca czuje ze wolałbym być sam i robić to co kocham. To chyba na tyle jeżeli macie jakieś jeszcze pytania śmiało piszcie chętnie odpowiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JAR




Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:18, 07 Cze '12   Temat postu: Re: Cześć wszystkim tu NowaPolska Odpowiedz z cytatem

NowaPolska napisał:
Cześć wszystkim mam na imię Mateusz mam obecnie 17 lat (18 lipca 18stka) interesuje mnie od 11 roku życia "polityka" nie wiem czy to trafne określenie, ale obudził się we mnie duch prawdziwego patrioty, od tamtego momentu rozmyślam sobie o losach Polski mojego kochanego kraju który mimo ze sprawi mi trochę krzywdy i tak dalej kocham, kolejna jaka rzecz wprawiła mnie w refleksje to obłuda i zakłamanie jakie panuje w moim środowisku i ogólnie (mieszkam na wsi) staram się odizolować od takich osób mam nadzieje ze mi się uda Smile (chodzi mi ze mimo zakłamania ich i tak czasem się spotkam z nimi), jestem typem takiego samotnika który woli siedzieć sobie w domu na komputerze bądź pochodzić sam na świeżym powietrzu (choć mam dziewczynę) ale tak naprawdę w głebi mojego serca czuje ze wolałbym być sam i robić to co kocham. To chyba na tyle jeżeli macie jakieś jeszcze pytania śmiało piszcie chętnie odpowiem
Chyba zle trafiles, tutaj jest miejsce dla agentury, trolli, poronionych idealistow, manipulantow, i ludzi ktorzy zamiast zyc realnym zyciem i odkrywac prawde na wlasna reke wola pitolic o rzeczach ktorych albo nie rozumieja, albo zwyczajnie mysla ze rozumieja, i co gorsza na tym forum nigdy nie znajda odpowiedzi na zadawane pytania. Udaj sie na forum branzowe, itp. Pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:05, 08 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JAR wozisz się jakbyś nosił pod pachami telewizory z kineskopem. Patriotyzm jeszcze mu przejdzie, gdy zobaczy pieniądze za nim stojące. To kolejny etap jeśli trochę tu posiedzi. Póki co jest świeży i wydaje mi się, że do wielu wniosków jeszcze zdąży dojść sam. Wielu z nas na początku przyświecały idealistyczne myśli, które później uznaliśmy za poronione wnioski, dlatego przypomnijcie sobie swoje pierwsze illuminacje. Chcesz go rzucać od razu na stos? Typowo patriotyczne zagranie Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Qub@




Dołączył: 25 Wrz 2011
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:07, 08 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja, z patriotyzmu można się wyleczyć, w Polsce ich prawie nie ma. Gdyby doszło do "czegoś bardzo złego" większość ludzi, którzy coś mogą działać spierdoliłaby gdzie pieprz rośnie, w 39 mieliśmy taki przykład, wcześniej również. Nie mam na myśli oczywiście polityków, bo to przecież sprzedajne świnie. Lansowana teoria o "prawdziwych patriotach" z PiSu to największy śmiech na sali i manipulacja do potęgi.

Mateusz czerp informacje z różnych źródeł, stale porównuj i wyciągaj wnioski. Rób to dla siebie, bo przygniatająca większość społeczeństwa to skończone debile, dla których brak nadziei na cokolwiek.
_________________
"...odejdziemy, ale tak trzaśniemy drzwiami, że cały świat zadrży..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:37, 08 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odrzućmy pojęcia. nie ważne czy obowiązek wyrżnięcia watahy rządzącej polską nazwiemy podejściem patriotycznym czy nie. Pozostaje sama konieczność wycięcia tej zaplutej hołoty w pień. Po pierwsze bojkot wyborów parlamentarnych i prezydenckich. nie można tej hałastrze dawać żadnej legimityzacji. Jakie znaczenie ma czy taki venom kuma że narodowy obowiązek palenia kościołów i powywieszania biskupów na latarniach jest prawdziwie patriotyczny. A to że typy jego pokroju nie kumają prostej idei: że położenie tamy żydowszczyźnie, wypierdolenie z kraju rostowskiego i winieckiego jest elementem patriotycznej konieczności to ich sprawa. Im zakodowali w podstawówce, że pod pojęciem patriotyzmu mają rozumieć narodową dumę i uwielbienie tożsamości narzuconej przez mosad, dlatego nic z tego nie kumają i atakują samo pojęcie nie wiedząc jak jest zakłamane, źle rozumiane i co tak naprawdę oznacza.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?list=UU81YiST5jlE0H-pe1zXEndw&feature=player_detailpage&v=zK7Ze6u-3Xk[/youtube]
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:11, 08 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemicloo napisał:
nie ważne czy obowiązek wyrżnięcia watahy rządzącej polską nazwiemy podejściem patriotycznym czy nie

Nigdy akty przemocy i bestialstwa wobec legalnie wybranych władz nie będą łączone z patriotyzmem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PanDante




Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:36, 08 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mateusz czerp informacje z różnych źródeł, stale porównuj i wyciągaj wnioski. Rób to dla siebie, bo przygniatająca większość społeczeństwa to skończone debile, dla których brak nadziei na cokolwiek.

Bardzo dobra rada, zastosuj się do niej, NowaPolska.

Nawet na tym forum jest wiele przekłamań, manipulacji, wielu z nas ma wybitnie kontrastowe poglądy, wielu tutaj manipuluje nieświadomie lub świadomie. Musisz być tego świadom tutaj. Nawet niektóre z moich słów mogą być kłamstwem, kto wie? Musisz być czujnym.

Szukanie prawdy to droga która trwa przez całe życie. Twój nick i twoje słowa wskazują na to że chcesz silnej Polski, ale niestety mam dla ciebie złe wieści - patriotyzm to taka sama rzecz jak religia, poglądy polityczne czy ekonomiczne, który został wynaleziony aby dzielić ludzi i wysyłać ich na bratobójcze wojny.

Jest zasada zwana "dziel i rządź" (od łac. divide et impera), polegająca na celowym skłóceniu dwóch stron, aby nad nimi zapanować. Przykład czegoś takiego masz w polskiej polityce: dwie przeciwstawne partie polityczne PO i PiS, najbardziej liczące się, bo to one zgarniają najwięcej punktów w wyborach. Obydwie koncentrują swoje siły na walce z konkurencyjną partią, ale kiedy otrzymają władzę, czynią to samo, czyli niszczą kraj i potencjał jaki mamy. Zresztą nie tylko w Polsce, ale także w każdym innym kraju na świecie.

Rada którą dał ci Qub@ jest bardzo mądra, ponieważ jeżeli będziesz znał punkt widzenia obydwu wrogich sobie stron, wtedy też będziesz miał obiektywny obraz problemu.

I jeszcze jedno: nie patrz na słowa, ale na owoce działań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:43, 08 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wujki dobre rady się znalazły.Razz
Nowa Polska witaj Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Cześć wszystkim tu NowaPolska
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile