W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Marsz kibiców rosyjskich podczas EURO w Warszawie  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
20 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 18670
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:07, 17 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotrus napisał:
Ale te słowa można różnorako interpretować:

Można.Dlatego pragnę przypomnieć swoją wypowiedź
pszek napisał:
Ciekawiłby mnie również powód dla którego ta kobieta artykułowała co artykułowała.

viewpost.php?p=233541
Jak się okazuje w mojej ciekawości nie ma niczego oryginalnego,bo przybyły do Polski ruski minister sportu Fursenko wpadł na identyczny pomysł,nie tylko w odniesieniu do wrocławskich wypadków i oświadczył:Rosyjska Federacja Sportu zbiera teraz wideomateriały odnoszące się do zeznań świadków.Poprosiliśmy wszystkich poszkodowanych o pisemne oświadczenia,przyjmujemy je w hotelu Biristol i przez internet.Z tym pakietem wideodokumentów zgłosimy do UEFA wszystkie niepoprawne działania wobec naszych kibiców
http://translate.google.pl/translate?hl=.....md%3Dimvns
http://vz.ru/news/2012/6/14/583770.html
Stadionowe chuligaństwo jest postrzegane przez rosyjskie władze jako groźna plaga i zwalczane bez "zmiłuj się".Prawdopodobieństwo że na Euro przyjechali awanturnicy istnieje ale jest niewielkie.Natomiast to czym popisały się polskie media przeraziły nawet korespondentkę-rusofobkę Barbarę Włodarczyk która dała temu wyraz w wywiadzie emitowanym przez TV info.Powiedziała że polskie media powołując się na nieistniejące rosyjskie źródła przekazywały informacje o rzekomo planowanym przez ruskich kibiców rzucaniu papierowymi samolocikami z napisem Smoleńsk,polskie media podawały informacje o tym że rosyjscy kibice to nie kibice a funkcjonariusze specsłużb.Właśnie to rozgrzało atmosferę.
Jak sądzę teraz przychodzi pora ochłodzenia i miejmy nadzieję że tylko atmosfery.
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Qub@




Dołączył: 25 Wrz 2011
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:57, 17 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artur Szpilka z tego co się orientuję, siedział w pierdlu, więc jego wypowiedzi odnoście bijatyk i ustawek uważam delikatnie mówiąc za idiotyczne.

"Do uprawiania wyczynowego boksu trafił przez przypadek. Był chuliganem identyfikującym się z klubem Wisła Kraków i jak sam przyznał nie interesowały go mecze piłkarskie. Brał udział w tzw. ustawkach - umówionych przez uczestników nielegalnych bójkach pomiędzy zwaśnionymi pseudokibicami[3]. Przed jedną z bójek z kibicami lokalnego rywala - Cracovii, został zauważony przez trenera, który zaproponował jemu i jego rywalowi starcie w ringu[4]."

Fragment z wikipedii.
_________________
"...odejdziemy, ale tak trzaśniemy drzwiami, że cały świat zadrży..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piotrus




Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 161
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:29, 18 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

no niestety, wielokrotnie już o tym pisałem, że jeśli by być konsekwentnym to boks powinien zostać zdelegalizowany,


Bimi napisał:

No to radził bym ci aż tyle nie pić - to niezdrowe Smile


Ja radziłbym najpierw krytycznie popatrzyć się na siebie. Następnie zalecam ograniczenie dziennej dawki dragów. Później możesz się zastanowić o delegalizacji - z tym że najlepiej do własnej osoby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:31, 18 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ ty nic nie kumasz, dziecko.

Po pierwsze patrze na siebie krytycznym okiem regularnie - co najmniej tak często, jak często decyduje się na golenie, czyli średnio raz na tydzień Smile

Po drugie, dragi ułatwiają mi życie; kawa z rana na pobudkę - blancik z wieczora na dobry sen... i jakoś daję radę, udaje mi się tym utrzymać szczęście życiowe, jak również świetną kondycję psychiczną.
Zawsze to lepsze niż wpierdalanie prozacu i pigułek nasennych - o wiele silniejszych dragów niż moje, ale jakże dziś powszechnie akceptowanych społecznie.

A po trzecie, jako zagorzały liberał społeczny (nie mylić z liberałem - tępym upr'owym kapitalistą), ja wcale nie chcę delegalizacji boksu - bo to, jak zgaduję, miałeś na myśli używając wyrażenia "zastanowić się o delegalizacji".
Powiem więcej: ja jestem za delegalizacją wielu obecnie istniejących delegalizacji - i długo bym je wymieniał...

Mówiłem natomiast, co dalej podtrzymuję, że jeśli prawo miałoby być być konsekwentne, to boks powinien zostać zdelegalizowany, gdyż jego uprawianie niewątpliwie prowadzi do uszkodzenia mózgu, a dalej przedwczesnej śmierci. Bo umówmy się; z rozpierdolonym mózgiem człowiek raczej długo nie pociągnie - a nawet jak pociągnie to będzie już bardziej warzywem niż jeszcze człowiekiem.

Aczkolwiek kontrargument byłby tu taki, że typ co się decyduje na karierę boksera najwyraźniej ma uszkodzony mózg już od początku - w czasie swojej kariery jedynie go dalej dobija.

Więc absolutnie nie wzywam do delegalizacji boksu - wręcz przeciwnie, od zawsze mówiłem, że człowiek musi mieć prawo do eutanazji. Uprawienia boksu jest de facto formą eutanazji - z tym że pacjent nie poddaje się jej z bólu życia, a z chciwości. Ale ja nie wnikam w motywy eutanazji, więc i nie widzę problemu - niech się zabija z jakiego powodu tam chce, choćby po to aby se sprawdzić co jest po drugiej stronie...

Co bynajmniej nie znaczy, że jara mnie oglądanie tumanów napierdalających się po łbach, aż do osiągnięcia świadomości byliny. Jakby boks przestał istnieć, to ja bym tego nawet nie zauważył.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:29, 18 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No kurwa - chyba pierwszy raz w życiu muszę pochwalić polską policję.
Zapamiętajcie ową wiekopomną datę 18 czerwca 2012 - to się może już więcej nie powtórzyć...! Smile

Trzeba było aż międzynarodowego skandalu, żeby chłopaki się choć raz wzięli uczciwie za swoją robotę i zamiast rozstrzeliwać złodziei, tudzież gnębić kierowców, złapali bandytów co zbiegli z miejsca zbrodni na drugi koniec Polski. I to w ciągu tygodnia - normalnie jestem w szoku, zwłaszcza jak sobie przypomnę ich niedawną efektywność w sprawie porwanej Madzi... Smile


Śląsk: policja zatrzymała blisko 100 pseudokibiców

Według informacji, do jakich dotarli dziennikarze serwisu gazeta.pl, śląska policja zatrzymała w sobotę blisko stu psuedokibiców, którzy brali udział w zamieszkach przed meczem Polska-Rosja. Zatrzymani to fani GKS-u Katowice, Rakowa Częstochowa, Ruchu Chorzów oraz Polonii Bytom.

Jak podaje serwis, w sobotę, podczas wielkiej obławy, funkcjonariusze policji zatrzymali blisko sto osób, które brały udział w zamieszkach w Warszawie. Na ten krok zdecydowano się bardzo szybko po to, by nie dopuścić do kolejnych starć przed meczami Euro 2012.

Chuligani odpowiedzą za przestępstwa i wykroczenia, jakich dopuścili się 12 czerwca na ulicach Warszawy. Kilku z nich odpowie też za nielegalne posiadanie narkotyków, który znaleziono przy nich podczas zatrzymania.


http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/sla.....omosc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KtozjakBog




Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:57, 08 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładne rzeczy się działy ...
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1020229,titl.....caid=1ec56

Cytat:
2012-05-31
Rosjanie grożą Polsce "czerwonym protestem". Rosyjskie ministerstwo sportu i związek kibiców nie rozumieją obowiązujących w naszym kraju przepisów, zakazujących używania symboli Związku Radzieckiego. Szef rosyjskich kibiców zapowiedział, że może wezwać 50 tysięcy Rosjan jadących do na Euro 2012, aby wszyscy ubrali się w czerwone koszulki z sierpem i młotem.

_________________
Rzekł Jezus: "Przypatrzcie się temu, który żyje, dopóki żyjecie,
abyście nie umarli,
a nie starajcie się go widzieć nie mogąc się mu przypatrzeć".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:27, 09 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KtozjakBog napisał:
Ładne rzeczy się działy ...

się obudził Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Marsz kibiców rosyjskich podczas EURO w Warszawie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile