W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Marsz kibiców rosyjskich podczas EURO w Warszawie  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
20 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 18674
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:42, 15 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Cyklu: żydowskie media donoszą
13 Czerwiec 2012Dodaj komentarzPrzeskoczenie do uwag
przygotował: Niezorientowany

komentarz Daily Mail: Ulice we krwi: drogi pokryte krwią po brutalnych starciach między „fanami”

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/201.....onosza-12/
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sensor




Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:38, 15 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Relacja rosyjskich sportowców:

http://lads-from-riga.livejournal.com/589482.html


Ruska banda:









Milicjanci/tajniacy wśród polskich kiboli:




kolorystyka kominiarek nieprzypadkowa:




Media UK:

_________________
http://www.youtube.com/user/sensor2912#grid/uploads
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:13, 15 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak małoletni uczestnik harcerskiego obozu,radośnie donosisz nam @Sensor o "proporczykach" wziętych na wrogu.Ale powiedz mi @Sensor czy w swym patriotycznym uniesieniu pomyślałeś np o perspektywach polskiego sadownictwa?
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:55, 15 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pszek napisał:
Jak małoletni uczestnik harcerskiego obozu,radośnie donosisz nam @Sensor o "proporczykach" wziętych na wrogu.Ale powiedz mi @Sensor czy w swym patriotycznym uniesieniu pomyślałeś np o perspektywach polskiego sadownictwa?


Od tego mamy ciebie.
Powiedz co proponujesz:)
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:02, 15 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polaczkowate psycho-skurwysyny! Pisowskie ścierwa podjudziły, a bydło ruszyło do ataku na bezbronnych kibiców. Osądzić należy nie tylko zwyrodniałych bydlaków, ale także polityczno-medialną hołotę, która to zainicjowała!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:07, 15 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chójaduch napisał:
Osądzić należy nie tylko zwyrodniałych bydlaków, ale także polityczno-medialną hołotę, która to zainicjowała!

Popieram! O czym pisałem w tym temacie dawno temu, zanim jeszcze się to stało: viewpost.php?p=232674
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:08, 15 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EURO 2012, MECZ POLSKA-ROSJA, SLUZBY TAJNE, BANDZIORKI, OSZOLOMY I SPRAWA POLSKA

W dniu 14 czerwca 2012 roku w Warszawie, na skwerze księdza Jana Twardowskiego, przy pomniku księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego, grupa Polaków ocenia dramatyczne wydarzenia, które miały miejsce w dniu 12 czerwca 2012 roku w dniu, w którym odbywał się mecz piłki nożnej w ramach mistrzostw Europy pomiędzy drużynami Polski i Rosji.

Na początku filmu wypowiada się pan Jerzy Marian Zieliński, działacz katolicko-narodowy, który już w dniu 30 maja 2012 roku wyrażał obawy, co do możliwości zorganizowania prowokacji antypolskiej na wielką skalę w dniu wyżej wspomnianego meczu.

Tą wcześniejsza wypowiedź można obejrzeć na filmie, który jest dostępny pod adresem:
http://www.youtube.com/watch?v=IKH1RAYhMwA

Pan Jerzy Marian Zieliński ocenia wydarzenia, które się rozegrały na ulicach Warszawy w dniu 12 czerwca 2012 roku, podczas przemarszu kibiców drużyny rosyjskiej w kierunku Stadionu Narodowego.

Następnie wypowiada się pan Sławomir Andrzej Zakrzewski z Ruchu Suwerenność Narodu Polskiego, który brał osobiście udział w dramatycznych wydarzeniach w dniu 12 czerwca 2012, podczas których grupy agresywnych młodych ludzi, udających patriotycznie nastawionych kibiców drużyny polskiej brutalnie atakowały uczestników marszu kibiców rosyjskich.

Pan Zakrzewski został zaatakowany przez młodych agresorów, porwano mu ubranie, znieważano go i zniszczono transparent, treść którego brzmiała następująco: KOCZOWNICY DOŚĆ SZCZUCIA NAS NA ROSJAN!

Krótki filmik ukazujący ten protest znajduje się pod adresem:
http://www.youtube.com/watch?v=i-2HpzFTWT8

Celem obecności pana Zakrzewskiego w tym miejscu, było apelowanie do Polaków, aby zachowali się godnie i nie dawali posłuchu podżegaczom do wystąpień o charakterze bandycko-chuligańskim.

Pan Sławomir Andrzej Zakrzewski ocenia, skąd się biorą przyczyny narastania atmosfery rozniecania nienawiści między narodami polskim i rosyjskim i wskazuje na określone środowiska obecne na arenie polskiej polityki, które do tego się przyczyniają.

Na filmie widzimy też pana Edmunda, który również był świadkiem wydarzeń w Warszawie w dniu 12 czerwca 2012 roku, oraz pana Roberta.



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KingPaulus




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 68
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:18, 15 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chójaduch napisał:
Polaczkowate psycho-skurwysyny! Pisowskie ścierwa podjudziły, a bydło ruszyło do ataku na bezbronnych kibiców. Osądzić należy nie tylko zwyrodniałych bydlaków, ale także polityczno-medialną hołotę, która to zainicjowała!


o czym Ty pierdolisz człowieku ??
akurat kibice w dupie mają jakiś PiS ale wy wiecie lepiej Smile
po kolejne to widzę, że jesteście ekspertami co do światka kibicowskiego (za co dostałem limit postu - tu pozdrowienia dla wszystkowiedzącego ubeckiego chuja Bimiego Smile ale nie widzę sensu nic wam tłumaczyć bo znacie tylko jedną prawdę w tej materii - gówno prawdę Smile

JAR raczej do żadnego spotkania nie ma szans aby doszło - pisałem do Bimiego, że jak będzie wracał do falubazowa niech zajedzie przez Gorzów to się przekonamy kto jest ubeckim chujem - oczywiście bez odzewu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:26, 15 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KingPaulus napisał:
chójaduch napisał:
Polaczkowate psycho-skurwysyny! Pisowskie ścierwa podjudziły, a bydło ruszyło do ataku na bezbronnych kibiców. Osądzić należy nie tylko zwyrodniałych bydlaków, ale także polityczno-medialną hołotę, która to zainicjowała!


o czym Ty pierdolisz człowieku ??
akurat kibice w dupie mają jakiś PiS ale wy wiecie lepiej Smile

przecież on nie napisał że to byli kibice, tylko "polaczkowate psycho-skurwysyny", "bydło" które zaatakowało "bezbronnych kibiców"...

więc naucz się czytać ze zrozumieniem, zanim zaczniesz szczekać po forach, maleszkowy aparatczyku. Smile

powiedziałem już, ale skoro chcecie to powtórzę: tacy z was niezależni politycznie "kibice" jak z koziej dupy trąba.
łyse pisowskie bojówki, bydło naganiane przez cia, marni zeszmaciali prowokatorzy - oto kim jesteście.
wierzę, że chcielibyście być kibicami, ale niestety w rzeczywistości jesteście jeno bandą ubecko-maleszkowych kurew z łysymi pałami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:26, 15 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i w dupie mają, wali mnie to. Jednakże łączy ich zbieżność w paranoi i obłędzie. Jedni i drudzy mogą się leczyć u tych samych specjalistów od zjebanych mózgów...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
guinness




Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 209
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:10, 15 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chójaduch napisał:
Polaczkowate psycho-skurwysyny! Pisowskie ścierwa podjudziły, a bydło ruszyło do ataku na bezbronnych kibiców. Osądzić należy nie tylko zwyrodniałych bydlaków, ale także polityczno-medialną hołotę, która to zainicjowała!


Nie do końca tak jest, ze tylko jedna strona sceny politycznej podjudza do nienawiści. Zobacz sobie tylko jedna okładkę lewackiego pisma polskojęzycznego. Komu to służy?

http://dziwniejszebrzegi.wordpress.com/2.....newsweeka/


a tu kilka ujęć tych bezbronnych kibiców

http://vod.gazetapolska.pl/1906-agresywni-rosjanie-bili-do-nieprzytomnosci
_________________
Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:12, 15 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

guinness napisał:
a tu kilka ujęć tych bezbronnych kibiców

http://vod.gazetapolska.pl/1906-agresywni-rosjanie-bili-do-nieprzytomnosci

ojeju, pili piwo na ulicy - a to ruscy bandyci, no!! Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Piotrus




Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 161
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:31, 15 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Piotrus napisał:
Rozpoznawanie odgłosów z tego filmiku przypomina mi rozpoznawanie wystrzałów z filmiku pod Smoleńskiem. Każdy słyszy co chce.

no sorry, ja ruski miałem tylko w podstawówce przez 3 lata i niewiele z niego pamiętam, ale jeśli nie słyszysz tego o czym napisał pszek, to radzę natychmiastową wizytę u laryngologa - najlepiej już jutro, ostatni dzień roboczy w tym tygodniu. nie trać czasu - to może być coś poważnego... Smile

Na podstawie tego filmiku, mogę wymyślić 100 teorii spiskowych i bronić ich równie zawzięcie jak ty to robisz, ale nie widzę takiej potrzeby, dlatego proponowałem zajęcie się bardziej konstruktywnymi sprawami.
A podobieństwa między obydwoma filmikami istnieją np.: obydwa niby kręcili ruski, na obydwu coś słychać ale w pierwszym przypadku nie widać osób które strzelają (ponoć strzelała rozgrzana broń ochroniarzy jak dobrze pamiętam) w drugim nie widać osoby która krzyczy (można oczywiście zaryzykować stwierdzenie że głos został wklejony do filmiku), zresztą i tak pewnie wyślesz mnie do okulisty i nazwiesz Pisowskim ubekiem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:59, 15 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotrus napisał:
Bimi napisał:
Piotrus napisał:
Rozpoznawanie odgłosów z tego filmiku przypomina mi rozpoznawanie wystrzałów z filmiku pod Smoleńskiem. Każdy słyszy co chce.

no sorry, ja ruski miałem tylko w podstawówce przez 3 lata i niewiele z niego pamiętam, ale jeśli nie słyszysz tego o czym napisał pszek, to radzę natychmiastową wizytę u laryngologa - najlepiej już jutro, ostatni dzień roboczy w tym tygodniu. nie trać czasu - to może być coś poważnego... Smile

Na podstawie tego filmiku, mogę wymyślić 100 teorii spiskowych i bronić ich równie zawzięcie jak ty to robisz, ale nie widzę takiej potrzeby, dlatego proponowałem zajęcie się bardziej konstruktywnymi sprawami.

ależ ja wierzę, że ty potrafisz wymyślić 100 teorii spiskowych, na podstawie czegokolwiek.
z tym, że jeszcze wczoraj pisałeś że każdy słyszy na tym filmie to co chce - gdy wyraźnie słuchać to co słychać. Smile

więc przykro mi, ale z deka już za bardzo cię fantazja poniosła - moja tolerancja siania głupoty na tym forum ma swoje granice - i owa pałka właśnie się przegła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sensor




Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:31, 16 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierdolenie o bezbronnych rosyjskich kibicach. To że ich ekipy chuligańskie po wcześniejszych zaproszeniach Polaków do tańca chowały się po barach gdy Ci postanowili skorzystać - to potem od razu propaganda że dostają przypadkowi ludzie.









Artur Szpilka na temat zamieszek w dniu meczu z Rosją [od 4:38]

_________________
http://www.youtube.com/user/sensor2912#grid/uploads
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JAR




Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:56, 16 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Piotrus napisał:
Rozpoznawanie odgłosów z tego filmiku przypomina mi rozpoznawanie wystrzałów z filmiku pod Smoleńskiem. Każdy słyszy co chce.

masz na myśli to:
pszek napisał:
między 20 a 30 sekundą słynnego filmiku słychać krzyk kobiety to Polacy swołocze,Polacy co wy robicie,co wy robicie



no sorry, ja ruski miałem tylko w podstawówce przez 3 lata i niewiele z niego pamiętam, ale jeśli nie słyszysz tego o czym napisał pszek, to radzę natychmiastową wizytę u laryngologa - najlepiej już jutro, ostatni dzień roboczy w tym tygodniu. nie trać czasu - to może być coś poważnego... Smile


@Bimi & pszek

1) Przedstawcie autoryzowany skrypt przez jakiegos jezykoznawce krzykow tej kobity to sie ustosunkujemy, Bimi twoje twierdzenia ze slyszysz to czy tamto chociaz rosyjski miales w podstawowce sa zalosne

2) Istnieje jeszcze zagrozenie, ze krzyki tej kobiety nie sa tym czym sie wam wydaja byc - czyli zostaly przez Was wyrwane z kontekstu dla potrzeb udowodnienia zalozonych przez was z gory tez, zmierzajacych do rzucenia Polakow w ramiona Rosjan, zebysmy znowu kochali sie jak dwa bratnie narody; tak wiem ubeckie kurwy i PIS stoja temu na przeszkodzie (ubieglem cie Bimi wiec nie musisz ripostowac na tego posta Smile)

mam tendencje byc ostrozny w ferowaniu wyrokow, nie bylem bezposrednim swiadkiem i nie znam kim naprawde sa ci ktorzy rozpoczeli jatke, wiec jak mozna sugerowac kto zaczal rozrobe; podobnie Bimi jak mozna sugerowac ze Blasik do spolki z Kaczynskim sa odpowiedzialnymi za katastrofe w Smolensku, jak nie jestes ani ekspertem w dziedzinie lotnictwa, nie byles na pokladzie, nie byles na lotnisku w Smolensku podczas ladowani samolotu, nie przegladales nagran z czarnych skrzynek...

Jak mozna robic z ludzi takich matolow...

@Bimi i kilku innych na tym forum

Dowiemy sie kim wy jestescie, wczesniej czy pozniej Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:01, 16 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sensor napisał:

Artur Szpilka na temat zamieszek w dniu meczu z Rosją [od 4:38 ] https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=q6p2kLa99rw

W normalnym kraju za taką wypowiedź sportowiec byłby na zawsze zdyskwalifikowany.Powiedział: Przyjechali Rosjanie to też chciałem iść,też chciałem im nakopać do tyłka,normalne -no nie?
Idzie o to że "to" nie jest normalne,normalni ludzie nie miewają takich odruchów.Facet uprawia dziedzinę sportu związaną z częstymi urazami głowy a to wiele tłumaczy.Wyciągnięcie prawnych konsekwencji byłoby prawdopodobnie niemożliwe z uwagi na stan zdrowia,ale właśnie z uwagi na ów stan powinien być zdyskwalifikowany i próbować swych sił np na olimpiadach specjalnych.
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:16, 16 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszę już to po raz kolejny na forum:
Co to znaczy w normalnym kraju?
Ta retoryka to jest retoryka tvn i onet.pl
Zdanie zaczynające się od w normalnym kraju, tylko w takim kraju jak Polska itp. itd. jest to zdanie dewalujące cały czas Polskę i ten kraj. To jest cały czas ta sama socjotechnika i to samo programowanie , a potem się dziwicie ,że Polacy mają niby niskie poczucie własnej wartości. No jak nie mają mieć jak chyba ze 12 razy na dzień słysza jacy są niby zjebani i w jakim niby zjebanym kraju przyszło im żyć.

Więc pszek nawet nie zauważyłeś jak podłączyłeś się mentalnie pod onet.pl Very Happy

np. w takiej Anglii choćby niewadomo jak byłoby zjebanie nigdy, ale to przenigdy w mass mediach nie pojawi się stwierdzenie : tylko w Anglli może dojść do takiego skandalicznego zachowania w każdym normalnym kraju ...bla bla bla

Wręcz zupełnie odwrotnie. Tam będzie występować retoryka poczucia wyższości nad innymi Very Happy

A teraz pytanie w czyich rękach są polskojęzyczne mass- media i kto nadzoruję taką retorykę?
Bo np. onet niedawno został sprzedany chyba Niemcom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:00, 16 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca napisał:
Piszę już to po raz kolejny na forum:
Co to znaczy w normalnym kraju?
Ta retoryka to jest retoryka tvn i onet.pl

Nigdy nie widziałem żeby ktoś na tvn, czy onet.pl używał wyrażenia "w normalnym kraju" - więc o czym ty pierdolisz?

Ja doskonale rozumiem co to znaczy "w normalnym kraju" - sam bardzo często używam owego określenia.
"Normalny kraj" to taki, w którym ja chciałbym mieszkać - przeciwieństwo nienormalnego kraju, czyli np. Polski z której spierdoliłem do Holandii, z której pewnie też kiedyś spierdolę, z tym że wątpię że z powrotem, zwłaszcza gdy obserwuję postępujący niczym nowotwór proces głupienia polskiego społeczeństwa. Nie wiem nawet czy zasługuje to jeszcze ma miano "społeczeństwa"- myślę, że "stado barnów", tudzież "bydła", o wiele lepiej określa ów twór.


JAR napisał:
@Bimi i kilku innych na tym forum
Dowiemy sie kim wy jestescie, wczesniej czy pozniej Sad

Co boli, że wam tak zasłużonego działacza, czerwonego kła, skompromitowałem?
Więc grozisz mi..? Laughing

Pragnę zauważyć, że wasza handlująca kradzionymi cegłami, kurewska owca szczekan, już ponad miesiąc temu ogłosił, że niedługo upublicznicie moje personalia... czekam, czekam - i nic... jak na razie wypłynął tylko numer lelefonu... 727 307 257 Laughing

Coś wam to strasznie długo zajmuje, zważywszy że na samym forum jest co najmniej kilka osób które mnie znają w realu, a jeszcze więcej jest osób, których nie ma na forum, ale wiedzą w realu że to ja je prowadzę...
Cóż, widać moi znajomi - w przeciwieństwie do twoich - nie mają mentalności ubeckich kapusiów.

Swoja drogą to ciekawe, że odkąd wydałem Maleszka, średnio raz na tydzień, kolejny typ co go nie znam, napierdalając wazeliną, proponuje mi spotkanie... Smile
Żałośni - żałośni kurwa jesteście.

A wracając do twych gróźb.
Pierdol się frajerze.
Nawet jakbym ci powiedział kim jestem to i tak byś nie uwierzył, a nawet jakbyś uwierzył to i tak miałbym to w dupie.
Bo na to żeby mnie sięgnąć tu gdzie siedzę, to za niskaś w butach, pisowsko maleszkowa kurwo.
Najpierw byś się musiał udać do kraju szatana, a potem się w nim nie zgubić, co zważywszy na łysą pałę i brak wykształcenia wydaje mi się zadaniem ponad twoje możliwości. Ale może załóż choć wyższe obcasy, jak już tak stoisz w tym lesie przy drodze - zawsze to sięgniesz 2cm wyżej i będziesz mieć lepszą pozycję w negocjowaniu podwyżki ze swoim pisowskim alfonsem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:19, 16 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pszek napisał:
Sensor napisał:

Artur Szpilka na temat zamieszek w dniu meczu z Rosją [od 4:38 ]


W normalnym kraju za taką wypowiedź sportowiec byłby na zawsze zdyskwalifikowany.Powiedział: Przyjechali Rosjanie to też chciałem iść,też chciałem im nakopać do tyłka,normalne -no nie?
Idzie o to że "to" nie jest normalne,normalni ludzie nie miewają takich odruchów.Facet uprawia dziedzinę sportu związaną z częstymi urazami głowy a to wiele tłumaczy.Wyciągnięcie prawnych konsekwencji byłoby prawdopodobnie niemożliwe z uwagi na stan zdrowia,ale właśnie z uwagi na ów stan powinien być zdyskwalifikowany i próbować swych sił np na olimpiadach specjalnych.

hehe, artur szpilka - niezły tuman. Smile

no niestety, wielokrotnie już o tym pisałem, że jeśli by być konsekwentnym to boks powinien zostać zdelegalizowany, gdyż wystarczy zobaczyć paru pierwszych z brzegu zawodowych bokserów, jak oni bredzą i jakie to tumany, aby dostrzec jakże oczywistą korelację: że napierdalanie się po głowach ma druzgocący wpływ na mózgi zawodników owej dyscypliny.
jeśli boks jest legalny, to równie dobrze można zalegalizować rosyjską ruletkę i robić w niej zawody; ligę i puchar świata - sport równie niebezpieczny, ale przynajmniej jak już wygrasz ten puchar to nie masz trwałego uszkodzenia mózgu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pps




Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 132
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:39, 16 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To gdzie za "chcenie" jest dyskwalifikacja? w jakim normalnym kraju? dyskwalifikacja z czego? Artur Szpilka porządny i utalentowany bokser, jest bokserem zawodowym i dyskwalifikować to sobie możecie, trochę za późno.A jeszcze jako junior przywiózł naszemu krajowi tytuł wicemistrza europy.
O delegalizacji boksu se pogadajcie strachliwe cieniasy, bo na głowę szkodzi nie?
Zwłaszcza Platonowi zaszkodził? Taki bez rękawic tylko uprawiany w rzemieniach owiniętych na pięściach.
Byronowi też, Jackowi Londonowi o jakże strasznie zaszkodził Wink żałocha.
W angielskich szkołach prywatnych(nazywanych kiedyś public schools żeby było śmieszniej) boks był obligatoryjnym sposobem rozwiązywania konfliktów między wychowankami, dostawali rękawice, na ring i sobie wyjaśnijcie chłopcy.
Boks to dynamiczne szachy człowieku. Boks to głowa, nogi a na końcu ręce.
Najfajniejszy sport na świecie- sprawdź, znajdź dobrego trenera i sprawdź, a nie powtarzasz bzdury opowiadane przez gosposie domowe.
Rozumiem że jak ktoś się nie wypina przed ruskimi to jest wróg.
Znam ruskich lepiej niż większość wypowiadających się i niestety stawiam tezę że porządnego kopa w d... docenią i uszanują, a za takie obślinianie będą nas uważali za rabstwo. Całe wieki argument siły był tam stawiany wyżej niż siła argumentu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:51, 16 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pps napisał:
To gdzie za "chcenie" jest dyskwalifikacja?

No daleko szukać nie muszę, żeby ci odpowiedzieć na to pytanie - choćby tutaj na forum... Laughing

A Artur Szpilka to debil i tuman - co widac na załączonym filmie.
I nie potrzeba żadnego talentu żeby się walić z drugim debilem po ryjach - do tego potrzeba wyłącznie dwóch idiotów, którzy pokusili się na taką właśnie karierę, wymieniając lata treningu + swój własny mózg, na mniejsze lub większe piąniadze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:41, 16 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe - no ale koniec końców przynajmniej dojebaliśmy Ruskom przejebując z Czechami.
Cóż za poświęcenie - typowo polski patriotyzm!
Pisowskie bojówki nie dały rady - to przynajmniej nasza reprezentacja obroniła Honoru Polski Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Piotrus




Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 161
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:43, 16 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

ależ ja wierzę, że ty potrafisz wymyślić 100 teorii spiskowych, na podstawie czegokolwiek.
z tym, że jeszcze wczoraj pisałeś że każdy słyszy na tym filmie to co chce - gdy wyraźnie słuchać to co słychać. Smile

I oto właśnie chodzi! Każdy słyszy co chce.
JAR napisał nieco prościej to co próbowałem przekazać, ale widzę że masz umysł przykryty grubą warstwą gruzu, pod pięcio metrowym mułem. Ale mogę się dać jeszcze raz sprowokować i napisać jak do dziecka.
W filmiku pod Smoleńskiem było, słychać strzały, z tym że jedni je interpretowali jako strzały:
- takich ubeków jak Ty w tych co rzekomo mieli ocaleć,
- samoczynne wystrzały z rozgrzanej broni załogi BOR-u
- ostrzegawcze szczały - żeby gapie się nie schodzili
- rozgrzane baterie urządzeń mobilnych
- itd.
Na tej podstawie twierdzę że każdy słyszał co chciał.
Natomiast w filmiku przytoczonym przez użytkownika Pszek, też coś słychać. Ja ruskiego nie znam, ale cały czas w moich wypowiedziach zakładam że rzeczywiście prawidło zrozumiałeś to co zostało powiedziane w filmiku. Ale te słowa można różnorako interpretować:
- mogła to powiedzieć jakaś ubecka agentka (taka jak ty)
- mogli tam rzeczywiście być przebierańcy
- głos mógł także dobiegać, niekoniecznie z tego miejsca (kilka metrów dalej też mogła być jakaś rozróba)
- głos mógł także być skierowany do polskich stewardów którzy mogli w początkowej fazie przestraszyć się całej sytuacji i udawać greka chowając się po kontach (sam byłem na dniach pewnego miasteczka, gdzie ochrona pod wpływem rozruchów pochowała się do swoich wozów Smile )
- głos mógł także być zupełnie wyrwany z kontekstu
- itd.
Na tej podstawie także twierdzę że każdy słyszał co chciał.

Bimi napisał:

więc przykro mi, ale z deka już za bardzo cię fantazja poniosła - moja tolerancja siania głupoty na tym forum ma swoje granice - i owa pałka właśnie się przegła.

Mnie fantazja ponosi jak sobie dobrze popije. A twoje ubeckie metody nie robią na mnie żadnego wrażenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:51, 16 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotrus napisał:
Mnie fantazja ponosi jak sobie dobrze popije. A twoje ubeckie metody nie robią na mnie żadnego wrażenia.

No to radził bym ci aż tyle nie pić - to niezdrowe Smile
A moje metody oraz ich wyniki są w pełni jawne i przejrzyste - do wglądu dla każdego na stronie prawda2.info
Wcale się ich nie wstydzę, wręcz przeciwnie - jestem z nich dumny i nie mam w nich niczego do ukrycia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   » 
Strona 7 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Marsz kibiców rosyjskich podczas EURO w Warszawie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile