W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Marsz kibiców rosyjskich podczas EURO w Warszawie  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
20 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 18674
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
awake




Dołączył: 10 Cze 2012
Posty: 22
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:08, 12 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robi sie ciekawie...

http://fakty.interia.pl/polska/news/msz-.....na,1808697

http://fakty.interia.pl/swiat/news/rosja.....dy,1808696

Czyzby produkcja antypolskich nastrojow w Rosji,majace czemus sluzyc w najblizszej przyszlosci?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CiN




Dołączył: 05 Lut 2011
Posty: 90
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:00, 13 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-a.....5492_n.jpg
_________________
Brak człowieczeństwa jest dzisiaj człowieczeństwem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zarowka




Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 79
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:09, 13 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

Jestem ekspertem od demaskowania ubeckich chujów oraz ich działalności - i z takim właśnie przypadkiem mamy tu do czynienia.

Zaś czy mi wierzysz, czy nie - nie mój problem. Smile


Bimi, trochę w tej sytuacji Cię ponosi. Jako wrocławski student mogę powiedzieć, że kilku moich znajomych (również studentów) poszło najzwyczajniej dorobić jako stewardzi na stadionie/w strefie/nalewać piwo itd. Nic podejrzanego tutaj nie ma.
A z tego co mi powiedziała koleżanka obstawiająca ten mecz, to nieprzytomny steward jest jakimś tam kierownikiem stewardów (w danym sektorze).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:33, 13 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co to ma do rzeczy że twoi znajomi ze studiów dorabiają w strefie kibica, bo nie kumam?

Mówiliśmy o tym co widać na filmie nad którym się pół internetu spuszcza od paru dni.

Moim zdaniem widać na nim prowokację ubeckich mend, a nie rosyjskich kibiców katujących polskich stewardów - jak mi tu maleszkowe kurwy z pisu próbują wcisnąć. A raczej nie mi, tylko nieświadomym czytelnikom mojego forum - bo ze mną nie takie numery...

Tam było w chuj kamer i w chuj psów, a sprawa nabrała rozgłosu międzynarodowego. Nie ma takiej możliwości żeby jakikolwiek rosyjski kibic był w stanie się z tego wywinąć. Za to ubecy spisu, w porozumieniu z ubekami z wrocławskiej psiarni - jak najbardziej.

I jeszcze ten sensacyjny news w Wyborczej - że to był gość ze specnazu, który "był na tyle nieostrożny, że dał się kilkakrotnie sfotografować i jego zdjęcie pojawiło się w kilku chuligańskich portalach"... a rozpoznały go "służby rosyjskie" po tatuażu na prawej łopatce... w Komendzie Głównej Policji wszystko to powiedziano - nawet ABW to potwierdza, z tym że nie oficjalnie...! Laughing

No czy ja wyglądam na totalnego kretyna, żeby mi próbować wcisnąć tak bezczelny kit?
Raczej nie - najwyraźniej pierdolone maleszkowe kurwy próbują na moim forum wcisnąc ten kit innym - mniej rozgarniętym.
Bezczele zajebani. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Qub@




Dołączył: 25 Wrz 2011
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:34, 13 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



W mediach oczywiście cała wina jest po stronie polskich "kiboli", czy jednak do końca tak było? Szukałem trochę innych informacji i relacji z bardziej obiektywnych źródeł. Wstępnie można założyć, iż służby porządkowe dały dupy (to chyba nikogo nie dziwi) no i jest mowa o grupie (w ww linku) rosyjskich "fighterów", którzy byli swoistą iskrą powodującą zapłon. Dodając do nich polskich kiboli mamy pasztet, który powstał. Na szczęście zdecydowana większość kibiców, polskich i rosyjskich, zachowywała się jak należy, co z tego, że kilka marginalnych "czarnych owiec w stadzie" powoduje bardzo negatywny wydźwięk w mediach, głównie zagranicznych. Polski bałagan poszedł w świat.
_________________
"...odejdziemy, ale tak trzaśniemy drzwiami, że cały świat zadrży..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vril




Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 237
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:36, 13 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zarowka napisał:

Bimi, trochę w tej sytuacji Cię ponosi. Jako wrocławski student mogę powiedzieć, że kilku moich znajomych (również studentów) poszło najzwyczajniej dorobić jako stewardzi na stadionie/w strefie/nalewać piwo itd. Nic podejrzanego tutaj nie ma.


Obawiam się że mówisz do ściany. Wszak nasz admin choruje na ciężką ubecką traumę. Nie wiem ile razy został przez nich wydymany, ale tak czy inaczej uszczerbek na zdrowiu pozostał. Wszędzie widzi spiskującą ubecję.

Pewnie na filmie i fotach dwa posty wcześniej też ukrywają się skurwysyńscy ubecy i walą po ryjach Rosjan. Lecą na nich na złamanie karku w biało-czerwonych czapkach, szalikach, niektórzy w barwach legii. A potem pojawia się policja i niby wyprowadza kolegów po fachu. A później na komendzie piją szampana, żrą kawior i rozprawiają o udanej prowokacji.

Tak było Bimi?
_________________
"bajka o demokracji, to największe gówno w jakie tylko ludzkość mogła wdepnąć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:43, 13 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vril napisał:
Obawiam się że mówisz do ściany. Wszak nasz admin choruje na ciężką ubecką traumę. Nie wiem ile razy został przez nich wydymany, ale tak czy inaczej uszczerbek na zdrowiu pozostał. Wszędzie widzi spiskującą ubecję.

Po tym jak zobaczyłem, że całe to wasze patriotyczno-bogoojczyźniane pisowskie środowisko kompletnie zignorowało fakt, że ubecku kapuś Lesław Maleszka jest waszym czynnym działaczem, budującym struktury Solidarnej Polski w Szczecinku - ba, wszyscy jeszcze stanęliście za nim murem, a jeszcze atakujecie niczym żmije tych niewielu ze swego środowiska, którzy ów temat podjęli - to mi w zupełności wystarczy by wiedzieć kim jesteście.

Wiec, coby nie było wątpliwości: Jesteście bandą kurewskich zjebów, którzy jako spadkobiercy niegdysiejszych ubeckich szmat i ich alfonsów, niewątpliwie stosują i dziś ubeckie metody - z tym, że udoskonalone przez ostatnich kilkadziesiąt lat (m.in. internetem).

A ten film, to że już po godzinie krążył po necie p.t. "rosyjscy kibice katują polskiego stewarda" - że nikt nic nie wie, nikogo nie zatrzymano choć psów na stadionie było jak mrówek, a wyborcza pisze że gośc był ze specnazu, co rzekomo potwierdzają Komenda Główna Policji, ABW, a nawet rosyjskie służby... z tym że małym drukiem dodając gdzieś, że to "nie oficjalnie" - no sorry, jeśli to nie jest akcja zrobiona przez ubeckie kurwy spod sztandaru Lesława Maleszka, to ja jestem księdzem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pumcia




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:19, 13 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PISowcy mogliby sobie już odpuścić. Przynoszą wstyd tylko naszemu krajowi. Zachowują się jak niereformowalne gówno, które wszystkim w około zazdrości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8576
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:19, 13 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czas abym i ja swoje pięć groszy dorzucił. Wcześniej nic nie pisałem , bo po co napinać się przed .
Kiedyś w programie o Rosji ( chyba seria Szerokie tory ) widziałem jak tam na stadionie rozprawia się z zadymiarzami/chuliganami. Wpada kilkudziesięciu komandosów ( w czerwonych beretach ) bez żadnych kasków, ochraniaczy tylko z długimi na 1,5m pałami i kto jest niewinny ten leży i się nie rusza . Reszta dostaje taki wpierdol , że wielcy chuligani idą do paki z zasranymi gaciami. I to jest sposób na chuliganów , postawić tzw autorytet w danym kręgu przed innymi chuliganami w obesranych gaciach . Oczywiście nie mam nic przeciwko ustawkom i innym napierdalaniem ,kiedy tylko postronnym obywatelom się nie dostaje . To jest zdrowe. Jesli ktoś uważa że nie to powiem , że boks, czy walki w klatkach itp , jest sto razy gorsze, bo ludzie napierdalają się nie z przyjemności tylko dla kasy , a to jest już żydowska choroba .
Słyszałem że tzw kibole, zamaskowani wpadali między kibiców ( przez co trudniej było ich dorwać policji ) i kiedy kibic polski zwrócił im uwagę co odpierdalają to kibic dostawał po ryju. To jest zwykłe skurwysyństwo . I zwykli kibice powinni skatować skurwiela .
Kilka słów o rosyjskich kibicach z czerwonym sztandarem ZSRR , co byście zrobili gdyby tak Niemcy maszerowali z nazistowskim sztandarem po Warszawie. Ano trza napierdalać i patrzeć czy równo puchnie . I to jest chyba oczywiste .
Natomiast wiadomo już było dawno kiedy Polacy zagrają z Rosjanami ( 12-06 ) , więc trza było datę po prostu zmienić .
Zakładam , że wielu kręgom jawnym i nie jawnym jest na rękę skłócanie obu narodów . Tu nie tylko chodzi o kibiców/kiboli. Ta sprawa przelewa się na obydwa społeczeństw, i ma swój oddźwięk w gospodarce, biznesie, polityce itp. A co można powiedzieć o chuliganach w znacznej większości , to samo co o nazistach w Niemczech którzy strzelali do prostych żydów - użyteczni idioci . Kurwa ludzie opamiętajcie się napierdalacie nie tych co trzeba Wink
Kilka słów o polskiej policji - żal dupę ściska . Naprawdę można złamać każdego człowieka , ale niestety , żyjemy w świecie ( a szczególnie Polacy ) w którym jeden drugiego podpierdoli, chcąc na tym zyskać i nie mówię tu o kibicach gdyż oni akurat się do takiego skurwysyństwa nie posuną , a mówię o policji ( zresztą jakiejkolwiek państwowej instytucji z hierarchią ) .
Zresztą zadymami karmią się media . Więc czy, i tym razem oberwało się jakiemuś dziennikarzynie, spalili wóz transmisyjny, zasadniczo to czemu w Polsce kibice subtelnie nie potrafią prześladować dziennikarzyn ? Bo co niektórzy są zbyt ograniczeni by zrozumieć słowo subtelny, bo sami nie potrafią myśleć tylko stadnie . Bo nie chcą się posłuchać mądrzejszego tylko silniejszego . Ale nie wszyscy są tacy szczególnie ci którzy baranom przewodzą .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sensor




Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:11, 13 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Lech and Legia calling yestrday for Russians firms for fight, all refuse.That day in Warsaw you can get "check" by cops only for dangerous look... So the only way to fight with "firms" in Poland is fighting in front of cameras and now we see what happend, 160 Polish guys arested.Keep fighting forum fighters, maybe some day you will leave your town and see how it looks like in away games.






http://torcida.eu/2012/polska_rosja/index.htm


Cytat:
Kolo 24 konkretna ekipa Ruskich wysiadla na Powislu 200 + ,sami sportowcy.







Cytat:
Generalnie z widocznych ekip ruskich zdecydowanie najlepiej prezentowal sie Zenit..Widoczny czesto w blekitnych koszulkach.Co ciekawe to oni zbieraja konkretny oklep na starym miescie głownie od (L) Kontakty (L) z Zenitem byly swego czasu calkiem calkiem...

_________________
http://www.youtube.com/user/sensor2912#grid/uploads
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
EaZy




Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 63
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 13 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
widziałem jak tam na stadionie rozprawia się z zadymiarzami/chuliganami. Wpada kilkudziesięciu komandosów ( w czerwonych beretach ) bez żadnych kasków, ochraniaczy tylko z długimi na 1,5m pałami i kto jest niewinny ten leży i się nie rusza . Reszta dostaje taki wpierdol , że wielcy chuligani idą do paki z zasranymi gaciami. .


oto zapewne ta sytuacja:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CiN




Dołączył: 05 Lut 2011
Posty: 90
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:58, 13 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sami się prosili to dostali Very Happy

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-a.....6753_n.jpg
_________________
Brak człowieczeństwa jest dzisiaj człowieczeństwem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:27, 13 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądając relację z kanału Michalkiewicza wyraźnie było widać, że Polacy robili zadymę. Ruski byli spokojni.
Chociaż wszystko można odpowiednio sfilmować i w odpowiednim czasie. Ale prawda jest taka, że to media nakręcają Polaków przeciwko Niemcom, Ruskom i innym.
Tego typu nakręcanie daje sens obronności kraju, finansowaniu armii, itd.

Podoba mi się zawsze jak mówią o jakichś mafiach, przemytnikach. Oni doskonale się dogadują. Rosyjsko-Polsko-Niemiecka grupa przestępcza lub przemytnicza nie żywi urazy do narodowości towarzyszy, tylko sprawnie działa przemycając np. towary przez granicę. Smile
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EaZy




Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 63
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:51, 13 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
Oglądając relację z kanału Michalkiewicza wyraźnie było widać, że Polacy robili zadymę. Ruski byli spokojni.
Chociaż wszystko można odpowiednio sfilmować i w odpowiednim czasie. Ale prawda jest taka, że to media nakręcają Polaków przeciwko Niemcom, Ruskom i innym.
Tego typu nakręcanie daje sens obronności kraju, finansowaniu armii, itd.

Podoba mi się zawsze jak mówią o jakichś mafiach, przemytnikach. Oni doskonale się dogadują. Rosyjsko-Polsko-Niemiecka grupa przestępcza lub przemytnicza nie żywi urazy do narodowości towarzyszy, tylko sprawnie działa przemycając np. towary przez granicę. Smile


jako odpowiedz przytocze komentarz kibica z rosji pod jednym z filmikow na youtube


My Polish friends,

I want to apologize for the boorish behavior of some Russian soccer fans. They behaved provocatively, without respect to the hosts of EURO 2012. Yelling Russian fans' slogans in the Polish cities is real rudeness. I understand why many Poles lost their patience. If Germans shout their slogans in Moscow, I am sure that they would be killed. Sorry for this stupidity, and let's enjoy soccer.

Russian soccer fan
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:52, 13 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś tak czuję że sprawy przybiorą właściwy bieg dopiero gdy opadnie kurzu po Euro2012.
Wprawdzie skutki słynnej polskiej gościnności odczuwa na razie kilkanaście osób ale myślę wraz z upływam czasu skutki tego odczują również inni.


_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JAR




Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:01, 14 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pszek napisał:
Coś tak czuję że sprawy przybiorą właściwy bieg dopiero gdy opadnie kurzu po Euro2012.
Wprawdzie skutki słynnej polskiej gościnności odczuwa na razie kilkanaście osób ale myślę wraz z upływam czasu skutki tego odczują również inni.

Nie potrafie pojac jednego. Jak mozna bylo pozwolic na zorganizowanie tego marszu? Przeciez bylo oczywistym ze dojdzie do zamieszek... Czy warto bylo narazac zycie i zdrowie czesto przypadkowych ludzi oraz reputacje Polski jako wspolorganizatora turnieju?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KingPaulus




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 68
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:22, 14 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
KingPaulus napisał:
Bimi jak zawsze znawca od wszystkiego, tym razem znawca od światka kibicowskiego i grup chuligańskich Smile

wiem wiem, że czas ęro i nagle w Polsce wszyscy są ekspertami od piłki nożnej i wszystkiego co wokół niej się dzieje ale bez przesady Smile

Jestem ekspertem od demaskowania ubeckich chujów oraz ich działalności - i z takim właśnie przypadkiem mamy tu do czynienia.

Zaś czy mi wierzysz, czy nie - nie mój problem. Smile


heh pewnie jak spoglądasz w lustro to demaskujesz największego ubeckiego chuja Very Happy
Przecież to metoda starych ubeków by podzielić, skłócić, zasiać złe emocje co robi sukcesywnie Bimi

a czy mi wierzysz, czy nie - wyjebane w to mam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:20, 14 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JAR napisał:
Nie potrafie pojac jednego. Jak mozna bylo pozwolic na zorganizowanie tego marszu? Przeciez bylo oczywistym ze dojdzie do zamieszek... Czy warto bylo narazac zycie i zdrowie czesto przypadkowych ludzi oraz reputacje Polski jako wspolorganizatora turnieju?


Jakiego marszu?
Nie było żadnego marszu. Na każdy mecz zorganizowane grupy kibiców zbierają się w umówionym punkcie (przeważnie dworce) i razem idą na mecz. Tak jest od zawsze i tak będzie! Marsze przez Warszawę wymyśliły Polskie media. By wzbudzić większą agresję. Nadając temu obraz jakieś wydumanej manifestacji siły Rosji i panoszenia się.
Media w Polsce powinny być oskarżone o działalność anty Polskę i działanie na szkodę Państwa Polskiego.
Tak samo politycy PO i PiS podsycający tą atmosferę.
A potem japy rozwalone i żale, pretensje np. do BBC za film który pokazuje prawdę, jak Polska widziana jest za granicami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:46, 14 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

12-go czerwca odegramy się za Smoleńsk !

W roku 1952 bezpieka wykończyła ojca za to, że był akowcem. Miałem wtedy siedem lat i zapamiętałem dzieciństwo, jako mroczny koszmar. Bezustanne zgarnianie ojca na niezliczone przesłuchania, ciągłe rewizje w domu, dokwaterowany ubek, strach, płacz i upokorzenie.

Po śmierci ojca matka wpadła w czarną rozpacz. Żeby nas z bratem utrzymać pisała całymi nocami na maszynie i sprzedawała po kolei biżuterię, obrazy, srebrne sztućce, a w końcu jej ukochany fortepian. Nigdy nie widziałem matki uśmiechniętej. Aż naszedł czerwiec roku 1957. Pamiętam jak mama przyszła z pracy i oznajmiła, że jedziemy na mecz z Rosją do Chorzowa.
Już w rozklekotanym zakładowym autobusie panowała atmosfera jakbyśmy jechali na wojnę. Pamiętam, że po przyjeździe na miejsce spojrzałem w niebo, bo myślałem, iż nadciąga burza. Ale niebo było czyste, a grzmiał Stadion Śląski. W miarę jak zbliżaliśmy się do kultowego kolosa wzmagał się groźny pomruk zdradzonych w Jałcie Polaków, którzy przyjechali na mecz, ale tak naprawdę, by wykrzyczeć i zamanifestować nienawiść do sowieckiego ciemiężcy i zaprzedanej Moskwie komuszej władzy ludowej.

Jako dwunastoletni chłopak nie do końca rozumiałem, co się dzieje. Po odśpiewaniu hymnu narodowego na stadionie zawrzało jak w piekielnym kotle. To nie był doping, lecz desperacki krzyk protestu wydobywający się z tysięcy gardeł, który przypominał huk rozbijających się fal na rozszalałym oceanie. Według mnie to była najgorętsza patriotyczna manifestacja w powojennej historii Polski.


Aż nadszedł ów pamiętny moment, gdy maleńki Gerard Cieślik strzelił główką zwycięskiego gola Ruskim.
Myślałem, że się niebo na nas wali. Blisko sto tysięcy ludzi zawyło ze szczęścia, jakby nad stadionem przetaczała się jakaś gigantyczna burza z piorunami. Ludzie rzucali się sobie w objęcia, płakali z radości, poleciały w górę czapki, kapelusze, marynarki, torebki. Wszyscy krzyczeli niech żyje wolna Polska! Rozbrzmiewały toasty i bimber lał się strumieniami.
Chyba wtedy po raz pierwszy zrozumiałem, że nie da się zabić naszej polskiej duszy. Że prawdziwi Polacy nigdy nie ugną karku przed Moskwą.

I raptem zobaczyłem, że moja mama się śmieje, że jest po raz pierwszy od wielu lat uszczęśliwiona. Oszalała z radości wzięła mnie w objęcia wrzeszcząc mi do ucha: „Synku mój kochany! Wygraliśmy z Rosją!!! Pomściliśmy tatę!!!”.
Do grobowej deski tego nie zapomnę.


Nie zapomnę też dumy, jaka mnie wtedy rozpierała, że jestem Polakiem..., tyle wspomnień.
Po tej opowieści już słyszę głosy oburzonych popleczników Tuska, że jątrzę, że judzę, że zagrzewam do bitki, że nie można mieszać sportu z polityką.

Ale przykład idzie przecież z góry. Więc pytam. A cóż innego robi premier, który ewentualny sukces polskiej drużyny już teraz przekuwa na swój własny polityczny rachunek? Bo tak bezczelnie nachalnej propagandy sukcesu, jak obecnie za rządów Platformy nie było ani za Bieruta, ani za Gomułki, ani za Edwarda Gierka. I wierzcie mi, że wiem, co mówię, bo ich wszystkich przeżyłem.

Mam więc głęboką nadzieję, że tym razem Polacy nie dadzą się już zrobić w konia. Że będą dopingować polską drużynę, a nie Donalda Tuska i jego rząd, który już zaciera ręce by się paść ewentualnym sukcesem naszej jedenastki przez następne lata.
Od tamtego pamiętnego zwycięstwa na Stadionie Śląskim minęło pięćdziesiąt pięć lat. I znów Moskwa nas upokorzyła. Mam na myśli to, co się działo po katastrofie smoleńskiej.

Dlatego święcie wierzę, że dwunastego czerwca na Stadionie Narodowym „dokopiemy” Ruskim za plugawy raport Anodiny, w którym przy milczącym przyzwoleniu polskiego Premiera obwieszczono światu, że dziesiątego kwietnia roku 2010, pod Smoleńskiem, pijany polski generał zabił prezydenta Rzeczpospolitej i kwiat polskiej generalicji, w domyśle na polecenie szalonego Lecha Kaczyńskiego. Za to, że nam do dzisiaj nie oddali szczątków Tupolewa. Że nas znów upokorzyli anektując tę narodową relikwię. A także za to, że nasz usłużny wobec Moskwy premier oddał smoleńskie śledztwo Putinowi, który się tym śledztwem bawi, jak dziecinną zabawką.

I choć nasza jedenastka jest znacznie niżej notowana od drużyny Rosjan wbrew logice wierzę, że zebrani na Stadionie Narodowym Polacy, podobnie jak pięćdziesiąt pięć lat temu na Stadionie Śląskim, poderwą naszą jedenastkę do boju by pokazać Ruskim, co znaczy nasze odwieczne narodowe credo: Bóg! Honor! Ojczyzna!
A jeśli nie daj Boże przegramy, to nie chciałbym być w skórze Tuska, gdyż przegiął tym razem.

Krzysztof Pasierbiewicz (nauczyciel akademicki)
http://niezalezna.pl/29282-12-go-czerwc ... a-smolensk

.......
Panie Krzysztofie
Dziekuje z calego serca za te bardzo osobiste wspomnienia.Takie i tylko takie oddaja naprawde ducha czasu.

Problem jest jednak nieco bardziej zlozony i jesli Pan pozwoli dodam dwa slowa od siebie.

Jestem troche mlodszy od Pana (1954) ale pamietam od dziecinstwa to ,ze wyrastalem w przekonaniu ,ze jestemy po rosyjska okupacja.
Zaslyszane fragmenty rozmow ,edukacja wsrod kolegow,lekcje historii przypominajace role Rosjii w rozbiorach,kibitki na Sybir i egzekucje "nieprawomyslnych".

Pamietam i znam na wlasnej skorze emocje zwiazane z meczami;pilkarskimi lub np.bokserskimi gdzie Rosjanie nie mogli przegrac.
Byly to niepisana umowa i kanonem.

Sa najlepsi i koniec.

Pamietam cala mase dowcipow na ten wlasnie temat.

Moj punkt widzenia zaczal zmieniac sie wraz ze wzrostem wiedzy.
Zaczelo sie chyba od lektury "Archipelagu Gulag" przemyconego z zachodu.

Wtedy dotarlo do mnie to ,ze cechy ,ktore przypisujemy Rosjanom:buta,pycha,nienawisc do wszystkiego co inne ,przekoanie o wlasnej wyzszosci- sa zupelnie obce rosyjskiej naturze.

Po latach,gdy dowiedzialem sie ,ze Rosja padla ofiara zydowskiego przewrotu w 1917 roku wiele innych fragmentow lamiglowki zaczelo do siebie pasowac.

To nie Rosjanie rozpoczeli podoboj swiata w 1917 ale zydzi uzywajac do tego rosyjskiej (bo swojej nie mieli)armii.

Masowa eksterminacja inteligencji rosyjskiej po 1917 stworzyla proznie,ktora zapelnily-na zydowskie zawolanie i pod zydowska kontrola- rzesze pol-analfabetow na zasadzie :"Nie matura a chec szczera zrobi z ciebie oficera" pod wyrafinowanym zydowskim przewodnictwem.

Awans spoleczny a co za tym idzie status materialny stal sie marchewka wiszaca na zydowskim kiju.

Poniewaz jednak cala operacja odbywala sie pod haslem "my ,Rosjanie,w obronie mas pracujacych etc." to nie widac bylo za tym parawanem przezartego syfilisem zydowskiego mozgu ,ktory tym cialem rosyjskim kierowal.

To nie Rosjanie nie mogli przegrac zadnego meczu.
To zydzi nie mogli przegrac.
To zydowska pycha `"wybranych" uzywala Rosjan aby zaspokoic te pyche.
Sukcesy marionetek byly radoscia operatora.

Przy okazji manipulator uzyskiwal kilka korzysci na raz:
zaraza wymyslona przez niego zataczala coraz wieksze kregi
oraz rosla nienawisc i pogarda do Rosjan w cieniu ,ktorej jego,manipulatora, zbrodnie pozostawaly niewidoczne.

Naturalnie ,ze znikoma liczebnie ilosc zydow nie bylaby w stanie prowadzic owej polityki zydowskimi jedynie rekami.
Potrzebne byly do tego liczne rzesze oglupionych przez propagande(bo mass media MUSIALY POZOSTAC POD ZYDOWSKA KONTROLA)szabes-gojow -oraz czesto gesto -naiwnych idealistow.

Ci ostatni (jak np.poeta Wladyslaw Broniewski),pozostajac wierni swojemu idealizmowi , bardzo szybko opuszczali szergi "sily wiodacej" po tym gdy zdali sobie sprawe z tego jaka morda chowa sie za radosna inter-proletariacka maska.

Inni cynicznie placili swoja danine nowemy wladcy majac na uwadze tylko wlasne korzysci.

Po nastepnych kilkunastu latach wtedy gdy moja wiedza o zydach,ich mentalnosci i metodach rosla widzialem coraz wyrazniej owa "niewidzialna reke".

Z biegiem czasu bezkarnosc i chec "pokazaniu swiatu", owa buta i pycha zydowska, (polaczona z coraz wiekszym wplywem na kolejne pokolenia oglupionych miernot wytresowanych przez oglupiajacy "system kontrolowanej edukacji" i negatywnej selekcji ) doprowadzily do tego ,ze "niewidzialnosc" przestala owej rece wystarczac.

Domagala sie publicznych holdow juz jako ona sama.

Do tego jednak aby moglo do tego dojsc potrzeba byla odpowiednia ochrona.W tym rowniez prawna na wypadek gdy armia sie zbuntowala.
Taka ochrone ,uniwersalna i genialna w swojej podlosci jest stworzenie mitu holokaustycznego i co za tym idzie walka z "antysemityzmem".
teraz nawet zbutowanego generala mozna "legalnie" wtracic do wiezienia.Wystarczy zrobic z niego "negacjoniste" albo "antysemite".
Albo jedno i drugie na wszelki wypadek tam gdzie nie mozna go po prostu popelnic samobojczo.

Wtedy gdy lewa reke ogarnial stopniowy paraliz,prawa reka czula sie dobrze i zyla nad wyraz dostatnio.

Tam gdzie poprzednio armia rosyjska byla wyznaczona do realizowania zydowskich celow(o jakich Rosjanie nie mieli przeciez pojecia) tak dzisiaj te sama role pelni armia amerykanska.
Rak ,ktory zzera amerykanski organizm to brat blizniak tego ,ktory toczyl i nadal toczy Rosje.

Pomimo identycznego charakteru oba nowotwory nienawidza sie serdecznie i uzywaja swoich nosicieli do prowadzenia wojen tam gdzie interesy jednego z nowotworow sa zagrozone.

Ten sam zydowski mechanizm szczucia nas na innych jest nadal zywy i ma sie dobrze.

To guzik,ktory wladza moze zawsze przycisnac znajac z gory nasza-przewidywalna reakcje.

Nie dajmy im tej satysfakcji.

Sport to sport.

Jerzy Ulicki-Rek
Wolna Polska zaczyna sie tutaj


http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=6&t=17614&start=15

xxxxxxxxxxxxxxx

Bojówkarze Putina szli na końcu - Euro 2012 Warszawa rosyjscy kibole 12.06.2012


Moj apel do wszystkich polskich i rosyjskich kibicow:zydowscy okupanci OBU NASZYCH KRAJOW zdaja sobie sprawe z tego ,ze ich panowanie jest powaznie zagrozne.W zwiazku z tym uciekaja do starej jak swiat metody:"dziel i rzadz".Nie dajmy im tej satysfakcji i nie pozwolmy sie podzielic i poszczuc na siebie.Prawdziwy wrog jest gdzie indziej i w walce z nim musimy sie zjednoczyc.WSZYSCY SLOWIANIE MUSZA STANAC MUREM PRZECIWKO ZYDOWSKIEJ/SYJONISTYCZNEJ ZARAZIE.
Jerzy Ulicki-Rek
..
Мой призыв ко всем сторонникам польского и русского: еврейские оккупанты обеих наших стран, кажется, понимают, что их правление серьезно на риск. В связи с этим бежать в вековой метод «разделяй и властвуй". Не дать им удовлетворение и не позволяют нам быть разделены, и отправить его к вам.Настоящий враг находится в другом месте в борьбе с ним, должны объединиться. Все славяне стены должны стоять против еврейского / сионистского чумы.
Да здравствует свобода
Jerzy Ulicki-Rek


xxxxxxxxxxxx


Zydowka Gronkowiec-Walz wydaje zgode na przemarsz kibicow rosyjskich.Dziwnym trafem wolno im to robic pod flaga sowiecka(ktora jest chyba jednym z symboli prawnie zabronionych w "wolnej Polsce").Przeciez to smierdzi prowokacja na kilometr
Teraz tylko poczekamy az niemieccy "kibice" beda maszerowac w mundurach gestapo a "polscy bandyci" napadna na turystow Stare zydowskie numery
Jerzy Ulicki-Rek
Bieszczady73 1 second ago
Wolna Polska zaczyna sie tutaj

xxxxxxxxx

Jewish provocation:EURO2012-WARSAW

http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=4&t=17713



Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:20, 14 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JAR napisał:
Nie potrafie pojac jednego. Jak mozna bylo pozwolic na zorganizowanie tego marszu? Przeciez bylo oczywistym ze dojdzie do zamieszek... Czy warto bylo narazac zycie i zdrowie czesto przypadkowych ludzi oraz reputacje Polski jako wspolorganizatora turnieju?

Tłumacz się tłumacz, pacanie...
Ty, jako maleszkowa ubecka kurwa, reputację masz już akurat i tak ujemną, więc nie musisz sią nią dalej przejmować.
A że robisz mi wstyd jako Polakowi - cóż, nie urodziłem się wczoraj i jestem już do tego przyzwyczajony.
Nie przybiegaj mi tylko znowu z płaczem jak ci znowu jakiś Ruski, czy Niemiec ryj obije. Boś zasłużył - jak i wy wszyscy, popierdolone pisowskie zboki. Niegdysiejsi ubeccy kapusie, a dziś amerykańsko-syjonistyczne ujadające watahy, zgrywające się na wielkich mi kurwa ą-ę polskich patriotów, z pejsbookowymi przyjaciółmi prosto w Izraelu.
Tacy z was polscy patrioci jak z koziej dupy trąba. Jedna czwarta to żydzi, druga czwarta to niegdysiejsi ubeccy kapusie - a pozostała połowa to łyse i niezadające pytań typowe polskie barany, którymi pierwsza czwarta rządzi jak chce i kiedy chce, z pomocą drugiej czwartej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:54, 14 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tego jeszcze nie było! Pierwszy raz w historii osoba publiczna, polityk PiS, chwali kiboli i dziękuje im za rozróby. Radny Prawa i Sprawiedliwości po bijatykach chuliganów z Polski i Rosji napisał na twitterze: - Honoru Polski musieli bronić kibole. Brawo dla nich!

http://szybki.fakt.pl/Radny-PiS-dziekuje.....221,1.html

Pisowska kurwa!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:22, 14 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe, "Honoru Polski" - se jebany powiedział... Smile
Honoru Polski to przed nim i jemu podobnymi zjebami trzeba bronić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Piotrus




Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 161
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:21, 14 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na każdym Euro zdarzały się zadymy.
Co za różnica czy bijatyki sprowokowała Matka Teresa czy Ubecy? Rozpoznawanie odgłosów z tego filmiku przypomina mi rozpoznawanie wystrzałów z filmiku pod Smoleńskiem. Każdy słyszy co chce.
Proponował bym zajęcie się bardziej istotnym tematem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:35, 14 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotrus napisał:
Rozpoznawanie odgłosów z tego filmiku przypomina mi rozpoznawanie wystrzałów z filmiku pod Smoleńskiem. Każdy słyszy co chce.

masz na myśli to:
pszek napisał:
między 20 a 30 sekundą słynnego filmiku słychać krzyk kobiety to Polacy swołocze,Polacy co wy robicie,co wy robicie



no sorry, ja ruski miałem tylko w podstawówce przez 3 lata i niewiele z niego pamiętam, ale jeśli nie słyszysz tego o czym napisał pszek, to radzę natychmiastową wizytę u laryngologa - najlepiej już jutro, ostatni dzień roboczy w tym tygodniu. nie trać czasu - to może być coś poważnego... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JAR




Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:31, 15 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
JAR napisał:
Nie potrafie pojac jednego. Jak mozna bylo pozwolic na zorganizowanie tego marszu? Przeciez bylo oczywistym ze dojdzie do zamieszek... Czy warto bylo narazac zycie i zdrowie czesto przypadkowych ludzi oraz reputacje Polski jako wspolorganizatora turnieju?

Tłumacz się tłumacz, pacanie...
Ty, jako maleszkowa ubecka kurwa, reputację masz już akurat i tak ujemną, więc nie musisz sią nią dalej przejmować.
A że robisz mi wstyd jako Polakowi - cóż, nie urodziłem się wczoraj i jestem już do tego przyzwyczajony.
Nie przybiegaj mi tylko znowu z płaczem jak ci znowu jakiś Ruski, czy Niemiec ryj obije. Boś zasłużył - jak i wy wszyscy, popierdolone pisowskie zboki. Niegdysiejsi ubeccy kapusie, a dziś amerykańsko-syjonistyczne ujadające watahy, zgrywające się na wielkich mi kurwa ą-ę polskich patriotów, z pejsbookowymi przyjaciółmi prosto w Izraelu.
Tacy z was polscy patrioci jak z koziej dupy trąba. Jedna czwarta to żydzi, druga czwarta to niegdysiejsi ubeccy kapusie - a pozostała połowa to łyse i niezadające pytań typowe polskie barany, którymi pierwsza czwarta rządzi jak chce i kiedy chce, z pomocą drugiej czwartej.


Ale zes pojechal... Jak zawsze niemerytorycznie i wsciekle atakujesz swoich rozmowcow... Brus ZLy Lis mogl sie sploszycz z jakiegos powodu, mi daleko do tego (chyba ze zabierzesz mi ostatni post/dobe). Ubekiem nie jestem, kurwa tym bardziej, a juz na pewno PiS-owcem. Czemu ci robie wstyd jako Polakowi, nie zakumalem... Wyrazilem swoja opinie na temat tego co wydarzylo sie w Warszawce, a ty od razu mnie klasyfikujesz. Administrator z ciebie na -3, moderator na gorzej jak -1, w szesciostopniowej skali ocen. Nie dziwne ze ludzie ktorzy maja jeszcze mozg i rozumieja troche realia zycia dawno stad w wiekszosci pouciekali. Kto by chcial byc traktowany tak jak ci ktorych tu opluwasz, bo zadaja pytania i kwestionuja twoje blyskotliwy (wylacznie w twoim mniemaniu) belkot. Nie bede z toba koles polemizowal, bo to nie ma sensu. Nie potrafisz sam rzeczowo i merytorycznie dyskutowac, a juz tym bardziej nie potrafisz moderowac dyskusji tak aby byla ukierunkowana na rzeczywiste poszukiwanie prawdy. To forum to jakas porazka... No doubt about it!

Fajnie by bylo zorganizowac spotkanie uzytkownikow Prawda2 w Polsce przy okazji jakiejs imprezy, poznamy wtedy ktos ty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   » 
Strona 6 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Marsz kibiców rosyjskich podczas EURO w Warszawie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile