W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Marsz kibiców rosyjskich podczas EURO w Warszawie  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
20 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 18673
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sensor




Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:42, 12 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
http://www.youtube.com/user/sensor2912#grid/uploads
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:49, 12 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli to prawda, to Polska Policja sięga zera.
W jakim świecie ci idioci z policji żyją?
Na takich imprezach policja ubrana po cywilnemu, jedynie, się ma przyglądać, ma być uszami i oczami, a interwencję przeprowadza policja widoczna z 1km w jaskrawo oznakowanych ubraniach i wyraźnych napisach, że to policja.
Kto szkoli policję w Polsce? Czy naprawdę jedyne szkolenia to amerykańskie filmy fabularne kat. d?
Wszędzie na świecie, interwencję w tłumie przeprowadzają wyraźnie oznakowani funkcjonariusze. Ubrani po cywilnemu są jedynie informatorami, jak widać w Polsce im się wydawało, że są Burcami Wilisami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:30, 12 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

re-ligio napisał:
Policja wie, kto pobił stewardów na wrocławskim stadionie

Pełne dane rosyjskich chuliganów od weekendu mają już Komenda Główna Policji i Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Ustalenie, kto pobił stewardów, było bardzo proste.

[bla bla bla]

Potem te dane otrzymały służby rosyjskie, które zidentyfikowały jednego z napastników - tego, który na zdjęciach jest bez koszulki i ma tatuaż na prawej łopatce. To były żołnierz jednostki specjalnej wojsk Federacji Rosyjskiej, tzw. specnazu. Był na tyle nieostrożny, że dał się kilkakrotnie sfotografować i jego zdjęcie pojawiło się w kilku chuligańskich portalach.

[bla bla bla]

- Znamy ich wizerunki i personalia. W tej chwili sprawdzamy, czy osoby te przebywają jeszcze w granicach naszego kraju. Jeśli okazałoby się, że już wyjechały, będziemy prosić stronę rosyjską o pomoc w ich ściganiu - powiedziano nam w Komendzie Głównej Policji.

Oficjalnie jednak tej informacji służby potwierdzić nie chcą.

http://m.wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,106.....ionie.html

Laughing
Nie rozbawiajcie mnie. Powiedziałem wam już, że nie ze mną te numery - starego misia na sztuczny miód chcecie nabrać? Smile

Skoro nikt nie chce potwierdzić tych informacji - to skąd to właściwie wiadomo?
Bo jakaś, pracująca w Komendzie Głównej Policji, kurwa z ubecji dała lewy cynk jakiemuś idiocie (a może też ubeckiej kurwie) z Wyborczej?

Powiedziałem: dopiero jak ich sąd skaże i faktycznie będą ruskimi - dopiero wtedy uwierzę, że to nie byli ubeccy prowokatorzy. A na razie wszystko wskazuje na to że to byli ubeccy prowokatorzy - włącznie z tą informacją w Wyborczej.

Nauczcie się czytać prasę ze zrozumieniem, gamonie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sensor




Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:44, 12 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam jesteś gamoniem, wszędzie tak reagują kibice że jak ochrona próbuje powinąć kogoś za piro to wynikają zamieszki -szczególnie jeśli jedzie się do obcego kraju a bezpieczeństwa pilnują jakieś "ochroniarki". Jedyną prowokacją służb jest próba zatrzymania takiej osoby poprzez wyciągniecie jej z tłumu współbraci - tak samo się dzieje na meczach ligowych. A doszukiwanie się tutaj działań trzecich, tj. polskich kibiców jest co najmniej śmieszne Smile

Policjanci w cywilach działają tak samo jak podczas meczów ligowych, wskazują mundurowym osoby które rzekomo inicjują i prowokują starcia - oraz kamerują kibiców.


Policja tak działa od lat na polskim podwórku i próbują przyjebać jak największej rzeszy ludzi zakazy i grzywny. Wszakże podczas euro widać że mają inne wytyczne -gdyż działają dużo łagodniej i zmniejszą śmiałością.


Artykułem się nie sugeruję, napewno osoby które uczestniczyły w starciu z ochroniarkami nie mają nic wspólnego z Specnazem.
_________________
http://www.youtube.com/user/sensor2912#grid/uploads
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:51, 12 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A spuszczaj się dalej nad tym ubeckim filmem i racjonalizuj sobie co na nim widzisz - ja wiem swoje; że to byli Polacy.

Ponadto, całkiem niewykluczone że i ci stewardzi z kółka różańcowego, rzekomo zakatowani choć ciągle anonimowi - też byli ubeckimi kurwami.
Te chuj nie takie numery potrafią odpierdalać, coby osiągnąć swój cel. A tutaj cel jest dla mnie jasny i przejrzysty - zresztą ten sam cel co zawsze: pokazać Rosjan w złym świetle, coby móc dalej biadolić jaka to Polska nie jest biedna przez tą Rosję i jaka ta Rosja nie jest zła...
Otóż dla mnie nic nie jest gorsze niż pierdolona pisowska ubecja spod znaku Lesława Maleszka - waszego kurwa idola i zasłużonego działacza, wy zjeby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sensor




Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:07, 12 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polakami były tylko ochroniarki pobite przez Rosjan. Akcja jak najbardziej na plus dla Ruskich. Dziękuję.





Pozatym wiadomym jest że w Polsce nie przebywają tylko ruskie pikniki i komuszki a są też sportowe ekipy od mocnych wrażeń, tak samo w Polsce są również Serbowie którzy polują z Ruskimi na Chorwackie ekipy [które również zjawiły się w dobrej ilości].


Na wzgórzu partyzantów we Wrocławiu był już grill pomiędzy rosyjskimi sportowcami a polskimi. Ale tak jak bitka na stadionie to od razu Polacy ito jeszcze w samym środku Rosjan Smile


Cytat:
Jasne - a wiesz to, bo byłeś jednym z tych co dostali wpierdol, a narodowość typa co ci wjebał rozpoznałeś po kształcie odcisku jego buta na swej dupie...
Proszę.


W przeciwieństwie do Ciebie troszkę tkwię w tym środowisku i nie problemem jest uzyskać informacje od samych ruskich sportowców.
_________________
http://www.youtube.com/user/sensor2912#grid/uploads
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:10, 12 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sensor napisał:
Polakami były tylko ochroniarki pobite przez Rosjan. Akcja jak najbardziej na plus dla Ruskich. Dziękuję.

Jasne - a wiesz to, bo byłeś jednym z tych co dostali wpierdol, zaś narodowość typa co ci wjebał rozpoznałeś po kształcie odcisku jego buta na swej dupie... Laughing
Proszę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:33, 12 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sensor napisał:
Cytat:
Jasne - a wiesz to, bo byłeś jednym z tych co dostali wpierdol, a narodowość typa co ci wjebał rozpoznałeś po kształcie odcisku jego buta na swej dupie...
Proszę.


W przeciwieństwie do Ciebie troszkę tkwię w tym środowisku i nie problemem jest uzyskać informacje od samych ruskich sportowców.

Acha - jasne.
Moim zdaniem to tkwisz raczej w środowisku pisowskich bojówek spod sztandarku Lesława Maleszka.
Zaś informacji owych nie uzyskałeś "od samych ruskich sportowców", tyko dostałeś polecenie takowych propagowania, w ramach swej kurewskiej działalności, pisowski szmaciarzu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kociu99




Dołączył: 23 Lip 2009
Posty: 104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:38, 12 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie były żadne służby, żadne KGB, CIA, MOSAD czy GRU - byłem na tym meczu i to byli zwykli pijani ruscy kibole.Pobili stewardów którzy chcieli zatrzymac pajaca co rzucił racę na boisko. Akcja miała miejsce zaraz po meczu na schodach prowadzących na dół stadionu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:41, 12 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie. I to ty nagrałeś ten film - co nie? Smile

Dziwne kurwa że wszyscy to wiedzieli i wszyscy wiedzą, że to byli Ruscy bijący Polaków... ale po dziś dzień nie wiadomo nic ani o żadnym z tych co bił, ani o żadnym z tych co byli bici... znaczy sorry, nie bici: katowani! Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KingPaulus




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 68
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:44, 12 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi jak zawsze znawca od wszystkiego, tym razem znawca od światka kibicowskiego i grup chuligańskich Smile

wiem wiem, że czas ęro i nagle w Polsce wszyscy są ekspertami od piłki nożnej i wszystkiego co wokół niej się dzieje ale bez przesady Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:46, 12 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sensor napisał:

W przeciwieństwie do Ciebie troszkę tkwię w tym środowisku i nie problemem jest uzyskać informacje od samych ruskich sportowców.


W zasadzie to wiele tłumaczy, ale powiedz - jakim trzeba być debilem by być kibolem i napierdalać się właściwie nie wiadomo z jakiego powodu?
Jak masz takie kontakty to może wreszcie napiszesz o tych ustawkach w UK?
Nadal nie rozumiem, w czym reprezentacja Rosji w Piłce Nożnej naraziła się na takie prowokacje i niechęci ze strony Polskiej nie tylko idiotów kiblów znaczy kiboli ale też pierdolniętego rządu i mediów?
Czyżby kolejna udana akcja pt: głupi polaczek kupi wszystko, wiec my mu tu o ruskim a między czasie robimy swoje?
Czy Polacy kiedykolwiek zmądrzeją i zobaczą, że kibole to banda wyrostków o małym rozumku i przestaną dawać przyzwolenie na zachowania które urągają honorowi Polski?
Kiedy wreszcie jakiś patriotyczny rząd rozpierdoli w puch tą kibolowską masę idiotów i poprawi wizerunek Polski ile jeszcze garstka głupich wyrostków będzie szkalować Polskę, Godło i Ojczyznę? Dlaczego nie ma w Polsce nikogo kto by tę hańbę Polski wreszcie ukrócił?
Widać rządy PO PiS w kibolach szkalujących Ojczyznę mają poparcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:48, 12 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KingPaulus napisał:
Bimi jak zawsze znawca od wszystkiego, tym razem znawca od światka kibicowskiego i grup chuligańskich Smile

wiem wiem, że czas ęro i nagle w Polsce wszyscy są ekspertami od piłki nożnej i wszystkiego co wokół niej się dzieje ale bez przesady Smile

Jestem ekspertem od demaskowania ubeckich chujów oraz ich działalności - i z takim właśnie przypadkiem mamy tu do czynienia.

Zaś czy mi wierzysz, czy nie - nie mój problem. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:11, 12 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już jakaś narodowa paranoja!
Przeglądam Onet a tam:
Smuda w stroju Legionisty z podpisem: Bitwa Warszawska"...
Teraz znów jakiś artykuł o miasteczku gdzie były koszary Armii Czerwonej...
Czy naprawdę w Polsce ludziom odjebało? To jest mecz piłkarski!
Czy przed meczem Polska Niemcy w Gdańsku było coś o Westerplatte? Lub o Obrońcach Poczty Polskiej?
A może o obozach, masowych rozstrzeliwaniach? Nie?
Dziwicie się potem i macie żale, że BBC kręci taki czy inny dokument o Polsce - ale sami stańcie przed lustrem, czy nie mają racji? Może warto wreszcie zmądrzeć i zacząć być normalnym?
Nie dziwcie się jak znów za parę tygodni czy miesięcy powstanie kolejny film o Polskiej paranoi.
Pora się obudzić!!! I zmądrzeć - to Piłka, mistrzostwa europy. Nie wypominki o kolejnym Katyniu.
Zamiast cieszyć się imprezą o randze światowej, kibicować, oglądać dobry futbol to wy się bawicie Katyniem... Zmądrzejcie, bo stary żydowski dowcip o głupim polaczku będzie jeszcze długo aktualny.
Nadal nie kumam czym naraziła się reprezentacja piłkarska Rosji? Czy napadła na Polskę? A może winni są Katynia, miasteczek Armii Czerwonej i Stalina?
ps. Dzięki Stalinowi Polska ma granice na Odrze i Nysie - nie zapominajcie o tym przy okazji bo zachód chciał Polski z granicami zachodnimi przed 1939 rokiem a wschodnie zgodne z zaleceniami angielskimi czyli obecne.
Gdyby nie te znienawidzone ruskie i Stalin, dziś Polska przypominała by Księstwo Warszawskie ... Uczta się ludzie historii bo robią z was idiotów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 2001
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:14, 12 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden z wielu chujowych, zbędnych i irracjonalnych ale pierwszoplanowych i medialnych tematów zastępczych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:46, 12 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Dziwne kurwa że wszyscy to wiedzieli i wszyscy wiedzą, że to byli Ruscy bijący Polaków... ale po dziś dzień nie wiadomo nic ani o żadnym z tych co bił, ani o żadnym z tych co byli bici... znaczy sorry, nie bici: katowani! Laughing

nic w tym dziwnego - słyszałem o gościu, który potrafił rozpoznać ze słuchu, że serię w powietrze z kałacha na granicy gruzińsko - osetyńskiej, oddali ruscy.. tzn. ogień nie był oddany w powietrze, tylko w tegoż właśnie gościa, ale to był taki gość, którego kule się nie imały... a może te ruskie, których kule z kałacha owy gość rozpoznał ze słuchu, byli zwyczajnie nakurwieni wódą i dlatego gościa nie ubili... chój wie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:55, 12 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tym pokurwieńcom z frondy to już wybornie odjebało - patrzcie jaki tytuł zamieścili na swojej szmatławej stronie:

Cytat:
Specnaz bił stewardów we Wrocławiu

Dodane przez: Redakcja Fronda.pl Kategoria: Polska

Policja zna już nazwiska i adresy zamieszkania sześciu z 12 zidentyfikowanych Rosjan, którzy pobili stewardów na wrocławskim stadionie.


http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/p.....cnaz_21768
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:14, 12 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chójaduch napisał:
słyszałem o gościu, który potrafił rozpoznać ze słuchu, że serię w powietrze z kałacha na granicy gruzińsko - osetyńskiej, oddali ruscy..

aaaa to chyba wiem o jakim gościu mówisz.
i ruscy go potem koniec końców ukatrupili, za to że ich wtedy tak zdemaskował...
ale że się kulom nie kłaniał, to musieli zastosować przebiegłą intrygę: najpierw posadzili brzozę, a potem rozpylili sztuczną mgłę... dodatkowo, żeby mieć pewność, zablokowali jeszcze lotki i zdetonowali bombę w samolocie... coś tam jaszcze było... acha: przestawili wysokościomierz, a kontrolerowi lotu kazali naprowadzać samolot na śmierć! Smile

tak że z ruskimi lepiej nie zadzierać - strach pomyśleć co teraz zrobią sensorowi, jak się wygadał, że wie kim są... Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JAR




Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:49, 12 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
re-ligio napisał:
Policja wie, kto pobił stewardów na wrocławskim stadionie

Pełne dane rosyjskich chuliganów od weekendu mają już Komenda Główna Policji i Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Ustalenie, kto pobił stewardów, było bardzo proste.

[bla bla bla]

Potem te dane otrzymały służby rosyjskie, które zidentyfikowały jednego z napastników - tego, który na zdjęciach jest bez koszulki i ma tatuaż na prawej łopatce. To były żołnierz jednostki specjalnej wojsk Federacji Rosyjskiej, tzw. specnazu. Był na tyle nieostrożny, że dał się kilkakrotnie sfotografować i jego zdjęcie pojawiło się w kilku chuligańskich portalach.

[bla bla bla]

- Znamy ich wizerunki i personalia. W tej chwili sprawdzamy, czy osoby te przebywają jeszcze w granicach naszego kraju. Jeśli okazałoby się, że już wyjechały, będziemy prosić stronę rosyjską o pomoc w ich ściganiu - powiedziano nam w Komendzie Głównej Policji.

Oficjalnie jednak tej informacji służby potwierdzić nie chcą.

http://m.wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,106.....ionie.html

Laughing
Nie rozbawiajcie mnie. Powiedziałem wam już, że nie ze mną te numery - starego misia na sztuczny miód chcecie nabrać? Smile

Skoro nikt nie chce potwierdzić tych informacji - to skąd to właściwie wiadomo?
Bo jakaś, pracująca w Komendzie Głównej Policji, kurwa z ubecji dała lewy cynk jakiemuś idiocie (a może też ubeckiej kurwie) z Wyborczej?

Powiedziałem: dopiero jak ich sąd skaże i faktycznie będą ruskimi - dopiero wtedy uwierzę, że to nie byli ubeccy prowokatorzy. A na razie wszystko wskazuje na to że to byli ubeccy prowokatorzy - włącznie z tą informacją w Wyborczej.

Nauczcie się czytać prasę ze zrozumieniem, gamonie Smile


Czemu ty obrazasz innych uzytkownikow? Wiem ze cierpisz na rozdwojenie jazni, bo administrator i moderator to dwie rozne funkcje, ktore powinne byc sprawowane przez dwie rozne osoby. Moze to ty jestes gamoniem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:51, 12 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurwy się zasadniczo nie obrażają gdy się je kurwami nazywa - więc i ty nie powinieneś.
Bierz ubecką kasę i dawaj dalej dupy szmato, zamiast mi tu biadolić jak stara dewota na straganie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:14, 12 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Kibole zaatakowali przy rondzie Waszyngtona 5-6 Rosjan, którzy nieśli duże flagi. Rzucili się na nich z kamieniami, zaczęli ich kopać przewrócili na ziemię. Wyrywali barierki i nimi bili Rosjan. Sytuacja jest bardzo napięta. Policja użyła armatek wodnych i gazu, pojawił się dym

http://m.warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,1.....ZYWO_.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:25, 12 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JAR, przemilcz głupotę osoby która uważa się za wszystko wiedzącego i nieomylnego. Przemilczmy ten epizod Smile
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:29, 12 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że z uwagi na to, że jesteście na moim forum szykanowani jako maleszkowe kurwy - czego, jak zakładam, nie było oryginalnie w planach, powinniście czym prędzej udać się do swego alfonsa i zażądać podwyżki.

Tzn. ja wiem że żadna praca nie hańbi, ale myślę że statystyczna polska kurwa bierze za godzinę dawania dupy o wiele więcej niż wy. Więc nie bądźcie frajerami! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:38, 12 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym tylko na koniec zaznaczyć, że Polskie Media powinny się zastanowić co robią jak i kibole debile też.
Za 6 lat w 2018 roku Mistrzostwa Świata są w Rosji. W przypadku awansu Polski, kibice będą w mówiąc delikatnie bardzo mało komfortowej sytuacji.
Myślenie w Polsce to nadal sprawa przyszłościowa i dość rzadka na dziś dzień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:07, 12 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polish and Russian football fans clash in Warsaw, at least 10 injured (PHOTOS, VIDEO)

At least ten people have been injured as Polish and Russian football fans clashed in Warsaw. Police were forced to fire warning shots and use water cannon to break up the fighting. Over 50 arrests have been made.

Some 5,500 Russians were marching through the capital when they were reportedly attacked by a mob of Polish youths.

Preliminary reports say at least three people were injured, and had to be taken to a nearby hospital to be treated for head injuries. At least one of the injured was a Polish national, with no information available on the other two casualties. Russian diplomats are checking claims that one Russian fan was fatally wounded.

As clashes in the capital continue, local news reports that police are using tear-gas against the hooligans, who in turn are throwing stones and firebombs at the police.

"A hundred hooligans, both Russian and Polish, attempted to provoke a conflict. Police prevented that. Fifty-six people have been detained so far," says the Polish State Police Office.

"We are aware of ten casualties: two Russians, one German and the rest are Polish nationals," added the office.

Earlier in the day, a mob of some 50 Polish fans attacked a café in central Warsaw where Russian football supporters had gathered before the match. The Polish fans were wearing masks and threw smoke grenades and stones at the cafe. As the Russians fought back, the attackers retreated. One Russian suffered serious head injuries.

The Russian fans' march was set to coincide with Russia Day, celebrated on June 12, and had been sanctioned by city authorities.


film i zdjęcia: http://www.rt.com/news/poland-football-fans-clash-654/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   » 
Strona 5 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Marsz kibiców rosyjskich podczas EURO w Warszawie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile