W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Polska Ukraina - Rasizm - Materiał BBC Panorama  
Podobne tematy
Marsz angielskich kibiców w Doniecku4
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
14 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 9277
Strona:  «   1, 2, 3, 4 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:50, 25 Kwi '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
Ordel napisał:
Tak jak piszesz @gerwazjan.
Angole to dzicz . Londyn stolica - np - jest jednym z najniebezpieczniejszych miejsc do życia na ziemi. Nastoletni nożownicy zapakują ci kose pod żeberka za krzywe spojrzenie,....................................................................To Indianie wstają z kolan , a murzyni dalej tkwią w czarnej dupie .


Niebawem skończę napisy do tego filmu. Proponuję zacząć od 1 godzina 9 minut. Pan Dimitrij (na początku się przedstawia i podaje jakie ma referencje -20 lat był doradcą m/innymi Reagana ) opisuje jak jeszcze w latach 1940 Wiktoriańscy "dobrzy ludzie" linczowali czarnych- opowieść ze szczegółami. Nazistom nie śniło się to co oni robili z murzynami.
Czarni się podobno powoli podnoszą i chyba niebawem (mając do pomocy Latynosów) zrobią białym Armagedon. Wcześniej pan Dimitrij Miehiejew dokładnie analizuje bazę kulturową tej jankeskiej ( Anglosaskiej ogólnie ) mentalności. Polecam!



o kurcze eassy, ten filmik jest bardzo ważny i ciekawy niedawno też go linkowałam w swoim wątku, Ordel się oburzał na te lincze murzyńskie, bardzo dobrze że przetłumaczyłeś, pozdrawiam Smile
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:59, 25 Kwi '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aximia napisał:
........................


o kurcze eassy, ten filmik jest bardzo ważny i ciekawy niedawno też go linkowałam w swoim wątku, Ordel się oburzał na te lincze murzyńskie, bardzo dobrze że przetłumaczyłeś, pozdrawiam Smile

no to gitara Very Happy
Doszedłem właśnie do 1 godz 16-ta minuta gdzie pan Dimitrij stwierdza, że mieszanki międzyrasowe odnawiają genom,
że ładniejsi ludzie itp.
Kiedyś też przyjmowałem ten pogląd ( tak nas uczono w szkołach)
ale dziś mam wątpliwości poważne. Podobno im większa mieszanka między-rasowa tym większa skłonności do depresji
i nierównowagi psychicznej. Podobno duży odsetek mulatek jest sterylnych
i nie może mieć dzieci. Natura się broni przed takimi kombinacjami.
Znawcy twierdzą również, że zwyczajnie nawet zapach przedstawicieli drugiej płci
ale innego typu narodowościowego jest mniej pociągający (by nie powiedzieć gorzej).
Murzynom podobno biali śmierdzą i podobno jest odwrotnie. Znów natura sprawy reguluje.
Praktykiem w ostatnich kwestiach nie jestem i podaję to info z rezerwą ale dość
dużo spotyka się takich opinii. Z pewnością w przełamaniu tej bariery
pomaga cały arsenał pachnideł sztucznych - przemysł perfumeryjny.
On zresztą powoduje, że w ogóle ludzie nie mogą się rozpoznawać
w naturalny sposób https://www.youtube.com/watch?v=jVZexXV42sw
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:04, 25 Kwi '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
aximia napisał:
........................


o kurcze eassy, ten filmik jest bardzo ważny i ciekawy niedawno też go linkowałam w swoim wątku, Ordel się oburzał na te lincze murzyńskie, bardzo dobrze że przetłumaczyłeś, pozdrawiam Smile

no to gitara Very Happy
Doszedłem właśnie do 1 godz 16-ta minuta gdzie pan Dimitrij stwierdza, że mieszanki międzyrasowe odnawiają genom,
że ładniejsi ludzie itp.
Kiedyś też przyjmowałem ten pogląd ( tak nas uczono w szkołach)
ale dziś mam wątpliwości poważne. Podobno im większa mieszanka między-rasowa tym większa skłonności do depresji
i nierównowagi psychicznej. Podobno duży odsetek mulatek jest sterylnych
i nie może mieć dzieci. Natura się broni przed takimi kombinacjami.
Znawcy twierdzą również, że zwyczajnie nawet zapach przedstawicieli drugiej płci
ale innego typu narodowościowego jest mniej pociągający (by nie powiedzieć gorzej).
Murzynom podobno biali śmierdzą i podobno jest odwrotnie. Znów natura sprawy reguluje.
Praktykiem w ostatnich kwestiach nie jestem i podaję to info z rezerwą ale dośc
dużo spotyka się takich opinii.


suwak dwóch DNA (matki i ojca) się nie dokładnie dopina, coś tam jednak nie działa jak powinno, kiedyś czytałam jakieś wytłumaczenie naukowe tego że lepiej nie mieszać ras, to że moze wizulanie są ładniejsi kwestia subiektywna, no i pozostaje kwestia tożsamości - kim jestem? podobno ludzie ci mają problemy z byciem sobą są podatni na wpływy zewnętrzne ...
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Polska Ukraina - Rasizm - Materiał BBC Panorama
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile