W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Polska Ukraina - Rasizm - Materiał BBC Panorama  
Podobne tematy
Marsz angielskich kibiców w Doniecku4
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
14 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 9282
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:39, 30 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sensor napisał:
Bimi napisał:
Widzę, że Norwegia jest na niezwykle zielono jeśli chodzi o Right Wing Extremist.
Szkoda tylko, że niedawno, jeden świr tam urodzony i wychowany na kulturze judeochrześcijańskiej, postanowił wziąć sprawy w swoje aryjskie ręce i biegał po wyspie rozstrzeliwując bezbronną czerwoną hołotę.
Nie, no to wcale nie ejst prawicowy ekstremizm - gdzież tam. I wcale nie walczył o aryjskość swej norweskiej rasy Smile



Ten Pan chyba miał więcej wspólnego z żydowskim ekstremizmem niż norweskim patriotyzmem Wink

tak czy owak był jebnięty i jeden taki świr w norwegii starcza spokojnie na całą polskę łysoli.
więc wypraszam sobie żeby jakieś mapy mi tu sugerowały, że u nas jest gorszy prawicowy ekstremizm niż w norwegii Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:13, 30 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem




_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:11, 31 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znów nie zrozumieliście tematu.
Tu nie chodzi o BBC, bo ja osobiście mam dwa odczucia do BBC - jedno -pozytywne- to produkcja popularnonaukowa, moim zdaniem są to chyba najlepsze programy na świecie. I w Polsce też emitowane na różnych kanałach.
I drugie bardzo negatywne to polityka, wręcz nie oglądam BBC News chyba, że tak wyjdzie. BBC pod względem politycznym to tuba Murdocha o czym na żywo powiedział jeden z posłów Partii Pracy.
I nie o BBC pisałem, ale o Polsce.
Wiedziałem, że temat zamieni się w odparcie "ataku" i zamiast próby zastanowienia się nad samym problemem, pojawiły się głosy o to co dzieje się na wyspach. Problem w tym, że Polaków nikt nie słucha. Więc możecie Bóg wie co wrzeszczeć i tak będziecie postrzegani jako kraj "sprzątaczek" i "pracowników budowlanych". Czy teraz zrozumieliście?
Tak jak w tym reportażu mówi Jacek Purski - jak wy się tym nie zajmiecie to zajmą się tym dziennikarze ośmieszając Polskę.
Zdjęcia przez niektórych przytoczone z wydarzeń sierpnia 2011, głównie Londyńskich są totalnie nie trafione, bo zamieszki wybuchły z powodu nadużycia broni przez Policję, w Polsce 80% społeczeństwa w takim przypadku dała by glinie order.
Jakoś nie widziałem by w sierpniu były ataki rasistowskie a jedynie ataki na policje. Tak jak wam napisałem, zamiast na stadionach robić z siebie palantów idźcie pod urząd miasta, pod sklepy typu Mark and Spencer i tam krzyczcie.
By Polska była poważana i uważana za kraj rozwinięty o społeczeństwie które jest rozumne musi nie być przyzwolenia na kompromitowanie się za granicą i jedynie broniąc się "a co u was tak nie było?".
Problem w tym, że sama Polska wysyła w świat sygnały, że jej obywatele są jebnięci 0- sory ale takie są realia.
Sami przeanalizujcie:
- co mają Polacy do reprezentacji Rosji w PN, że minister sportu proponuje by reprezentacja się przekwaterowała za Warszawę a Prezydent mówi, że obroni reprezentację? Wytłumaczcie to komuś za granicą! Nawet w Moskwie!
- o jakim marszu przez Warszawę kibiców rosyjskich piszą w Polsce? Skoro sami Rosjanie o żadnym takowym nie wiedzą i dlaczego mają nie przemaszerować po np. wygranym meczu?
To tylko dwa tematy z ostatnich prawie godzin.
Pomyślcie jaki obraz Polski idzie w świat!!!
Ten reportaż jest tylko uzupełnieniem całości. Można mieć ale co do konstrukcji, sposobu przekazania, ale prawda jest taka, że kibole w Polsce są jebnięcie i żyją z 30 letnim opóźnieniem. Świat się zmienia. Nie stoi w miejscu.
Ktoś pisze, że w Londynie jest niebezpiecznie. Gdzie?
Owszem są okolice mniej bezpieczne ale generalnie, ja nigdy nie miałem żadnych obaw iść w nocy nawet przez okolice mówiąc delikatnie nieciekawe. W Polsce w Warszawie strach było jechać nocnym autobusem z np. laptopem.
Jeśli komuś się narazisz to w każdym mieście będziesz mieć nieciekawie.
A pojedyncze przypadki się zdarzają i zdarzać będą. Przy okazji powiem wam, że w UK policja nie nosi broni palnej. To też świadczy o jakimś poziomie bezpieczeństwa. A wydarzenia sierpnia 2011 roku mają znacznie szerze tło niż się wydaje i sięga do poczynań władzy, głównie tej prawicowej i liberalnej, to liberałowie i prawica promuje biedę, która wcześniej czy później musi wybuchnąć.
Wracając do polski, co rząd zrobił by zapewnić normalność na stadionach? Co rząd zrobił by wyjaśnić sprawę soli przemysłowej w jedzeniu? Nic, gówno - Wasz rząd, wybrany przez Was ma was w dupie! To dlaczego takie BBC ma nie mieć?
Najdroższe autostrady, drogi i i jednocześnie najgorsze drogi, to samo stadiony. Czy znajdzie się ktoś kto zapyta: dlaczego?
Nie, kurwa wszyscy klaskają i machają ogonkami i głosują na PO i PiS od 20 lat.
Wasz rząd robi z was debili a wy jeszcze ich bronicie (vide Smoleńsk). Więc jak inni mają was szanować?
Zastanówcie się nad tym bez złości ale obiektywnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sensor




Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:48, 31 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wiedziałem, że temat zamieni się w odparcie "ataku" i zamiast próby zastanowienia się nad samym problemem, pojawiły się głosy o to co dzieje się na wyspach. Problem w tym, że Polaków nikt nie słucha. Więc możecie Bóg wie co wrzeszczeć i tak będziecie postrzegani jako kraj "sprzątaczek" i "pracowników budowlanych". Czy teraz zrozumieliście?


Nie interesuje mnie jak postrzegają świat [tudzież Polskę] idioci, mądry człowiek nie bawi się w stereotypy i szufladkowanie.

Cytat:
Tak jak w tym reportażu mówi Jacek Purski - jak wy się tym nie zajmiecie to zajmą się tym dziennikarze ośmieszając Polskę.
Zdjęcia przez niektórych przytoczone z wydarzeń sierpnia 2011, głównie Londyńskich są totalnie nie trafione, bo zamieszki wybuchły z powodu nadużycia broni przez Policję, w Polsce 80% społeczeństwa w takim przypadku dała by glinie order. Jakoś nie widziałem by w sierpniu były ataki rasistowskie a jedynie ataki na policje. Tak jak wam napisałem, zamiast na stadionach robić z siebie palantów idźcie pod urząd miasta, pod sklepy typu Mark and Spencer i tam krzyczcie.


O Panu Jacku już się wypowiedziałem wcześniej. Jest z tych samych kręgów co Ty więc nie dziwi mnie że aż tak Ci przypadł do gustu Smile

Odnośnie zamieszek w Londynie - troszkę inne spojrzenie:




Reszta Twojego komentarza dobitnie ukazuję że żyjesz tym co zobaczysz w TV bądź co powiedzą Ci Twoi lewicowi znajomi z UK. Słabo mnie to interesuje aczkolwiek dobitnie ukazuje jak bardzo jesteś oderwany od polskich realiów.

Aż dziwne że nie wiesz po co się nagrywa takie reportaże i kto za to płaci. O każdym kraju kolejno na przestrzeni lat można by zebrać taki zlepek stadionowych wybryków [jak np logo NSDAP wśród kibiców Barcelony] i oprawić to komentarzem jakiegoś lewusa który żyje z tropienia rasizmu - bez rasizmu on nie istnieje i traci swój życiowy cel jak i możliwość zarobku.


_________________
http://www.youtube.com/user/sensor2912#grid/uploads
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:33, 31 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te widzieliście "ktoś" się zachłysną innym światem i innego nie pamięta. Ktoś mówi że to nasz , rząd, że to my wybieraliśmy . No może nie wszyscy , ale nie o tym pisze. Rzeczywiście większość rzeczy jest tu po chuju, i rząd i autostrady, i spora część ludzi . Ale to nie ten rząd pierwszy krzyczy by obalić reżim w Damaszku. Za to ten wspaniały brytyjski naród wybrał , rząd który wraz z amerykanami i żydami wykorzystując w zaprzęgu polaków dostarcza demokrację i niesie światło ciemnym ludom Laughing
Ktoś mieszka w lepszej dzielnicy i świata prawdziwego nie widział , pewnie ładnie się ubierasz i nie odstajesz od ogółu pikników. Jesteś bezpłciowy jak ameba, więc nie musisz się bać. Zakładam że jak murzyn na ciebie patrzy to unikasz kontaktu wzrokowego , bo mógłbyś oberwać .
I wiesz co, piszesz , że zamieszki wybuchły bo policja kogoś zabiła, a przecież broni palnej nie mają ? A u nas policja nie zabija kibiców, a broń palną ma . Wiec co z tego, że twoja brytyjska policja nie ma broni , jak motłoch pali ludziom dorobek całego życia. A Londyn to dziura , gdzie nawet punki się skurwiły i kasę za robienie zdjęć ze sobą biorą .
Fakt Londyn jest duży , można i życie przeżyć i murzyna - no prawie - nie ujrzysz . Ale wjeżdżając od - np - północy do Londynu, człowiek ma wrażenie że znajduje się w jakimś afrykańskim państwie .
To chyba Londyn jest najbardziej kamerowanym miastem na świecie , ciekawe czemu , może , dlatego że jest tam tak bezpiecznie Laughing
Potęga Wielkiej Brytanii wyrosła na niewyobrażalnym cierpieniu innych "prymitywnych" ludów . To Brytyjczycy pierwsi wymyślili i zastosowali obozy koncentracyjne w wojnach burskich . A teraz pozują na wielką tolerancyjną rodzinę , przed dzikimi Słowianami . I ta tolerancja ich pożre , a rozpad GB jest kwestią czasu . Jutro Szkocja pojutrze Walia i chuj zostanie z Wielkiej Coś Tam .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Python666m




Dołączył: 29 Paź 2011
Posty: 243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:36, 31 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Balotelli grozi morderstwem na Euro
Cytat:
Piłkarz włoskiej reprezentacji Mario Balotelli zapowiedział, że dokona morderstwa w czasie Euro 2012, jeśli doszuka się „rasizmu” na stadionie.

Syn imigrantów z Ghany osiadłych we Włoszech, swoje mocne słowa wypowiedział po wczorajszym materiale w BBC, w którym brytyjski murzyn Sol Campbell radził, aby kibice z Anglii pozostali w domach, bowiem mogą powrócić z Euro 2012 „w trumnach”. Balotelli zapowiada, że dokona morderstwa na osobie która zdecyduje się rzucić w jego stronę bananem lub „rasistowskim” hasłem.

Rasizm jest nie do zaakceptowania przeze mnie, nie uniosę takiego ciężaru. Mam nadzieję, że taki problem nie pojawi się podczas EURO 2012, bo w przeciwnym razie opuszczę murawę i wrócę do domu – zapowiada piłkarz Manchesteru 2012 na łamach „The Sun” dodając, że żyjemy w 2012 roku. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Balotelii już w 2009 roku twierdził, że gdyby nie obecność policji zabiłby kibiców podczas jednego z meczy Interu Mediolan.
http://narodowcy.net/balotelli-grozi-morderstwem-na-euro/2012/05/30/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:41, 31 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że po tym reportażu BBC polski rząd powinien wystosować oficjalne zapytanie do BBC co oni rozumieją pod pojęciem "rasizm"? I jak właściwie radzili by karać tych rasistów - żeby ich jakoś wychować, bo jak inaczej się nauczą?
Na przykład: skąd biedni policjanci mają wiedzieć czy muszą reagować aresztem na wyzwisko "ty żydzie", czy nie? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:44, 31 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"ty Żydzie" to nie wyzwisko, brzmi dumnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:52, 31 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chójaduch napisał:
"ty Żydzie" to nie wyzwisko, brzmi dumnie.

no jak napiszesz to z wielkiej litery, to brzmi dumnie, na papierze Smile
ale najwyraźniej problem taki istnieje, że wyrażenia typu "ty żydzie", "ty cioto", "ty babo", albo "ty psie", mają w pewnych kontekstach znaczenie pejoratywne. choć bycie taką osobą, czy czymkolwiek, "członem" np., nie jest wcale tragedią...
i chodzi o to, czy ludzie, do których owe konteksty przychodzą naturalnie - czy to oznaczam że oni są rasistami?
bo do mnie takie konteksty czasami przychodzą naturalnie. i czasem mi wstyd, jak np. użyję wyrazu murzyn, nie daj boże w żartobliwym kontekście, w obecności murzyna. a przecież ja go lubię - wśród murzynów mam na pewno mniej wrogów niż wśród białych Smile zresztą oni nie mają nic przeciwko - za to BBC ma najwyraźniej jakiś problem z żydami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:43, 01 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żydzi podchwycili temat

Cytat:
Rasizm w piłce nożnej jest problemem w Anglii, Włoszech i Hiszpanii, ale w Europie Wschodniej przybiera jeszcze bardziej zjadliwe formy – pisze w czwartek na pierwszej stronie "New York Times".

Artykuł Jere Longmana nawiązuje do słynnego już reportażu wyemitowanego w ubiegłym tygodniu przez telewizję BBC i zawartych w nim ostrzeżeń, aby kibice z Wysp Brytyjskich nie jechali na piłkarskie mistrzostwa Europy do Polski i na Ukrainę. "NYT" pisze o "kibicach udających małpy i rzucających bananami w czarnych piłkarzy oraz podnoszących ręce w górę w hitlerowskim pozdrowieniu z okrzykami 'Sieg Heil'". Longman nie daje konkretnego przykładu takich zachowań z Polski, skupiając się na Ukrainie. Opisuje także rasistowskie incydenty na stadionach w Bułgarii i Rosji.
http://euro2012.newsweek.pl/-new-york-ti.....4,1,1.html

Tak , jeszcze bardziej zjadliwe formy , uwielbiam takie zwroty rodem z tygodnika Juliusa Streichera Wink
Niech w ogóle napiszą , że nad Odra stoi wał Hadriana , oddzielający cywilizację zach. , od dzikich słowiańskich plemion, wśród których ukrywają się jeszcze neandertalczycy ( to oni rzucają tymi bananami ) Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:48, 04 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypomniało mi się jeszcze, że parę lat temu na SKY ONE był serial Ross Kemp i było też o Polskich kibolach.
Znalazłem to w necie - popatrzcie sobie i pomyślcie czy coś się zmieniło od 2006 roku kiedy ten materiał został nagrany.
Nic... Bo jak już wspomniałem kilka razy, jest w Polsce na to przyzwolenie.
Link:
http://video.google.com/videoplay?docid=8831046128904338535

ps.
Nie mieszajcie zamieszek Londyńskich z 2011 sierpnia bo one wybuchły nie ze względu na wojnę kiboli ale ze względu na nadużycia policji. W Polsce nadużycia policji są wręcz wychwalane.

Ps. co do filmu Ross Kemp, szczególnie polecam fragment między 27:55 a 28:32 w tej niecałej minucie jest wszystko o czym pisałem.
Radosław Parda który był skinheadem oraz kibolem do 2010 roku był zastępcą dyrektora TVP!
I dziwicie się, że takie reportaże powstają o Polsce?
W którym kraju (łącznie z Rosją) kibole, skinheadzi zasiadają na tak wysokich stołkach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:38, 04 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, widziałem ten program . Było tam nawet o Kibicach Gdańskiej Lechii . Fajnie , że powiedzieli , że Lechia , za tzw komuny, była bastionem antykomunistycznym, i się kurwom nie dała . Niektórzy nie są w stanie zrozumieć, że inni wyciągają wnioski z multikulturowego tygla . Niektórzy w Polsce , po prostu nie chcą by ich świat miał wyglądać jak świat np w GB. Gdyż tamten świat zbudowany na przemocy od setek lat ( może być od wypraw krzyżowych ) to świat podboju i dominacji nad innymi. Niektórzy nie dadzą się zwieść , tępym zagrywkom syjonistów ( dlaczego , w filmie BBC nie wypowiadał się biały angielski piłkarz który chociaż był w Polsce ? To chyba jest oczywiste, że chodzi o podkręcenie atmosfery na tzw. prawicy ) .

Wracając na chwilę do Rossa Kempa , widziałem odcinek o rosyjskich kibicach. Pokazywano w nim jak kibice ćwiczą pod okiem byłych komandosów. I nawet twarzy nie mają zakrytych ( polskich - nie wszystkich - nie pokazywali ) . Było posługiwanie się nożem , nie pamiętam strzelanie chyba też było . I co, gdzie jest Bieriezowski co by oczernić Rosję chciał , mógłby wyłożyć na taki filmik . Zakładam , że przed olimpiadą letnią w Soczi takie filmiki ujrzymy , a może i nie .

Cytat:
Nie mieszajcie zamieszek Londyńskich z 2011 sierpnia bo one wybuchły nie ze względu na wojnę kiboli ale ze względu na nadużycia policji. W Polsce nadużycia policji są wręcz wychwalane.
Ty ja nie wiedziałem , że u nas jest wojna, dobrze że nas uświadomiłeś Laughing
Widać , że kompletnie nie masz pojęcia o świecie kibicowskim . Powiem tak , twój klub , kochasz jak matkę . I jak ktoś ci na matkę napluje to co mu robisz ? Zakładam , że TY należysz do tych co wyciągną chusteczkę i podadzą ją matce a agresora jeszcze przeprosisz . A teraz pomyśl sobie co pomyśli o tobie matka Laughing
I nawet wiem co napiszesz. Nie w tym rzecz , piszesz nie na temat , pierdolisz . Może i pierdolę, ale w przeciwieństwie do ciebie, dupą ruszam Smile

Cytat:
W którym kraju (łącznie z Rosją) kibole, skinheadzi zasiadają na tak wysokich stołkach?

Ty nawet nie jesteś w stanie rozróżnić neonazisty od skinheada . Precyzyjnie pisze się nazi skinheadzi , bo chyba o nich ci chodzi . Którzy są mniejszością, która zbrukała ten ruch . viewtopic.php?t=10510

Cytat:
Radosław Parda który był skinheadem oraz kibolem do 2010 roku był zastępcą dyrektora TVP!

Czy na Paradę , pada choć cień zarzutu , że stoi za jakimś zabójstwem ? Pytam się ? Hmm, a gdzie te rasistowskie obrazy w TV . Ciekawe, ile krwi ma na swoich rękach z-ca dyrektora BBC . Pomyślcie , jak macie problem ze zrozumieniem tego co widzicie. Myślicie , że np zamachy w Syrii byłyby tak spektakularne z taką wielką ilością ofiar , gdyby nie obecność mediów , a szczególnie tak światowych jak BBC. Polskie media to tylko potakiwacze po tzw. zachodnich mediach.


Cytat:
I dziwicie się, że takie reportaże powstają o Polsce?

Dziwię się, żeś stary a taki głupi . Widzisz, każdego syjoniści mogą podejść Wink




Oi!
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:31, 04 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Race to the bottom: UK media compete to outscare each other over ‘racist’ Ukraine


Their real favourite team? Karpaty Lviv away fans as their team is in action against Dynamo Kiev (Reuters/Stringer/Files)

The British media’s campaign to highlight racism in Ukraine ahead of the European Football Championship has gone from worthy to sensationalist to hysterical. Now, the crescendo of sanctimony is beginning to hit comic high notes.

Up to a million visitors are expected in the country during Europe’s prime international football tournament during the next four weeks. But it’s not too late to cancel that ticket

Articles on the neo-Nazi subculture amongst local hardcore football fans have cropped up with regularity since Poland and Ukraine were awarded the tournament five years ago, but two events seem to have unleashed a torrent of copycat horror stories.

The first is the very public refusal of the families of Theo Walcott and Alex Oxlade-Chamberlain – two up-and-coming black British footballers – to travel to Ukraine to watch them play for the national team.

The press turned giddy with glee. No one questioned whether the families correctly evaluated the risk of suffering a skinhead attack while shuttling between a five-star hotel, a VIP section of a stadium and a swanky Kiev bar. Instead, the decision was viewed as incontrovertible proof that Ukraine is racist.

The second was a special report by the investigative BBC program Panorama, neutrally titled “Stadiums of Hate.”

With a script that may as well have been written before his plane took off from Heathrow, the thirty-minute special showed a wide-eyed Chris Rogers watching football matches among crowds that appeared to consist entirely of shaven-headed, Nazi-saluting football hooligans.

After distasteful but non-violent encounters with anti-Semitic Polish fans, Rogers wondered “if what happens in Ukraine could possibly be worse.” Oh, but it could.

Every single match he attended in the country ended with a riot, a hate crime, or at the very least, a seven-year-old shouting Nazi slogans.

Footage of angry naked torsos in balaclavas was intercut with soundbites by blithe Ukrainian officials denying that any problem existed at all.

For his moral piece de resistance, Rogers shoved a laptop with the juiciest racist footage in front of retired England captain Sol Campbell.

Imbued with authority merely by virtue of being footballer and black, without being a race expert or even playing in any stadiums featured in the program, Campbell was predictably outraged.

Afterwards, a visibly upset Campbell said that Ukraine was “just gangland” and “did not deserve” to host the Euros, before advising supporters not to travel there, “because they might come back in a coffin.”


Sol Campbell, former footballer, now racism expert.(AFP Photo/Ian Kington)


czytaj dalej: http://www.4thmedia.org/2012/06/04/race-.....t-ukraine/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:41, 04 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Tak, widziałem ten program . Było tam nawet o Kibicach Gdańskiej Lechii . Fajnie , że powiedzieli , że Lechia , za tzw komuny, była bastionem antykomunistycznym, i się kurwom nie dała . Niektórzy nie są w stanie zrozumieć, że inni wyciągają wnioski z multikulturowego tygla . Niektórzy w Polsce , po prostu nie chcą by ich świat miał wyglądać jak świat np w GB. Gdyż tamten świat zbudowany na przemocy od setek lat ( może być od wypraw krzyżowych ) to świat podboju i dominacji nad innymi. Niektórzy nie dadzą się zwieść , tępym zagrywkom syjonistów ( dlaczego , w filmie BBC nie wypowiadał się biały angielski piłkarz który chociaż był w Polsce ? To chyba jest oczywiste, że chodzi o podkręcenie atmosfery na tzw. prawicy ) .


Cosik ci się całkiem pomerdało, po pierwsze ja nie pamiętam by tam coś o Lechii Gdańsk było a po drugie to nie mam pojęcia o czym piszesz dalej? Jaki bastion antykomunistyczny? Co kilku idiotów z nożami którzy atakują innych też z nożami? Gdzie tu widzisz bastion antykomunistyczny? Czy kibice Lechii atakowali wojska Radzieckie w Polsce? A może przeprowadzili szturm na Komitet Centralny? Nie, jedynie się napierdalali między sobą jak stado małp w zoo?
Cytat:

Wracając na chwilę do Rossa Kempa , widziałem odcinek o rosyjskich kibicach. Pokazywano w nim jak kibice ćwiczą pod okiem byłych komandosów. I nawet twarzy nie mają zakrytych ( polskich - nie wszystkich - nie pokazywali ) . Było posługiwanie się nożem , nie pamiętam strzelanie chyba też było . I co, gdzie jest Bieriezowski co by oczernić Rosję chciał , mógłby wyłożyć na taki filmik . Zakładam , że przed olimpiadą letnią w Soczi takie filmiki ujrzymy , a może i nie .


Miał program też o gangach amerykańskich, meksykańskich itp. Rozmawiamy o Polskich kibolach. UEFA na swoich stronach kiedyś pisała, że problem z kibolami istnieje w 3 krajach: Polska, Ukraina, Rosja.

Cytat:

Cytat:
Nie mieszajcie zamieszek Londyńskich z 2011 sierpnia bo one wybuchły nie ze względu na wojnę kiboli ale ze względu na nadużycia policji. W Polsce nadużycia policji są wręcz wychwalane.
Ty ja nie wiedziałem , że u nas jest wojna, dobrze że nas uświadomiłeś Laughing


Możesz jaśniej? Bo nie wiem o jakiej wojnie piszesz, czy tej w Afganistanie? Ale co to ma do sprawy?
Może mieszasz wątki?


Cytat:

Widać , że kompletnie nie masz pojęcia o świecie kibicowskim . Powiem tak , twój klub , kochasz jak matkę . I jak ktoś ci na matkę napluje to co mu robisz ? Zakładam , że TY należysz do tych co wyciągną chusteczkę i podadzą ją matce a agresora jeszcze przeprosisz . A teraz pomyśl sobie co pomyśli o tobie matka Laughing
I nawet wiem co napiszesz. Nie w tym rzecz , piszesz nie na temat , pierdolisz . Może i pierdolę, ale w przeciwieństwie do ciebie, dupą ruszam Smile


Masz jakiś problem ze sobą! Klub sportowy twoją matka? Jebnięty jesteś? Zaraz zrobisz sobie z butelki od mleka matkę...
Poza tym pomyśl jakim idiotą jesteś mówiąc takie rzeczy, bo co jeśli ta twoja "matka" się skurwi i np. będzie się sprzedawać na lewo i prawo? Chcesz mieć matkę kurwę? Może zaczniesz traktować jak ojca np. lokalnego rzeźnika bo też jest lokalny i też działa na tej samej zasadzie biznesowej co klub sportowy - he?
Człowieku ile ty masz lat? Wbij sobie w tą tępą czaszkę, że klub sportowy jest przedsiębiorstwem prywatnym i podlega takim samym regułom biznesowym jak rzeźnik czy butelki od mleka.
I nie kalaj instytucji matki, robiąc z niej przedmiot.
Cytat:

Cytat:
W którym kraju (łącznie z Rosją) kibole, skinheadzi zasiadają na tak wysokich stołkach?

Ty nawet nie jesteś w stanie rozróżnić neonazisty od skinheada . Precyzyjnie pisze się nazi skinheadzi , bo chyba o nich ci chodzi . Którzy są mniejszością, która zbrukała ten ruch . viewtopic.php?t=10510

Musze napisać tak: jeden chuj ten i tamten to taki sam pojeb i idiota robiący z siebie kretyna na czyjeś widzimisię, jakim jebniętym trzeba być - zastanów się.

Ja tych kretynów nie rozróżniam mogą się nazywać prawica, ultraprawica czy kosmiczni nazi tudzież skinheadzi Marsjanie czy skinhedpedzio, dla mnie to jeden worek pot nazwą: kretyni o małych rozumkach.
Cytat:

Cytat:
Radosław Parda który był skinheadem oraz kibolem do 2010 roku był zastępcą dyrektora TVP!

Czy na Paradę , pada choć cień zarzutu , że stoi za jakimś zabójstwem ? Pytam się ? Hmm, a gdzie te rasistowskie obrazy w TV .


No właśnie, komu to przeszkadza, że tobą rządzi złodziej, kibol i tym podobny przestępca?
Jak czujesz się wiedząc, że w ojczyźnie twojej (Ojcowizna) jest w rękach takich osób? Miło ci, gdzie szacunek do ojca i matki?
Cytat:

Ciekawe, ile krwi ma na swoich rękach z-ca dyrektora BBC . Pomyślcie , jak macie problem ze zrozumieniem tego co widzicie. Myślicie , że np zamachy w Syrii byłyby tak spektakularne z taką wielką ilością ofiar , gdyby nie obecność mediów , a szczególnie tak światowych jak BBC. Polskie media to tylko potakiwacze po tzw. zachodnich mediach.


Nie wiem ile, a ty wiesz?

Cytat:

Cytat:
I dziwicie się, że takie reportaże powstają o Polsce?

Dziwię się, żeś stary a taki głupi . Widzisz, każdego syjoniści mogą podejść Wink


Zdziwił byś się ilu żydów steruje ruchami wszechpolaków czy nazistów, ale ja już ci napisałem, za mały masz rozumek by to pojąc.
Następnym razem zamiast robić z siebie debili i napierdalać się krzesełkami na trybunach widowiska teatralnego którego wynik prawdopodobnie został wcześniej ustalony, może weźmiecie i pójdziecie robić dym pod sklepem żydowskim jak np. Mark and Spencer? Nie... jak sądzę nie jeden z was tam kupuje i się nawet z tym nosi, bo to trendy:))) Widzisz jacy mało rozumni i śmieszni jesteście robaczki... hiper skinheadzi czy kosmiczni nazi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:42, 04 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Mala napisał:

Zobaczcie co się stało:

1. BBC oficjalnie ostrzegło brytyjczyków przed wyjazdem do Polski na Euro niby dlatego, że obecne tu są rasistowskie zachowania, jednakże każdy głupek nawet anglik wie, że tam w Anglii największe są zawieruchy prowokowane przez kibiców.


Wskaż choć jedno zajście sprowokowane przez kibiców w UK z ostatnich 20-25 lat.
Największe zawieruchy w UK są powodowane przez wściekłość ludzi na rządy liberalne.



Góral, bo jeszcze ktos uwierzy ci, ze UK to zielona wyspa:

2008 Rangers - Zenit, Manchester
http://en.wikipedia.org/wiki/2008_UEFA_Cup_Final_riots

2009 West Ham-Millwall, Londyn

2010 Aston Villa -Birmingham City, Birmingham

2011 Glentoran - Linfield, Belfast
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:25, 04 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
UEFA na swoich stronach kiedyś pisała, że problem z kibolami istnieje w 3 krajach: Polska, Ukraina, Rosja.

Ty patrz, a jak ci kurwa powie że hiva, czy kiły nie ma, to gumy nie założysz Laughing


Cytat:
Poza tym pomyśl jakim idiotą jesteś mówiąc takie rzeczy, bo co jeśli ta twoja "matka" się skurwi i np. będzie się sprzedawać na lewo i prawo

Widać , żeś tępy , i nie rozumiesz czym jest Klub . Klub tworzą nie tylko piłkarze, trenerzy, biznesmeni . Klub to ludzie , a ludzie się nie kurwią. Ale ty, skąd byś miał to wiedzieć .

Cytat:
Wbij sobie w tą tępą czaszkę, że klub sportowy jest przedsiębiorstwem prywatnym i podlega takim samym regułom biznesowym jak rzeźnik czy butelki od mleka.

A ty se w baniak wbij kołek i zawieś dolara . Ekonomisto za dychę. Przez tak myślących ludzi, sport się skurwił .

Cytat:
Musze napisać tak: jeden chuj ten i tamten to taki sam pojeb i idiota robiący z siebie kretyna na czyjeś widzimisię, jakim jebniętym trzeba być - zastanów się.

W twoim wypadku nie można powiedzieć ignorancja to siła, ale można powiedzieć jeden chuj


Cytat:
No właśnie, komu to przeszkadza, że tobą rządzi złodziej, kibol i tym podobny przestępca?
Jak czujesz się wiedząc, że w ojczyźnie twojej (Ojcowizna) jest w rękach takich osób? Miło ci, gdzie szacunek do ojca i matki?

Tobie widać nie przeszkadza.

Cytat:
Zdziwił byś się ilu żydów steruje ruchami wszechpolaków czy nazistów, ale ja już ci napisałem, za mały masz rozumek by to pojąc.

Mnie to nie dziwi , ten etap już przeszedłem. A ty, widzę, wciąż się dziwisz.
Jesli ja mam za mały rozumek, to ty nawet obok miejsca w którym znajdował się rozumek nie stałeś.

Cytat:
Nie... jak sądzę nie jeden z was tam kupuje i się nawet z tym nosi, bo to trendy

Ty lepiej nie sądź, bo ktoś jeszcze cię osądzi , i nie mam tu na myśli zaświatów Laughing
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sensor




Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:58, 04 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Od kilku miesięcy jednym z głównych tematów w kreowanej przez mass media rzeczywistości jest rozpoczynający się 8 czerwca turniej Euro 2012. Telewizja i gazety zasypują nas ciekawostkami i budują napięcie, a demoliberalny rząd (chociaż ze względu na polityczną prostytucje bardziej odpowiednim określeniem byłby nierząd) debatuje w oparach absurdu z demoliberalną „opozycją” na temat stanu przygotowań do imprezy. Nie wszyscy jednak z uśmiechem wyczekują Euro i po przyjrzeniu się sprawie trudno nie przyznać im racji.

Pierwszym powodem niechęci do tego wydarzenia jest stopień skomercjalizowania – rządzi nim pieniądz, piłkarskie święto stało się produktem, narzędziem do nabijania kieszeni międzynarodowych korporacji, finansistów oraz różnego typu podejrzanych delegatów i dygnitarzy.

Piękno mistrzostw, imprezy będącej polem popularyzacji idei sportu i międzynarodowej rywalizacji również jest już melodią przeszłości. Nadawanie obywatelstwa (tzw. naturalizacja) obcokrajowcom, tylko dlatego, że umieją dobrze kopnąć piłkę doprowadził do tego, że reprezentacje niektórych europejskich krajów przypominają zbieraninę przedstawicieli afrykańskich plemion (kto nie wierzy niech wyszuka sobie zdjęcia „reprezentacji” Francji z ostatnich lat). Reprezentacji Polski nie ominął ten problem – przekształcona została w reprezentacje PZPNu, którego barw bronią Polacy, Niemcy i Francuzi, a jeszcze nie tak dawno Roger Guerreiro i Emanuel Olisadebe.

Ze względu na organizacje Euro na nasz kraj skierowane są obiektywy kamer zagranicznych mediów, które zaraz po wybraniu Polski na gospodarza zaczęły skamleć o wszechobecnym na polskich stadionach chuligaństwie i rasizmie. Rozpoczęły się, zainicjowane przez premiera, który Ma Tole represje wobec członków zorganizowanych grup kibiców, których wyrazem są pokazowe zatrzymania, zakazy stadionowe i grzywny nakładane pod byle pretekstem. System wykorzystuje swoją siłę, uprzykrzając życie ludziom, którzy nie ograniczają się do płacenia podatków i potulnego patrzenia w kineskop telewizora. Do tego często potrafią wykrzyczeć swój patriotyzm czy niechęć wobec rządzących, stąd są idealnym celem dla policji.

Podczas Euro UEFA wprowadza program odpowiedzialności społecznej „Respect Diversity”, którego jednym z zadań jest „eliminacja rasizmu i innych form dyskryminacji w piłce nożnej”. Biorąc pod uwagę, że program jest realizowany wraz z międzynarodową organizacją FARE (Futbol przeciwko rasizmowi w Europie) oraz stowarzyszeniem „Nigdy Więcej” wiemy co nas czeka – nachalna propaganda multikulturalizmu, zboczeń oraz tropienie wszechobecnego faszyzmu w postaci „rasistowskich śpiewów oraz banerów i flag zawierających niedozwoloną symbolikę”.

W ramach projektu, „Nigdy Więcej” prowadzi również tzw. „program edukacyjny” skierowany do nauczycieli. Jego celem jest (oczywiście według „antyfaszystów”) „pogłębienie wiedzy nauczycieli w dziedzinie przeciwdziałania ksenofobii i nietolerancji, ze szczególnym uwzględnieniem rasizmu w sporcie”. Tłumacząc lewacką nowomowę na ludzki język – indoktrynacja uczniów i propagowanie fałszywie rozumianej tolerancji dla obcych kulturowo imigrantów i homoseksualistów wśród najmłodszych.

Respect Diversity to jednak nie tylko kneblowanie ust kibicom i promowanie lewackich pseudowartości. W miastach Ukrainy i Polski powstaną „przyjazne strefy różnorodności”. Będą to miejsca w których szerzyć będzie się szkodliwe dla naszych narodów idee, a każdy miłośnik pedałowania będzie mógł pod rękę z zaprzyjaźnionym murzynem oglądnąć mecz. Oczywiście pod czujnym okiem funkcjonariuszy policji i przedstawicieli organizacji walczących z nietolerancją.

Z tych, ale też wielu niewymienionych tu przeze mnie powodów świadomy nacjonalista nie powinien wciągać się w sztucznie kreowany szał i wraz ze zwolennikami inicjatywy Against Modern Football krzyknąć: Jeb*ć euro 2012!

Na podstawie:
autonom.pl
www.nigdywiecej.org
jacekpurski.natemat.pl/6105,monitoring-zachowan-rasistowskich-podczas-uefa-euro-2012




LINK
_________________
http://www.youtube.com/user/sensor2912#grid/uploads
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sensor




Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:10, 07 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ugokuchwu Ukah, obrońca Widzewa, który wziął udział w kontrowersyjnym programie BBC "Stadiony Nienawiści" aktualnie tłumaczy się ze swojego zachowania. Przypomnijmy, że uwielbiany przez kibiców Widzewa obrońca jest w Polsce już od 5 lat. W programie tymczasem narzekał na rasizm i złą atmosferę w naszym kraju...

- Pokazano zaledwie 10 sekund z półgodzinnego wywiadu. Pominięto moje wypowiedzi, że wiele pozytywnego zostało w Polsce zrobione, że jest bezpieczniej - przekonuje na łamach "Przeglądu Sportowego" czarnoskóry piłkarz.

Ukah zaznaczył również, że nie zgadza się z Solem Campbellem, inną gwiazdą tego filmu, który przekonuje, iż nie warto jechać do Polski, bo wrócić można w trumnie.

- Prawda jest taka, że na stadionach są rasistowskie okrzyki, szczególnie gdy grasz na wyjeździe...W ciągu 5 lat były trzy może cztery (takie sytuacje - dop. red.). Ostatnio w meczu przeciw ŁKS-owi - przekonuje.

Trzy, może cztery? BBC pokazało to jako codzienność...

_________________
http://www.youtube.com/user/sensor2912#grid/uploads
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sensor




Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:41, 10 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeszcze troszkę historii o tych wspaniałych angielskich kibicach:


_________________
http://www.youtube.com/user/sensor2912#grid/uploads
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:28, 14 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórzy dziennikarze wyrządzają więcej krzywd , niż niejeden dyktator

Cytat:
Jako pierwsi ujawniliśmy kulisy kuchni "Panoramy" BBC w oparciu o relacje informatorów i bohaterów programu. Dziennikarze "Panoramy" powinni się wstydzić tendencyjności, tak jak polscy i ukraińscy kibole powinni się wstydzić swoich rasistowskich postaw. Ta tendencyjność BBC posłużyła złej sprawie - wzmocniła stereotypy, które szkodzą obrazowi Polaków i wzmacniają ksenofobię w Wielkiej Brytanii. Oto nasz materiał:

Kto przyjedzie do Polski na mecze Euro, może wrócić do domu w trumnie – można było usłyszeć w nierzetelnym reportażu BBC. Podchwyciły to inne światowe media. I też straszą. Poznaliśmy kulisy powstania filmu BBC.

Biurowiec w White City w zachodnim Londynie. Koniec marca 2011 r. Redakcja „Panoramy”, jednego z najbardziej prestiżowych programów BBC. Trwa narada. Ekipa reporterów wróciła właśnie z Warszawy i Krakowa. Mieli przywieźć dowody na to, że na polskich stadionach panuje rasizm. Wrócili z pustymi rękami. Po nerwowej dyskusji zapada decyzja: szukać dalej.

– Z Ukrainy mieli mocny materiał o agresywnych, faszyzujących kibolach. W Polsce musiało być podobnie – mówi nam członek ekipy realizującej film.

W szacownym BBC powstaje reportaż „Stadiony nienawiści” pod z góry ustaloną tezę. Realizuje go Chris Rogers, znany dziennikarz BBC. – Do Polski przyjechał nieprzygotowany. Na przykład prosił, by poszukać mu Żydów w żydowskiej restauracji – mówi nasz informator. Braki elementarnej wiedzy w ekipie BBC potwierdza błąd na mapie, którą pokazano w programie. Widzimy na niej, że Polska graniczy z Austrią, a Czechy z Jugosławią.

Chris Rogers to gwiazda specjalizująca się w sensacyjnych tematach. W 2009 r. zrobił dla prywatnej telewizji ITV wstrząsający materiał o porzuconych sierotach w Rumunii. Jednak w czasie pracy używał kontrowersyjnych metod, np. filmował bohaterów bez ich zgody, ukrytą kamerą.

Witajcie w piekle
Pod koniec maja „Stadiony nienawiści” wyemitowano w popularnym programie „Panorama”. Gdy wybuchł skandal i Brytyjczyków zaczęto oskarżać o uprawianie antypolskiej propagandy, film pokazała TVP.

Widzimy w nim głównie zadymy na stadionach w czasie meczów ligowych. Ekipa BBC wybrała te, które słyną z rasistowskich i antysemickich ekscesów: derby Krakowa, Łodzi czy Rzeszowa. Żadne z tych miast nie jest gospodarzem Euro. Poza tym na meczach reprezentacji takie burdy raczej się nie zdarzają.

BBC pokazało też swastyki i obrzydliwe hasła antysemickie na murach w Łodzi i Warszawie. To niestety fakty, których powinniśmy się wstydzić, ale film pomija drugą stronę medalu – nie ma w nim ani nowoczesnych budynków, ani sympatycznych twarzy, ani wypowiedzi zwykłych kibiców. Widz może odnieść wrażenie, że Polska to kraj zamieszkany przez antysemitów i kiboli w czarnych kominiarkach. – Witajcie w piekle – taki napis Rogers znalazł na stacji w Legionowie. Na jego tle przekonywał widzów, że kibole rządzą na trybunach... Legii.

– Najlepiej ich nierzetelność obrazuje zachowanie Chrisa Rogersa podczas derbów Łodzi – mówi nam członek ekipy produkcyjnej. – Mimo że na stadionie było pełno dziennikarzy i innych obserwatorów, nikt nie donosił o „małpich okrzykach” pod adresem czarnoskórych piłkarzy. Rogers wyszedł w pewnym momencie na papierosa i wrócił na trybunę, oświadczając, że słyszał „monkey sounds”.

Wycinanki BBC
Dzięki kontaktowi z kilkoma rozmówcami BBC w Polsce „Newsweek” ustalił, że autorzy „Stadionów nienawiści” wykorzystali tylko wywiady zgodne z tezą programu. Na przykład do filmu nie trafił ani jeden kadr z pokojowego przemarszu kibiców Polonii przez Warszawę. Ani jedna sekunda z półgodzinnego wywiadu BBC z pomocnikiem Polonii, piłkarzem pochodzenia żydowskiego Aviramem Baruchyanem. Opowiadał, że dobrze mu się żyje i gra w Warszawie. – Widocznie nie pasował do tezy BBC – przypuszcza Jakub Krupa, były rzecznik klubu.

BBC umawiało się wstępnie z rzeczniczką policji w Łodzi Joanną Kącką, by porozmawiać o walce funkcjonariuszy z rasistowskimi kibolami. Potem nagle zamilkło. Wywiad nie odbył się, choć Kącka była gotowa opowiedzieć o próbach walki policji z rasistowskimi incydentami. W całym filmie nie ma żadnych głosów przedstawicieli policji ani władz piłkarskich. Do kosza trafiło półtorej godziny rozmowy z rzecznikiem łódzkiej prokuratury Krzysztofem Kopanią. Opowiadał m.in. o zatrzymaniach w związku z handlem rasistowskimi koszulkami i flagami.

Wypowiedzi tych, którzy trafili do reportażu, skrócono do kilkunastu lub kilku sekund. Tak było z rozmowami z dwoma czarnoskórymi piłkarzami Widzewa Łódź. – Dodano inne pytania niż te, które padły podczas wywiadu. Chris Rogers od razu po nagraniu martwił się, jak „dobrze” zmontować ten materiał – mówi „Newsweekowi” członek ekipy produkcyjnej. – Moje wypowiedzi BBC wyjęło z kontekstu, 10 sekund z pół godziny. Polska to przyjazny kraj. Rasistowskie okrzyki to incydenty – mówi „Newsweekowi” obrońca Widzewa Ugochukwu Ukah.
reszta artykułu
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:28, 14 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Ordel"]Niektórzy dziennikarze wyrządzają więcej krzywd , niż niejeden dyktator

[quote]
Cytat:
Jako pierwsi ujawniliśmy kulisy kuchni "Panoramy" BBC ....

We wtorek było widać czy BBC było tendencyjne.
Poza tym, media w Polsce powinny zostać oskarżone za nawoływanie do zamieszek, takiego narodowego wezwania do pospolitego ruszenia nie słyszałem chyba nigdy jak przed Euro i w czasie, przez Polskie media i polityków.
To tylko potwierdza słuszność i rzetelność BBC Panorama.
W Panoramie nie skłamano, a jeśli widzisz kłamstwa napisz do BBC. Zresztą nie widzę by jaka kol wiek Polska organizacja wniosła skargę. Jedynie dymanie na antenie. Zresztą to już narodowa tradycja w TV mówić wszystko a potem nic nie robić.

ps. Skąd ludzie biorą takie brednie jak niby stwierdzenia dziennikarzy BBC w Londynie "nic nie mamy" itp?
A jeszcze gorzej, że ludzie w to wierząSmile)

PS. Ktoś kto pisze, że ujawnia od kuchni działania Panoramy a nie podaje nazwisk, dat itp. Ja też mogę tak napisać o wszystkim - daj temat to ci napiszę jak pięknie rozszyfrowałem co tam chcesz.
ps.2 nie bądź pelikan i nie łykaj wszystkiego co ci wcisną pod emocjami. Staraj się być krytyczny, jeszcze ani jednej informacji potwierdzonej o tym, że BBC skłamała nie ma, tak samo jak do tej pory nie ma ujawnionych kłamstw w raporcie MAK o czym mówił Tusk i Kaczyński w lutym 2011.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:37, 14 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Poza tym, media w Polsce powinny zostać oskarżone za nawoływanie do zamieszek, takiego narodowego wezwania do pospolitego ruszenia nie słyszałem chyba nigdy jak przed Euro i w czasie, przez Polskie media i polityków.

Że co?
Nie bardzo rozumiem o czym mówisz.
Politycy PiSu - to wiem że nawoływali do ataku na Rosjan. Ale nic poza tym nie zaobserwowałem, żeby polskie media wzywały do pospolitego ruszenia... co ty masz tam za polskie media? Smile
A mam polską TV - choć przyznaję, że nie płacę abonamentu RTV... Smile
W każdym razie nie kojarzę żadnego "wezwania do pospolitego ruszenia" - co najwyżej przekazywali co powiedział jakiś zjeb spisu.
Choć przyznaję, że nie oglądam TV Trwam.. tam mogli nawoływać - brzmi bardzo chrześcijańsko Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:02, 14 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
goral_ napisał:
Poza tym, media w Polsce powinny zostać oskarżone za nawoływanie do zamieszek, takiego narodowego wezwania do pospolitego ruszenia nie słyszałem chyba nigdy jak przed Euro i w czasie, przez Polskie media i polityków.

Że co?
Nie bardzo rozumiem o czym mówisz.
Politycy PiSu - to wiem że nawoływali do ataku na Rosjan. Ale nic poza tym nie zaobserwowałem, żeby polskie media wzywały do pospolitego ruszenia... co ty masz tam za polskie media? Smile
A mam polską TV - choć przyznaję, że nie płacę abonamentu RTV... Smile
W każdym razie nie kojarzę żadnego "wezwania do pospolitego ruszenia" - co najwyżej przekazywali co powiedział jakiś zjeb spisu.
Choć przyznaję, że nie oglądam TV Trwam.. tam mogli nawoływać - brzmi bardzo chrześcijańsko Smile


Nie mam Polskiej TV, jedynie przeglądam internetowe wydania prasy, czasem jakiś fragment dziennika czy innych wiadomości.
Być może właśnie dlatego, że masz Polską TV tego nie widzisz.
Zaczęło się od protestów związanych z hotelem który Rosja sobie wybrała, że miała tam być miesięcznica czy miesiączka(?) tego już nie wiem. I informacje, że może by tak Reprezentacja Rosji przeniosła się za Warszawę, bo to prowokuje i wygląda nieładnie z punktu widzenia "pątników miesiączkowych".
W to wmieszali się politycy z pierwszych stron gazet, łącznie z Prezydentem.
To miało na celu zwrócenie uwagi na Rosję w negatywnym świetle, że rzekomo wepchali się celowo na drogę przemarszu miesięczników. To już wywołało pewne reakcje w Polsce i ustawiło obraz. Dlatego napisałem na forum, co Polacy mają do Reprezentacji Piłkarskiej Rosji?
Kiedy sprawa za bardzo ucichła wybuchła informacja o przemarszu (wojsk) kibiców rosyjskich przez Warszawę.
Na całym świecie w tym i w Polsce są zbiórki kibiców i z miejsca zbiórki wyruszają na grupą na stadion.
W Polsce do kibiców rosyjskich użyto sformułowania PRZEMARSZ co kojarzy się jednoznacznie z czymś negatywnym i zaborczym. Inaczej brzmiała by wiadomość o pochodzie, przejściu kibiców z dworca na stadion, inaczej brzmi informacja Przemarsz przez Warszawę.
To media wymyśliły i media to podgrzewały do końca. W wiadomym celu. Zamiast olać debili z PiS czy PO i raczej próbować jednać, być ambasadorem przyjaźni kibiców w takim święcie (święcie kibiców) ale nie, media w Polsce dla szukania taniej sensacji i podgrzewania rusofobi właśnie prawie na wołały do pospolitego ruszenia.
I naprawdę nie mam na myśli dosłownego powiedzenia w mediach, ale poprzez odpowiednie dobranie słów i retorykę tak zrobiono.
Miałem nadzieję, że media wręcz przeciwnie, będą się starały zaprzeczyć materiałowi Panoramy i pokazać jak polski kibic jest prawdziwym kibicem anie jak to pokazano w materiale zwykłym chuliganem czy bandytą.
Czasem mam wrażenie, że Polskie media robią to celowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:12, 14 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ale to równie dobrze możesz oskarżyć moje forum o wzywanie do pospolitego ruszenia, bo jest tu oto taki temat: viewtopic.php?t=20395

fakt: były cyrki z tym hotelem - i to wyłącznie wina rządu.
były też cyrki z przestrzeganiem ruskich przed sierpem i młotem - też wina rządu.

natomiast rękoczyny na ulicach, napierdalanie ruskich znakami drogowymi i pobitymi butelkami - wątpię, żeby polskie mass-media miały taką moc by któregokolwiek z tych zjebów przekonać do owych działań.
moim zdaniem było to zorganizowane politycznie - zaplanowane, jeśli nie przez podległe CIA i mossadowi kurwy, to co najmniej przez polityczną partię. i nie muszę chyba nadmieniać którą partię? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:24, 14 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
W każdym razie nie kojarzę żadnego "wezwania do pospolitego ruszenia" - co najwyżej przekazywali co powiedział jakiś zjeb spisu.

Szczuli,z tym że media spisu szczuły "grubo" a inne cieniej ale szczuły.Na przykład kilka dni przed feralnym 12 VI onet zamieścił informację o "hymnie rosyjskich kibiców" pod tytułem Kontrowersyjny hymn rosyjskich kibiców. . W informacji dopuścili się "nieprecyzyjnej translacji" tak bezczelnej że nawet internauci znający j.rosyjski protestowali.Po jakimś czasie onet zmienił tytuł a ślad po tym co było pozostał już tylko w komentarzach.
Cytat:
A tak na spokojnie, wszystkim, którzy twierdzą, że znają rosyjski: rebiata - w tym wypadku nie oznacza dzieci (jak stara się nam wcisnąć autor materiału), to potoczne rosyjskie "chłopacy". Reszcie słów też radziłbym się przysłuchać, bo wcisnąć kit na fali nienawiści łatwo. Tylko później nikt z autorów powyższego materiału nie powie: "kurde, pomyliliśmy się".
Ciekawe, którzy kibice będą dopingować swoją drużynę śpiewając: "ach jak przyjemnie kołysać się wśród fal..." albo "poszła Karolinka do Gogolina..." czy "kółko graniaste..."

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/oto-nieo.....omosc.html
Nawiasem mówiąc piosenka jest sympatyczna,dowcipna,i trzeba mieć złą wolę żeby dopatrzeć się w niej agresji.
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Polska Ukraina - Rasizm - Materiał BBC Panorama
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile