W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Ograniczenie postowania - dyskusja  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 5274
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:38, 26 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można by zrobić regulamin - co jest zabronione i za co sa większe kary. Bo to nie zawsze jest oczywiste, a przekonywanie się "na własnej skórze" nigdy nie jest przyjemne.

Kto jest za?
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:16, 29 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno jest konstytucja, ale szczerze mówiąc nie wprowadziła wiele nowego.
Pozatym po co limity, jak już kogoś trzeba ukarać to ban i dowidzenia a nie limit.
Na limitach tracą przedewszystkim osoby które dużo piszą, ja do nich nie należe, ale tak naprawdę gdybym miał tutaj adminować, to pewne osoby które na forum robią zamieszanie poprostu zabanował a reszta która przyczynia się do "chwały" forum niech sobie pisze ile chce.
Co dają limity? Jak ktoś chce walnąć bzdurę na kółkach to wystarczy mu limit 1 post na dzień, a jak ktoś chce prowadzić merytoryczną dyskusję to niestety czasem te 10 postów to za mało.
Bimi złość już ci powinna przejść, przywróc forum dawny blask, szkoda tego forum, wiem że teraz mi poradzisz przejść na to inne cudowne wolne forum, ale niestety nie skorzystam, niektórzy już przyzwyczaili się do tego forum i chcieliby aby na forum zapanowała normalna atmosfera.
Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:36, 02 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi - obnizaj se limity, jak chcesz, ale obniżanie do 4 postów dziennie bez żadnego ostrzeżenia to chyba przesada.
No, chyba, ze bym popełnił jakieś naprawde oczywiste dla wszystkich zło (a tego w moich postach nie zauważylem. Jak jest coś takiego, to oświec mnie i pokaż.). A w takim wypadku, chociaz wyślij PW, żebym wiedział (i nie tylko ja), za co mi/nam obniżasz.
Albo tak, jak wcześniej pisałem, jakiś regulamin, bo ta konstytucja prawie nic nie mówi. (poza takimi podstawowymi rzecami, które chyba wie kazdy, kto jest na tym forum dłużej, niz kilka dni).

Myślę (oczywiście nie mam pewności), że poprą to wszyscy, którzy mają limit mniejszy niz 8.

Limity same w sobie nie są AŻ TAK ZŁE (chociaz i tak ich nie popieram), ale nadużywanie juz tak.

I nie zmienię tego forum całkowicie na fora24. To jest moim zdaniem - mimo wszystko - lepsze (przynajmniej na razie).

___________________________

dunkelheit.
Shocked Skrytykowałeś limity i Bimiego i nadal masz limit 18. Jestem pod wrazeniem.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cortez




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:40, 02 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł limitów jest dobry. 90% zawartości to pierdoły, głupoty, "fakty".

Kwestia rozdzielania limitów to już inna bajka.

Jedyne co mi sie nie podoba to zamknięta rejestracja. Na forum ciągle siedzi kilkadzieścia gości. Mogliby coś napisać, najwyżej przyjebie sie im limit.

Hehe, niedługo dojdzie do tego, że konta będą ludzie na allegro sprzedawać Smile
_________________
"Sekretarz generalny ONZ, Kofi Annan mówi, że nie widzi żadnych powodów dla, których należałoby zaatakować Irak. A ja widzę ich aż pięć: Shell, Exxon, Mobil, Texaco i BP." - Jay Leno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:26, 03 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tą rejestracją to tak jak Cortez pisze-powinna zostać odblokowana,najwyżej walnie się limit a w ostateczności ban jak już ktoś będzie spamował i pisał bzdury.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jean Armand de Ri




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:34, 03 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iar0 napisał:
Z tą rejestracją to tak jak Cortez pisze-powinna zostać odblokowana,najwyżej walnie się limit a w ostateczności ban jak już ktoś będzie spamował i pisał bzdury.


Jestem za.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:41, 03 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

viewtopic.php?t=2133

Bimi, nie rozumiem.

Jestem 8 co do aktywnosci, prawie w 100% wykorzystuje swoj limit, glupot nie pisze (no dobra, przesadzilem. Ale zdaje mi sie, ze tylko czasami. Chociaz staram sie nie pisac glupot.), i ciągle tylko 4!?

Jakos nie czytalem zbyt wielu narzekan od innych forumowiczow (nie to, ze zawsze sie ze mna zgadzaja, ale jakos nikt nie prosil o ban/zmniejszenie limitu dla mnie, raczej mnie nie maja za idiote/debila/glupka.)
A, tak... Dyktatura... Ale chociaz mi wyslij PW, z informacją, za co tak zmniejszasz. Bo zdaje mi sie (to tylko takie skromne zdanie, BARDZO skromne jak na taki dlugi post), ze powinienem miec chociaz przeciętny limit ( 8 ).

I nie chodzi tylko o mnie (chociaz nie ukrywam, ze glownie o to), ale tez o wszystkich okrutnie limitowanyc.

P. S. Zauważyliscie, ze coraz rzadziej widuje sie nowe posty? Mam wrażenie, że forum powoli zamiera/umiera.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:52, 03 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mijak napisał:
jakos nikt nie prosil o ban/zmniejszenie limitu dla mnie

nikomu nie chcialo sie tracic na ciebie posta, a skarżenie jest nieładne.. zresztą powodów może być wiele.

ja niestety mam ten przykry obowiązek, że muszę czytać w myślach najwartościowszym forumowiczom i domyślać się komu by chcieli, żebym zmniejszał Laughing wiec zmniejszam na wyczucie.

p.s.
na szczecie ostatnio coraz przytulniej na forum. jeszcze tak dalej i niedługo wchodząc raz z wieczora znowu będzie można przejrzeć wszystkie ciekawsze wątki od ostatniej wizyty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:47, 04 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi możesz już mi zwiększyć limit ? Cholernie mnie to irytuje, głównie dlatego, że nie wiem za co go mam... Jest wielu większych debili do karcenia, uwierz ; )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndSmo




Dołączył: 20 Gru 2007
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:15, 04 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mijak napisał:

Bimi ma juz chyba i tak kupe roboty z tym forum. Mam rację Bimi?


Mijak napisał:

Bimi, w większości tematów mam podobne zdanie, co ty


A później...

Mijak napisał:

Bimi, nie rozumiem.


Może za mało wazeliny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:06, 04 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do tej rejestracji,na niektórych forach spotkałem się z takim rozwiązaniem,że jeżeli w ciągu np.2-3 tygodni od rejestracji taki user nie napisze ani jednego posta,jego konto automatycznie jest wyrzucane.Piszę to,bo wiem,że wcześniej było sporo userów-duchów tj takich którzy ani jednego posta nie napisali;był to też jeden z powodów nałożenia blokady.A przy takim rozwiązaniu możliwe by było odblokowanie rejstracji bez strachu o takie coś.

Bimi,przemyśl to Cool
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:13, 05 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iar0 ty nie rozumiesz strategii bimiego, on raczej chce by było odwrotnie - limity mają sprawić że będą sami "userzy" - duchy.
Stąd teraz wszyscy dostali limit 8 a niedługo dostaną 0.
Bimi wyraźnie pasjonuje się szamanizmem i lubi duchy, z pewnością pewnego dnia będzie to zaduszne forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:22, 05 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz Dunkel,ale zachowałem resztki wiary w to,że Bimi chce utrzymać to forum Cool
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cortez




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:49, 05 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od kiedy wszyscy mają 8?? Ja myślałem, ze tylko mnie to spotkało, choć nie rozumiem, bo staram się pisać wartościowe rzeczy, kilka razy sie zastanowię zanim coś wrzucę.
_________________
"Sekretarz generalny ONZ, Kofi Annan mówi, że nie widzi żadnych powodów dla, których należałoby zaatakować Irak. A ja widzę ich aż pięć: Shell, Exxon, Mobil, Texaco i BP." - Jay Leno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:09, 05 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko cortez, nie tylko ciebie, nie ma co płakać, tutaj po równo jak w socjaliźmie - przydział 8 postów.
Ja proponuję również, by bimi wprowadził limit logowania na forum: np. 3 razy na tydzień, limit na pm 2 na tydzień i limit używania litery a - 10 razy na post. Z pewnością sprawi to wzrost kreatywności użytkowników forum.
Koniecznie również należy zabronić używania słowa "limit", "dyktator", "bimi".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:19, 05 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndSmo
Dzięki, naprawde nie wiedzialem. Nie taki miałem zamiar.
Po prostu staram sie pisac w miare krotko i jak pisze do mogos, to pisze nazwe. To nie moja wina, ze Bimi brzmi tak milo/wazelinowo Smile .

Ale dzieki, ze mi powiedziales, bo choc pewnie chciales mnie wkutrzyc, to naprawde nie zauwazylem.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:54, 05 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndSmo napisał:
Mijak napisał:

Bimi ma juz chyba i tak kupe roboty z tym forum. Mam rację Bimi?


Mijak napisał:

Bimi, w większości tematów mam podobne zdanie, co ty


A później...

Mijak napisał:

Bimi, nie rozumiem.


Może za mało wazeliny?



Mijak, po prostu można odnieść takie wrażenie.
I nie chodzi tu o to, że używasz w zdaniu czyjegoś nicku, a o jego formę i sens w całości wypowiedzi.

Ale co mi do tego. Czy Bimi lubi wazelinkę czy nie - nie moja sprawa. Ja tylko prostuję tekst AndSmo, którego nie zrozumiałeś.

Wink

Ano, bez urazy.

A skoro już piszę w tym temacie.. brak słów.
Dajcie sobie spokój, macie 8 postów na dobę, to korzystajcie.
Prostestując w sprawie limitów nabijacie sobie pkt do kolejnego "cięcia", poniżej 8. Ja nie chcę mieć kosztem waszych prostestów obniżonego limitu ponownie, a z takich ekscesów słynie Bimi, że jak obniża, to hurtowo.

Wyśmiewając to postanowienie to już w ogóle czujcie się skazani.

Prawda Bimi Wink? Laughing
(sarkazm)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:50, 05 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kacper czego ty się obawiasz że limit jeszcze bimi obetnie?
No i co z tego?
A nawet jeśli to i tak nie obetnie ci więcej niż o -8 więc nie ma się czym tak przejmować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:24, 06 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kacper.

Zrozumiałem tekst AndSmo, teraz wiem, że mozna odnieść takie wrazenie, piszę tylko, że to nie specjalnie.

Jakie to ma znaczenie? Na przykład takie, że Bimi moze brał to pod uwagę, to teraz juz wszyscy wiedzą.
Po drugie żeby nikt mnie nie uważał za lizusa.

Ale więcej juz o tym (o mnie) nie mówmy!
Bo zmieniam temat, a przecież (chyba) ne o to chodzi. Ale jeśli chodzi o limity, to już sie wypowiedzałem. Zdania łatwo nie zmienie.

Amen (albo, dla niewierzacych - over)
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:12, 07 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dunkel, ja bym chciał tutaj podyskutować jeszcze, przecież nie siedzę tu dla Bimiego. A jak obetnie to trudno Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Raynold




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:09, 13 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oficjalnie jestem tu dopiero niecały trzeci miesiąc ale widzę że trafiłem w zaiste ciekawe miejsce Laughing Z jednej strony mamy prośbę administratorów: Wierzymy w to, że jeśli chodzi o prawdę wszyscy ludzie są równi, więc nie ma dla nas znaczenia czy osobą której przekazujemy swoje poglądy jest nam za to wdzięczna, czy może wręcz przeciwnie. a z drugiej przeczą nie tylko zresztą tej zasadzie Exclamation
I tak, obcięto maksymalnie limit postów dla osób które wypowiadają się systematycznie i rzeczowo a pozostawiono dwa razy tyle dla martwych dusz i powiedzmy przeciętniaków.
I tak czytając: pragnę zwrócić uwagę, że i tak mało kto wykorzystuje w pełni swój limit - zmniejszając limity chce tylko wyrównać szanse pomiędzy tymi którym się nudzi całymi dniami (więc plotkują sobie na forum), a ludźmi pracy którzy zaglądają na forum rzadziej (co nie znaczy że maja mniej do powiedzenia). zaczynam się mocno śmiać i dumać jednocześnie jak dając komuś duży limit kto napisał tu 1-3 posty zmobilizować go do wytężonej pracy Laughing
Wiem że się naraziłem tym że trzy razy dałem temat który już był albo podobny Sad No ale jeden wprowadziłem niedługo po poprzedniku, drugi zaś który był tu kilka miesięcy temu zanim się zalogowałem (zresztą dosyć zapowiadająco się rozwija). Innym tłumaczeniem obcinania jest: ja niestety mam ten przykry obowiązek, że muszę czytać w myślach najwartościowszym forumowiczom i domyślać się komu by chcieli, żebym zmniejszał Laughing wiec zmniejszam na wyczucie. No tak, faktem jest że lepiej pisać o dupie Marynie niż włączać się w dyskusję na tematy kontrowersyjne a w dodatku nam nie do końca znane Laughing
Kończąc zacytuję jeszcze żarliwy apel do agentów: Dlaczego nam przeszkadzacie? Zastanówcie się, czy jest to właściwe z punktu widzenia waszego sumienia. Wiemy że muszą istnieć tacy ludzie jak wy i że jeśli nie wy to i tak ktoś inny... Chodzi nam jednak o to, że skoro już musicie to robić to może postarajcie się bardziej z nami niż przeciwko nam. W tym miejscu na język aż ciśnie się pytanie. A może agenci chcą tu pisać a Wy im na to nie pozwalacie Exclamation No chyba że służby dały Wam konkretne wytyczne co do prowadzenia forum Laughing
Najśmieszniejsze jest w tym momencie to że przypominają mi się czasy tak rzewnie prze niektórych wspominane kiedy to władza dla dobra ludu dawała im limity np. kilo cukru/mies Laughing

Tymczasowo ograniczam maksymalnie tutejszą działalność bo mam wiele ciekawszych i inspirujących zajęć jak choćby prowadzenie swoich stronek czy dyskusję tam gdzie nie istnieje jeszcze cenzura Laughing
Pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:19, 13 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z bogiem.
ciesze się, ze nie każdego cwela trzeba banować, żeby przestał pisać. Very Happy
i pamiętaj: nie pisz tu nic więcej, bo jest cenzura Laughing idź lepiej prowadzić swoje stronki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Raynold




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:11, 14 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
z bogiem.
ciesze się, ze nie każdego cwela trzeba banować, żeby przestał pisać. Very Happy
i pamiętaj: nie pisz tu nic więcej, bo jest cenzura Laughing idź lepiej prowadzić swoje stronki.


Wiesz, co jak czytam ten post to jest mi smutno że wdepnąłem w takie ponoć najbardziej elitarne środowisko gdzie jego guru nawet nie wie że Bóg pisze się z dużej litery. Nie mówiąc już o dalszym, wybitnym słownictwie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:06, 15 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem od jakiego czasu, bo wcześniej nie zwracałem uwagi...

To Bimi też ma limit?! (Duży, ale jednak)
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moonwalk




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:01, 22 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cortez napisał:
Od kiedy wszyscy mają 8?? Ja myślałem, ze tylko mnie to spotkało, choć nie rozumiem, bo staram się pisać wartościowe rzeczy, kilka razy sie zastanowię zanim coś wrzucę.


nie wszyscy
jak twoje hobby to wytykanie klamstw i hipokryzji, ze szczegolnym uwzglednieniem administracji/moderatorow to limit wynosi 0 a w najlepszym przypadku 1 na dobe.
Bo to sie gryzie z mottem forum "kazda prawda jest dobra, byle to byla nasza prawda" Laughing



Ja bym nie mial w zasadzie uwag jakby limit byl na dzial (podforum),
ale globalny, jeden na na wszytskie dzially skutecznie blokuje mozliwosc zajecia stanowiska w wiecej niz jednej sprawia.
Waskie umysly nie pojmuja, ze ktos moze miec szersza wiedze i zainteresowania.

Nie trace czasu nawet na czytanie, wiedzac, ze i tak nie moge odpowiedziec.
Dzieki temu prostemu zabiegowi zmniejszam przez to
liczba zapytan do bazy i moge zmniejszyc obciazenie serwera
Cieszy mnie ze moge w ten sposob pomoc w rozwoju forum Very Happy


szalom! Speak to the hand
_________________
"Nigdy nie pozwoliłem szkole stanąć na drodze mojej edukacji".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Ograniczenie postowania - dyskusja
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile