W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
JKM zapowiada obalenie Rządu Polskiego na jesień  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 3862
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:22, 11 Maj '12   Temat postu: JKM zapowiada obalenie Rządu Polskiego na jesień Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy mówią o tej jesieni? Smile
Zarówno JKM jak i pani redaktor sprytnie unikają podania roku lub chociażby słowa "tej" jesieni.
Ale jak rozumiem obalenie, to nie to samo co przegrana w wyborach, więc zobaczymy, poczekamy.
Jackowski też zapowiadał różne cuda na jesień lat ubiegłych - gówno z tego wyszło. Zobaczymy jak pójdzie Januszowi. Smile


_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rwRIGHT




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 72
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:47, 13 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/05/05/janusz-korwin-mikke-marcowy-zyd/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:26, 14 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podniecanie się jednym wydarzeniem w życiu jakiejś osoby, jest tak samo durne jak utożsamianie syjonistów z żydami.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Piotrus




Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 161
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:01, 14 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z JKM jest problem, ponieważ jedni nazywają go żydem a inni antysemitą.
Argumentacja typu: Został skazany razem z żydami, to musi być żydem jest co najmniej mglista.
JKM twierdzi że zna wielu homosiów, na tej podstawie można stwierdzić że też jest homosiem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8576
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:11, 14 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotrus napisał:
Z JKM jest problem, ponieważ jedni nazywają go żydem a inni antysemitą.
Argumentacja typu: Został skazany razem z żydami, to musi być żydem jest co najmniej mglista.
JKM twierdzi że zna wielu homosiów, na tej podstawie można stwierdzić że też jest homosiem...


problem w tym, że ci jedni i inni , nie wiedzą że można być żydem antysemitą, ale nie mów nikomu , że ci mówiłem , to sekret Wink

A co do tej jesieni to niektórzy żydzi upodobali sobie ten okres na robienie rewolucji np październikowych,
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:35, 14 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Populista i tyle. Pokazuje się, że jest... wielkie mi halo, dlaczego od tylu lat widuje te same mordy i przestało mnie to dziwić? Rząd w asekuracji, wypuścił sobie macki, anonymous, palikociarnie i solidarną polskę, żeby tępota polska miała swój kluczyk do empatii i teraz tak się steruje protestami. Nie zdążyliście się obejrzeć a już byliście w szachu rozbici. Wyjedźcie jeszcze z kolejnym bożkiem Jackowskim, żeby było już całkiem magicznie. Obali rząd? Sorki ale to rząd zadecyduje kiedy nastąpi "obalanie" a nie tam jakiś harcerzyk.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bolis




Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:57, 14 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I to jest właśnie beznadziejna w 100% sytuacja. Głupie kurwy nazywają innych głupimi kurwami, bo są głupie i dalej zachowują się jak kurwy. A ci co nie są kurwami, też się nimi powoli stają, bo kłamstwo powtarzane non stop zaczyna brzmieć jak prawda i normalni ludzie, nie mogąc inaczej żyć, za cenę normalnego życia zaczynają powtarzać, że sytuacja jest beznadziejna, nie da się nic zrobić i stają się kurwami przez nie robienie nic aby nie być poza tym kureskim światem. Czego dosłownie każdy, kto wypowiedział się w tym wątku jest tego najlepszym przykładem. Witajcie więc drogie kurwy, w pierdolniętym klubie, za co dzisiaj się sprzedamy? Za ignorowanie głupoty swojej czy innych? Każdy ma własne preferencje w tym temacie kurestwa. A i są nawet tacy jak szef tutejszego burdelu, który jest kurwą nawet obustronną i zaraz ta kurwa wyskoczy z jakimś prymitywnym komentarzem pokazującym jaki to on nie jest prymitywny a jak to reszta jest. Dosłownie rzygać się chce tym jednym wielkim, choć podzielonym na dwie przeciwstawne strony, GÓWNEM.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:24, 14 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem bolis, że ty wylecsz JKM'owi w ramiona z bukietem róż i powiesz mu "prowadź mnie wodzu". Oburzyło cię, że ktoś stwierdził prawdę? Bo taka jest prawda, możesz liczyć tylko na łaskę swoich władców. Tutaj przynajmniej nikt nie pozostawi ci złudnych nadziei, że masz jakąkolwiek kontrolę nad tym co się dzieje w państwie. Martw się o siebie, ponieważ sam stwierdziłeś, że przyczyna leży w ludziach. Chłodne analizy pomagają w życiu lepiej niż rwanie sobie włosów z dupy w twoim stylu.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piotrus




Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 161
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:42, 14 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Venom napisał:
Populista i tyle.

za wiki
Cytat:
Populizm - współcześnie tym terminem najczęściej określa się zachowanie polityczne polegające na głoszeniu tych poglądów, które są aktualnie najbardziej popularne w danej grupie społecznej,

Otóż nawet jego najwięksi przeciwnicy nie nazywają go populistą. Jak można tak nazwać człowieka, który od 40 lat mówi dokładnie to samo... Jest to także nie pierwsza wypowiedź JKM o siłowym przejęciu władzy (coś w stylu Pinocheta).

Venom napisał:
Sorki ale to rząd zadecyduje kiedy nastąpi "obalanie" a nie tam jakiś harcerzyk.

Tak, ale przynajmniej trzy rzeczy mogą taką decyzję przyspieszyć:
1. Gniew ludu.
2. Bezpieka.
3. Wpływowi ludzi którzy mają faktyczny wpływ na hołotę w parlamencie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:41, 15 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotrus napisał:
Venom napisał:
Populista i tyle.

za wiki
Cytat:
Populizm - współcześnie tym terminem najczęściej określa się zachowanie polityczne polegające na głoszeniu tych poglądów, które są aktualnie najbardziej popularne w danej grupie społecznej,

Otóż nawet jego najwięksi przeciwnicy nie nazywają go populistą. Jak można tak nazwać człowieka, który od 40 lat mówi dokładnie to samo... Jest to także nie pierwsza wypowiedź JKM o siłowym przejęciu władzy (coś w stylu Pinocheta).


Obejrzyj jeszcze raz film od 4:10
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piotrus




Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 161
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:48, 15 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rwRIGHT napisał:
http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/05/05/janusz-korwin-mikke-marcowy-zyd/


Odpowiedź JKM:

http://jkm.nowyekran.pl/post/62111,a-zapomnialem-kryminalista-jestem
Cytat:
A, zapomniałem! Kryminalistą jestem!
P.Leszek Bubel zadał sobie trud i powyciągał z IPN dokumentację mego pobytu w więzieniu w 1968. Ech - dawnych wspomnień czar! Fajnie było!

http://polityka.wykop.pl/ramka/1126141/j.....hiwum-ipn/

Przy okazji stwierdził, że, cytuję:

Był także organizatorem strajku w Marcu ‘68 r. na Politechnice Warszawskiej, za co został aresztowany i siedział w kryminale! Mało tego, udział w tej żydowskiej próbie zamachu stanu brała jego żona, siostra i matka! Co też dokładnie dokumentują archiwa IPN. Tak licznej rodziny w marcowej rozróbie nie wystawił nikt inny!!!

Leszek Bubel

Po raz pierwszy się o tym dowiedziałem. Proszę p.Bubla o szczegóły. Dla ułatwienia podaję, że moja Matka zginęła 3-VIII-1944

A wiecu też nie organizowałem - z tej przyczyny, że byłem z UW, a nie z PW. Ja tylko ten wiec otworzyłem - a to dlatego, że organizatorów bezpieka wyłapała w nocy co do jednego...

Naprawdę – fajne były czasy! Jak z dokumentów widać - wtedy też świetnie się bawiłem.


http://jkm.nowyekran.pl/post/62224,zyd-zydowi-nierowny
Cytat:
Żyd Żydowi nierówny
Właśnie dowiedziałem się również, że p.Leszek Bubel zdemaskował mnie jako Żyda.

P.Bohdan Poręba, reżyser, dzielił był Żydów na trzy kategorie:

1) Żyd właściwy. Taki Żyd, to un nazywa się Silberstein, un nazywa się Rosenkrantz – no, i trudno: taki się urodził, nie jego wina; trzeba go tolerować.

2) Żyd tajny. On się nie nazywa Apfelbaum – on się nazywa Jabłoński; on się nie nazywa Braunstein – on się nazywa Bursztynowicz. No, takiego Żyda to trzeba demaskować i zwalczać – bo na pewno ma niecne zamiary

3) Żyd inkubin. Taki Żyd, to on się w ogóle nie nazywa jak Żyd. On często nawet nie wie, że jest Żydem. On często nawet nie wygląda, jak Żyd. On często w ogóle nie jest Żydem – ale on myśli i postępuje jak Żyd. Oooo – takiego Żyda to trzeba demaskować i bezlitośnie niszczyć, bo to Żyd najgroźniejszy!

Właśnie dowiedziałem się, że p.Leszek Bubel zdemaskował mnie jako Żyda. Rozumiem: jako Żyda-inkubina. Trudno – jakoś to przeżyję. Przeżyłem poczynania „Gazety Wyborczej”, która dla odmiany uważa mnie za utajnionego anty-semitę – to przeżyję i p.Bubla. Ale wolałbym, by p.Bubel uważał mnie za anty-semitę, a Adam Michnik za Żyda-inkubina...

Niestety: „Departament Plotki” MSW sufluje te informacje dokładnie odwrotnie...

Natomiast – pisząc poważnie – Żydzi dzielą się na trzy grupy:

א) Żydzi kapitaliści. Sól każdego narodu. To miliony drobnych Żydów-kapitalistów podtrzymywało drobny i średni handel. To wielcy bankierzy żydowscy budowali przemysł, koleje... Nie tylko w Polsce zresztą. To tym Żydom zawdzięcza pomyślność Anglia i Ameryka. Niestety: uciekli tam, gdzie był wtedy kapitalizm, czyli do Ameryki. Tych, którzy nie uciekli, wymordowali Niemcy. Część uratowała się płacąc polskim rodzinom za przechowanie

ב) Żydzi-ortodoksi. To masa ludzi gospodarczo prawie biernych. Jednak utrzymują się sami, nigdy się do nich nie dopłacało. Politycznie nieszkodliwi – chyba, że jakiś idiota wprowadzi d***krację. Ci Żydzi zostali niemal w całości wymordowani przez niemieckich socjalistów – a ocaleni wyjechali do Izraela. Ich nie ma. Nawet w dużych miastach ciężko było zebrać minian – czyli dziesięciu dorosłych Żydów (by modlitwy w synagodze są ważne!).

ג) Żydokomuna...

Są to najgorsze szumowiny tego wspaniałego narodu. Rabini twierdzą nawet, że jak ktoś jest komunistą czy socjalistą – to nie ma prawa uważać się za Żyda. Im zresztą ich żydostwo „zwisa zgniłym kalafiorem” - jak to określił p.Jerzy Urban.

Ale to właśnie oni zostali w Polsce. Przechowali się u lewicowych rodzin - albo uciekli na Wschód. I, niestety, wrócili.

I wyrabiają w Polakach, którzy innych Żydów przecież nie znają, jak najgorszą opinią o swojej nacji.


Venom napisał:

Obejrzyj jeszcze raz film od 4:10

To co powiedział wywodzi się jeszcze z prawa Rzymskiego... (umów trzeba dotrzymywać - Pacta sunt servanda) - i mówi o tym również od bardzo dawna. Zresztą na tej mównicy była także hołota z sejmu, porównaj co mówił JKM a co hołota.
20 lat temu JKM był w sejmie, również poruszał ten temat, miał nawet projekt ustawy, która sprawiła by że ZUS byłby dziś zdrowy. Ale tego w TV nie usłyszysz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


JKM zapowiada obalenie Rządu Polskiego na jesień
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile