W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Mr. Freeman  
Podobne tematy
Mr Freeman, part 21bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 7060
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Imamiah




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 105
Post zebrał 10.000 mBTC

PostWysłany: 02:46, 23 Wrz '10   Temat postu: Mr. Freeman Odpowiedz z cytatem

Jakby ktoś nie znał:





Trochę tego jeszcze jest
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:49, 15 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odświeżam temat - przybywa tłumaczeń tego wspaniałego cyklu . Nie wiem czy ten akurat film jest w składzie powyżej , chyba nie .
polskie napisy wklejone do filmu- zapraszam
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:55, 30 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co to za gość stoi za tymi filmami , ale musi mieć bardziej przeorany mózg niż my tu wszyscy razem wzięci.
A jego filmiki rezonuja we mnie mniej więcej tak : Laughing Shocked Laughing Shocked Laughing

Mr. Freeman, part 32 [Napisy.pl]

Mr Freeman, part 63 - napisy PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:14, 30 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra o co chodzi z tym freemanem scratch
eassy przetłumaczyłbyś to ? albo jeśli jest to gdzieś przetłumaczone na angielski albo polski to poproszę o link.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:48, 30 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobre pytanie tanczaca. moim zdaniem freeman jest specyficznym mulitmedialnym koanem na ktorego odpowiedz kazdy musi znalezc sobie sam. ja osobiscie widze w nim probe zmobilizowania ludzi do zrobienia czegokolwiek by wyjsc poza schemat "żreć, srać, rżeć". freeman dziala bardziej na zasadzie selekcji negatywnej i pokazuje w (niezbyt) krzywym zwierciadle nasze bierne, slabe zywoty. natomiast sama technika animacji jest wg mnie rewelacyjna. biorac pod uwage ilosc odcinkow, koles/kolesie ktory to robi jest albo bardzo pracowity albo program w ktorym to jest tworzone pozwala wiele rzeczy zrobic w nieslychanie prosty sposob. szczerze to caly ten projekt wlasnie od strony technicznej jest dla mnie najbardziej interesujacy. chcialbym zobaczyc jak to sie robi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:42, 30 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
........ szczerze to caly ten projekt wlasnie od strony technicznej jest dla mnie najbardziej interesujacy. chcialbym zobaczyc jak to sie robi.
to fakt ,że błyskotliwy technicznie . Do tego ta skąpość środków wyrazu ( czerń i biel) - ale treściowo jest też mocarne . wali w łeb Laughing

@Tańcząca... już ściągam ten 2 minutowy filmik, zaraz coś wydukam , jakąś listę dialogową . tego dłuższego nie dam rady - mam net na modemie iPlus 2 minuty filmu ściągam z zamuleniami przez 20 minut. Nadto limit transferu nieduży.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:47, 30 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Żył sobie na świecie pewien nauczyciel. Był on aż tak ( tu brak mi słowa-Oświecony ???) ,że nie jesteście sobie w stanie wyobrazić czego by się można u niego uczyć. I oto pewien najbardziej odważny poszukiwacz przyszedł do niego i powiada
0,12 - "Kim dla pana jest MR Freeman ? Czy on uczy ludzi zycia ? Czy tak jest naprawdę ?
( śmiech ) VADIM DJEMCZOG - aktor : Tak, ale tylko o tyle o ile animacja może "wejść w realność " i pokazać coś takiego,że przestrzeń internetu ściera się między dowolnymi pojęciami a realnymi ( realnością ?)
0,35 ( morda na ekranie Smile "koniec świata jest nieunikniony "
0.38 Tak, dostrzegam wiele takich objawów. A Ty ? zauważasz przemiany ?
0,45 Początkowych nie damy radę ustalić ale kilka milionów przez 1,5 roku. 20 milionów to duża liczba.
Rozumiem,że ludzka świadomość nie jest w stanie wyobrazić sobie tej liczby. Ona tego nie rozumie. Dla niej 1000 jest zrozumiałe a 20 milionów już jest bardzo trudno "ujrzeć".
1.03 To monstrualna liczba , ile komentarzy jest wokół tego czyli jaki teatr powstał wokół tego.
1.09 Pojawiła sie osoba i plunęła w centrum sceny - prawda ? a tu wokół tego szum się wokół robi. Oto jest współczesny teatr.
1,17 freeman :
żreć, stać ,rżeć .....................
( śmiech )
To jest pasożytniczy sposób życia .
1,26 Ja wiem jak władaja pasożytami. A ty ?? Jesteś pasożytem ?
1,33 VADIM: W żadnym razie nie należy identyfikować mnie z tą osobą . To nie ja .Jestem tylko jednym z uczestników tego globalnego projektu a kto wykonał ten projekt po dziś dzień nie wiadomo. Ja tego nie wiem.
1,48 Ten kto potępia kłamstwo ten kłamie najwięcej ze wszystkich.
( Freeman na kolumnie ) JA MÓWIĘ PRAWDĘ !!
1,56 I nikomu nie wierzę .
A TY MI WIERZYSZ ??
2.02 VADIM: Kontakt mam przez internet. Otrzymuję teksty. Nie mam prawa nic w nich zmieniać i w takim emocjonalnym stanie energetycznym wykonuję 3 do 5 wariantów i im odsyłam. Oni jakiś wybierają i rysują animację a ja dalej nie mam w tym udziału.
2.20 Głównym problemem państwa jest złodziejstwo. Wszyskie inne choroby stąd się wiodą. Kto z was ani razu nie wziął cudzego ?
2,31 VADIM: Wszystkie metaforyczne formy wynikające na styku rysunku i tekstu nie mają już ze mną związku. To już ich fantazja.
2,41 Niech pan powie cokolwiek :
Rozpoznałem sam siebie ( śmiech )
2.48 No co ? Posłuchałes bajki ? No i co ?

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:41, 31 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Al (koan ) no tak właśnie chciałam pochwycić ten klucz za pomocą którego ktoś mi kosi umysł, a ja jeszcze z tego się śmieję i proszę o więcej.
Mam taką mała książeczkę zakupioną z dziesięć lat temu o pięknym New Agowym tytule ''Mały Poradnik Zen'' Very Happy
Jest tam taki ulubiony przeze mnie koan:
Jeśli nie potrafisz znaleźć prawdy tam, gdzie przebywasz dlaczego łudzisz się , że znajdziesz ją gdzie indziej? Dogen

easy dziękuję bardzo za przetłumaczenie :
Jednak czuję się jeszcze bardziej zdezorientowana niż byłam wcześniej.
Co to ma w ogóle być jakiś aktor , który otrzymuje teksy i jeszcze nie wie od kogo?
Co to jest za bullsiet?:

Cytat:
Jestem tylko jednym z uczestników tego globalnego projektu a kto wykonał ten projekt po dziś dzień nie wiadomo. Ja tego nie wiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:32, 31 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hm... no na to wychodzi . Podejrzewam,że dobrze wie od kogo tylko celowo milczy ( albo faktycznie tak to ustawiono by nie wiedział naprawdę ) . Rosja to kraj w strasznych kajdanach . Zobacz - do Striżaka się przyczepili po 9 latach od wypuszczenia filmu. Tam jeszcze całkiem niedawno zamykali w "psychuszkach " (szpitale psychiatryczne ) za tego typu działania . Jeszcze w 1968 roku przyleciał do pewnej wsi helikopter zabierając do zakładu zamkniętego faceta , który nauczał powołując się na Wedy.


Skoro wspomniałem Striżaka - jest prawdopodobne ,że on ( lub jego syn - jego syn robi składy komputerowe do filmów ojca ) biorą udział w projekcie FREEMAN. Dziś cały dzień szukałem, mam na twardym dysku , który aktualnie odłączony .... są takie filmy w serii Striżaka ( nie mogę podglądnąć wszystkich bo mój net muli ) http://igrybogov.tv/ . Po prawej na wykazie macie wszystko za co chcą w styczniu sądzić Striżaka. Ciekawe czy tego zakażą ?
No w każdym razie mam gdzieś filmy ( tak trafiłem na Freemana -przez Striżaka ) gdzie na ekranie przez długie minuty jest kula ziemska i narracja idzie głosem Freemana ( Vadima ) .

Ogólnie ten " multik " ( tak po rusku nazywają animację ) jest przeładowany symboliką . Wiele symboli czytelnych chyba tylko dla Rosjan . Wczoraj zajrzałem na stronkę do której link pojawia się w filmach http://mf0.me/
Jest tam masa pytań z odpowiedziami. Utkwiła mi w pamięci taka odpowiedź :" projekt był przewidziany dla Rosjan ale o dziwo odzew przychodzi z Polski ( tu jeszcze chyba 2 kraje ) a nawet z Izraela( to mnie osobiście zdziwiło ) .

Tutaj link do strony wrzucony w google tłumacza http://translate.google.pl/translate?sl=.....Fmf0.me%2F
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:57, 02 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:25, 26 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:01, 02 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

,,Henry Ford spędzał wiele czasu z lekarzem o identycznym imieniu William McDonald. Pewna liczba McDonaldów była bankierami i wymienie kilku z nich: Andrew Jewett McDonald (Yale, USAF), Archibald MacDonald, Allen Colfax McDonald, Angus Daniel McDonald, John Garwin McDonald, William Henry McDonald (Can.) i Witten McDonald. Archibald MacDonald jest dyrektorem Joseph Freeman, Sons & Co. Rodzina Freeman jest jedną z głównych trzynastu głównych rodów Illuminati i powiązana jest z Zakonem Syjonu. Sir Peter MacDonald był dyrektorem Guardian Assurance Co. Ltd. która powiązana jest właśnie z rodziną Freeman i Zakonem Syjonu. Nazwisko McDonald powiązane jest również z wieloma rządami na całym świecie. Danny lee McDonald z Tulsy pracował w skorumpowanej Federalnej Komisji Elekcylnej (82-83) jako wice-prezes a od 83 roku już jako prezes. William C. McDonald był pierwszym gubernatorem Nowego Meksyku w latach 1911-17. W tym czasie stan był w pełni kontrolowany przez wolną masonerie.''
http://radtrap.wordpress.com/2010/09/27/kto-stworzyl-mcdonalds/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:47, 01 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Mr. Freeman
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile