W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zamach na Ukrainie  
Podobne tematy
Bomby na Ukrainie - zamach? 1
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 7625
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:50, 29 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie był zamach tylko mała igraszka dziecka na Ukrainie, jak będą chcieli postraszyć przyszłą " eurazyjkę" to znajdą inne sposobiki, większe poważniejsze huki. Janukszynowisz jest prorosyjski, ale władza mu się sypie a raczej poparcie zachodu. Teraz jak tą bombkę nieudolnie na przystanku podłożył to już inne wieści zachód będą interesować, chłop łeb ma na karku. Szkoda, że rządy dziś w tą idą stronę... Ogólnie dla nikogo nie jest tajemnicą szczególnie kto ma władzę, że jak robi się ćwiczenia to najłatwiej wtedy o prawdziwy akt terroru... to wie każdy nie trzeba tu "niezależnej".

Ogólnie polityka światowa zmierza w kierunku, gdzie ugrupowania władzy właśnie w ten sposób robią u siebie porządek...pora otworzyć oczy bo widzę, że miesza wam się wszystko.

Owszem to "ich" światowych sposoby ale nie tym razem Rolling Eyes - to był wg mnie porządek na swoim podwórku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:05, 29 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aximia napisał:
wspomniany wyżej [...] Nastrikov ....
http://nstarikov.ru/blog/14293
http://nstarikov.ru/blog/14293

oczywiście powinno być Starikov, Nikołaj Starikov... zadługo dziś byłam na słońcu, bez i to kapelusza sunny
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:12, 30 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mala napisał:
To nie był zamach


Oczywiście, że nie był to zamach . Tylko sianie strachu . I jeśli ziarno spadnie na podatny grunt , siejący zbierze piękny plon Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gasienica




Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 532
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:56, 30 Kwi '12   Temat postu: O zamachu stanu na Ukrainie mówiono już 1.11.2011 Odpowiedz z cytatem

O planowanym zamachu stanu na Okrainie było głośno już z początkiem listopada 2011


Jak ktoś z anonimowych kolegów (i koleżanek w męskim przybraniu) chce posłuchać co planowano na Ukrainie dokładnie pół roku temu, proszę posłuchać poniższego wywiadu



Jest to coś dla anonima "pszek"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:41, 30 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
jak będą chcieli postraszyć przyszłą " eurazyjkę"

Nikt nie musi straszyć. Zwrócenie uwagi - dialog już rozpoczęty nie wiem czy zauważyłaś (dialog o prawa człowieka ekhem). Rozwiązanie Ukrainy to wspólny interes Unii Europejskiej i Euroazjatyckiej. Wcielą ją w końcu w któryś z systemów. Odpowiednio można przyspieszyć konsolidację.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:27, 30 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rosja Ukrainy nie puści to po 1-wsze.
Nigdy nie będzie nawet brać tego pod uwagę, Ukraina może tylko być kartą przetargową, której (powtórzę się) wpływów nie odda.
Poza tym Ukraina to sama mafia i totalny brak organizacji, nawet nie przypuszczam, że kiedykolwiek zasymiluje się z Unią heh, nie ta mentalność.
Ukrainie na chwilę obecną daleko jest wszędzie, a to niedobrze dla nich samych.
Poza tym już dawno podzielona. Tam nie rządzi rząd, tam rządzą oligarchowie (czyt. mafiozi danych regionów), władza z nimi się liczy - oni tworzą władzę itp. itd. trzeba by było wszystko rozebrać na czynniki pierwsze... i wychodzi całość.
Nikt tam nie miałby skrupułów podłożyć bomby bo to niejako ich mentalność rządzenia, którą Polacy nie zawsze zrozumią - na swoim podwórku ocenia się inaczej. Wolę to Polskie podwórko w takim układzie nie wiem jeszcze jak długo, ale póki co nie obawiam się, że rząd podłoży bombę pod swoich obywateli dla własnych korzyści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1057
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:02, 24 Lip '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwaga szykuje się fałszywy, quasi-rosyjski zamach na Zło-żęńskiego, duża fałszywa flaga



Swoją drogą: ZŁO-żeński to klasyk


_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kierownik




Dołączył: 09 Sty 2021
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:54, 24 Lip '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Uwaga szykuje się fałszywy, quasi-rosyjski zamach na Zło-żęńskiego, duża fałszywa flaga


No tak, nie wiem o czym Libra tam mówi bo rozumiem tylko co 6 słowo ale ja wiedziałem pierwszy, nawet miałem o tym napisać ale nie umiałem wtedy ubrać tego w słowa by było w miare do zrozumienia. Więc zelensky przeprowadzi zamach na siebie, może nawet że niby jakaś ruska rakieta trafi w pałac prezydencki (czy gdzie on tam siedzi) w Kijowie a może że podczas zwiedzania lini frontu, dokładnie jeszcze nie wiadomo, na pewno wymyślą coś fajnego i zrzucą wine na ruskich. Przecież to logiczne że zelensky musi zniknąć bo w przeciwnym razie sami ukraińcy go powieszą albo niedobitki azowców i bo po drugie ma dużo pieniędzy i pewnie chciał by w spokoju troche se powydawać a że jest rozpoznawalną osobą to możliwe również że po fałszywym zamachu na swoją osobe przejdzie operacje plastyczną by nie być już tak rozpoznawalny. Pewnie sie schowa w izraelu gdzie już chyba jego rodzinka żyje. Aha, no i jeszcze przed "śmiercią" wyda dekret o wpuszczeniu na tereny tzw. "nowej jerozolimy" izraelskiej misji pokojowej i ruskie sie na to zgodzą bez wypowiadania wojny żydkom a nawet ruskie będą popierać takie posunięcie a jako że z zelenskyego zrobią bohatera narodowego więc i oburzenie ukraińców na zaproszenie żydków będzie tłumione propagandą o męczeńskiej śmierci bohatera narodowego zelenskyego i jego nie omylności w tej sprawie.
_________________
Wiekopomna sygnatura
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zamach na Ukrainie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile