W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zobaczcie skurwysynka  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
13 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 6484
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:22, 21 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie nie.
Bo że spierdoli i rozpęta to hipoteza oparta na ....? może kolorze jego oczu.Natomiast ,kłamca,oszust,syjonistyczna menda ,dowody na to?
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:36, 21 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gnosis napisał:
Bimi napisał:
No widzisz - a ja go nie szanuję bo to kłamca, oszust, demagog i syjonistyczna menda. I zgadzam się z tym co napisał przedmówca - że jak już rozpęta tą wojnę Polski z sąsiadami, pierwsze co zrobi to spierdoli z kraju, w nadziei, że uda mu się dorwać do koryta rządu na emigracji.
A jakbym miał zgadywać dokąd spierdoli: najpewniej do USA.
Choć w grę wchodzi również Izrael - tam spierdalają wszyscy złodzieje ścigani międzynarodowym listem gończym, bo jedyne co muszą zrobić by dostać azyl, to przywieźć ze sobą to co ukradli i wykazać żydowskie korzenie. A jestem pewien, że to drugie nasz koziołek matołek zrobił by z palcem w dupie. Tak samo jak i Kaczyński.

Wystarczająco merytorycznie? Smile

No właśnie nie.
Bo że spierdoli i rozpęta to hipoteza oparta na ....? może kolorze jego oczu.Natomiast ,kłamca,oszust,syjonistyczna menda ,dowody na to?

Hehe. No to sorry, ale twoja pieśń pochwalna na jego temat wcale nie była bardziej merytoryczna:
gnosis napisał:
Szanuje Macierewicza za jego dorobek,historie życia,role w powstawaniu WZW i Solidarności itd ,jako polityka szczególnie w ostanich czasach uważam go za ideowego ,ale z niedyplomatyczną gębą ,czasem furiata ,człowieka ,który czasem prowokuje i zciąga na siebie gromy pomimo nienajgorszych intencji...

Siłą rzeczy nie mogę udowodnić że spierdoli, dopóki tego nie zrobi - mogę tylko mówić o tym co myślę że zrobi.
Czyli ty twierdzisz, że nie spierdoli - że będzie walczył do ostatniej kropli krwi i zginie za Polskę na froncie, tak? Laughing
W takim razie jesteś bardziej naiwny niż nasz bury lis.

Kłamstwa i oszustwa zostały mu udowodnione wielokrotnie, nawet i przed sądem - już za sam fakt, że przy pomocy kłamstwa, do tego wygłoszonego z sejmowej mównicy, obalił rząd Oleksego powinien siedzieć w pierdlu do śmierci - tymczasem głos chujowi z głowy nie spadł.
A że jest żydem to raczej oczywiste, bo ludziom nie będącym żydami po pierwsze taki wałki nie uchodzą na sucho. A po drugie raczej nie latają sobie na wycieczki do Izraela, bo na świecie są ładniejsze i bardziej bezpieczne miejsca, gdzie mniej trzepią na granicach. Zresztą umówmy się, rysy jego twarzy i sposób ekspresji mówią same za sobie: syjonista pełną gębą Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:00, 21 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoją drogą z tymi "prywatnymi" wycieczkami polskich polityków do Izraela - to też jest bardzo ciekawa historia.
Media o tym kompletnie milczą, wręcz jest to temat stricte zakazany. Pamiętam jak dziś, raz oglądałem na TVNie program na żywo, w którym jeden polityk zainteresował się tym po co inny polityk był w Izraelu - zadał pytanie na wizji, uznając to za ciekawy temat... Monika Olejnik od razu go zgasiła, zwyzywała od antysemitów i w ogóle "co to ma do rzeczy!?" - mało mu kurwa oczu nie wydrapała Smile

Nie no jasne. Co to ma do rzeczy i kogo to obchodzi, że politycy deklarujący się codziennie w TV Trwam na "Polaków, Polaków i tylko Polaków", latają regularnie i potajemnie do Izraela? O czym jednak nie wolno wspominać, bo zdradzanie takich informacji to przejaw skrajnego antysemityzmu! Laughing
Nie ma za to najmniejszych problemów, aby pytać kogoś po co był w Niemczech, Rosji, USA albo na Białorusi - w tych przypadkach jest to wręcz wskazane, bo obywatele mają prawo wiedzieć dokąd w swoim wolnym czasie latają politycy, na których ci głosują w wyborach.
Tylko o wycieczki do Izraela nie wolno pytać. Tak wiec media mają totalny zakaz, a sami politycy bynajmniej też się tym nie chwalą. Więc jedyny sposób aby się dowiedzieć to przez kogoś. Ja np. dowiedziałem się od kolegi co leciał w delegację do Izraela, przypadkiem w tym samym samolocie co sam herr Kaczyński.

Pieczątki w paszporcie? He, to jest jeszcze lepsza historia - czytajcie to:
Cytat:
Drugi paszport dla tych z izraelską pieczątką

Każdy, kto wjedzie choć raz do Izraela i ma w paszporcie pieczęć graniczną, nie zostanie wpuszczony do wielu innych krajów regionu, np. Syrii, Libanu, Arabii Saudyjskiej, Iranu. Państwa te nie uznają istnienia Izraela, a paszporty osób, które go odwiedziły - za nieważne. Furtkę do uzyskania drugiego dokumentu, pozwalającego odwiedzać wrogie Izraelowi państwa otworzył polski Sejm ustawą z 13 lipca 2006 r. O dokumentach paszportowych (DzU Nr 143, póz. 1027).

http://www.jewish.org.pl/index.php/pl/iz.....zptkp.html

Wiedzieliście, że od 2006 roku można mieć już dwa paszporty? Przypuszczam że nie.

A teraz weźcie zadzwońcie, albo chociaż wyślijcie emaila do ambasady/konsulatu "np. Syrii, Libanu, Arabii Saudyjskiej, Iranu", z pytaniem "Czy to prawda, że nie uznają polskich paszportów w których jest pieczątka wjazdu do Izraela?" - i zobaczcie co odpowiedzą; że chyba was totalnie popierdoliło i kto wam takich bzdur naopowiadał (z tym że ciut bardziej dyplomatycznie).

Ergo: rzeczony zapis w ustawie najwyraźniej powstał tylko po to, aby polscy politycy mogli mieć dwa paszporty; ten na który jeżdżą do Izraela, oraz ten co pokazują ludziom na dowód że nie jeżdżą... Smile
Normalnie konspiracja, jajca, że bania mała.
A myślał by człowiek, że odwiedzanie Izraela, tudzież bycie żydem, to żaden powód do wstydu Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:25, 21 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gnosis napisał:

Rozumiem ,że tak rozumiesz rozwinięcie i merytoryczną odpowiedż?


Ty chcesz takiej merytorycznej odpowiedzi bym przyznał w niej, że okultysta Macierewicz ma rację i czym prędzej powinniśmy wypowiedzieć wojnę Rosji lub wywołać wojnę domową. Jak darzysz szacunkiem psychopatów/agentów NATO to nie dziwię się dlaczego każda odpowiedź nie będzie ci pasowała. Jak chcesz podyskutować naukowo to cofnij się do dokumentu w pdfie, który kiedyś wrzuciłem i spróbuj podważyć obliczenia - już teraz wiem, że nie zrobisz tego bo jedyny wzór jaki potrafisz rozkminić to w porywach pole kwadratu, prostokąta etc. Podejrzewam, że problem miałbyś już z funkcją kwadratową gdyby delta wyszła ci ujemna (żywienie i dietetyka powiadasz) a gdzie ciebie już arcusy rozjebią, co amortyzacją z finansów to rozwalisz? Huehue. Byli już tacy tu, którzy skompromitowali się na samym starcie przy zamianie jednostek. Wrzucisz jakiś filmik z youtube gościa, który ma z wytrzymałością materiałów tyle wspólnego, co ja z łyżwiarstwem figurowym i będziesz się podniecać, gdyż ujrzysz symbole których w ogóle nie rozumiesz. Teraz mnie olśniło dlaczego jesteście tak łatwo wiernymi ciamajdami. Stara dobra zasada - stadem baranów łatwiej się manipuluje. Spierdalaj na rzeź ze swoim syjonistycznym przymierzem.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
livenberg




Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 21
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:01, 22 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:


A teraz weźcie zadzwońcie, albo chociaż wyślijcie emaila do ambasady/konsulatu "np. Syrii, Libanu, Arabii Saudyjskiej, Iranu", z pytaniem "Czy to prawda, że nie uznają polskich paszportów w których jest pieczątka wjazdu do Izraela?" - i zobaczcie co odpowiedzą; że chyba was totalnie popierdoliło i kto wam takich bzdur naopowiadał (z tym że ciut bardziej dyplomatycznie).


tu akurat częściowo nie masz racji, paszportów nie mogą nie uznać, ale mogą odmówić wpuszczenia na swoje terytorium osoby ze "śladami pobytu w izraelu" - co ciekawe, nie musi to być pieczęć w paszporcie, teoretycznie wystarczy koszulka z napisem Izrael:) Konkretniej,jeśli chodzi o podróże z wizą Izraela: do Jordanii wjeżdża się bez problemu na każdym przejściu, do ZEA zazwyczaj wpuszczają (od widzimisię zależ kogo zatrzymują), do Iranu też raczej wpuszczą (moją znajomą trzymali na lotnisku kilka godzin, ale potem wpuścili). W zasadzie nie wpuszczają tylko do Syrii, Omanu i Libanu, a ostatnio także Sudanu, gdzie zapisali to w prawie. Świadomi tego na lotniskach w Izraelu kontrolerzy czasami zgadzają się na wbicie pieczątki na kartce wsuniętej do paszportu, mimo że teoretycznie jest to nielegalne:)
_________________
"Skurwysyny będą zawsze"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:23, 22 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

livenberg napisał:
W zasadzie nie wpuszczają tylko do Syrii, Omanu i Libanu, a ostatnio także Sudanu, gdzie zapisali to w prawie.

OK - sprawdziłem, masz rację.
Z tym, ze skoro już jesteśmy przy ustalaniu szczegółów, to tym razem ja jeszcze skoryguje:
* Syria, Liban, Sudan - tak.
* Oman - nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1413
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:20, 22 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwilę pomyślcie .

Bimi ,udzielał sie na forum GWno wybiórcze w temacie 9/11 .

Potem ,,założył" prawda2.info

2005 rok , i ciągły wzrost użytkowników , nawet tematy ciekawe ,dyskusje , Bimi jakiś taki ,,fajny admin" wywarzony ,rezolutny a nawet coś tam ociera się o inteligencję .

Co mamy dzisiaj ? ? ?

Venomy , armary , tfu micke i inne chójaduchy bezmózgie .

pozostało kilku ideowców ,mających nadzieję ,że Prawda Jest Tylko Jedna ,inaczej nie była by prawdą 2 , 3 lub inne fantazje . ( logika )

Venom ,jak ja kurwa nie lubię ,,sądów" i Macierewicza , tak jestem bardzo ciekaw ,jak się będziesz mundrzył w sądzie za ,,skurwysynka " , czy tak samo jak sobie myślisz ,że jesteś taki do przodu ??? bo studjujesz w Polsce ,jeszcze za darmo ???

Masz jakieś 22 lata góra , i jeszcze RZYCIA NIE ZNASZ .

Lubię buntowników , bo sam do nich należę , ale ty synku ,zachamój i rozejżyj się naokoło .


A teraz odpowiedź dla pszeka z tematu

viewtopic.php?t=20167


TY PSZEK , A JEDZIE MI TRAMWAJ W OKU ???
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 22 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekan napisał:
Masz jakieś 22 lata góra , i jeszcze RZYCIA NIE ZNASZ .

hehe Smile
za to ty szczekan nasz dwa razy tyle lat co najmniej, i mundrzysz się jakbyś pozjadał wszystkie rozumy, a tymczasem średnio rozgarnięte dziecko z podstawówki lepiej pisze po polsku niż ty - nasz przepełniony patriotyzmem i polskością, znający RZYCIE, sprzedawco "swoich" poniemieckich cegieł z rozbiórki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:39, 22 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczekan napisał:
Venom ,jak ja kurwa nie lubię ,,sądów" i Macierewicza , tak jestem bardzo ciekaw ,jak się będziesz mundrzył w sądzie za ,,skurwysynka " , czy tak samo jak sobie myślisz ,że jesteś taki do przodu ??? bo studjujesz w Polsce ,jeszcze za darmo ???


Myślę, że mam to w dupie tak głęboko, że zasięg przekracza twoją percepcję. Pomóż mu pisać pozew.


Cool
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:43, 22 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczekanowi żal dupę ściska - bo też mógł studiować za darmo, ale zamiast iść do szkoły średniej, zdać maturę i potem na studia, postanowił wybrać karierę szabronika poniemieckich ruin.
co było zapewne słuszną decyzją, bo widząc jego skille w dziedzinie języka polskiego, wydaje się pewnym że chyba tylko sam gierych mógłby mu pomóc zdać maturę z polskiego - czyli trochę by sobie chłopak poczekał, zanim roman został ministrem edukacji Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:59, 22 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjdzie taki piesek szczeknie hehe - ten to ma tupet.

W jaki sposób szczekan pozamiatany?




Laughing LEGENDARY Laughing
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzysiak




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:02, 23 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pierdole, nic tylko ręce załamać
_________________
Nikt nie ma monopolu na prawdę
www.chomikuj.pl/Filmyprawdy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zobaczcie skurwysynka
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile