W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
przepraszam,ale mam pytanko :)  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Odsłon: 1483
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
neira




Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 190
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:44, 22 Lut '08   Temat postu: przepraszam,ale mam pytanko :) Odpowiedz z cytatem

nie chce zasmiecac forum, takze wrzucilam to tutaj, i po uzyskaniu odpowiedzi od razu to usune. ale potrzebuje odpowiedzi i to szybko na takie pytanie. czy w polsce sa jakies bazy militarne usa?albo nato? wrzucilam to w google i nic nie znalazlam, ale ktos stara sie mi usilnie uswiadomic ze byl w amerykanskiej bazie w polsce.
jesli to glupie to przepraszam, ale chcialabym tylko potwierdzic moje zdanie, ze to jakies bzdury.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:54, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o bazach NATO nie słyszałem, ale jakby wierzyć europejskim komisjom to są tajne więzienia CIA. a to chyba to samo?
może ten ktoś zdradzi nam gdzie była ta baza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
neira




Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 190
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:57, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jutro sie go zapytam. ja bylam sklonna uwierzyc ze moze sa jakies bazy nato, ale on twierdzie ze nie nato, ale amerykanskie. ale pozniej doszlam do wniosku ze skoro teraz wszyscy mowia o amerykanskiej tarczy antyrakietowej to i mowiliby wczesniej o innych bazach.

dziekuje za odpowiedz Bimi
_________________
www.varia.pinger.pl

Prawda jest dziwniejsza od fikcji, a to dlatego, że fikcja musi być prawdopodobna. Prawda - nie.
— Mark Twain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
neira




Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 190
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:59, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i o wiezienia na pewno mu nie chodzilo, tylko o normalne bazy wojskowe, gdzie stacjonuja amerykanscy zolnierze. to nawet glupio brzmi jak to pisze. ale wolalam sie upewnic. jeszcze poszukam
_________________
www.varia.pinger.pl

Prawda jest dziwniejsza od fikcji, a to dlatego, że fikcja musi być prawdopodobna. Prawda - nie.
— Mark Twain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


przepraszam,ale mam pytanko :)
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile