W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Apokalipsa Zombie   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2891
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rwRIGHT
Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 72
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:03, 16 Kwi '12   Temat postu: Apokalipsa Zombie Odpowiedz z cytatem

Co to kurwa jest? O co z tym chodzi do chuja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla
Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1281
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:48, 16 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprawa jest banalnie prosta:


_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kacdor
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:35, 17 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.tvn24.pl/0,1703602,0,1,centru.....omosc.html
Amerykańskie Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorób uważa, że amerykanie są tak głupi, że prędzej przygotują się na inwazję zombie niż na naturalny kataklizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xXx
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 255
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:02, 17 Kwi '12   Temat postu: Re: Apokalipsa Zombie Odpowiedz z cytatem

rwRIGHT napisał:
Co to kurwa jest? O co z tym chodzi do chuja?


może o to:
Cytat:

Rosyjscy eksperci wojskowi pracują nad bronią atakującą ośrodkowy układ nerwowy człowieka, zmieniając go w bezmyślne zombie. Urządzenie, którego budowę zaakceptował już prezydent Władimir Putin, zostanie ukończone pod koniec dekady.

Zachodnie media określają broń mianem zombie-gun. Sam Putin nazywa wynalazek wojskowych nowym narzędziem uzyskiwania celów politycznych i strategicznych. Zasada działania broni opiera się na promieniowaniu elektromagnetycznym, bardzo podobnym do tego które dziś używa się w kuchenkach mikrofalowych. Rozmiary skutków zastosowania nowatorskiego uzbrojenia mogą być podobne do tych, które znamy z działania broni atomowej.

Plany dotyczące super-broni zostały ogłoszone po cichu w zeszłym tygodniu przez rosyjskiego ministra obrony Anatolija Sierdiukowa. Zaznaczył on, że prace nad bronią przyszłości – geofizyczną, genetyczną, psychotroniczną itd – są częścią nowego programu zbrojeniowego na lata 2011-2020 - informuje geekweek.pl

Plany skonstruowania zombie-gun snuli już 50 lat temu zarówno Sowieci, jak i Amerykanie. Udało się wówczas odkryć, że fale elektromagnetyczne o niskiej częstotliwości wpływają na komórki mózgowe, stan psychiczny, umożliwiają przekazywanie ofierze sugestii i rozkazów.
Duże dawki mikrofal są w stanie trwale uszkodzić organy wewnętrzne, zmieniać zachowanie, czy zmusić do samobójstwa.

Dwa lata temu 43-letni były major GRU (Główny Zarząd Wywiadowczy) zginął w Szkocji, niedługo po tym jak zdradził brytyjskiemu wywiadowi nieco szczegółów tej broni. Twierdził on, że był sam ofiarą mikrofalowego pistoletu, który miał być według jego opisu „o wiele mocniejszy niż to co mogliśmy zobaczyć w filmach z serii Matrix”. Zginął on spadając z okna wysokiego budynku w Glasgow – co miało wyglądać jak samobójstwo - podaje geekweek.pl

http://jegostrona.pl/militaria/artykuly/.....ombie.html
Cytat:

"Dzięki tej broni zniszczymy każdą część planety w ciągu 15 minut"
Brzmi to jak historia z niskobudżetowego horroru, ale to nie mrzonka. Rosjanie prowadzą prace nad bronią służącą do unicestwiania całych miast i wsi. Co się stanie, gdy dojdzie do jej aktywacji? Eksperci nie mają wątpliwości. Pod jej wpływem ludzie zamienią się w bezrozumne, powolne istoty, które przypominać będą zombie. Medialne doniesienia potwierdził już minister obrony Rosji, Anatolij Sierdiukow. Wystarczy iskra zapalna i urządzenie do kontroli umysłu będzie mogło zamienić nasz krajobraz w piekło.

Projekt prac nad bronią, za pomocą której można by kontrolować umysły i zgładzać całe narody, został już przedstawiony Władimirowi Putinowi. Śmiałe plany, podczas specjalnego spotkania, przedstawił prezydentowi szef resortu obrony. Prezydent miał być podobno zachwycony wizją nieodległej przyszłości i możliwościami nowoczesnej broni, nazywając ją technologią doskonalszą niż broń nuklearna.
Urządzenie służące do zamieniania ludzi w bezwolne marionetki miałoby wykorzystywać mikrofale. W przypadku zastosowania narzędzia, osoby znajdujące się w obszarze jego oddziaływania, miałyby odczuwać potworny ból, który np. żołnierzom uniemożliwiłby wykonywanie jakichkolwiek planowych działań, prowadząc ostatecznie do ich śmierci.

"Rozwój broni opartej na odkryciach w dziedzinie fizyki, takiej jak: broń wiązkowa, broń geofizyczna, broń genetyczna czy broń psychofizyczna i podobne, to część państwowego programu zamówień zbrojeniowych, przeznaczonego do realizacji na lata 2011-2020" - powiedział minister Anatolij Sierdiukow cytowany przez serwis "The Inquisitr".

Zachwycony pomysłem wzbogacenia rosyjskiego arsenału o broń psychofizyczną jest wiceprzewodniczący Dumy Władimir Żyrinowski, który stwierdził, że pozwoli ona Rosji przejąć kontrolę nad światem. "Dzięki niej zniszczymy każdą część planety w ciągu 15 minut. Bez wybuchów, bez laserów, ale po cichu i spokojnie. Całe kontynenty zostaną uśpione na zawsze. I tyle" - powiedział znany rosyjski polityk, który już wcześniej groził światu zagładą.
Podobne eksperymenty to jednak nic nowego. W czasach zimnej wojny i już po jej zakończeniu, doświadczenia tego typu były w postsowieckiej rzeczywistości na porządku dziennym. Autorem jednego z najbardziej kontrowersyjnych był Jurij Kriwonogow, z wykształcenia doktor nauk technicznych i cybernetyk, który zapragnął zawładnąć ludzkością. W latach 80-tych prowadził on specjalne badania w tajnej placówce KGB oraz w Instytucie Cybernetyki w Kijowie. Zakres jego naukowych analiz, jak zresztą wszystko w epoce zimnej wojny, owiany był mgłą tajemnicy. Nieoficjalnie mówiło się o tym, że Kriwonogow, wykorzystując różnorodne metody, w tym zbiorową hipnozę, starał się wypracować model człowieka, który będzie w pełni podatny na kontrolę inspirowaną przez czynniki zewnętrzne. Prowadził także zakrojone na wielką skalę eksperymenty psychotoniczne. Stan umysłu osób, które brały w nich udział, już nigdy nie powrócił do pierwotnej kondycji. W prowadzonych przez niego testach dokonywana była tzw. korekta osobowości, która radykalnie zmieniała sferę mentalną i psychologiczną pacjenta.

Według ekspertów, podczas tych tajemniczych badań, Kriwonogow zaangażował się w sprawę tak bardzo, że zapragnął wykorzystać zdobyte doświadczenie do swoich własnych, mrocznych celów. Po wypowiedziach ważnych rosyjskich polityków można wnioskować, że podobnie może być i teraz.

http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,page.....omosc.html


hamerykany to jednak debile:
Cytat:

Amerykanie kupują pociski przeciwko Zombie
W Stanach Zjednoczonych rośnie sprzedaż broni i amunicji. Jednym z powodów tego zjawiska jest obawa Amerykanów przed inwazją Zombie. Producenci amunicji sprzedają specjalne pociski przeciwko „żywym trupom”.
- Mówili, że to nigdy się nie zdarzy, ale ja odpowiedziałem im - nigdy nie mówcie nigdy - tak zaczyna się reklama amunicji przeznaczonej do odparcia inwazji żywych trupów. Pociski pod nazwą Zombie Max sprzedawane są w cenie od 25 do 37 dolarów w zależności od kalibru. Producenci zapewniają, że ich skuteczność został a sprawdzona i że powinny być one używane wyłącznie do zabijania zombie.
Niektórzy klienci traktują amunicję przeciwko zombie jako żart i używają jej do strzelania do tarcz z postaciami żywych trupów. Są jednak i tacy, którzy wola być przygotowani na każdą ewentualności. Popularność pocisków przeciwko zombie jest jednym z powodów kilkudziesięcio procentowego wzrostu sprzedaży broni i amunicji w USA.
Inny powód to obawa posiadaczy broni, że w drugiej kadencji prezydent Barack Obama może podjąć próbę ograniczenia prawa amerykanów do samoobrony.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,A.....caid=1e49b
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek
Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:57, 17 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwolcie ,ze cos dodam.


Zombie drugs, war, and the Afghan Massacre


After the recent massacre of 16 (17?) Afghan civilians by a U.S.
soldier, more light is being shed on the military's zombie potion,
Mefloquine.

Mefloquine is an anti-malaria drug, invented by the military, that
has been known for sometime to have severe psychiatric side effects
including psychotic behavior, paranoia and hallucinations.

The drug has been implicated in numerous suicides and homicides,
including deaths in the U.S. military.


With so many other antimalarial medications available, one has to
wonder why the military continued to distribute Mefloquine at all.

Video:

http://www.brasschecktv.com/page/10157.html


"Mefloquine"- tym faszeruja amerykanskich zolnierzy .Od dawna.jako srodek przeciwko malariiMefloquine: Side-effects ('Lariam') Minor side effects such as nausea, vomiting, heartburn and loose stools occur in about 20% of users, but this is no more frequent than with other antimalarials and usually subside with continued use. Taking ½ tab twice a week with food, and drinking copious water with medication will help reduce these.

Unfortunately mefloquine frequently produces annoying adverse neurological effects such as insomnia, vivid dreams, dizziness, mental clouding, anxiety and coordination problems.

These are sufficient to interfere with daily activities in up to 10% of users and are probably aggravated by use of alcohol and cannabis.
Disabling side effects sufficient to recommend the cessation of mefloquine occur in 0.5% of users. However despite this, some 5 - 10% of users will stop the drug.

Consequently any person requiring a clear mind and good co-ordination should not use mefloquine.

This may involve travellers to high altitude and definitely those contemplating aqualung (scuba) diving. Other contra indications include persons with a history of seizures, neuro-psychiatric disorder, the first 3 months of pregnancy and those with cardiac conduction problems. Women are advised to use contraceptives during and for 3 months after administration of mefloquine.

Mefloquine is probably best commenced 3 -4 weeks before entering a malarious area as it takes this long to build up to satisfactory blood levels. (half life of 21 days). Also this provides time to detect those travellers that develop unacceptable side-effects and thus enable a change in medication. Commencing 1 or 2 weeks before departure is not adequate.

A recent report involving soldiers taking mefloquine 250mg daily for 3 days to enable a quick build up in blood levels was surprisingly well tolerated.
US authorities are prepared to use mefloquine for up to 2 years continuously in Peace Corps Volunteers overseas.


Serious neuropsychological side effects can occur when mefloquine is used in high doses. (click important note )
see also Malarial misconceptions: http://www.hc-sc.gc.ca/pphb-dgspsp/publicat/ccdr-rmtc/00vol26/26s2/26s2n_e.html or copy


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
manhattanman
Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1520
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:03, 22 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Azizami
Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1042
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:45, 19 Paź '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

 

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Apokalipsa Zombie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile