W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kaczyńskiego zabili Amerykanie: ruska-pravda.com  
Podobne tematy
Samolot z prezydentem rozbił się w Smoleńsku3332
Smoleńsk, amerykańskie Know How, kooperacja 11
Smoleńsk jako czysta propaganda (niczego nie było) 13
Pokaz wszystkie podobne tematy (15)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
13 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 12170
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:53, 25 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gasienica napisał:
Otóż ja, mając duże doświadczenie w młodości z techniką jako zdolny fizyk i geofizyk, już od samego początku podejrzewałem, że bezpośrednią przyczyną tej katastrofy było zbyt duże zaufanie załogi TU 154M „101” do najnowszych technik nawigacyjnych, a zwłaszcza GPS i TAWS.


Co to za fizyk, który nie rozumie znaczenia komunikatów TAWS: "Terrain Ahead!", a następnie zapowiadających katastrofę "Pull up!"?


Gasienica napisał:

kilka lat temu moja córka, zjeżdżając z kolegą we mgle z Czerwonych Wierchów k. Zakopanego i kierując się za pomocą GPS, na wysokości tzw. Chudej Turni omal nie wjechali w przepaść – GPS okazał się być błędnie wyskalowany tylko o 15 metrów…


Córka-idiotka nie wie, że dokładność GPS dla zastosowań cywilnych jest ograniczona do ok. 20 metrów, czy tatuś jej nie powiedział?
Z wikipedii nie potrafi korzystać? http://pl.wikipedia.org/wiki/GPS


Gasienica napisał:
Z innych źródeł słyszałem, że GPS nie używa się w samolotach pasażerskich bo lecą one za szybko, by analizować sygnały od satelitów.


"Odbiorniki cywilne są wyposażane w zabezpieczenia uniemożliwiające zastosowanie ich w niektórych dziedzinach. W szczególności, przestają działać po przekroczeniu pewnej prędkości – starsze odbiorniki 160 km/h, nowsze rzędu 1665 km/h." ( http://pl.wikipedia.org/wiki/GPS#Parametry_techniczne )

Dalej nie warto czytać tych idiotyzmów, szczególnie, że nie wyjaśniają nic w temacie tego, że do katastrofy doszło w wyniku rozkazu Lecha Kaczyńskiego zmuszającego pilotów do lądowania wbrew przepisom. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:44, 25 Kwi '12   Temat postu: Re: Post Scriptum do ruskiej prawdy o katastrofie w Smoleńsk Odpowiedz z cytatem

Gasienica napisał:


Tutaj pozwolę sobie na podpowiedź kto jest tym NAJWYŻSZYM PRZEŁOŻONYM ŚWIATA, którego się boją Rządy zarówno FR jak i RP. Otóż niedawno pisałem do mych anglojęzycznych korespondentów, o czym się dowiedziałem za pośrednictwem Izraela Szamira, cytującego Gordona Duffa z pisma „Veterans Today” (http://www.veteranstoday.com/?p=198218). Pozwolę sobie przełożyć tę informację na polski:

Cytat:
„Wiktor But, „Lord Wojny” został skazany na 25 lat więzienia, ponoć za próbę sprzedania dwóm agentom FBI „rakiet” podczas gdy się ukrywał w Bangkoku. Rosja zażądała wypuszczenia Buta (W. But jest rosyjskim obywatelem). A to oznacza, że Putin, pomimo swych publicznych oświadczeń, że jest inaczej, ma pełną świadomość, że Bush i Izrael jest odpowiedzialny za 9/11. But tylko dostarczył broni, to nie on zaplanował ten atak. Po prostu myślał, że robi biznes z bronią dla Izraela i Stanów Zjednoczonych… But (publicznie) stwierdził, że radziecka rakieta Grad typu Cruise została sprzedana do USA w celu jej użycia w ataku na Pentagon….”


..


Skoro amerykanie potrafili bezkarnie zabić 3000 d0o 5000 ludzi w WTC i podczas ataku na Pentagon,
to co im tak taki Tutek z Kaczyńskim

Swoja droga to But zasłużył na osobny watek!

Amerykanie po prostu pokazali co potrafią, a to Husajn , a to Kadafi , a to Kaczyński

Tyrani drzyjcie!
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:05, 25 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po pierwsze jak można pisać że "bezpośrednią przyczyną tej katastrofy było zbyt duże zaufanie załogi do systemu TAWS", gdy bezpośrednią przyczyną tej katastrofy było właśnie ignorowanie systemu TAWS, który ciągle krzyczał "pull up, pull up!" Smile

po drugie, o ile system GPS można oszukać z zewnątrz - co Iran zrobił ostatnio ściągając z nieba amerykańskiego drona - o tyle wysokościomierzy (radiowych i ciśnieniowych), już nie bardzo.

a po trzecie, po jaką cholerę jankesi mieli by zabijać kaczyńskiego, skoro kaczyński jadł im z ręki? czego by nie zażądali, on to robił bez szemrania.
zresztą, co on mógł zrobić? prezydent polski to figura głównie reprezentatywna i w praktyce ma marginalny wpływ na rządzenie krajem.
szczekać ino potrafił na lewo i prawo, głupi amerykański piesek - też mi wielki przywódca. stefan batory 2010 Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Gasienica




Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 532
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:30, 25 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie uwagi, że mam corkę-idiotkę, to potwierdzam, że wtedy wyrałała na tą we mgle wycieczkę ze swym rówieśnikiem, zafascynowanym GPS, w wieku 18 lat pod moją nieobecność w Z-nem

Odnośnie uwagi, że nie rozumiem angielskich słów "Pull up" i "Terrain ahesad" to cytuje inz. Chronowskiego, ktory z jakichś źródel wie jak winni zachowywać się piloci wojskowi, przynajmniej w Kanadzie, gdzie o tych sygnałach z nimi rozmawiał:

Cytat:
Kapitan Protasiuk nie wylaczyl wysokosciomierza barycznego, tylko przestawil cisnienie lotniskowe , z 745mm Hg na 760mm Hg , to zawyzylo wysokosc o 160 metrow. System TAWS , sprzezony z tym wysokosciomierzem, wydaje ostrzegawczy sygnal glosowy : FIVE HUNDRED. Piecset stop to wlasnie dokladnie 152 metry i 40 cm. Czyli kapitan "oszukal" TAWS i wyelimonowal te glosowe, precyzyjne ostrzezenie... Inne ostrzezenia TAWS - TERRAIN AHEAD i PULL UP nie podawaly wysokosci, na lotniskach wojskowych sa ignorowane .... :

No i w końcu przepraszam za drobny "przeskok myślowy" gdy robilem w pośpiechu tłumaczenie z "Veterans Today". Oczywiście sowiecka rakieta spzedana przez Wiktora Buta Amerykanom nosiła nazwę GRANIT. Jest ona "na oko" ze dwa razy - wszerz - większa od jej odpowiednika, amerykańskiego "Tomahawka". A ja przez jakieś skojarzenie napisałem "Grad", a to są, jak pamiętam, radzieckie wyrzutnie rakiet typu "Katiusza". Przepraszam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Szczypior




Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 241
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:09, 08 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
a po trzecie, po jaką cholerę jankesi mieli by zabijać kaczyńskiego, skoro kaczyński jadł im z ręki? czego by nie zażądali, on to robił bez szemrania. 
zresztą, co on mógł zrobić? prezydent polski to figura głównie reprezentatywna i w praktyce ma marginalny wpływ na rządzenie krajem. 
szczekać ino potrafił na lewo i prawo, głupi amerykański piesek - też mi wielki przywódca. stefan batory 2010



To nieśmiertelny temat, można pie*****ć do skończenia świata.


1. Tylko z zewnątrz mogło to wyglądać na jedzenie Kaczorka z rączek zbirów z CIA i amerykańskiej ambasady.

Gang Kaczyńskiego chyba miał trochę inną wizję – Polska w Imperium Judeo-Amerykańskim jako częściowo autonomiczny partner. Autonomiczny w sensie kontrolowania przez lokalnych zbirów części aparatu państwowego. Alternatywny gang działa chyba na rzecz pełnej integracji – tu chyba była linia sporu.

Kaczyński chciał chyba bardziej samodzielnie wydobywać gaz łupkowy. Prezes NBP Skrzypek to też nie był ulubieniec rabina Balcerowicza. Teraz zamiast Skrzypka mamy Belkie ze stażem u Morgana.


2. Co mógł zrobić Prezydent?

Jakieś uprawnienia ma. Mianował Skrzypka na przykład. Mogło chodzić o Euro. Poza tym prezydent trochę jest elementem układanki i może sabotować pracę rządu poprzez weta.


Takie samoloty nie spadają tak po prostu. CIA ma podobno 50-100 osób pracujących non-stop tylko nad "wypadkami" lotniczymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kaczyńskiego zabili Amerykanie: ruska-pravda.com
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile