W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Rydzyk specjalistą od ludzi i infrastruktury  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 497
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20438
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:44, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.onet.pl/1691827,11,item.html
Cytat:
"Chamstwo łączy bpa Pieronka z o. Rydzykiem"

"Mają z redemptorystą wiele wspólnego. Tę samą pogardę i nienawiść do ludzi. Tę samą pychę, butę, bezczelność. Ten sam knajacki język. To samo przekonanie o własnej nieomylności i takie samo chamstwo" - pisze na swoim blogu w Onet.pl Joanna Sensyszyn o biskupie Tadeuszu Pieronku.
"Rydzyk jest specjalistą od ludzi (oszust, czarownica) i infrastruktury (szambo, ogrzewanie geotermalne). Pieronek od inwentarza żywego (krowy, psy, szczury). Razem mają szansę zmienić oblicze polskiego Kościoła. Rydzyk i Pieronek. Unia personalna katolicyzmu toruńskiego i łagiewnickiego. Ziszczenie marzeń Konferencji Episkopatu Polski"

Taka Sensyszyn to ma dobrze - gdybym ja to napisał to pies z kulawą nogą by mnie nie zacytował na onecie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:04, 20 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zauważyłem w wypowiedzi Sensyszyn cienia dowcipu. Ot, jeden wąż gryzie innego wąża...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20438
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 20 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ok, skoro tak to przeniose do wiadomości Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tiesto12




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:49, 21 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bimi adminie dziekuje za umieszcenie tego posta - bardzo fajnie ze nie brzydzisz sie lewakami takimi jak pani senyszyn - dzieki niej nie stracilem jeszce wiary w moja SLD = jedna z niewielu wyrazistych postaci ktore jeszce pozostaly w mojej partii =, niektorzy sie juz odzwyczaili od gloszenia pogladu zdecydowanego oddziele nia panstwa od Kosciola. Laicyzm i tyle. Chco ciezko bedzie to zaprowadzic w tym konserwatywnym na maa kraju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:48, 21 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A płonące niedawno w sejmie i pałacu prezydenckim Menory to nie było mieszanie państwa z religią, tylko taka nowa świecka tradycja? bez jaj. Wielu wybitnych antyklerykałów to syjoniści z redakacją Racjonalista.pl na czele. Dziękuję za taki fałszywy modernizm.

A propos humoru. Człowiekiem dowcipnym jest w SLD na pewno Gadzinowski. Ten to jak coś powie he he. Ale jest też i mniej dowcipna strona Gadzinowskiego. Proszę:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:53, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten filmik trochę nie na temat w tym wątku, ale pokazuje siłę polskiego rządu - jeden wielki burdel i banda złodziei Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:22, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No filmik może nie na temat, ale pierwotnie wątek był podciągniety pod dział humor i polityka. Dlatego mi sie skojarzyło z wesołkiem Gadzinem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Rydzyk specjalistą od ludzi i infrastruktury
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile