W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kukitz schow  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2628
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1413
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:04, 10 Wrz '09   Temat postu: Kukitz schow Odpowiedz z cytatem

oBjawił nam si e kolejny muzyk , Kukitz ,który lubi kasę i robotę... program w tvp 1 22:50
Koniec końców

- publicystyka, Polska 2009 oby nie okazał się kolejnym szmatławcem muzycznym jak ,on tam ma ? Bank,bank ... no ten co dostal etat w polskiej trójce.... i wychwala reklamę banków... A ten h*j to ,dobrze ,że zapomnialem jego s*kurwione nazwisko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robert




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:04, 11 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widziałem -powiem tak bardzo bezpiecznie się zachowywali delikatni wręcz niesmaczne a już wywiad z lewandowskim który prywatyzował majątek narodowy organizując giełdę z preziem rozłuckim to już przegięcie żadnych niewygodnych pytań. myślę że fajnie by było zrobić uczestnictwo publiczności z możliwościa zadawania pytań, lub łącze internetowe czat czy coś tam , aż chciałem zapytać lewandowskiego jaki majątek zgromadził podczas gdy 70% społeczeństwa klepie skrajna biedę.
Pytanie które państwo z kryzysem sobie poradzi najbardziej a odpowiedź że polskie to już mnie rozbawiło.
Hipokryzja w najczystrzej postaci, sam fakt prywatyzowania PGR gdzie Lewandowski stwierdza że zwykli ludzie mieli okazję stanąć do przetargu i wykupić PGR tak samo jak nieliczni którzy wygrywali przetargi ,w dziwnych sposób dostawali kredyty (najczęściej ludzie ze struktur milicji ormo ub i innych
ogólnie niepodobał mi się
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1413
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:16, 26 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie minęlo wiele czasu,a znowu na wizji ,objawił się zespół Zakopower,tylko że dołączył do objawienia ,że LEKKO PRACUJE SIĘ NA BANK MILLENIUM,JAK CHCE SIĘ MIEĆ SWÓJ DOM. Zapraszam uważnych ,aby wklejali w tem temat występy tzw .artystów/którzy tak na prawdę robię pod siebie i pracują na wzmacnianie systemu zniewolenia społeczeństwa, występując w reklamach koncernów,czy to bankowych,czy innego zcierwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1413
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:21, 27 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

,,Czterej członkowie popularnego góralskiego zespołu Zakopower, którzy zostali deportowani ze Stanów Zjednoczonych, są już w kraju. Na lotnisku w Chicago urzędnicy imigracyjni mieli stwierdzić, że wizy ich wizy zawierają błędy. Lider grupy uważa, że to "kompletne nieporozumienie". - Mieliśmy dokładnie takie same wizy, jak część naszej grupy, która wcześniej wylądowała na lotnisku w Chicago - powiedział "Tygodnikowi Podhalańskiemu" Sebastian Karpiel-Bułecka.,,,,, TAK SIĘ BUDUJE DOM -LEKKO ! ALE CO TAM ...Peja zaraz zagra w reklamie ,bo mu mułowi contrakty ujmom . zciek ,dno i 5 km mulu .,jeżeli Peje ratuje tvn ,promując jego -kurwa -niby dobroć-to -kurwa - HIP-HOP się kręci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1413
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:09, 10 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wytrzymałem ,,, kolejna pseudoartystyczna postać - Tomasz Kot ,w hipnotyzującej reklamie . Ale teraz to , na chama ,niby śmiesznie,niby kaszpirowski ... Ryśka Ridla z zespołu DŻEM ,słuchałem na żywo, mam to szczęście ,że nie oglądałem tego niewolnika T.Kota w filmie O Ridlu... KURWA .czy dla was reklama to już norma i postacie tam występujące?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Opaq




Dołączył: 12 Wrz 2009
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:02, 11 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dochodzę do wniosku, że skurwienie osiągnęło tak wysoki poziom, że niedługo to musi pęknąć. Wszyscy wiedzą, "artyści" zjadają swój własny ogon.
Niedługo przewiduję falę samobójstw, albo przynajmniej ciężkich depresji, u " artystów". Za szybko to idzie, a przy okazji, pokazuje jacy to "ludzie".
Co by nie mówić, u tych debili, musi się odezwać poczucie winy.

Przepraszam z a offtop, a może nie.

Jakby ktoś chciał coś innego: " artyści" .......

http://www.youtube.com/watch?v=PoYc4XV7M8o&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=_SD3KMqkvW4
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:07, 11 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rothbard pisal o elitach wspolpracujacych z wladza. Wczesniej byl to Kosciol (juz nie bo nie ma stosow i jest mniej cool), teraz sa to malarze, piosenkarze, aktorzy i wszyscy zwiazani z "kultura" i "rozrywka" ogolnie z showshitem i inteligencja. Wiec nic dziwnego. Wisniewski zaspiewal Lepperowi i tez dzieki takiemu zagraniu pijarowemu dostal glosy. Pseudoprofesorek pierdnie w TV i ludzie slepo mu wierza bo nie mozna podwazyc jego wiedzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1413
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:52, 26 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz już wiem co za kutas napluł w piwo. Ten sam co śpiewa bank.bank ... Jak ta kurwa ma na nazwisko ? śpiewał kiedyś w VOO VOO . piredolony śmieć i ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:53, 30 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, pan W. przynajmniej nie udziela się politycznie/ekspercko.
_________________
Nevermind.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3493
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:10, 31 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

K. Cugowski o Polsce

1. http://www.youtube.com/watch?v=RSjcAsPJpJY&feature=relmfu
2. http://www.youtube.com/watch?v=kCCuGlYMW9I&feature=related
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kukitz schow
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile