W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Witam wszystkich forumowiczów i forumowiczki  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Odsłon: 4536
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pyton357




Dołączył: 11 Kwi 2012
Posty: 49
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:21, 11 Kwi '12   Temat postu: Witam wszystkich forumowiczów i forumowiczki Odpowiedz z cytatem

Od paru lat zaglądałem na tę stronę, oglądając ciekawe i intrygujące materiały.
Sam interesuję się szczególnie ideami, określanymi jako utopijne; demokracją bezpośrednią, demokracją finansową, cybernetyzacją życia społeczno-gospodarczego. Dlaczego, bowiem te dziedziny połączone, w jeden spójny system rokują najlepszy i nieskrępowany rozwój każdego obywatela społeczności której uda się coś takiego wprowadzić w życie. Postaram się przybliżyć swoje przemyślenia, zakładam że tu większość jest żywo zainteresowana stworzeniem jak najlepszych warunków życia, dla siebie i przyszłych pokoleń, zwłaszcza że na tym forum jest mnóstwo informacji o patologiach na które natykamy się niemal na każdym kroku. Myślę że, rzecz w tym aby zamiast rozwijać i licytować się na zauważane patologie, szukać drogi do ich usunięcia. Mam nadzieję, że będą to, takie konstruktywne dyskusje.
Ponownie wiec witam wszystkich, i dziękuję za zaakceptowanie, mojej osoby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Witam wszystkich forumowiczów i forumowiczki
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile