W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
UFO i historia  
Podobne tematy
UFO i kosmici na świętych obrazach, figurkach itp 29
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 5236
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:03, 21 Lut '08   Temat postu: UFO i historia Odpowiedz z cytatem



Cytat:
Zjawisko UFO jest tak interesujące w wymiarze współczesnym, że sprawy bieżące (obserwacje, lądowania obiektów itd.) wygrywają z tzw. peleoastronautyką, którą zajmuje się Erich von Däniken, którego zresztą mieliśmy przyjemność gościć w Polsce w roku 2003 .
W tamtym czasie podczas spotkania z Fundacją Nautilus Daniken powiedział zdanie, które warte jest przytoczenia:

„Ktoś, kto wierzy w istnienie obiektów UFO dzisiaj musi także automatycznie wierzyć w sprawy, które ja dokumentuję od tylu lat. Szczytem naiwności byłoby bowiem założenie, że istoty poruszające się tymi obiektami pojawiły się na Ziemi wraz z obserwacją Kennetha Arnolda w 1947 roku. *
Te pojazdy na pewno towarzyszą ludzkiej cywilizacji od samego początku jej istnienia. I trzeba być ślepym, żeby nie dojrzeć tego w sztuce czasów mionionych...”

* 24 lipca 1947 amerykański pilot Kenneth Arnold zauważył lecącą formację dziwnych obiektów, które porównał do „latających spodków”. Od tego momentu tak właśnie przyjęło się nazywać te obiekty.

Na przestrzeni ostatnich lat zgromadziliśmy pokaźną galerię fotografii przeróżnych rysunków czy malowideł, na których można dostrzec coś, co... może przypominać pojazd latający. Warto zaprezentować czytelnikom stron FN kilku wybranych dzieł z owej małej „galerii”. Pasjonatom tematu praktycznie każde z przedstawionych poniżej malowideł czy obrazów jest znakomicie znane, ale mimo tego warto sobie przypomnieć niektóre z nich. Czy rzeczywiście pokazują statki obcych cywilizacji? Tego rozstrzygnąć nie sposób.

Jest ciekawa teoria mówiąca o tym, że w przypadku niektórych z nich mogą być zamieszani „podróżnicy w czasie”. Taką przynajmniej teorię przedstawił nam p. Paweł.

To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Podróże w czasie........... godne uwagi

Witam!
Moim zdaniem wydaje mi się oczywiste, że już za kilkanaście, a może nawet kilka lat ludzie będą mogli podróżować w czasie. Wyjaśni się wówczas sprawa wielu obserwacji UFO - ludzi z przyszłości, którzy pojawiali się dotąd w różnych miejscach, gdzie działy się ważne dla naszej cywilizacji rzeczy. Moim zdaniem dochodzi tutaj do pewnego rodzaju paradoksu...
W załączniku przesyłam dwa pliki. Jeden to zbiór UFO uwiecznionych na obrazach o tematyce reliijnej, a drugi to montaż kilku zdjęć który łączy jeden fakt...
To, że UFO było widziane nieopodal Czarnobyla, WTC a także podczas scen towarzyszących życiu Jezusa świadczy o tym, że pojawia się ono w miejsach, gdzie sprawy te nadal pozostają tajemnicze i niewyjaśnione. Podobnie z dziwnymi obiektami które widziane były podczas ukrzyżowania Chrystusa. Dlatego kiedy człowiek osiągnie możliwość podróży w czasie, będzie chciał sprawdzić, co tak naprawdę tam się zdarzyło. Oto i nasze UFO Wink Obserwacji jednak jest więcej niż tych "ważnych zdarzeń". Nasuwa się wtedy pytanie "Skoro towarzyszą one ludzią z przyszłośći którzy przyglądają się ważnym wydarzeniom to co robią tutaj?". Zaryzykuje dość odważne stwierdzenie, że tym co wisi na niebie jesteśmy po prostu...my! Postaram się przedstawić to obrazowo:

1. 2000 - Chłopiec dostrzega na niebie dziwny obiekt UFO
2. 2050 - Podróże w czasie są na porządku dziennym tak jak wyjazdy na wycieczki itp. Mężczyzna przypomina sobie o tym co widział w 2000 r. i chce pomimo że po tylu latach, ale dowiedzieć się prawdy. Nie sprawia to żadnego problemu. Wsiada do "wehikułu czasu" i zawisa w powietrzu aby przyjrzeć się temu co się tam działo, a tak naprawdę to właśnie on, w swoim "wehikule" jest tym tajemniczym obiektem.

Wróćmy jednak do załączników. Jednym z nich jest montaż zdjęć przedstawiających sceny biblijne i ... sondę Sputnik z 1957r. Kto wie czy nie przyczyniła się ona do powstania naszej cywilizacji, albo chociaż religii. W końcu "dary Boga" spadające z nieba, nie były wówczas na porządku dziennym.
Moim zdaniem interwencje ludzi z przyszłości w przeszłość doprowadziły do tego, że możemy żyć dziś w stale rozwijającym się świecie i odkrywać rzeczy które wydają nam się absurdalne i nie możliwe do osiągnięcia bez pomocy "kogoś inteligentniejszego".

Pozdrawiam
Paweł

Sprawa teorii wyjaśniającej zjawisko UFO jako „podróżników w czasie” jest powszechna, a jej zwolennikiem jest chociażby Stephen William Hawking (ur. 8 stycznia 1942 w Oksfordzie, Anglia) – astrofizyk i kosmolog, jeden z najwybitniejszych fizyków teoretyków na świecie.

I wszystko było by jasne, gdyby nie to, że często w przeszłości wiele z tych obiektów lądowało na Ziemi, a niektórzy ludzie mieli okazję zapytać załogantów obiektów UFO, kim są i skąd pochodzą. Odpowiadali chętnie i wszystkie te odpowiedzi (a takie Bliskie Spotkania III Stopnia zdarzały się praktycznie w każdym zakątku kuli ziemskiej) świadczyły, że mamy do czynienia z istotami z innych światów czy planet. To oczywiście nie wyklucza, że „część z tych obiektów” to pojazdy z przyszłości, ale na pewno nie wszystkie, jak chcieliby zwolennicy teorii związanej z „podróżnikami w czasie”.

Poniżej galeria kilku zdjęć z naszego archiwum, który roboczo nazwaliśmy „Galeria Ericha von Dänikena”












zaczerpnięte z www.nautilus.org.pl


A Wy co o tym myślicie, czy nie jest to dowodem na to, że kiedyś ludzkości w rozwoju pomagali nam przybysze z innych planet ? Jestem ciekaw waszego zdania : )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
neira




Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 190
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:15, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kilka lat temu czytalam taka gazeta, chyba factor x. pamietam, ze bylo tam wiele takich artykulow, na poczatku bardzo w to uwierzylam, mialam nascie lat, takze bardzo to do mnie przemawialo. w sumie przyjelem to bezkrytycznie, cala wiedze o ufo, o ich dzialalnosci kiedys i obecnie. ich pomoc w tworzeniu cywilizacji na ziemi itp. pozniej troche mi przeszlo, doszlam do wniosku, ze nie mozna tak calkowicie wierzyc w to co przedstawiaja nam media, czy to z jednej czy drugiej strony. i nie wiem czy powyzsze zdjecia sa dowodem na ingerencje (tworzenie) obcej cywilizacji w nasza historie, czy tylko pomyslem jakiegos artysty i jego fantazja, powielana pozniej przez innych. jak dla mnie to troche za malo. jednakze nie posunelabym sie do twierdzenia, ze jest to calkowicie niemozliwe. nie mam dowodow, zeby to wykluczyc, wiec musze dopuscic taka wersje.
_________________
www.varia.pinger.pl

Prawda jest dziwniejsza od fikcji, a to dlatego, że fikcja musi być prawdopodobna. Prawda - nie.
— Mark Twain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:36, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma logicznych powodów, żeby UFO miało nie istnieć.

Ale takie dowody sceptyka i tak nie przekonają. Najwyżej trochę wzmocnią wiarę tych, którzy i tak by w to wierzyli.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:46, 24 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh to nie tyle sceptycyzm co zwyczajna głupota i ignorancja.

Szkoda czasu na tłumaczenie i przekonywanie kogoś. Nie chodzi o to, że ludzie tego nie widzą. Widzą, ale nie chcą przyjąć do wiadomości. Jak na stado owiec to całkiem normalna reakcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:31, 24 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odkopuję temat, bo trochę o tym ostatnio czytałem.

Na tych obrazach nie ma UFO. Widzimy je tam, gdyż chcemy je widzieć. Aby zrozumieć, że ktoś tu nami manipuluje (lub sam się myli), wystarczy popatrzeć na inne obrazy na których pojawia się podobny motyw.



Nadal uważacie, że to UFO? To spójrzcie na to:


Po lewej - Słońce, po prawej - Księżyc. I na tych powyższych obrazach jest tak samo. Tyle, że ktoś po prostu inaczej to namalował.

Malowidła z wklejonego przez Mandarcka filmiku:


Pościg UFO? A może po prostu Słońce/dzień (ilustracja pierwsza) przegania Księżyc/noc (ilustracja druga)? Spójrzcie na miny tych rzekomych UFOków. Widać, że ten drugi ucieka. Jest to po prostu symbol zwycięstwa dobra nad złem, światła nad ciemnością itd. A to, że w środku siedzą jakieś istoty... cóż, taką koncepcję miał artysta i tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:36, 24 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Następna ilustracja:


I znów to samo. Wystarczy popatrzeć na inne obrazy.





Żadne UFO, tylko pasterz patrzący w niebo, któremu ukazał się anioł.

Jakby co - informacje te zaczerpnąłem z forum Paranormalne.pl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:19, 24 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejne dwa obrazki:


Przyjrzyjcie się tym obiektom na niebie. Widać, że nad każdym "statkiem" jest coś, co przypomina... skrzydła rozłożone w locie. Aniołowie? Rzeczywiście, to strasznie dziwne, że na obrazie przedstawiającym scenę biblijną widać anioły. Laughing


I co, czy to naprawdę musi być UFO? Mi to bardziej wygląda na zaćmienie Słońca. Widać, że ten obiekt na górze zaraz zasłoni ten na dole.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:33, 24 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tym obrazie z Marią to Twoja nadinterpretacja.

Jeśli autor chciałby namalować anioła to by go namalował, podobnie sprawa się ma do obrazu z Mojżeszem.

Więcej ciekawych obrazków i historii UFO można znaleźć pod linkiem

http://www.crystalinks.com/ufohistory.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:40, 25 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulugula napisał:


Więcej ciekawych obrazków : http://www.crystalinks.com/ufohistory.html


Laughing



dobre @zulugula
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:11, 25 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulugula napisał:
Na tym obrazie z Marią to Twoja nadinterpretacja.

Człowieku, a nie pomyślałeś może, że to właśnie Twoja nadinterpretacja? Smile Co jest bardziej prawdopodobne na obrazie o tematyce religijnej - objawienie anioła, czy UFO?

Cytat:
Jeśli autor chciałby namalować anioła to by go namalował, podobnie sprawa się ma do obrazu z Mojżeszem.


Na obrazie z Marią - może malarz nie uznał tego objawienia za aż tak istotny szczegół, by skupiać się na aniole?
Na obrazie z Mojżeszem widać jakieś plamy z ptasimi skrzydłami. Można więc dojść do wniosku, że te plamy to aniołowie. Żadne UFO. PRZYPATRZ SIĘ. Gdyby ktoś chciał namalować na tym obrazie statki kosmiczne - to byłyby one nieco wyraźniejsze, prawda? Chyba, że wizyty UFO były wtedy na porządku dziennym i nikogo już to nie interesowało, więc nie było sensu przykładać się do dokładnego namalowania statków. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:32, 25 Maj '08   Temat postu: Anioł jak chleb powszedni Odpowiedz z cytatem

Veritatis napisał:

Żadne UFO, tylko pasterz patrzący w niebo, któremu ukazał się anioł.

Jakby co - informacje te zaczerpnąłem z forum Paranormalne.pl.


Słusznie, kto to widział ufo...co innego anioła Laughing
Jakby co, to anioł potwierdzi, że się ukazał Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:48, 25 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obrazki z tej strony o UFO, co zapodał zulugula:


Patrz na to:


Ale po co to tak prosto tłumaczyć. To niemożliwe, że ludzie mogli kiedyś bać się krokodyli do tego stopnia, że zaczęto tworzyć "korkodylopodobnych" bogów.


Orzeł? Nie, to UFO. Laughing


No i co tu widać? Czy to musi być kosmita? A może to po prostu człowiek w jakiejś rytualnej masce? No tak, ale po co tak łatwo to tłumaczyć.


A może to po prostu Słońce? Tak się składa, że też jest okrągłe i świeci na niebie.


Eeee a niby skąd kosmici mieli Sputnika? Sugerujesz, że mieli coś wspólnego ze Związkiem Radzieckim?



Wszystko jasne? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:59, 25 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Nieeee no, teraz to już nie wytrzymam - pieprzona manipulacja!
Konkretnie to "wycięto z kontekstu" fragment obrazu. Cytat z forum Paranormalne.pl:


"La Tebaide", obraz na którym widzimy Świętego Gerolamo (tak nazywa się w języku włoskim, nie udało mi się ustalić polskiego odpowiednika) i jego kardynalską czapkę z frędzelkami (bez manipulacji z kolorem).
A oto jeszcze jeden obraz:

Ten kardynał to miał niezłe wpływy. Nosił UFO na głowie. Laughing
I kto tu dokonuje nadinterpretacji?

Kolejny

A teraz patrzcie na to:


No, tym razem było blisko. Nie UFO, ale Duch. Święty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:08, 25 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra wybrales sobie kilka wygodnych wiec ja zrobie to samo w druga strone Very Happy


W starozytnym Ekwadorze na pewno znali przybyszów z Matplenety Smile


Ci Aborygeni, nic sie nie zmienili



W XVIII w były 2 słońca to nawet przedszkolak wie Smile


tutaj artysta sie pomyli i musial czyms zamalowac blad, i pierdyknal ladny kapelusz a nawet 2 Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:08, 25 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


A tu niby gdzie ma być UFO? Chyba nie chodzi o te chmury i plamy, prawda? Jeśli tak, to to jest właśnie baaaaardzo duża nadinterpretacja.


Tytuł obrazu: "The Baptism of Christ". Znacie chociaż trochę Nowy Testament? W chwili chrztu Chrystusa na niebie objawia się Bóg. Bóg, a nie UFO. Więc... co może być na tym obrazie? Nawet, jeśli 2000 lat temu na głową Jezusa przeleciało UFO - obraz powstał dużo później, kiedy każdy wykształcony chrześcijanin wiedział, że w NT nad głową Jezusa objawia się jego ojciec.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:19, 25 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

otelodreiP napisał:
Dobra wybrales sobie kilka wygodnych wiec ja zrobie to samo w druga strone Very Happy


W starozytnym Ekwadorze na pewno znali przybyszów z Matplenety Smile

I znów - rytualne stroje. Czy Wy naprawdę nigdy nie widzieliście czegoś takiego?

Cytat:


Ci Aborygeni, nic sie nie zmienili

No - i wreszcie jakaś zagwozdka. Smile Rzeczywiście, ciężko to wyjaśnić. Nie mam pojęcia, co to może być. Możliwe, że Obcy. Poszukam o tym informacji.

Cytat:


W XVIII w były 2 słońca to nawet przedszkolak wie Smile

Balony? Słońce i Księżyc? Jeżeli ten rysunek pochodzi z XVIII w (wierzę Ci na słowo Smile), to zachowałyby się jakieś relacje z bliskiego spotkania.

Cytat:

tutaj artysta sie pomyli i musial czyms zamalowac blad, i pierdyknal ladny kapelusz a nawet 2 Very Happy

To teraz mam do Ciebie prośbę - mógłbyś mi wkleić inny link - najlepiej ze strony nie mającej nic wspólnego z UFO - do tego obrazu? Po tym przemalowanym kapeluszu kardynalskim już tak łatwo nie uwierzę w to, że ktoś tu się przypadkiem nie bawił Photoshopem. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:54, 25 Maj '08   Temat postu: ofo Odpowiedz z cytatem

Veritatis napisał:



Tytuł obrazu: "The Baptism of Christ". Znacie chociaż trochę Nowy Testament? W chwili chrztu Chrystusa na niebie objawia się Bóg. Bóg, a nie UFO. Więc... co może być na tym obrazie? Nawet, jeśli 2000 lat temu na głową Jezusa przeleciało UFO - obraz powstał dużo później, kiedy każdy wykształcony chrześcijanin wiedział, że w NT nad głową Jezusa objawia się jego ojciec.


Jeżeli pojawia się bóg, to nie ufo...a jeżeli ufo, to nie bóg...bo ufo nie będzie udawać boga...bo nie..i już Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:29, 25 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

waha, skoro już postanowiłeś opatrywać niektóre moje wypowiedzi jakimś "błyskotliwym" komentarzem, to może... czytaj je ze zrozumieniem? Laughing

Cytat:
Znacie chociaż trochę Nowy Testament? W chwili chrztu Chrystusa na niebie objawia się Bóg. Bóg, a nie UFO. Więc... co może być na tym obrazie? Nawet, jeśli 2000 lat temu na głową Jezusa przeleciało UFO - obraz powstał dużo później, kiedy każdy wykształcony chrześcijanin wiedział, że w NT nad głową Jezusa objawia się jego ojciec.


Teraz przeczytaj to jeszcze ze dwa razy a następnie przejdź do lektury dalszej części mojego postu:

Nigdzie nie napisałem, że UFO nie mogło udawać Boga. Natomiast w Nowym Testamencie jest napisane, że to był Bóg, mniejsza z tym czy to prawda. Artysta musiał się wzorować na opisie z Nowego Testamentu, bo wtedy jeszcze nie było Dana Browna i Dänikena. Proste?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:37, 25 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałem tylko napisać, że jeszcze nie dokonałem interpretacji żadnego z tych malowideł, więc ewentualne kwestie związane z danym malowidłem, nie kieruj do mnie, bo widzę że dość często zwracasz się do mnie jakobym napisał, gdzieś że każde malowidło przedstawia latający spodek.

Jak pokazałeś z czego się cieszę, nie każde.

Mnie akurat interesują malowidła przedstawiające wyraźnie to jest to, a to jest to, a nie coś co można zinterpretować na swój sposób, tu znów aluzja do obrazu z Marią i czymś na niebie, gdzie jeden powie, że to anioł a drugi, że to latający spodek, znowu kto inny powie, że to Bóg. Kwestia poglądów.

Podałem linka, żeby każdy mógł zobaczyć całość, bo tak to mogłem wybrać te które mi odpowiadają, a nie chcę być posądzony o jakąś wybiórczość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:16, 26 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybacz, że kierowałem do Ciebie interpretacje obrazów.Po prostu uznałem, że skoro wklejasz link i piszesz, że jest tam dużo ciekawych obrazków, to znaczy że podzielasz zdanie Autora tamtej strony.

Cytat:
Podałem linka, żeby każdy mógł zobaczyć całość, bo tak to mogłem wybrać te które mi odpowiadają, a nie chcę być posądzony o jakąś wybiórczość.

A czy mógłbyś jednak wybrać te, które według Ciebie przedstawiają obcych? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:54, 27 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cholera jakby ciężko było na strone wejść. Masz tutaj obrazki, które wg. mnie przedstawiają co przedstawiają.
























Do tego dodam komentarz. Dlaczego obraz przedstawiający chmury? Ileż można narysować chmur w tym samym charakterystycznym kształcie i wielkości na jednym obrazie. Albo zabrakło inwencji Smile. W sumie do końca nie wiem czy to chmury, bo nie można się tego jednoznacznie dopatrzeć.





Jeszcze bym pare wkleił, ale to i tak już dużo. Odnośnie kilku możnaby podyskutować jeszcze podyskutować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:36, 27 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i udało Ci się mnie zagiąć. Smile Póki co nie napiszę nic więcej, gdyż muszę jeszcze nad tym trochę posiedzieć. Część z nich na pewno da się jakoś wytłumaczyć, ale - póki co - nie wiem jak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
killuminati




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:35, 08 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Manifestu Zakonu Różokrzyżowców, który można sciągnąć z ich autoryzowanej strony.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:51, 08 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że masoneria itp. utrzymuje jakieś kontakty z pozaziemskimi cywilizacjami. Tylko jak to łączą z praktykowaną przez nich gnozą? Czyżby owi obcy byli wysłannikami szatana, tak jak obecnie tłumaczy to katolicyzm?
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
killuminati




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:39, 08 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fifi napisał:
Czyżby owi obcy byli wysłannikami szatana, tak jak obecnie tłumaczy to katolicyzm?


Obecnie Watykan nie widzi nic demonicznego w fenomenie UFO i nawet ostatnio stwierdził, że można wierzyć w obcych i Boga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


UFO i historia
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile