W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Bądź Wolny, Miej Wybór - kampania, marzec 2012   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 1837
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:18, 03 Kwi '12   Temat postu: Bądź Wolny, Miej Wybór - kampania, marzec 2012 Odpowiedz z cytatem

Rece mi opadaja Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad naprawde brak mi slow... podobno w Protokolach Medrcow Syjonu jest zapisane ze Polakow ma byc 15 milionow.. no coz.. sa na najlepszej drodze- Nasi sami chca isc na rzez!

Walka z NWO to jak walka z wiatrakami.. ja juz stracilam nadzieje Sad bedzie tak jak chca oni - to i tak juz wszystko jest zaplanowane w najmniejszym nawet szczegoliku. Martwcie sie o siebie i swoje rodziny - i tak nie mamy juz zadnych szans na przezwyciezenie tego czego chca globalisci, wiec trzeba sie przygotowac na przyjecie ich celow, do wyboru bedzie albo jestes z nami i RFID chip albo bez nas i paka albo smierc, ja RFID nie przyjme, ale wiem ze jako spoleczenstwo nie mamy nawet najmniejszych szans, propaganda zaszla juz za daleko..

Nie wiem czy ta kampania jest tylko chora prowokacja, ale mam na to gleboka nadzieje, bo jesli nie do jestesmy w glebokiej dupie Sad



Cytat:
Spot przygotowany przez stowarzyszenie "Bądź Wolny, Miej Wybór" w ramach akcji "Earth Hour" w którym promujemy model rodziny 2+0.


"Bądź Wolny, Miej Wybór" - kampania, marzec 2012







a o to co znalazlam na stronie SZKOLY PODSTAWOWEJ. Czy to jakis chory zart?

Ne moge w to uwierzyc, niech mnie ktos uszczypnie Shocked

Cytat:
Nasza szkoła popiera akcję "Bądź Wolny, Miej Wybór", w dniu 30.03.2012 odbędą się zajęcia z dziećmi, uświadamiające konieczności wykonywania aborcji. Katarzyno i Bartku, JESTEŚMY Z WAMI.

http://sp.brzezinka.pl/news.php?id=123

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:43, 03 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie chcesz mieć wyboru, @gerwazjana?
dziwne - ja tam bym wolał mieć, w/g zasady, że zawsze lepiej mieć wybór, niż go nie mieć.

tak czy owak, dobrze że jestem kobietą.
nie dość, że nie muszę walczyć o prawo wyboru, to jeszcze do tego nie mam takich dziwnych dylematów... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:42, 03 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

tak czy owak, dobrze że jestem kobietą.


eeeee... czyzbysmy czegos o tobie nie wiedzieli? Very Happy

odkrywasz swoja kobieca strone @Bimi?

powiem szczerze, ze raczej sklaniam sie do legalizacji aborcji, ale sama w zyciu bym jej nie dokonala bo uwazam ze lepiej zapobiegac niechcianej ciazy niz usuwac Confused Natomiast bulwersuje mnie promocja ww modelu rodziny 2+0 bo jezeli dalej bedziemy kroczyc ta droga to niestety z czasem znikniemy, bo jak wiadomo bez reprodukcji nie ma kontynuacji narodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:45, 03 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe, ale wyszło
sorry, "nie" mi się zgubiło - i nawet nie zauważyłem Smile

a wracając do tematu.
wszelka promocja modelu 2+0 jest skazana na klęskę.
natury się nie da oszukać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:52, 03 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Być może masz rację, ale prawdziwe pytanie powinno brzmieć, czy w ogóle powinno się promować cokolwiek (styl życia)? Moim zdaniem nie koniecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:59, 03 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
Być może masz rację, ale prawdziwe pytanie powinno brzmieć, czy w ogóle powinno się promować cokolwiek (styl życia)? Moim zdaniem nie koniecznie.

Taaaa... znaczy ty osobiście promujesz by niczego nie promować? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agharto




Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:05, 03 Kwi '12   Temat postu: Re: Bądź Wolny, Miej Wybór - kampania, marzec 2012 Odpowiedz z cytatem

Cytat:
"Bądź Wolny, Miej Wybór" - walczymy z globalnym ociepleniem


to jest żart? Laughing
_________________
to konto jest na sprzedaż za 0.50 BTC
kontakt: lolencjusztopedzio@live.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:11, 03 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

Taaaa... znaczy ty osobiście promujesz by niczego nie promować? Smile


Jak ateista z wierzącym. To nie zadanie ateisty dać dowód, że boga nie ma tylko wierzącego, że jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:13, 03 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
Bimi napisał:

Taaaa... znaczy ty osobiście promujesz by niczego nie promować? Smile

Jak ateista z wierzącym. To nie zadanie ateisty dać dowód, że boga nie ma tylko wierzącego, że jest.

Nie wiem o czym ty do mnie rozmawiasz.
Co promujesz tym razem, jeśli wolno spytać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:18, 03 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw pomyślałam, że ten materiał to prowokacja - bo zbyt dosłowne ujęte jest to co w kręgach nieoficjalnych nazywa się programem depopulacji. Ale choć stowarzyszenia Bądź wolny, miej wybór - nie ma w bazie Klon/Jawor (baza danych polskich NGO) to prawdopodobnie jest to jakiś projekt dla pl wyprodukowany przez organizację EArth HOUR http://www.earthhour.org/ której program jest jednoznaczny: rodzina 2+0, ta zaś organizacja należy do globalnego koncernu pozarządowego jakim jest WWF,

widać teraz, że pieniądze sorosa i innych pawianów władowane w rozwój społeczeństwa obywatelskiego, demokracji, ekologii i praw człowieka nie poszły w błoto, ludziom wpaja się nową wizję rodziny i eko - propagandę jako podstawę mentalną do zgody na ograniczenie prywatności i wolności prokreacji - elementarnej funkcji organizmów żywych...

idea jest taka: w przyszłości by mieć dzieci - trzeba będzie płacić limity CO2 dokładnie tak jak to robią teraz huty i elektrociepłownie, cementownie i in.

Podstawy koncepcji depopulacji dał Raport Klubu Rzymskiego w 1972 Granice Wzrostu (ang. Limits to Growth) - to książka analizująca przyszłość ludzkości wobec wzrostu liczby mieszkańców Ziemi oraz wyczerpujących się zasobów naturalnych, Koncepcja została potem rozwinięta w AGENDZIE 21 podjętej na Szczycie ONZ w Rio de Janeiro w 1992 gdzie równolegle uchwalono Ramową Konwencję w sprawie zmian klimatycznych...

Agenda 21 - to globalny program działań na wiek XXI; zawiera ona rozdział pt. zrównoważony rozwój demograficzny a ochrona środowiska - gdzie trochę przez kwiatki mówi się o wolności wyboru kobiet i dostępności do zabiegów medycznych

Warto zwrócić uwagę na sekwencję dat 1972, 1992 - i 2012 gdy pod koniec roku planowana jest kolejna balanga ONZ, ustalająca co dalej po Kioto (protokół wygasa 31 grudnia 2012)

co do samej aborcji, uważam że nie powinno się penalizować aborcji wczesnej ciąży, niech to będzie wybór, ale koniecznie trzeba mówić o wszystkich konsekwencjach takiego wyboru - nie tylko fizycznych: poronienia, trudności z zajściem w ciąże, trudności z donoszeniem ciąży, ale też psychologicznych: depresje, zaburzenia emocjonalne etc.
np. w PRL było tak że aborcja była legalna ale poprzedzona konsultacją psychologiczną, myślę to było niegłupie rozwiązanie
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzysiak




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:09, 04 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem pod sejmem w piątek, protestujący seniorzy są sprani masowo przez RadioM, mówiłem im o wszystkim ale nie słuchali, szkoda mi ich
_________________
Nikt nie ma monopolu na prawdę
www.chomikuj.pl/Filmyprawdy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Bądź Wolny, Miej Wybór - kampania, marzec 2012
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile