W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kumulacja w Mega Millions. Już 640 mln dolarów   
Podobne tematy
lotto oszustwo4
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
15 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2172
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy placisz regularnie podatek od glupoty?
RAZ NA CZAS
60%
 60%  [ 6 ]
RAZ NA MIESIAC
0%
 0%  [ 0 ]
CO TYDZIEN
0%
 0%  [ 0 ]
CZESCIEJ
40%
 40%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 10

Autor Wiadomość
memorandum




Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 121
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:54, 31 Mar '12   Temat postu: Kumulacja w Mega Millions. Już 640 mln dolarów Odpowiedz z cytatem

Amerykę opanowała “gorączka złota”. Miliony Amerykanów obstawiają szczęśliwe liczby i kupują kupony Mega Millions.
Loteria cieszy się tak wielką popularnością, że główna wygrana, dzięki rekordowej sprzedaży wzrosła już do 640 milionów dolarów.

To najwięcej w historii jakiejkolwiek loterii na świecie.

http://www.informacjeusa.com/2012/03/29/.....w-dolarow/

Loterie, czyli podatek od głupoty

Niestety do tak smutnych wniosków skłaniają wszelkie rachunki prawdopodobieństwa wygrania w loterii.
Szanse zgarnięcia w piątek 640 mln dolarów w Mega Millions wynoszą 1 do 176 milionów.
Istnieje większe prawdopodobieństwo, że trafi nas piorun lub że zostaniemy zamordowani…

http://www.informacjeusa.com/2012/03/30/loterie-czyli-podatek-od-glupoty/

Sam sie skusilem pierwszy raz w zyciu postanowilem sie dolozyc do wyganej komus jesli komukolwiek sie uda
skromne 50$, ktore macie za papier do dupy przeciez hehe
_________________
"Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją.
Są niebezpieczni"
G. J. Cezar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
memorandum




Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 121
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:51, 01 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skonczylo sie tak :

640 milionów do podziału. Sprzedano trzy szczęśliwe losy!!!

http://www.informacjeusa.com/2012/03/31/.....liwe-losy/

U mnie cieniutko, a mialem 50 roznych kombinacji i ledwo pare dwojek bez Mega Ball, co oczywiscie nic nie daje!
Zostalem ukarany za permanentne lenistwo, bo byla nia liczba 23, ktora jest jedna z moich ulubionych
i wrecz jestem pewien jej wyboru gdzies w kombinacjach, bo to numer MJ Bulls z najlepszych czasow.

Polegac na maszynie w tym wypadku to jednak nie najlepszy pomysl stwierdzam na podstawie wlasnych doswiadczen!!!
_________________
"Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją.
Są niebezpieczni"
G. J. Cezar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:18, 01 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I teraz za między innymi twoje pieniądze ktoś opierdala się na Tahiti pije drina, rucha 5 dziwek by rano przejechać się Ferrari. Za twoje pieniądze. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
memorandum




Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 121
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 01 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwala mu za to, bo po to zagralem placac podatek od glupoty pierwszy raz w zyciu i
myslac i zachowujac sie jak reszta spoleczenstwa. Co w sumie dla mnie osobiscie ciekawe doswiadczenie tylko z mojego
punktu siedzenia, chociaz jeszcze tego nie robi badz pewien Wink
_________________
"Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją.
Są niebezpieczni"
G. J. Cezar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:30, 02 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że jeszcze tego nie robi. To tylko zobrazowanie.

Komuna ma się dobrze. Komuna jest między innymi wtedy, gdy ktoś dostaje pieniądze innych nic dla nich nie robiąc. Zupełnie jak na loterii. Towarzyszy temu medialna propaganda (nachalne reklamy lotto w TV) i ogólna głupota, brak zastanowienia się nad tym na co wydajemy swoje pieniądze, swoją włożoną w nie pracę. Jakby tak trzepnąć tych wszystkich ludzi z plackacza w ryj i powiedzieć wprost, że dają komuś swoje pieniądze, to może sytuacja by się zmieniła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:36, 02 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@sikorski - zapewne miałbyś inne zdanie na temat takich gier gdybyś trafił te miliony Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LOpiz




Dołączył: 28 Sty 2012
Posty: 78
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:38, 02 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

porfirij napisał:
@sikorski - zapewne miałbyś inne zdanie na temat takich gier gdybyś trafił te miliony Very Happy




Cytat:
Szanse zgarnięcia w piątek 640 mln dolarów w Mega Millions wynoszą 1 do 176 milionów.
Istnieje większe prawdopodobieństwo, że trafi nas piorun lub że zostaniemy zamordowani…


idź kurwa typuj losy i wygrywaj Very Happy a my będziemy sobie patrzeć jak latasz do totalizatorów i krzyczysz TYM RAZEM TRAFIE!


kiedyś jadąc autem słuchałem radia zet! i tam był poruszony temat lotto poprzez Wajsa który złapał kolesia od totalizatora za języczek i wyciągnął od niego to iz wyniki sa ustalane...

IDŹ KUPUJ LOTTO! Very Happy ILE SIĘ TYLKO DA! Very Happy albo inaczej...odłóż każdorazowo gdy będziesz chciał kupić lotto i za odłożoną kasę idź do specjalisty od zajoba Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:13, 02 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

porfirij napisał:
@sikorski - zapewne miałbyś inne zdanie na temat takich gier gdybyś trafił te miliony Very Happy


I mówi to ktoś kto ich nie trafił Laughing Nie rozumiem skąd ludzie czerpią energię do wmawiania sobie własnego obrazu rzeczywistości zamiast patrzeć na fakty, a te są jakie są. Wy płacicie za czyjeś szczęście Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:31, 02 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:


I mówi to ktoś kto ich nie trafił Laughing


a skąd wiesz? Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
memorandum




Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 121
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:14, 02 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
ogólna głupota, brak zastanowienia się nad tym na co wydajemy swoje pieniądze, swoją włożoną w nie pracę. Jakby tak trzepnąć tych wszystkich ludzi z plackacza w ryj i powiedzieć wprost, że dają komuś swoje pieniądze, to może sytuacja by się zmieniła.


Wierz mi prawie doslownie probowalem "kiedys" wiele razy ale to nie zadziala, bo tak nie funkcjonuje mozg u wiekszosc ludzi
wedlug mnie i w gre zaczynaja wchodzc ludzkie emocje oraz chec zaprzeczenia, bo burzysz wypracowany przez wiele lat swiatopoglad.

Tzw. "prawda po oczach" dostalem sam i wiesz jak zareagowalem? zgadnij? nie podzialalo tylko ta osoba gdzies
tam cos wiedziala, a kompletnie nie umiala tego przekazac w sposob mnie przekonywujacy. Wrecz ja zasypalem ja argumentami
tak, ze nie wiedziala juz co ma powiedziec i wszystko obrocila w zart.
Zle podejscie - trzeba grac na zasadach pojmowanych przez nieuswiadomionych i zasiac ziarnko niepokoju, bo to
przeklada sie wedlug mnie na duzo lepszy efekt z racji tego co wyzej napisalem.

Jesli chodzi o pieniadze to widzisz ja o tym wiem ty o tym wiesz ale reszta sie dalej ludzi i sponsoruje ludzka glupote.
Widzisz u mnie to trochu inaczej pisalem gdzies "jestem sytym niewolnikiem" i w granicach rozsadku moge wiele.
_________________
"Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją.
Są niebezpieczni"
G. J. Cezar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
memorandum




Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 121
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:05, 03 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry ze tak post pod postem ale zapomnialem, a chcialem cos jeszcze dodac.

Mianowicie, ciekawe spolecznie zjawisko i tak nazwany wedlug mnie owczy sped na ostatnia chwile, bo jadac rano dzien
przed rozstrzygnieciem losowania bylo cos okolo 400 milionow, doslownie kilka godzin pozne popoludnie juz 540, a
na drugi dzien skonczylo sie na 640. Znaczna czesc kwoty czyli okolo 240 milionow zostalo uzyskane w ciagu ostatnich
dwoch dni podczas gdy kumulacja trwala dlugo dluzej.

Wiec wlasciwie znaczna czesc kwoty do wygrania zostala uzyskana po medialnym rozdmuchaniu wszedzie gdzie
tylko sie dalo. Radio, prasa, tv, siec wlasciwie ciezko bylo sie nie natknac mimo woli.
Dla mnie ciekawe doswiadczenie spoleczne z punktu widzenia socjologii jesli sie nie myle.

Z ciekawostek ktos mnie dzisiaj uswiadomil, ze w tv mowili znaczy sie pokazywali jedna z wygranych, ktora
to okazala sie zwykla pipa jak na razie, gdyz tutaj czestym zwyczajem jest grupowe kupowanie losow, co tez
ponoc mialo miejsce ( imigrantka pracujaca w Mc Donalds ), a teraz probuje odwracac "kota ogonem" i stara sie
udowadniac, ze ona sama hehehe

Jak tu wierzyc w ludzi??? Wink
_________________
"Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją.
Są niebezpieczni"
G. J. Cezar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wostok




Dołączył: 13 Cze 2010
Posty: 69
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:23, 04 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej nie chciałbym takiej kasy, nie ufam sobie i wiem, że pewnie z czasem by mi odbiło Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
memorandum




Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 121
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:57, 04 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maryland. Zamieszanie wokół wygranej w Mega Millions

Mirlande Wilson twierdzi, że to ona jest właścicielką szczęśliwego losu, który w piątek zapewnił jej wygraną w loterii Mega Millions. Nie zamierza go jednak na razie nikomu pokazać. Współpracownicy kobiety domagają się podziału wygranej, bo Wilson wzięła udział w grupowym obstawianiu losów. Wszystko wskazuje na to, że szykuje się pozew.

Cala reszta ponizej:

http://www.informacjeusa.com/2012/04/03/.....-millions/

Jest i informacja o ktorej wspomnialem wyzej.
Jak widac Sikorski niektorym jeszcze daleko do picia, ruchania, ferrari i innych tego typu przyjemnosci, ze
pieniadze szczescia nie daja to wie chyba kazdy, a jesli sie nie zgadza to ma wspanialy tego przyklad.

Ale ich permanentny brak prowadzi do wykluczenia ze znanego nam spoleczenstwa i problemow roznej masci, a
samo ich posiadanie daje ogromne mozliwosci i otwiera nieraz wiele drzwi.

Kazdy decyduje za siebie Wostok co dla niego najlepszsze, a ja nienawidze zadnych durnych ograniczen masowo
stanowionych przez durni, ktorych to w USA nie brakuje.
Dzis np. dowiedzialem sie, ze w Chicago przeszlo prawo wedlug ktorego nie wolno miec zamontowanego swiatla
w klozecie bez switcha ( przelacznika ) na scianie, a taki mam w swoim domu i dziala on poprzez pociagniecie sznurka, co
mnie oczywiscie niezmiernie rozbawilo dzisiaj i nie moglem uwierzyc w glupote ludzi to prawo stanowiacych. Very Happy

Acha i z tego artykulu wynika, ze wygrana byla wyzsza 656 milionow $.
_________________
"Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją.
Są niebezpieczni"
G. J. Cezar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
memorandum




Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 121
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:00, 05 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heheheheee dobre

Upadlem nizej niz kosmici Wink
_________________
"Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją.
Są niebezpieczni"
G. J. Cezar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1858
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:46, 05 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w lotto 31-03-2012 wylosowano takie numery:

31, 34, 36, 37, 38, 44

czy to jest normalne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:51, 05 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Loteria, tudzież hazard to nie jest podatek od głupoty, tylko podatek od marzeń.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kumulacja w Mega Millions. Już 640 mln dolarów
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile