W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Dlaczego Żydzi byli prześladowani?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 7606
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:44, 23 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zgadzam sie w 100 % z pogladami prezentowanymi na roznych stronach.
Ale to nie powod abym nie polecal doskonalych materialow ,ktore sie na nich pokazuja.
Dla mnie wazniejsze jest to co dany material chce mi przekazac.

A jesli to "cos' jest nawet napisane na plocie to nie ma dla mnie specjalnego znaczenia.(Co nie znaczy ,ze porownuje "tworce" do plotu Smile Wyjasniam to na wszelki wypadek gdyby ktos chcial dzielic jarmulke na cztery Smile )
"Chyba nie musze dalej pisać..."

Wrecz przeciwnie!
Pisz!
Powiedz nam co sadzisz o zydowskich przekretach ,ktore narazaly panstwo ,ktore dopiero powstalo po 200 latach zaborow na tak ogromne straty!
Napisz co o tym myslisz !
Co myslisz o zorganizowanym swiecie przestepczym ,ktory byl prawie calkowicie w zydowskich rekach?
Napisz,dlaczego nie?
Pozwol ,ze zapytam :Czy przeczytales "Zydzi przestancie klamac " czy nie ?

Uklony
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:46, 23 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Mijak
Dodalem komentarz tylko ,ze go prawie nie widac Smile
Sam musialem czytac przez chwile bo sie zastanawialem co ja robie .Niech Bimi to wyrzucic bo szkoda miejsca
Jerzy


No, już widzę. Ale w takim wypadku powinno się chyba zacytować tylko część postu. Taka rada.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:25, 23 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mijak napisał:
Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Mijak
Dodalem komentarz tylko ,ze go prawie nie widac Smile
Sam musialem czytac przez chwile bo sie zastanawialem co ja robie .Niech Bimi to wyrzucic bo szkoda miejsca
Jerzy


No, już widzę. Ale w takim wypadku powinno się chyba zacytować tylko część postu. Taka rada.


Rada sluszna ale ja jestem stary cap i czasami niedowidze Smilei co mi zrobisz?Smile
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:11, 30 Lis '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

było ?

http://www.ojczyzna.org/szokujacy_wywiad_-_abe_finkelstein.html
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:20, 05 Maj '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znalezione w sieci https://bacologia.wordpress.com/2022/05/.....ment-12438

Cytat:
Sorry za dłuższy tekst i trochę nie na temat, ale jest dość istotny a propos żydów. W analizie psychiatrycznej zatytułowanej „Choroba psychiczna: Choroba żydowska” (publikacja medyczna pod nazwą „Psychiatric News” opublikowana przez American Psychiatric Association, 25 października 1972 r.) dr Hutschnecker stwierdził, że choć nie wszyscy żydzi są chorzy psychicznie, to choroba psychiczna jest bardzo zaraźliwa, a żydzi są głównym źródłem infekcji. Doktor stwierdził, że każdy żyd rodzi się z potencjalną możliwością zachorowania na schizofrenię, powiedział: „schizofrenia jest tym, co powoduje, że tworzy u żydów kompulsywne pragnienie prześladowań”. Dr Hutschnecker wskazał, że choroba psychiczna charakterystyczna dla żydów objawia się w ich niezdolności do rozróżniania dobra od zła. Powiedział, że chociaż ich prawa podstawowe jako cnoty wskazują np. cierpliwość, pokorę i uczciwość, mimo to żydzi są agresywni, mściwi i nieuczciwi. Żydzi, według doktora, ujawniają swą chorobę psychiczną poprzez napady paranoi. Wyjaśnił, że paranoik nie tylko wyobraża sobie, że jest prześladowany, ale celowo stwarza sytuacje, które czynią te prześladowania rzeczywistością. Porównał żydowską potrzebę bycia prześladowanym do formy szaleństwa, gdy cierpiący człowiek sam siebie okalecza. Stwierdził, że ci, którzy dokonują samo-okaleczenia, czynią tak, ponieważ pragną zdobyć dla siebie współczucie. Zauważył, że częstotliwość występowania chorób psychicznych wzrosła w USA wprost proporcjonalnie do wzrostu ludności żydowskiej. Stwierdził: „żydzi zainfekowali Amerykanów schizofrenią. Żydzi są nosicielami tej choroby i osiągnie ona rozmiary epidemii, chyba że nauka wytworzy lek, aby temu przeciwdziałać”.

_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Dlaczego Żydzi byli prześladowani?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile