W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Dlaczego Żydzi byli prześladowani?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 7605
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:50, 21 Lut '08   Temat postu: Dlaczego Żydzi byli prześladowani? Odpowiedz z cytatem

http://polskawalczaca.com/viewtopic.php?p=2591#2591

Wyrzucono ich z 79 krajow.Z niektorych nawet wiecej niz jeden raz.Co jest takiego w tej grupie ,ze budzi tak zywe reakcje?
Przeczytajcie i podajcie dalej.
Dzieki internetowi jestesmy w stanie zlamac ich monopol na informacje.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Garret




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 126
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:58, 21 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytałem, ponad 85% tekstu zrozumiałem, ale żeby dotrzeć do wszystkich radziłbym komuś kto zrozumiał w minimum 99% przetłumaczenie tego, wtedy ktoś pofatygowałby się i przeczytał dlaczego do cholery Żydzi zostali wyrzuceni z 79 krajów i czemu tak marudzą. Jeśli będzie to po Angielsku to tylko 5-15% ludzi którzy dostaną to pofatyguje się do przeczytania i pomyślenia. Jeśli ktoś to przetłumaczy to proszę o PL wersję lub o link do niej, roześlę wśród znajomych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:02, 21 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zostali wyrzuceni.Przeciez sa wszędzie:0
A tak na prawde to dlatego ze im zazdroszczono sprytu i pieniędzy.

A dla Jerzego serdeczne "Wypierdalaj z antysemityzmem"
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:21, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Garret napisał:
Przeczytałem, ponad 85% tekstu zrozumiałem, ale żeby dotrzeć do wszystkich radziłbym komuś kto zrozumiał w minimum 99% przetłumaczenie tego, wtedy ktoś pofatygowałby się i przeczytał dlaczego do cholery Żydzi zostali wyrzuceni z 79 krajów i czemu tak marudzą. Jeśli będzie to po Angielsku to tylko 5-15% ludzi którzy dostaną to pofatyguje się do przeczytania i pomyślenia. Jeśli ktoś to przetłumaczy to proszę o PL wersję lub o link do niej, roześlę wśród znajomych.


Massz racje ale w ciagu tygodnia nie ma mowy o tym zeby znalezc czas na tlumaczenie ,Praca,klienci,dom..dzien jest za krotki.
Postaram sie przetlumaczyc to w niedziele i podrzuce polska wersje.
Uklony
Jerzy
ps gnossis :Dlaczego uwazasz ,ze pisanie prawdy o Zydach to antysemityzm?Wywalano ich ?Tak. To co ma zrobic autor tego artykulu?Udawac ,ze czegos takiego nie bylo ?
Napisal prawde.
Zapomnialem tylko ,ze o Zydach mozna tylko dobrze albo wcale.
Ale to juz twoj problem.
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:57, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też czekam z niecierpliwością na przetłumaczony tekst Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:42, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żydzi potrafią się wspólnie organizować. Są bardziej inteligentni i pracowici, niż Polacy.
Mówię w oparciu o historię polski, widząć co było przed wojną.
Zdominowali prawie cały handel w kraju.
Po prostu byli w tym lepsi.
Przedwojenni polacy zazwyczaj rolnicy bez wykształcenia, i bardzo często nie umiejący pisać ani czytać. Kościół Katolicki skutecznie propagował tą ciemnotę wśród ludu.
Tymczasem, Żydzi jakieś podstawy tej edukacji mieli i przekazywali sobie z pokolenia na pokolenie.
Poza tym, żyjąc z mniej fizycznej pracy, mogli pozwolić sobie na minimum edukacji.
Większość polaków tego minimum edukacji nie miała...

Polacy nie mają w sobie tej wspaniałej cechy udzielania wzajemnej pomocy w obcym kraju. Wręcz przeciwnie, każdy się boi aby ten drugi nie zagroził jego stanowisku pracy. I znane są przypadki skrajnie odwrotne niż pomoc.

Bez znaczenia pozostaje również, wieloletnia historia tego narodu.

Osobiście nie oceniam żydów, w kategorii naród, ani religia. Oceniam ich na równi z resztą ludzi.

A dlaczego hitler zlikwidował żydów ?
Żydzi zaczęli przejmować kontrolę, pozatym, w przeciwieństwie do polaków, oni mają własne zdanie i trudniej nimi manipulować !

Zresztą, jak tu wprowadzić socjalizm na terenie gdzie znaczna część gospodarki jest w rękach prywatnych ?... Smile To nie miało by racji bytu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deczart




Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:13, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:

Przedwojenni polacy zazwyczaj rolnicy bez wykształcenia, i bardzo często nie umiejący pisać ani czytać. Kościół Katolicki skutecznie propagował tą ciemnotę wśród ludu.


A Ciebie historii uczył jakiś polakożerca? Czyś tylko polskojęzyczny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:57, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Jerzy Ulicki-Rek

Prawda o Żydach/żydach pisana w taki sposób ,że każda wzmianka o nich kazda interpretacja ich religi,historii ,zachowań, postepowań charakteru itd itp jest negatywna oczerniająca każe zastanowić się czy to aby prawda.

Otóż prawda o czym kolwiek w tym o narodzie/grupie etnicznej nigdy nie jest czarnobiała

Ty wyszukujesz tylko perioatywne ( w najlepszym wypadku) a raczej szkalujące txty i przytaczasz je jako prawde jedyną.

Więc z założenia nie wierze ci i twoim żródłom.Kiedyś dyskutowłem z kims na forum innym i zacząłem sprawdzac informacje przez niego podawane.Podobne do twoich i okazało sie że co fakt to inna interpretacja itp.


Tyle.

Gratuluje pasji .Życie jest prostsze na pewno kiedy mamy wyrażnego i okreslonego wroga.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Spektrometr




Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 132
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:13, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie posty owszem budzą kontrowersje,(jak większość postów Jerzego) bo nie wszędzie mamy możliwość znaleźć tego typu informacje, a poza tym stają się punktem wyjścia do dalszych poszukiwań.

Trzeba mieć świadomość, że po każdej ze stron są osoby za wszelką cenę starające się zniszczyć adwersarza.

O żydach trzeba mówić GŁOŚNO bo oni potrafią przedstawiać siebie tylko jako ofiary.
_________________
Błędem jest jedynie założenie, że w świecie obowiązują prawa logiki klasycznej.
Tymczasem świat trzeba badać, a nie przyjmować założenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:14, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie posty owszem budzą kontrowersje,(jak większość postów Jerzego) bo nie wszędzie mamy możliwość znaleźć tego typu informacje, a poza tym stają się punktem wyjścia do dalszych poszukiwań


I o to generalnie chodzi.Ja podrzucam cos tam i ci ,ktorych to zainteresuje moga szukac dalej.
To nie jest pranie mozgu ani akademia ku czci.
Jesli ktos ma w sobie bakcyla to bedzie szukal dalej.
Jesli nie -bedzie sobie zyl jak zyl.
I na tym dowcip polega.
Jerzy
Ale postep.zmiany w histroii ludzkosci zawdzieczmy tym watpiacym.
'Watpie wiec jestem"

J.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:17, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gnosis napisał:
@Jerzy Ulicki-Rek

Prawda o Żydach/żydach pisana w taki sposób ,że każda wzmianka o nich kazda interpretacja ich religi,historii ,zachowań, postepowań charakteru itd itp jest negatywna oczerniająca każe zastanowić się czy to aby prawda.

Otóż prawda o czym kolwiek w tym o narodzie/grupie etnicznej nigdy nie jest czarnobiała

Ty wyszukujesz tylko perioatywne ( w najlepszym wypadku) a raczej szkalujące txty i przytaczasz je jako prawde jedyną.

Więc z założenia nie wierze ci i twoim żródłom(Popelniasz blad bo z gory nastawiasz sie negtywnie.Otworz sie.Niczym nie ryzykujesz poza utrata zludzen-Jerzy)[/b]

.Kiedyś dyskutowłem z kims na forum innym i zacząłem sprawdzac informacje przez niego podawane.Podobne do twoich i okazało sie że co fakt to inna interpretacja itp.


Tyle.

Gratuluje pasji .Życie jest prostsze na pewno kiedy mamy wyrażnego i okreslonego wroga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lubricator




Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 10
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:45, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gnosis - uważasz że zazdroszczono im sprytu, czy możesz jakoś sprecyzować co rozumiesz przez to słowo? Czy próbowałeś tu zastosować eufemizm do cwaniactwa, podłości i bezwzględności w stosunku do gojów stosujących na swoją zgubę zasadę nastawiania drugiego policzka, próbując być po prostu lepszymi ludźmi?? W takim razie się z Tobą zgodzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:52, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubricator napisał:
Gnosis - możesz jakoś sprecyzować co rozumiesz przez słowo sprytniejsi? Czy próbowałeś tu zastosować eufemizm do bardziej cwani, podli i bezwzględni w stosunku do gojów stosujących na swoją zgubę zasadę nastawiania drugiego policzka, próbując być po prostu lepszymi ludźmi?? W takim razie się z Tobą zgodzę.


Otóż nie drogi kolego.
Radze zaznajomić sie z historią stosunków na lini chrześcijaństwo-judaizm w e wczesnej Europie az do Holocaustu.
Zauważysz wtedy że żydzi posądzani o satanizm , nieprzyjęcie Chrystusa ,ofiary z dzieci byli ciągle poddawani dyskryminacji , tworzono dla ich getta w Hiszpani przymusowo chrzczono itp.
Aby przetrwać musieli się zorganizować chronić swój majątek (do zdobywania którego mają wrodzoną żyłke) , a także gromadzic go na wypadek wygnania , aresztu , tortur i innych.

Chrzescijanie nastawiający drugi policzek?
Chyba mówisz o swiętych albo mistykach bo nie o zwykłaych wierzących chrześcijanach
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lubricator




Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 10
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:02, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Załóżmy że jesteśmy kolegami, nie mam ochoty się teraz o to spierać.
Co do historii to ograniczmy się może jednak do Polski. To Polska była Żydom schronieniem w chwilach prześladowań. U nas mieli jak w domu. I jak było? Czy nie będzie zbyt ostro powiedziane że nam sztylet kilka razy w plecy wbijali?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:06, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubricator napisał:
Załóżmy że jesteśmy kolegami, nie mam ochoty się teraz o to spierać.
Co do historii to ograniczmy się może jednak do Polski. To Polska była Żydom schronieniem w chwilach prześladowań. U nas mieli jak w domu. I jak było? Czy nie będzie zbyt ostro powiedziane że nam sztylet kilka razy w plecy wbijali?

Np?
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lubricator




Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 10
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:33, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

np.??? czy ja to wszystko mam wymieniać? ja już wiele z tego nie pamiętam.
-knowania przeciwko powstaniu niepodległej Polski wśród zaborców
-to samo w USA, lobby żydowskie starało się wywrzeć nacisk na USA
-projekt stworzenia w Polsce Judeopolonii o mało nie został wykonany.
-komunizm zarówno jeśli chodzi o pomysł jak i wykonanie to sprawa żydów, wszystko było nastawione na zniszczenie Polski
-amerykańskie żydostwo rozpowiada o Polakach takie rzeczy że można spokojnie to potraktować jako wojnę przeciwko Polsce i Polakom.

czy wystarczy tyle?



Dodam do tego że to co Ty rozumiesz przez żyłkę do robienia pieniędzy to po prostu lichwa. Sugerujesz też że Żydzi są bardziej inteligentni - chodzi chyba o inteligencję narodu/społeczeństwa. Jak w mrowisku - pojedynczy osobnik nie musi być specjalnie rozgarnięty, wystarczy że jest trybikiem całkiem sprawnej maszyny.To że jednostki są (lub nie są) inteligentniejsze ma tu chyba małe znaczenie. Żeby było ciekawiej to ( z tego co mi się obiło o uszy) nie oni zapoczątkowali ten system. Talmud przejęli od innych (lub innej) cywilizacji ale nie jest ich wynalazkiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:16, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubricator napisał:
np.??? czy ja to wszystko mam wymieniać? ja już wiele z tego nie pamiętam.
-knowania przeciwko powstaniu niepodległej Polski wśród zaborców



A tam chrześcijan nie było tylko sami żydzi?
Lubricator napisał:
-to samo w USA, lobby żydowskie starało się wywrzeć nacisk na USA


??
Lubricator napisał:
-projekt stworzenia w Polsce Judeopolonii o mało nie został wykonany.


To nie jest do końca oczywiste.To takie historical-fiction.
A nawet jeśli .Jeśli władze Polski by się zgodziły albo dały "wrobić"
Trudno.Każde państwo dba o swój naród ,żydzi też

Lubricator napisał:
-komunizm zarówno jeśli chodzi o pomysł jak i wykonanie to sprawa żydów, wszystko było nastawione na zniszczenie Polski


Na prawde komuniści to sami żydzi?
I celem komunizmu było zniszczenie tylko Polski??
Co ty bredzisz.Zreszta co to za argument.To tak jakby niedawidzieć chcrześcijan bo Hitler i wiekszośc z NSDAP był chrześcijanami??Gratuluje logiki


Lubricator napisał:
-amerykańskie żydostwo rozpowiada o Polakach takie rzeczy że można spokojnie to potraktować jako wojnę przeciwko Polsce i Polakom.


Nie całe.Zreszta jeśli mają w tym interes to bedą rozpowiadac o kazdym.
Wszyscy tak postepujemy to sie nazywa propaganda w celu osiągnięcia celu.a jeśli my Polacy damy się w to wciągnąć to przegramy.





Lubricator napisał:
Dodam do tego że to co Ty rozumiesz przez żyłkę do robienia pieniędzy to po prostu lichwa. Sugerujesz też że Żydzi są bardziej inteligentni - chodzi chyba o inteligencję narodu/społeczeństwa. Jak w mrowisku - pojedynczy osobnik nie musi być specjalnie rozgarnięty, wystarczy że jest trybikiem całkiem sprawnej maszyny.To że jednostki są (lub nie są) inteligentniejsze ma tu chyba małe znaczenie. Żeby było ciekawiej to ( z tego co mi się obiło o uszy) nie oni zapoczątkowali ten system. Talmud przejęli od innych (lub innej) cywilizacji ale nie jest ich wynalazkiem.


Co do inteligencji z moich obserwacji wyniki że statystycznie jako wspólnota/naród/plemie są inteligentniejsi ( tak jak uczniowie Batorego sa inteligentniejsi od uczniów zawodówki)

Po drugie w lichwie nie widze nic złego!
Pewnie kierujesz sie nauczaniem Rzymu w tej materii ,ale K.K czynił to samo dokładnie.Zresztą masz lepszy sposób ?Działaj.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:35, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak,
Polacy są najinteligentniejszą z ras,
Ta inteligencja tak zaowocowała przez stulecia, że to my robimy u żydów w stanach. My jeździmy za robotą po całej europie.
To nie my zatrudniamy roboli, tylko my jesteśmy robolami.

Fakt wszystkiemu winna komuna i Hitler, tyle, że mimo iż żydów wytępiono w czasie wojny, to potrafili się ustawić, potrafili opanować stany, potrafili zadbać stworzyć własne państwo (pomijam jakimi metodami)

Podczas gdy Polacy są tak szlachetni, że są praktycznie na samym końcu ogniwa. Jeszcze do dzisiaj boją się nam dać wizy do Stanów, żebyśmy wszyscy nie pouciekali.

Wiadomo, każdy patrzy na wszystko ze wsojego punktu widzenia. Ale patrząc ogólnie, Polacy nie byli postrzegani lepiej niż żydzi.
Jak postrzegali nas niemcy ? Holendrzy i inne sąsiednie kraje w których przyszło nam pracować ? Jako złodziei, pijaków i kombinatorów. (zagranicznych reklamach media-markt, porównują do idiotów tych, którzy dali się obrobić Polakom.), w ostatnio głośnej piosence Holendrzy polewają z Polaków, że jeżdżą wypakowani w busach, i mieszkają po dwudziestu, identyczna opinia jest w stanach odnośnie mekyków. Niestety taką mamy opinię na zachodzie....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lubricator




Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 10
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:22, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Załóżmy że wśród Polaków byli zdrajcy. Czy to jakoś usprawiedliwia żydów? Czy dzięki temu można powiedzieć że są oczyszczeni bo tak się robi?
I w ogóle co to za sposób dyskusji? Chcesz mi wykazać że skoro w grupie szkodzącej byli murzyni, azjaci i wikinkowie to coś zmienia? Czy jako Polak chciałbyś mieć koło siebie ludzi, którzy przy najbliższej okazji wydadzą Cię okupantowi?

2. Czytałem kiedyś o Paderewskim i jego staraniach o niepodległość Polski, liście otwartym do prezydenta USA (Wilsona?) i o tzw. 14 punktach, w których było o niepodległości Polski. Podobno lobby żydowskie robiło wiele żeby ten punkt o niepodległości usunąć.

3. Dla mnie bardziej historical-fiction jest opowieść o Jedwabnym i Kielcach.
O Oświęcimiu nie mogę zbyt wiele powiedzieć ponieważ w UE z pewnych przyczyn (ciekawe jakich) o pewnych sprawach nie można szczerze porozmawiać ryzykując posądzenie o tzw. Kłamstwo Oświęcimskie karane więzieniem. Ciekawe co to ma wspólnego z wolnością słowa.

4.
Cytat:
Na prawde komuniści to sami żydzi?
I celem komunizmu było zniszczenie tylko Polski??


Za to że byłeś taki niegrzeczny wobec mnie i stwierdziłeś że bredzę odpowiem Ci tylko tyle, że nie umiesz czytać. Ja tylko napisałem tak:

Cytat:
-komunizm zarówno jeśli chodzi o pomysł jak i wykonanie to sprawa żydów, wszystko było nastawione na zniszczenie Polski


btw wiele rzeczy słyszałem o Hitlerze, ale.....


Cytat:
Nie całe.Zreszta jeśli mają w tym interes to bedą rozpowiadac o kazdym.
Wszyscy tak postepujemy to sie nazywa propaganda w celu osiągnięcia celu.a jeśli my Polacy damy się w to wciągnąć to przegramy.


Mów za siebie. Nie wszyscy tak postępują. Poza tym to co oni robią to przerasta już każdą normę...


Cytat:
Co do inteligencji z moich obserwacji wyniki że statystycznie jako wspólnota/naród/plemie są inteligentniejsi ( tak jak uczniowie Batorego sa inteligentniejsi od uczniów zawodówki)

statystyka to trochę chora sprawa, sama nauka nie jest zła, ale niektórym wydaje się prostsza niż w rzeczywistości jest. Poza tym wiele zależy od tego co rozumiesz przez inteligencję. Opinia że inteligencja jest wrodzona i nie można jej podwyższyć już odeszła do lamusa. Żydzi jako społeczność na pewno dużo w tej kwestii zyskują, o czym mówiłem wcześniej - dobry system.


Cytat:
Po drugie w lichwie nie widze nic złego!

A żydzi tak. Tyle że swoim mają tak nie pożyczać bo to jest złe. Ale robienie złych rzeczy gojom nie jest złe. U nas jest inaczej - nie ma swoich i gojów tylko wszyscy są bliźnimi. Taki system, nic nie poradzę. W końcu też wymyślony przez żydów tylko tym razem dla gojów. Dla ciebie żyd jest bliźnim a dla żyda ty jesteś gojem (coś jak zwierzę, może nawet gorzej).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lubricator




Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 10
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:47, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro, czy Tobie się wydaje że UE to taka wielka rodzina, która tylko Polaków nie kocha? Czy Twoim zdanie którykolwiek kraj z byłego bloku Układu Warszawskiego ma pod tym względem lepiej od nas?

Żydów wytępiono? Rozumiem że byli tak inteligentni że mimo że ich wytępiono przetrwała ich inteligencja i nadal robi kasę na ludzkim nieszczęściu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:08, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubricator napisał:

Żydów wytępiono? Rozumiem że byli tak inteligentni że mimo że ich wytępiono przetrwała ich inteligencja i nadal robi kasę na ludzkim nieszczęściu.

Tutaj świadczą statystyki Oświęcimia chociażby.
Zresztą, wiem ile rodzin Żydowskich, zamieszkiwało moje miasto przed wojną a ile po wojnie.
W stosunkach Hitler -Żydzi, lub Hitler-Polacy, inteligencja nie grała zbyt dużej roli. Tylko siła.
Co do robieniu kasy na ludzkim nieszczęściu. To zauważ, że tylko w ten sposób naprawdę robi się pieniądze.
Zauważ, że gdy ginie lub choruje człowiek, ile postronnych osób może na tym zarobić ? Policja, służba zdrowia, ksiądz, grabarz, farmaceuci, nawet wróżki, uzdrowiciele itp.
Podobnie jest z każdą wojną. Bo najlepszy pieniądz robi się właśnie na ludzkim nieszczęściu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:27, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
gnosis napisał:
@Jerzy Ulicki-Rek

Prawda o Żydach/żydach pisana w taki sposób ,że każda wzmianka o nich kazda interpretacja ich religi,historii ,zachowań, postepowań charakteru itd itp jest negatywna oczerniająca każe zastanowić się czy to aby prawda.

Otóż prawda o czym kolwiek w tym o narodzie/grupie etnicznej nigdy nie jest czarnobiała

Ty wyszukujesz tylko perioatywne ( w najlepszym wypadku) a raczej szkalujące txty i przytaczasz je jako prawde jedyną.

Więc z założenia nie wierze ci i twoim żródłom(Popelniasz blad bo z gory nastawiasz sie negtywnie.Otworz sie.Niczym nie ryzykujesz poza utrata zludzen-Jerzy)[/b]

.Kiedyś dyskutowłem z kims na forum innym i zacząłem sprawdzac informacje przez niego podawane.Podobne do twoich i okazało sie że co fakt to inna interpretacja itp.


Tyle.

Gratuluje pasji .Życie jest prostsze na pewno kiedy mamy wyrażnego i okreslonego wroga.


Ke...? Jerzy, czemu (zwłaszcza teraz, kiedy są limity postów) marnujesz posta na cytowanie innego posta z tego tematu i nawet komentarza nie dodajesz?!
Niby nic ważnego, ale trochę dziwne.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:53, 23 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mijak
Dodalem komentarz tylko ,ze go prawie nie widac Smile
Sam musialem czytac przez chwile bo sie zastanawialem co ja robie .Niech Bimi to wyrzucic bo szkoda miejsca
Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:57, 23 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gnosis napisał:
Lubricator napisał:
Gnosis - możesz jakoś sprecyzować co rozumiesz przez słowo sprytniejsi? Czy próbowałeś tu zastosować eufemizm do bardziej cwani, podli i bezwzględni w stosunku do gojów stosujących na swoją zgubę zasadę nastawiania drugiego policzka, próbując być po prostu lepszymi ludźmi?? W takim razie się z Tobą zgodzę.


Otóż nie drogi kolego.
Radze zaznajomić sie z historią stosunków na lini chrześcijaństwo-judaizm w e wczesnej Europie az do Holocaustu.


Brawo gnossis

Polecam lekture o tym jak strasznie byli przesladowani .
Jak oni,biedni, to przezyli ?!

http://tworca.org/rozdzial00.html

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:35, 23 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:



Brawo gnossis

Polecam lekture o tym jak strasznie byli przesladowani .
Jak oni,biedni, to przezyli ?!

http://tworca.org/rozdzial00.html

Jerzy Ulicki-Rek


Lepiej nie polecaj takich skompromitowanych stron.
WWW twórca.org to przedłużenie redwatch-a.
Chyba nie musze dalej pisać...
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Dlaczego Żydzi byli prześladowani?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile