W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
a`la "Hitlerowskie" projekty w Wielkiej Brytanii   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Odsłon: 5176
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:58, 21 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co z poczuciem upokorzenia które może pojawić się u takiej dziewczyny zakładając że zabieg ten jest obowiązkowy lub wymuszony przez rodziców?
Wiem że powiedziałeś że popierasz to o ile nie jest na przymus, ale o ile dobrze zrozumiałem chcą to wprowadzić obligatoryjnie, a każdy przymus w sferze intymnej pociąga za sobą utratę godności, taka dziewczyna poczuje się jak zwierze, które dla jego dobra się sterylizuje, nie sądzisz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:00, 21 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dajcie spokój z takim panikowaniem.
Wiadomo ze nikt tego pod przymusem dziewczynie aplikował nie będzie - na pewno nie w Anglii, może w Chinach Wink
Zaden szanujący się lekarz nie zgodził by się na taki zabieg wbrew woli pacjentki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AndSmo




Dołączył: 20 Gru 2007
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:05, 21 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
AndSmo napisał:
Na wszelki wypadek? Po co komuś kto nie sypia z kim popadnie takie "cacko"?

Kolega widzę reprezentuje intelektualistów uważających że antykoncepcja jest tylko dla tych co sypiają z kim popadnie Laughing

AndSmo napisał:
Przypominam, że w artykule nie pisze, że jest to sposób antykoncepcji ale sposób na zapobieganie ciążom nastolatek.

Eeeee..? A czym się różni antykoncepcja od sposobu na zapobieganie ciążom?


Wcale nie uważam, że antykocepcja jest tylko dla "puszczalskich" i dla notorycznych podrywaczy. Źle odebrałeś moje słowa. W artykule wyraźnie napisano : sterylizacja. Odwracalna? Z tego to wiem to jak zrobi się coś takiego facetowi to tez jest to odwracalne, tyle że bardzo trudne. A taki sposób zapobiegania ciążom wg mnei nie doprowadzi do niczego dobrego tylko do totalnego sprowadzenia seksu do samych najprostszych instynktow oraz do plag chorob. Tyle w temacie.

dunkelheit napisał:
a co z poczuciem upokorzenia które może pojawić się u takiej dziewczyny zakładając że zabieg ten jest obowiązkowy lub wymuszony przez rodziców?
Wiem że powiedziałeś że popierasz to o ile nie jest na przymus, ale o ile dobrze zrozumiałem chcą to wprowadzić obligatoryjnie, a każdy przymus w sferze intymnej pociąga za sobą utratę godności, taka dziewczyna poczuje się jak zwierze, które dla jego dobra się sterylizuje, nie sądzisz?


Z tej strony nawet nie spojrzałem ale spostrzeżenie jak najbardziej słuszne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:05, 21 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi ty chyba nie znasz krajów anglosaskich i turbo-purytanizmu który cechuje jej mieszkańców, wspartego przez cynizm dziennikarzy i mediów, którzy wszelkie społecznie wrażliwe tematy rozdmuchują tylko po to by ułatwić prawodawcom wprowadzenie do ustawodastwa takich rozporządzeń, które by zbliżały do celu jaki sobie postawiono - zorganizowanie systemu totalitarnego pod szyldem demokracji, i wierz mi że zarówno UK i USA do tego już bardzo blisko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:16, 21 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndSmo napisał:
A taki sposób zapobiegania ciążom wg mnei nie doprowadzi do niczego dobrego tylko do totalnego sprowadzenia seksu do samych najprostszych instynktow oraz do plag chorob.

Aha. Teraz kumam.
Moim zdaniem nie.
Moim zdaniem zupełnie niesłusznie uznajesz sobie, że inni ludzie są bardziej zboczeni niż ty. Ja postrzegam ich jako normalnych ludzi, z racji wieku trochę nieroztropnych, ale zasadniczo takich samych - eksperymentujących z własnym ciałem i szukających stałego partnera na resztę życia.
A jak ktoś będzie chciał zostać carycą Katarzyną to zostanie - bez względu wynalazki antykoncepcji.
twoje rozumowanie wynika z uproszczeń, nie ma żadnego związku z rzeczywistością, jeśli już to bardzo niewielki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AndSmo




Dołączył: 20 Gru 2007
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:38, 21 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Moim zdaniem zupełnie niesłusznie uznajesz sobie, że inni ludzie są bardziej zboczeni niż ty..


Smile - to taki uśmiech, który wyraża moją reakcje na to jak odebrałem Twoje wyobrażenie mojej osoby na podstawie tych słów (nie obcinaj mi limitu, bo to życzliwy uśmiech Wink )

Nie uznaje za zboczenie sytuacji kiedy w człowieku budzi się seksualność. Ba, więcej: nie uważam również za zboczenie oddawanie się przez dziewczynę komu popadnie. Uważam to po prostu za przykre i smutne.

Bimi napisał:
Ja postrzegam ich jako normalnych ludzi, z racji wieku trochę nieroztropnych, ale zasadniczo takich samych - eksperymentujących z własnym ciałem i szukających stałego partnera na resztę życia.


Szukanie stałego partnera na podstawie wielu kontaktów seksualnych jest strzałem kulą w płot. Niech pisz mi, że wyobrażam sobie sytuacje bajkowe czy coś takiego, ale zdrowy związek przechodzi kilka faz gdzie poznaje się drugiego człowieka, jego charakter i przechodzi przez wszystkie etapy, np. dotyk, pocałunek, pierwsza intymność (nie seks), a pójście do łóżka jest niejako zwieńczeniem. Zaczynanie od seksu jest odróceniem do góry nogami. Po za tym żyjąc w związku większość czasu para spędza w inny sposób niż kochając się fizycznie. Dmuchanie na zimno w postaci sterylizacji uchyla jakby furtkę, gdzie seks (oprócz chorób) nie niesie konsekwencji. Coż może z niego zostać jak nie instynkty? Ważne jest tutaj chyba podejście do wychowania seksualnego(ale przez rodziców, nie szkołe) i ogólnego światopoglądu. No, ale to temat na inny wątek.

Bimi napisał:
A jak ktoś będzie chciał zostać carycą Katarzyną to zostanie - bez względu wynalazki antykoncepcji.


Caryca Katarzyna słynie ze swej rozwiązłości dzięki 1. mężowi który był impotentem Smile Jasne, że kobiety takie będą istnieć (ku uciesze większości facetów) tylko dla mnie dyskutowany sposób zapobiegania ciąży już w wieku kilkunastu lat może doprowadzić do całkowitego spaczenia pojęcia seksu: jako zaspokajanie swoich instynktów bez żadnej głębi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Garret




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 126
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:50, 21 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
a pozniej jakas mala epidemia aids na wyspach:D


Dobre by było Cool Broń przeciw Afryce obróci się przeciw Angli, a jak już wszystkich wybije to założymy tam Polską kolonię, 'naszych' jest już tam dużo, mamy wtyki Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
neira




Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 190
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:53, 21 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z osobami, ktore popieraja ten pomysl o ile bylby dobrowolny. mieszkam w uk i wiem ile nastolatek jest tu w ciazy. rozmawiajac z anglikami na ten temat zwykle slysze odpowiedz, ze robia to pieniedzy i mieszkania. tu opieka soocjalna nad mlodymi matkami jest naprawde w porzadku. ale naprawde przeraza mnie, gdy widze dziewczyne, ok 20 lat, z trojka malych dzieci i w ciazy.
a proponowana metoda jest podobna do wkladki, tylko ze wkladke stosuje sie u kobiet, ktore juz rodzily, i tez jest chyba na 5 lat, o ile sie nie myle.
szczerze mowiac srednio mnie obchodzi, czy dziewczyna poddana takiemu zabiegowi bedzie sie puszczala na prawo i lewo i czy zachoruje. to jest tylko jest sprawa. mnie smuci to, ze przez takie lekkomyslne dzialania, pozniej te dzieci cierpia. dziecko czy nastolatka, powinna byc nastolatka, a nie matka.nie jest gotowa psychicznie na posiadanie dzieci, chociaz oczywiscie sa wyjatki.
kobieta powinna miec dziecko, gdy jest na to gotowa, a nie gdy popelni blad. powtarzam raz jeszcze, wtedy cierpi najbardziej dziecko.
oczywiscie prawda jest ze sa tabletki i inne metody, ale mezczyznom ktorzy tak twierdza, radze wczuc sie w skore nastolatki, ktora ma pojsc do ginekologa, im mlodsza tym jest trudniej. zwykle liczy na szczescie. zaraz pojawia sie glosy, ze jak nie jest na tylko odwazna zeby pojsc do lekarza to po co uprawia seks, ale to nie jest tak.w ten sposob mowia ludzie, ktorzy tak naprawde nie maja o tym pojecia. sama wiem jak bylo ze mna, to jest trudne dla mlodej dziewczyny. poza tym uzywajac tabletek trzeba byc systematycznym, dzien po dniu, a taka "sterylizacja" dawalaby wieksza swobode. czy to ze stalym partnerem czy z przypadkowymi.
seks juz teraz czesto nie ma zwiazku z miloscia czy uczuciami i tego nie zmienimy, czy nam sie to podoba czy nie. edukacja seksualna jest najwazniejsza, ale skoro nie dziala, to nalezy zrobic cos wiecej. przeciez w uk antykoncepcja jest darmowa, wystarczy pojsc do lekarza po prezerwatywy czy tabletki, sa plastry tygodniowe, sa zastrzyki, ktore sprawiaja ze na 3 miesiace nie trzeba sie martwic o niechciana ciaze, i co? i nic.
w sumie teraz dochodze do wniosku, ze moze nawet dobrze jakby bylo to obligatoryjne. na pewno byloby mniej skrzywdzonych dzieci, ktore zepsuly rodzicom mlodosc, ktore wyladowalay w domu dziecka, czy tez takich ktore sa wychowywane w zlych, patologicznych rodzinach.
_________________
www.varia.pinger.pl

Prawda jest dziwniejsza od fikcji, a to dlatego, że fikcja musi być prawdopodobna. Prawda - nie.
— Mark Twain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AndSmo




Dołączył: 20 Gru 2007
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:09, 21 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

neira napisał:
zgadzam sie z osobami, ktore popieraja ten pomysl o ile bylby dobrowolny. mieszkam w uk i wiem ile nastolatek jest tu w ciazy. rozmawiajac z anglikami na ten temat zwykle slysze odpowiedz, ze robia to pieniedzy i mieszkania. tu opieka soocjalna nad mlodymi matkami jest naprawde w porzadku.


Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy

No to wszystko jasne.

Po pierwsze: zauważ, że jeżeli ma to być dobrowolne a ludzie w Anglii mają dzieci bo jest z tego korzyść materialna to jest to strzał kulą w płot bo i tak Ci którzy czerpią korzyści z posiadania dzieci nie poddadzą się zabiegowi.

Po drugie: jeżeli ma to być sposób przed nadużywaniem(?) pomocy socjalnej to powinno zostać obowiązkowe. A jeżeli będzie to obowiązkowe to państwo potraktuje obywatela jak sukę w rui którą trzyma się pod kluczem by nie było z tego szczeniaków. Chociaż nie - jak sukę która prowadzi się do weterynarza by już nie miała młodych.

edit.

neira napisał:
rozmawiajac z anglikami na ten temat zwykle slysze odpowiedz, ze robia to pieniedzy i mieszkania


Myślisz, że państwo wprowadzi to dla dobra dzieci czy dla ukręcenia naduzyć? Dla mnie bardziej prawdopodobna jest ta druga opcja. Jeżeli zgadzasz się, że wprowadzenie przymusowej sterylizacji jest spowodowane zbytnim dojeniem pieniędzy z budżetu przez młode matki to moje porównanie jest jak najbardziej adekwatne.
Jeżeli sądzisz, że takie rozwiązania są dla dobra dzieci to ja wprowadziłbym jeszcze przymusowe aborcje dla nieodpowiedzialnych. Do tego (jeżeli ta sterylizacja jest odwracalna) dla dobra dzieci czemu nie zrobić testów psychologicznych dla przyszłych rodziców? Taka kontrola, która nie dopuści do wychowania dziecka w rodzinie patologicznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
neira




Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 190
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:36, 21 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndSmo wydaje mi sie, ze to za mocne slowa.
jesli chodzi o mnie to za najwazniejsze uwazam dobro tego dziecka, ktore niestety sie urodzi i w wiekszosci przypadkow, bedzie wychowywane przez nieodpowiedzialne dziecko, ktore nie jest przygotowane do tej roli.
_________________
www.varia.pinger.pl

Prawda jest dziwniejsza od fikcji, a to dlatego, że fikcja musi być prawdopodobna. Prawda - nie.
— Mark Twain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:41, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

neira napisał:


seks juz teraz czesto nie ma zwiazku z miloscia czy uczuciami i tego nie zmienimy, czy nam sie to podoba czy nie.


A co to za stwierdzenie Question

Oczywiście, że zmienimy - trzeba odpowiednio wychować własne dzieci nie dając im wyprać mózgów medialnej propagandzie i modom.
Jeśli będziemy dla nich autorytetem i będziemy się nimi zajmować jak należy a nie jak wielu dzisiaj zostawiać ich wychowanie telewizji a potem się dziwić "kto je tego nauczył" to będą potrafiły naprawdę korzystać z życia i być szczęśliwymi.

Seks niezwiązany z silnym uczuciem to przyjemne "ćwiczenie gimnastyczne".

Kolejny raz polecam lekturę "Nowy Wspaniały Świat" ALDOUSa HUXLEYa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
neira




Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 190
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:40, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mam nic przeciwko takim "cwiczeniom", ja nikomu do sypialni czy jakiegokolwiek innego miejsca nie bede zagladala.
ale jesli mozna zmniejszyc konsekwencje tych zabaw, to jestem za. skoro do ludzi antykoncepcja nie przemawia, to moze nalezy pojsc o krok dalej.? powtarzam, ze mi nie chodzi w tej kwestii o ludzi, ktorzy sa pozbawieni wyobrazni i nie wiedza jakie konsekwencje niesie za soba seks, dla mnie moga to robic non stop jesli lubia, bez uczuc, dla przyjemnosci. chodzi mi tylko o te dzieciaki. niby dlaczego maja placic za zabawe rodzicow?

oczywiscie, ze mozemy wychowac dzieci dobrze, tak zeby byly rozsadne, ale nie badzmy naiwni. nie odgrodzimy ich od reszty swiata, wychowanie wychowaniem, ale nawet najbardziej odpowiedzialni ludzie popelniaja bledy, a co dopiero nastolatki.
nie mowie tu o dziewczynach idacych do lozka z kazdym, mowie o dziewczynach, ktore sie zakochuja, pierwszy raz, pozniej chlopak to wykorzystuje, moze nie sa uswiadomione co do antykoncepcji, nie wiem, ale sa rozne sytuacje. teoretycznie kazdy powinien ponosic konsekwencje swoich czynow, i z tym sie zupelnie zgadzam, ale w praktyce roznie to bywa.
_________________
www.varia.pinger.pl

Prawda jest dziwniejsza od fikcji, a to dlatego, że fikcja musi być prawdopodobna. Prawda - nie.
— Mark Twain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AndSmo




Dołączył: 20 Gru 2007
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:51, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

neira napisał:
. skoro do ludzi antykoncepcja nie przemawia, to moze nalezy pojsc o krok dalej


Pozwole sobie zacytować samego siebie:

AndSmo napisał:
Jeżeli sądzisz, że takie rozwiązania są dla dobra dzieci to ja wprowadziłbym jeszcze przymusowe aborcje dla nieodpowiedzialnych. Do tego (jeżeli ta sterylizacja jest odwracalna) dla dobra dzieci czemu nie zrobić testów psychologicznych dla przyszłych rodziców? Taka kontrola, która nie dopuści do wychowania dziecka w rodzinie patologicznej.


Co ma być następnym jeszcze krokiem? Przymusowe zapłodnienia wybranych osobników? Jest dostępna antykoncepcja. W niektórych krajach legalne są już skrobanki. Teraz jeszcze mamy na siłę sterylizować dziewczynki? Nie zasłaniaj się "dobrem" dzieci bo one nie sa Twoje, lecz zajmij się wychowaniem własnych by zminimalizować szansę, że "zmarnują sobie życie" i twoje wnuki zostaną "skrzywdzone" bo "dzieci będą miały dzieci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
neira




Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 190
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:02, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mam dzieci i nie chce ich miec. twoj krok jest o wiele dalszy niz moj. moze az tak nie przesadzajmy. pomiedzy aborcja a antykoncepcja jest "delikatna" roznica, co do testow to zgodzilabym sie, ale niestety nie da sie tego wprowadzic. chociaz nie, w sumie mozna sprawic zeby wszyscy byli bezplodni, a ci ktorzy przejda test, dostana magiczna pigulke i moga miec dzieci Smile przepraszam, troche "poplynelam".

czy ty uwazasz, ze nastolatki powinne miec dzieci? ja uwazam ze nie. a wiesz ze sa dziewczyny ktore mysla ze od pocalunku zajda w ciaze, albo takie ktore sadza, ze za pierwszym razem nie moga w nia zajsc? albo ze jak uprawiaja seks podczas okresu, to sa bezpieczne? co one poradza, ze ich rodzice nie uswiadomili? a sa w sytuacji gdy maja swoj pierwszy raz za soba w wieku 13 lat? mysle ze ten pomysl powstal w celu uchronienia wlasnie takich dzieci. to jest chyba lepsze od aborcji.

a jesli chodzi o to ze piszesz, abym nie zajmowala sie tymi dziecmi, bo nie sa moje, to ta dyskusja nie ma sensu, bo ten pomysl powstal w uk, a chyba nikt z nas nie ma angielskich corek, ktore sa zmuszane do sterylizacji.
_________________
www.varia.pinger.pl

Prawda jest dziwniejsza od fikcji, a to dlatego, że fikcja musi być prawdopodobna. Prawda - nie.
— Mark Twain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:33, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

neira twoje rozumowanie prowadzi cię wprost do eugeniki, a że oczywiście media sprzyjają takiemu rozumowaniu cię nie usprawiedliwia...
Wiadomo, że władza aby przeprowadzić zmiany mentalności ludzi zmierzające do wprowadzenia jej w życie musi uciekać się do zasłaniania swoich nieczystych intencji dobrem dzieci, które jest dla każdego kwestią bezdyskusyjną.
"Tu trzeba umysłu obdarzonego mądrością" Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndSmo




Dołączył: 20 Gru 2007
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:35, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

neira napisał:
czy ty uwazasz, ze nastolatki powinne miec dzieci? ja uwazam ze nie. a wiesz ze sa dziewczyny ktore mysla ze od pocalunku zajda w ciaze, albo takie ktore sadza, ze za pierwszym razem nie moga w nia zajsc? albo ze jak uprawiaja seks podczas okresu, to sa bezpieczne? co one poradza, ze ich rodzice nie uswiadomili? a sa w sytuacji gdy maja swoj pierwszy raz za soba w wieku 13 lat? mysle ze ten pomysl powstal w celu uchronienia wlasnie takich dzieci. to jest chyba lepsze od aborcji.


Żaden z przedstawionych do tej pory argmentów do tej pory do mnie nie przemówił. Także Twój, który chce chronić 13-letnie dziewczynki przed zajściem w ciąże. Jak już pisałem to nie są moje dzieci, a jeżeli państwo ma się wpieprzać rodzicom i przez serylizacje chronić dzieci przed rodzeniem dzieci to...odpowiednie porównanie już napisałem.

neira napisał:
a jesli chodzi o to ze piszesz, abym nie zajmowala sie tymi dziecmi, bo nie sa moje, to ta dyskusja nie ma sensu, bo ten pomysl powstal w uk, a chyba nikt z nas nie ma angielskich corek, ktore sa zmuszane do sterylizacji.


Dyskusja wyszła z innego punktu, a mianowicie z obaw że takie rozwiązanie spowoduje traktowanie seksu przez młodzież jako sport i sprowadzi go tylko do zaspakajania popędów. Tyle, że (za co Ci dziękuje) uświadomiłaś mi że być może jest to spowodowane zbytnimi wydatkami budżetu na socjal. Tyle w tym temacie. Swoje zdanie przedstawiłem i mam nadzieje, że wniosło ono choć trochę do dyskusji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:56, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Neira moim zdaniem ma rację.

A co do seksu jako sportu... Można by spytać nastolatki, czy nie sypiają z zasady, czy ze strachu przed ciążą. W swojej naiwnosci wierzę, że większość odpowie, że z zasady.

Moze te "cacka" to chodzenie na łatwiznę, ale po co utrudniać sobie życie?
Zabić wszystkich wynalazców, bo ludzie się rozleniwią?
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pablo-ya




Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 179
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:19, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mijak mówi że to byłoby dobre gdyby nie było przymusowe. Przecież to już istnieje i na razie nie jest przymusowe. Każdy może iść ze swoją 12-letnią córką do lekarza i kazać jej to zamontować- tylko kto chce krzywdzić własne dziecko??

Sterylizacja to dobre słowo, bo prowadzi ta metoda prowadzi do zrucenia odpowiedzialności. A dziewczyna która nie była nauczona odpowiedzialności może bać się ją przyjąć i postanowić nie zdejmować tego ,,cacka'' bo tak łatwiej i wygodniej. Nie wykluczone że po 5-ciu latach okaże się że są jakieś skutki uboczne.

Ta metoda uczy młode dziewczyny że ,,dawanie na lewo i prawo'' to nic złego bo i państwo i społeczeństwo, i rodzice na to pozawalają. I tutaj samokontrola przestaje istnieć. Rozmnażają się choroby weneryczne, A.I.D.S. zbiera śmiertelne żniwo, wszystko idzie po myśli bilderbergów. Ludzie uczeni są konsumpcjonizmu od młodych lat, a kto kontroluje konsumpcjonizm, kieruje społeczeństwem i wodzi je za nos.


Do tego rząd załatwia w ten sposób swoje sprawy, co jet niewyobrażalne. Jeżeli chcą wypłacać mniej odszkodowań niech zmniejszą ich kwoty, albo wymyślą coś innego w końcu od tego są i za to biorą ciężkie pieniądze.

Tak więc antykoncepcja i uświadomienie-TAK, lecz przymus, konsumpcjonizm i plany bilderbergów-NIE.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:53, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzy zacznie się szerzyć AIDS i choroby weneryczne, to ludzie zobaczą, że ciąża to nie jedyne niebezpieczeństwo i mimo takiej "sterylizacji" będą się bardziej pilnować.

A co do dawania na lewo i na prawo - jeśli jej to nie przeszkadza, to juz jej sprawa. Bo kto jeszcze ma się czuć pokrzywdzony? No, może jej rodzina, ale przecież oni mogą stosować własne kary.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pablo-ya




Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 179
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:20, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh najlepiej umyć ręce od wszystkiego, tak łatwiej i nie trzeba się męczyć. Ja nic do niej nie mam i niech daje jak chce- czy ty nie widzisz ze tutaj celem jest aby wszyscy myśleli tak jak ty??

A będziesz czuł sie pokrzywdzony jak ten świat upadnie jeszcze niżej i wszystkie będą dawać na lewo i prawo?? Będziesz czuł że ten świat jest chory i zatracił się w konsumpcjoniźmie?? Będziesz czuł że wszystko czego uczyli cię rodzice, o czym mówi każda wiara na świecie(prócz satanizmu oczywiście), wszystkie zasady moralne straciły jakikolwiek autorytet w pokoleniu twoich dzieci??

Może na tobie nie robi to żadnego wrażenia, w końcu jeśli im to nie przeszkadza, to już ich sprawa. Ale mi się taka wizja świata nie uśmiecha, powiem więcej, nie podoba mi się świat w obecnej postaci, pędzący za sławą pieniędzmi, i innymi złudnymi mrzonkami nie mającymi żadnego znaczenia. Ale idąc tropem twojego toku myślenia-to inni się rozczarują nie ja.

Co do pierwszego akapitu twojego posta, to ludzie zobaczą, że ciąża to nie jedyne niebezpieczeństwo, gdy będzie już za późno-czyli raczej standard.

Myślę że doskonałą konkluzją będą tu słowa Jana Kochanowskiego:

,,Polak(i nie tylko) przed szkodą, i po szkodzie, tak samo głupi.''
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:25, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pablo-ya napisał:
Ale mi się taka wizja świata nie uśmiecha, powiem więcej, nie podoba mi się świat w obecnej postaci, pędzący za sławą pieniędzmi, i innymi złudnymi mrzonkami nie mającymi żadnego znaczenia.'

I dlatego jesteś przeciwko antykoncepcji wśród nastolatek? Razz
Musze przyznać, to dość oryginalny swiatopogląd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pablo-ya




Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 179
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:29, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie napisałem że jestem przeciwko antykoncepcji wśród nastolatek, napisałem wyraźnie:

Cytat:
Tak więc antykoncepcja i uświadomienie-TAK, lecz przymus, konsumpcjonizm i plany bilderbergów-NIE.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:31, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak, ale napisałeś też:
Cytat:
A będziesz czuł sie pokrzywdzony jak ten świat upadnie jeszcze niżej i wszystkie będą dawać na lewo i prawo??

... jak gdyby podbudając zaszczepianą tu przez innych obawą, że antykoncepcja prowadzi (zachęca) do rozwiązłości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pablo-ya




Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 179
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:37, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, antykoncepcja PRZYMUSOWA wręcz propaguje rozwiązłość. Ale jak wiele innych rzeczy-jest dla ludzi, więc można z niej korzystać,ale z rozumem. Czy to że w sklepach jest alkohol prowadzi do pijaństwa?? oczywiście nie, a czy tak samo by było gdyby państwo nakazywało pić alkohol?? W dzisiejszym polskim społeczeństwie obserwujemy skutki komunistycznej metody, dla każdego młodego chopa, w ramach premii pół litra wódki raz na miesiąc, ot tak na zachętę do dalszej pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:47, 22 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro teraz jest takie cuś chroniące przed ciążą, to czemu nie może być (za jakiś czas) cacka chroniącego przed chorobami?
Wiem, że to zupełnie nie to samo, ale kto wie, co ludzie wymyślą.
Tak, tak, wiem: jeszcze nie wymyślili.

A są prezerwatywy i takie tam, więc nie sądzę, że to tak dużo zmieni. Jasne, nigdy nie są na 100% skuteczne, ale dla większości ludzi to chyba żadna różnica.
A niektórzy wierza w to, że "za pierwszym razem nie ma szans na ciążę", podobno nawet w to, że "pierwsze 10 razy jest bezpieczne". Można dziecko uświadomić, ale nigdy nie wiadomo, kiedy będzie trzeba to zrobić. A zresztą i tak będzie ryzyko.

A tak jest łatwiej.

A pomysł z takim cackiem zdecydowanie dobry, może wykonanie nie do końca.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


a`la "Hitlerowskie" projekty w Wielkiej Brytanii
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile