W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
ucieczka do przodu X prize   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2031
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pps




Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 132
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:36, 17 Mar '12   Temat postu: ucieczka do przodu X prize Odpowiedz z cytatem

Chciałbym Was prosic o zdanie. Co myślicie o tych kierunkach? Czy nie można by uznać za rozwiązanie zagadnienia walki z korporacjonizmem obejście dziedzin zawłaszczonych przez korporacje?
Diamandis- facet który zrobił nagrodę X-prize za wyniesienie ludzi w kosmos przez prywatna firmę pokazuje jak mozemy rozwiazac wiele problemów, nie walcząc z ludźmi(rządy czy właściciele korporacji) ale np. zmieniają zasady gry- pokonanie korporacji lekarskich przez prosty system do diagnostyki komputerowej i udowodnienie że jest on mniej omylny niz grupa dowolnie dobrych lekarzy!!!! no nie mówcie że to by nie rzuciło tych padlinożerców na twarz.
Podoba mi się podejście gościa- który potrafi kilkanaście lat nękać administrację żeby uzyskać zezwolenie na urzadzanie lotów "zero gravity" w komercyjnych samolotach i w tym roku chce zabrać 100 dzieciaków które nigdy nie chodziły żeby przez kilkadziesiąt sekund poczuły życie bez ograniczeń Very Happy . Kurwa ludeczkowie do roboty.
A no i jak ustanawiał nagrodę 10mln to oczywiście nie miał tych pieniędzy!!!!!



dla wszystkiego macie linka do wklejenia w pasek adresu

http://www.youtube.com/watch?v=1KxckI8Ttpw&feature=related

ps. Ja wiem ze takie zmienianie swiata wymaga wiecej mięśni niz siedzenie i narzekanie ale czy nie jest skuteczniejsze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


ucieczka do przodu X prize
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile